Ιαπωνία
[+]
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
1
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
169
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
3
Προβλέψεις για αύριο
85
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
793
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
1495
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
66
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
27
Τοπ Ευρώπη
40
Ευρώπη
446
Αμερική
57
Αφρική
34
Ασία
134
Αυστραλία
30
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
1
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
2
Ligue 1
3
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
1
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά | Ιαπωνία J-League
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ποδοσφαιριστής
Γ.
Π.
Α.
K.
K.
Ομάδα
Ryo Germain
12
6
-
2
-
Jubilo Iwata
Léo Ceará
8
3
-
2
-
Cerezo Osaka
Yuki Ohashi
8
2
1
-
-
Sanfrecce
Anderson Lopes
6
1
-
4
-
Yokohama Marinos
Shahab Zahedi
6
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
S. Zahedi
6
-
-
-
-
Avispa Fukuoka
Kosuke Kinoshita
5
-
-
2
-
Kashiwa Reysol
Marcelo Ryan
5
-
-
1
-
Sagan Tosu
Ryotaro Araki
5
-
-
1
-
FC Tokyo
Yuma Suzuki
5
2
-
3
-
Kashima Antlers
Oh Se-Hun
4
-
-
2
-
Machida Zelvia
Taisei Miyashiro
4
-
-
1
-
Vissel Kobe
Thiago
4
2
-
1
-
Urawa Red Diamonds
Yoshinori Muto
4
-
-
-
-
Vissel Kobe
Akito Suzuki
3
-
-
-
-
Shonan Bellmare
Aleksandar Cavric
3
-
-
-
-
Kashima Antlers
Erison
3
-
-
3
-
Kawasaki Frontale
Hayato Nakama
3
-
-
1
-
Kashima Antlers
Kensuke Nagai
3
-
-
1
-
Nagoya Grampus
Kimito Nono
3
-
-
3
-
Kashima Antlers
Lukian
3
-
-
1
-
Shonan Bellmare
Matheus Peixoto
3
-
-
1
-
Jubilo Iwata
Naoto Arai
3
-
-
3
-
Albirex Niigata
I. Sakamoto
3
-
-
-
-
Gamba Osaka
Shin Yamada
3
1
-
1
-
Kawasaki Frontale
Sho Fukuda
3
-
-
1
-
Shonan Bellmare
I. Someno
3
1
-
2
-
Tokyo Verdy
Sota Kawasaki
3
-
-
1
-
Kyoto Sanga
Takashi Usami
3
1
-
-
-
Gamba Osaka
Yuya Osako
3
-
-
-
-
Vissel Kobe
Akito Fukuta
2
-
-
-
-
Sagan Tosu
Asahi Uenaka
2
-
-
3
-
Yokohama Marinos
Diego Oliveira
2
-
-
-
-
FC Tokyo
Fuki Yamada
2
-
-
-
-
Tokyo Verdy
Hijiri Onaga
2
-
-
-
-
Tokyo Verdy
Kaito Taniguchi
2
-
-
-
-
Albirex Niigata
Keita Endo
2
-
-
1
-
FC Tokyo
Kennedy Egbus Mikuni
2
-
-
2
-
Nagoya Grampus
Kota Mizunuma
2
-
-
-
-
Yokohama Marinos
Marcinho
2
-
-
1
1
Kawasaki Frontale
Masaki Ikeda
2
-
-
1
-
Shonan Bellmare
Ryota Aoki
2
-
-
1
-
Consadole Sapporo
Shota Fujio
2
-
-
-
-
Machida Zelvia
Shuto Nakano
2
-
-
-
-
Sanfrecce
Taichi Hara
2
-
-
-
-
Kyoto Sanga
Teruhito Nakagawa
2
-
-
-
-
FC Tokyo
Tomoaki Okubo
2
-
-
-
-
Urawa Red Diamonds
Tsukasa Morishima
2
-
-
2
-
Nagoya Grampus
Yasuto Wakizaka
2
-
-
-
-
Kawasaki Frontale
Yudai Kimura
2
-
-
-
-
Tokyo Verdy
Yusuke Matsuo
2
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
Yuta Toyokawa
2
-
-
1
-
Kyoto Sanga
Yuya Asano
2
-
-
-
-
Consadole Sapporo
Akihiro Ienaga
1
-
-
2
-
Kawasaki Frontale
H. Akiyama
1
-
-
-
-
Albirex Niigata
S. Araki
1
-
-
-
-
Machida Zelvia
Asahi Sasaki
1
-
-
3
-
Kawasaki Frontale
K. Bangnagande
1
-
-
-
-
FC Tokyo
Capixaba
1
-
-
2
-
Cerezo Osaka
Chang-rae Ha
1
-
-
8
-
Nagoya Grampus
K. Chiba
1
-
-
1
-
Albirex Niigata
Daiju Sasaki
1
-
-
-
-
Vissel Kobe
Daiki Matsuoka
1
-
-
-
-
Avispa Fukuoka
Dawhan
1
-
-
-
-
Gamba Osaka
I. Drešević
1
-
-
1
-
Machida Zelvia
K. Fujimoto
1
-
-
1
-
Machida Zelvia
S. Fujio
1
-
-
-
-
Machida Zelvia
T. Hata
1
-
-
-
-
Shonan Bellmare
F. Hayakawa
1
-
-
1
1
Albirex Niigata
Hayato Araki
1
-
-
2
-
Sanfrecce
S. Hiraga
1
-
-
-
-
Kyoto Sanga
T. Hiraoka
1
-
-
1
-
Shonan Bellmare
Hiroki Miyazawa
1
-
-
-
-
Consadole Sapporo
Hiroki Sakai
1
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
Hiroto Uemura
1
-
-
-
-
Jubilo Iwata
Hotaru Yamaguchi
1
-
-
-
-
Vissel Kobe
Ibrahim Drešević
1
-
-
1
-
Machida Zelvia
Kaito Yasui
1
-
-
-
-
Urawa Red Diamonds
Kakeru Funaki
1
-
-
1
-
Cerezo Osaka
Kakeru Yamauchi
1
-
-
-
-
Vissel Kobe
Kashif Bangnagande
1
-
-
-
-
FC Tokyo
Katsuya Nagato
1
-
-
1
-
Yokohama Marinos
T. Kawamura
1
-
-
-
-
Sanfrecce
Kazuya Konno
1
-
-
-
-
Avispa Fukuoka
Kei Koizumi
1
-
-
3
-
FC Tokyo
Keigo Sakakibara
1
-
-
-
-
Yokohama Marinos
Ken Masui
1
-
-
1
1
Nagoya Grampus
Ken Matsubara
1
-
-
-
-
Yokohama Marinos
Kento Tachibanada
1
-
-
2
-
Kawasaki Frontale
S. Kitano
1
-
-
-
-
Cerezo Osaka
Ko Matsubara
1
-
-
-
-
Jubilo Iwata
T. Kondo
1
-
-
1
-
Consadole Sapporo
Kosuke Hara
1
-
-
-
-
Consadole Sapporo
Kosuke Shirai
1
-
-
1
-
FC Tokyo
Koya Yuruki
1
-
-
-
-
Vissel Kobe
Kyo Sato
1
-
-
4
-
Kyoto Sanga
Masaya Shibayama
1
-
-
-
1
Cerezo Osaka
Matheus Sávio
1
-
-
-
-
Kashiwa Reysol
Matheus Savio
1
-
-
-
-
Kashiwa Reysol
Y. Matsuhashi
1
-
-
-
-
Tokyo Verdy
K. Matsuki
1
-
-
-
-
FC Tokyo
G. Miura
1
-
-
-
-
Gamba Osaka
Motoki Hasegawa
1
-
-
-
-
Albirex Niigata
Motoki Nagakura
1
-
-
-
-
Albirex Niigata
Mutsuki Kato
1
-
-
-
-
Sanfrecce
Na Sang-Ho
1
-
-
-
-
Machida Zelvia
S. Nakano
1
-
-
-
-
Sanfrecce
Naoki Maeda
1
-
-
-
-
Urawa Red Diamonds
Naomichi Ueda
1
-
-
-
-
Kashima Antlers
Riki Harakawa
1
-
-
-
-
FC Tokyo
Ryoma Watanabe
1
-
-
-
-
Urawa Red Diamonds
Ryosuke Yamanaka
1
-
-
-
-
Nagoya Grampus
Ryuji Izumi
1
-
-
1
-
Nagoya Grampus
Samuel Gustafson
1
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
Satoshi Tanaka
1
-
-
1
-
Shonan Bellmare
Seiya Baba
1
-
-
1
-
Consadole Sapporo
Shinji Kagawa
1
-
-
1
-
Cerezo Osaka
Shinzo Koroki
1
-
-
-
-
Urawa Red Diamonds
K. Shiogai
1
-
-
-
-
Yokohama Marinos
T. Shiotani
1
-
-
-
-
Sanfrecce
Sho Sasaki
1
-
-
1
-
Sanfrecce
Shunsuke Nishikubo
1
-
-
-
-
Jubilo Iwata
Shunta Tanaka
1
-
-
1
-
Cerezo Osaka
So Kawahara
1
-
-
-
-
Sagan Tosu
Supachok Sarachat
1
-
-
-
-
Consadole Sapporo
Tae-hee Nam
1
-
-
-
-
Yokohama Marinos
Taiyo Koga
1
-
-
-
-
Kashiwa Reysol
Y. Takagi
1
-
-
1
-
Albirex Niigata
Takumu Kawamura
1
-
-
1
-
Sanfrecce
Takuya Shimamura
1
-
-
1
-
Kashiwa Reysol
K. Taniguchi
1
-
-
-
-
Albirex Niigata
H. Taniguchi
1
-
-
-
-
Tokyo Verdy
Tetsushi Yamakawa
1
-
-
1
-
Vissel Kobe
Tsukasa Shiotani
1
-
-
1
-
Sanfrecce
Vitor Bueno
1
-
-
-
-
Cerezo Osaka
R. Watanabe
1
-
-
-
-
Urawa Red Diamonds
Wataru Harada
1
-
-
3
-
Sagan Tosu
Wellington
1
-
-
2
-
Avispa Fukuoka
Welton
1
-
-
2
-
Gamba Osaka
F. Yamada
1
-
-
-
-
Tokyo Verdy
H. Yamami
1
-
-
-
-
Tokyo Verdy
Yan
1
-
-
1
-
Yokohama Marinos
Yasuto Wakizaka
1
-
-
-
-
Kawasaki Frontale
Yoichi Naganuma
1
-
-
2
-
Sagan Tosu
Yu Hirakawa
1
-
-
-
-
Machida Zelvia
Yu Kobayashi
1
-
-
-
-
Kawasaki Frontale
Yuto Anzai
1
-
-
-
-
Kyoto Sanga
Yuto Nagatomo
1
-
-
1
-
FC Tokyo
Yuto Suzuki
1
-
-
2
-
Shonan Bellmare
Élber
-
-
-
1
-
Yokohama Marinos
Akimi Barada
-
-
-
3
-
Shonan Bellmare
Akinari Kawazura
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
Alexander Scholz
-
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
Atsuki Ito
-
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
Ayumu Ohata
-
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
Byron Vásquez
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
C. Togashi
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
Cayman Togashi
-
-
-
3
-
Sagan Tosu
D. Matsuoka
-
-
-
2
-
Avispa Fukuoka
D. Miya
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
Daihachi Okamura
-
-
-
2
-
Consadole Sapporo
Daiki Kaneko
-
-
-
1
-
Kyoto Sanga
Daiki Miya
-
-
-
2
-
Avispa Fukuoka
Daiki Suga
-
-
-
2
-
Consadole Sapporo
Diego
-
-
-
2
-
Kashiwa Reysol
Douglas Grolli
-
-
-
2
-
Avispa Fukuoka
E. Miyamoto
-
-
-
1
-
Albirex Niigata
Eduardo
-
-
-
2
-
Yokohama Marinos
Eiji Miyamoto
-
-
-
1
-
Albirex Niigata
Eiji Shirai
-
-
-
2
-
Kashiwa Reysol
G. Shōji
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
Goki Yamada
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
Guilherme Parede
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
H. Kato
-
-
-
1
-
Yokohama Marinos
H. Onaga
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
H. Shimoda
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
Harry Kewell
-
-
-
1
-
Yokohama Marinos
Haruki Yoshida
-
-
-
2
-
Nagoya Grampus
Henrique Trevisan
-
-
-
1
1
FC Tokyo
Hidehiro Sugai
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
Hirokazu Ishihara
-
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
Hiroki Yamada
-
-
-
1
-
Jubilo Iwata
Hiroto Taniguchi
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
Hiroto Yamada
-
-
-
2
-
Cerezo Osaka
Hiroyuki Mae
-
-
-
3
-
Avispa Fukuoka
Hisashi Appiah Tawiah
-
-
-
1
1
Kyoto Sanga
Hisashi Appiah Tawiah
-
-
-
2
-
Kyoto Sanga
Ikuma Sekigawa
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
J. Suzuki
-
-
-
2
-
Machida Zelvia
Jajá
-
-
-
1
-
FC Tokyo
Jay-Roy Grot
-
-
-
1
-
Kashiwa Reysol
Jesiel
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
Jun Ichimori
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
Junnosuke Suzuki
-
-
-
2
-
Shonan Bellmare
K. Hayashi
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
K. Morita
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
K. Sento
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
K. Shibato
-
-
-
2
-
Machida Zelvia
K. Takai
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
K. Tani
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
K. Tezuka
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
K. Yamakoshi
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
Kai Shibato
-
-
-
4
-
Machida Zelvia
Kanta Doi
-
-
-
1
-
FC Tokyo
Katsunori Ueebisu
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
Kazuki Oiwa
-
-
-
1
1
Yokohama Marinos
Kazunari Ono
-
-
-
1
-
Shonan Bellmare
Kei Chinen
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
Keiya Sento
-
-
-
1
1
Machida Zelvia
Keiya Shiihashi
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
Kennedy Mikuni
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
Kim Tae-Hyeon
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
Kohei Okuno
-
-
-
2
-
Shonan Bellmare
Kohei Tezuka
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
Kohei Yamakoshi
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
Kosei Tani
-
-
-
1
1
Machida Zelvia
Kosuke Yamazaki
-
-
-
3
-
Sagan Tosu
Kota Yamada
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
Kotaro Fujikawa
-
-
-
2
-
Jubilo Iwata
Kwi-Jea Cho
-
-
-
1
-
Kyoto Sanga
Léo Gomes
-
-
-
1
-
Jubilo Iwata
Leo Gomes
-
-
-
1
-
Jubilo Iwata
M. Shigemi
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
Makito Ito
-
-
-
1
-
Jubilo Iwata
Mao Hosoya
-
-
-
1
-
Kashiwa Reysol
Marcinho
-
-
-
1
1
Kawasaki Frontale
Marius Høibråten
-
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
Masaaki Murakami
-
-
-
2
-
Avispa Fukuoka
Masato Morishige
-
-
-
1
-
FC Tokyo
Masato Shigemi
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
Masato Yuzawa
-
-
-
2
-
Avispa Fukuoka
Masaya Tashiro
-
-
-
2
-
Avispa Fukuoka
Matheus Vidotto
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
Michael James Fitzgerald
-
-
-
2
-
Albirex Niigata
Mihailo Petrović
-
-
-
1
-
Consadole Sapporo
Min-kyu Jang
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
Musashi Suzuki
-
-
-
2
-
Consadole Sapporo
Naoki Kanuma
-
-
-
2
-
Jubilo Iwata
Naoya Takahashi
-
-
-
1
-
Shonan Bellmare
Neta Lavi
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
P. Cklamovski
-
-
-
1
-
FC Tokyo
Pieros Sotiriou
-
-
-
1
-
Sanfrecce
R. Uehara
-
-
-
1
-
Jubilo Iwata
R. Yamane
-
-
-
1
-
Yokohama Marinos
Ren Kato
-
-
-
1
-
Yokohama Marinos
Ricardo Graça
-
-
-
1
-
Jubilo Iwata
Rikiya Uehara
-
-
-
2
-
Jubilo Iwata
Riku Morioka
-
-
-
2
-
Jubilo Iwata
Rin Mito
-
-
-
3
2
Gamba Osaka
Ryotaro Meshino
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
S. Inoue
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
S. Nago
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
S. Ota
-
-
-
2
-
Albirex Niigata
S. Tanaka
-
-
-
2
-
Shonan Bellmare
Se-hun Oh
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
Seiya Inoue
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
Shimpei Fukuoka
-
-
-
1
-
Kyoto Sanga
Shingo Omori
-
-
-
1
1
Consadole Sapporo
Shinnosuke Fukuda
-
-
-
2
-
Kyoto Sanga
Shintaro Nago
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
Shiva Tafari Nagasawa
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
Sho Sasaki
-
-
-
2
-
Sanfrecce
Shogo Asada
-
-
-
1
-
Kyoto Sanga
Shoma Anzai
-
-
-
2
-
FC Tokyo
Soma Anzai
-
-
-
1
1
FC Tokyo
Soma Meshino
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
Sota Miura
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
Soya Fujiwara
-
-
-
1
-
Albirex Niigata
Sung-Ryong Jung
-
-
-
2
-
Kawasaki Frontale
T. Miki
-
-
-
2
-
Tokyo Verdy
T. Usami
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
Taiki Hirato
-
-
-
1
-
Kyoto Sanga
Taiki Watanabe
-
-
-
3
-
Yokohama Marinos
Taiyo Koga
-
-
-
1
-
Kashiwa Reysol
Takaaki Shichi
-
-
-
1
-
Sanfrecce
Takahiro Ogihara
-
-
-
1
-
Vissel Kobe
Takahiro Sekine
-
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
Takanori Sugeno
-
-
-
1
-
Consadole Sapporo
Takeru Kishimoto
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
Takuji Yonemoto
-
-
-
1
1
Nagoya Grampus
Takuma Arano
-
-
-
1
-
Consadole Sapporo
Takuma Arano
-
-
-
2
-
Consadole Sapporo
Takumi Kamijima
-
-
-
2
-
Yokohama Marinos
Takumi Tsuchiya
-
-
-
1
-
Kashiwa Reysol
Takuya Okamoto
-
-
-
1
-
Shonan Bellmare
Tatsuki Seko
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
Temma Matsuda
-
-
-
1
-
Kyoto Sanga
Teppei Oka
-
-
-
1
-
FC Tokyo
Tetsuyuki Inami
-
-
-
1
1
Tokyo Verdy
Thomas Deng
-
-
-
2
-
Albirex Niigata
Thuler
-
-
-
5
-
Vissel Kobe
Tojiro Kubo
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
Tokuma Suzuki
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
Tomoki Hayakawa
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
Tomoki Takamine
-
-
-
2
-
Kashiwa Reysol
Tomoya Inukai
-
-
-
2
-
Kashiwa Reysol
Toya Nakamura
-
-
-
2
1
Consadole Sapporo
W. Harada
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
William Popp
-
-
-
1
1
Yokohama Marinos
William Popp
-
-
-
1
-
Yokohama Marinos
Y. Hoshi
-
-
-
1
-
Albirex Niigata
Y. Komi
-
-
-
1
-
Albirex Niigata
Y. Shimada
-
-
-
1
-
Albirex Niigata
Y. Tsunashima
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
Yasuki Kimoto
-
-
-
1
-
FC Tokyo
Yoshio Koizumi
-
-
-
2
-
Urawa Red Diamonds
Yosuke Ideguchi
-
-
-
1
-
Vissel Kobe
Yota Maejima
-
-
-
2
-
Avispa Fukuoka
Yuji Kitajima
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
Yuki Honda
-
-
-
1
-
Vissel Kobe
Yuki Horigome
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
Yuki Kobayashi
-
-
-
2
-
Consadole Sapporo
Yuki Nogami
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
Yuki Yamamoto
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
Yusuke Segawa
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
Yuta Higuchi
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
Yuto Iwasaki
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
Yuto Yamada
-
-
-
1
-
Kashiwa Reysol
Zé Ricardo
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
Bum-keun Song
-
-
-
-
1
Shonan Bellmare
Daiya Maekawa
-
-
-
-
1
Vissel Kobe
Go Hatano
-
-
-
-
1
FC Tokyo
Keisuke Sakaiya
-
-
-
-
1
Sagan Tosu
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα