Γαλλία
[+]
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
4
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
103
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
21
Προβλέψεις για αύριο
105
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
474
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1058
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
20
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
143
Αμερική
103
Αφρική
36
Ασία
73
Αυστραλία
38
Διεθνές
65
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
2
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
12
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
19
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
12
World Cup Qual. CAF
22
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Γαλλία National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
2022/2023
2021/2022
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
03.06.2023
18:00
US Feurs
1 - 3
Rumilly Vallières
18:00
Aix
2 - 4
AS Saint-Étienne B
18:00
FC Limonest
4 - 0
ÉDS Montluçon
18:00
Bourgoin Jallieu
3 - 0
Lyon Duchere II
18:00
Ain Sud
0 - 1
Hauts Lyonnais
18:00
Clermont II
4 - 3
Vaulx-en-Velin
18:00
Domerat
1 - 5
SO Chambéry Foot
20.05.2023
18:00
Hauts Lyonnais
1 - 1
Bourgoin Jallieu
18:00
ÉDS Montluçon
3 - 2
Aix
18:00
Rumilly Vallières
1 - 1
Domerat
18:00
SO Chambéry Foot
4 - 0
Clermont II
18:00
Vaulx-en-Velin
5 - 3
Ain Sud
18:00
Lyon Duchere II
2 - 0
FC Limonest
16:00
AS Saint-Étienne B
5 - 0
US Feurs
14.05.2023
15:00
AS Saint-Étienne B
7 - 0
ÉDS Montluçon
13.05.2023
18:00
Aix
3 - 1
Lyon Duchere II
18:00
Ain Sud
0 - 0
SO Chambéry Foot
18:00
Clermont II
0 - 1
Rumilly Vallières
18:00
Domerat
0 - 4
US Feurs
17:00
Bourgoin Jallieu
1 - 0
Vaulx-en-Velin
17:00
FC Limonest
0 - 2
Hauts Lyonnais
29.04.2023
19:00
SO Chambéry Foot
0 - 1
Bourgoin Jallieu
18:00
Rumilly Vallières
2 - 0
Ain Sud
18:00
US Feurs
2 - 0
ÉDS Montluçon
18:00
Vaulx-en-Velin
1 - 3
FC Limonest
16:00
Hauts Lyonnais
4 - 1
Aix
15:00
Lyon Duchere II
1 - 2
AS Saint-Étienne B
28.04.2023
19:30
Domerat
3 - 1
Clermont II
23.04.2023
15:00
AS Saint-Étienne B
1 - 0
Hauts Lyonnais
22.04.2023
18:00
Aix
1 - 0
Vaulx-en-Velin
18:00
ÉDS Montluçon
0 - 5
Lyon Duchere II
18:00
Clermont II
2 - 2
US Feurs
18:00
Ain Sud
2 - 2
Domerat
17:00
Bourgoin Jallieu
0 - 1
Rumilly Vallières
17:00
FC Limonest
1 - 1
SO Chambéry Foot
15.04.2023
20:00
US Feurs
2 - 1
Lyon Duchere II
18:00
Rumilly Vallières
0 - 2
FC Limonest
18:00
SO Chambéry Foot
3 - 0
Aix
18:00
Domerat
1 - 1
Bourgoin Jallieu
18:00
Clermont II
2 - 0
Ain Sud
16:00
Hauts Lyonnais
2 - 1
ÉDS Montluçon
15:00
Vaulx-en-Velin
1 - 1
AS Saint-Étienne B
02.04.2023
15:00
AS Saint-Étienne B
4 - 1
SO Chambéry Foot
01.04.2023
18:30
Lyon Duchere II
1 - 2
Hauts Lyonnais
18:00
Aix
0 - 4
Rumilly Vallières
18:00
Ain Sud
3 - 1
US Feurs
17:00
FC Limonest
3 - 1
Domerat
16:00
ÉDS Montluçon
0 - 1
Vaulx-en-Velin
31.03.2023
20:00
Bourgoin Jallieu
3 - 2
Clermont II
25.03.2023
19:00
US Feurs
2 - 1
Hauts Lyonnais
19:00
Domerat
0 - 0
Aix
19:00
Rumilly Vallières
2 - 0
AS Saint-Étienne B
19:00
SO Chambéry Foot
2 - 1
ÉDS Montluçon
19:00
Vaulx-en-Velin
3 - 0
Lyon Duchere II
19:00
Ain Sud
0 - 0
Bourgoin Jallieu
18:15
Clermont II
5 - 1
FC Limonest
19.03.2023
15:00
AS Saint-Étienne B
0 - 1
Domerat
18.03.2023
18:00
Aix
1 - 3
Clermont II
18:00
ÉDS Montluçon
0 - 6
Rumilly Vallières
18:00
Lyon Duchere II
0 - 2
SO Chambéry Foot
17:00
Bourgoin Jallieu
1 - 0
US Feurs
16:00
FC Limonest
1 - 2
Ain Sud
11.03.2023
15:00
Hauts Lyonnais
1 - 2
Vaulx-en-Velin
04.03.2023
18:00
Rumilly Vallières
3 - 1
Lyon Duchere II
18:00
Domerat
3 - 2
ÉDS Montluçon
18:00
Ain Sud
1 - 0
Aix
17:00
Bourgoin Jallieu
1 - 4
FC Limonest
17:00
US Feurs
0 - 0
Vaulx-en-Velin
16:00
SO Chambéry Foot
1 - 2
Hauts Lyonnais
15:00
Clermont II
2 - 3
AS Saint-Étienne B
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα