Βραζιλία
[+]
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
9
Serie C
9
Serie D
30
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
6
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
5
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
113
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
11
Προβλέψεις για αύριο
287
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1286
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1842
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
38
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
4
Τοπ Ευρώπη
23
Ευρώπη
384
Αμερική
170
Αφρική
83
Ασία
157
Αυστραλία
44
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
3
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
4
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Βραζιλία Campeonato Paulista A3
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
27.04.2024
23:00
Votuporanguense SP
1 - 0
Grêmio Prudente
25.04.2024
00:30
Grêmio Prudente
2 - 2
Votuporanguense SP
21.04.2024
15:00
EC São Bernardo
1 - 1
Grêmio Prudente
20.04.2024
23:00
Votuporanguense SP
1 - 0
Desportivo Brasil
13.04.2024
22:00
Grêmio Prudente
2 - 1
EC São Bernardo
20:00
Desportivo Brasil
0 - 0
Votuporanguense SP
07.04.2024
00:00
Catanduva
0 - 1
Desportivo Brasil
06.04.2024
23:00
Votuporanguense SP
2 - 1
Marília/SP
22:00
Grêmio Prudente
4 - 2
RB Bragantino B
20:00
EC São Bernardo
0 - 0
Sertãozinho/SP
30.03.2024
23:15
Marília/SP
2 - 1
Votuporanguense SP
21:00
RB Bragantino B
1 - 0
Grêmio Prudente
21:00
Sertãozinho/SP
0 - 1
EC São Bernardo
19:00
Desportivo Brasil
0 - 1
Catanduva
23.03.2024
19:00
USAC
0 - 0
Itapirense
19:00
EC São Bernardo
0 - 1
RB Bragantino B
19:00
Matonense/SP
0 - 3
Rio Preto/SP
19:00
Marília/SP
0 - 0
Votuporanguense SP
19:00
Lemense
2 - 2
Catanduva
19:00
Grêmio Prudente
2 - 1
União São João/SP
19:00
Desportivo Brasil
1 - 0
Bandeirante SP
19:00
Sao Caetano/SP
0 - 2
Sertãozinho/SP
16.03.2024
23:00
Itapirense
1 - 1
Sao Caetano/SP
23:00
Bandeirante SP
1 - 1
EC São Bernardo
22:00
Votuporanguense SP
3 - 1
Lemense
21:00
Catanduva
1 - 1
Marília/SP
20:00
Rio Preto/SP
1 - 2
USAC
20:00
Sertãozinho/SP
2 - 1
Desportivo Brasil
20:00
RB Bragantino B
3 - 2
Grêmio Prudente
19:00
União São João/SP
3 - 0
Matonense/SP
14.03.2024
00:15
Marília/SP
0 - 1
RB Bragantino B
00:00
Sao Caetano/SP
1 - 3
União São João/SP
13.03.2024
23:00
Itapirense
1 - 1
Bandeirante SP
23:00
Lemense
0 - 0
Sertãozinho/SP
19:00
Desportivo Brasil
0 - 1
Votuporanguense SP
19:00
Matonense/SP
0 - 3
Grêmio Prudente
19:00
EC São Bernardo
2 - 1
Rio Preto/SP
19:00
USAC
1 - 0
Catanduva
10.03.2024
14:00
Matonense/SP
0 - 3
Lemense
09.03.2024
23:00
Bandeirante SP
1 - 3
Rio Preto/SP
22:00
Votuporanguense SP
1 - 0
Catanduva
21:00
Grêmio Prudente
0 - 1
Desportivo Brasil
20:00
Sertãozinho/SP
1 - 1
Itapirense
20:00
RB Bragantino B
1 - 0
Sao Caetano/SP
19:00
União São João/SP
1 - 0
USAC
08.03.2024
19:00
EC São Bernardo
2 - 2
Marília/SP
06.03.2024
23:30
Grêmio Prudente
0 - 2
Catanduva
03.03.2024
14:00
Rio Preto/SP
1 - 2
Grêmio Prudente
02.03.2024
23:00
Itapirense
4 - 0
Matonense/SP
23:00
Bandeirante SP
0 - 2
Votuporanguense SP
21:00
Lemense
0 - 0
EC São Bernardo
21:00
Catanduva
2 - 0
Sertãozinho/SP
19:00
Sao Caetano/SP
2 - 0
Marília/SP
19:00
Desportivo Brasil
0 - 0
União São João/SP
19:00
USAC
1 - 1
RB Bragantino B
29.02.2024
00:15
Marília/SP
3 - 0
Desportivo Brasil
28.02.2024
23:30
Grêmio Prudente
2 - 1
USAC
23:00
Sertãozinho/SP
1 - 0
Bandeirante SP
23:00
Lemense
2 - 3
Itapirense
22:00
RB Bragantino B
3 - 0
Rio Preto/SP
19:00
Matonense/SP
0 - 1
Catanduva
19:00
União São João/SP
1 - 1
Votuporanguense SP
19:00
EC São Bernardo
1 - 0
Sao Caetano/SP
25.02.2024
14:00
Rio Preto/SP
2 - 0
Lemense
24.02.2024
23:15
Marília/SP
1 - 0
Sertãozinho/SP
22:00
Votuporanguense SP
3 - 2
RB Bragantino B
21:00
Grêmio Prudente
3 - 1
Itapirense
21:00
Catanduva
1 - 0
União São João/SP
19:00
Sao Caetano/SP
4 - 1
Matonense/SP
19:00
Desportivo Brasil
0 - 3
EC São Bernardo
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα