Βουλγαρία
[+]
First League
Second Leaguе
Third League - South-East
9
Third League - South-West
9
Third League - North-East
5
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
589
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
2
Προβλέψεις για αύριο
444
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1248
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
146
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
4
Ευρώπη
165
Αμερική
168
Αφρική
78
Ασία
101
Αυστραλία
40
Διεθνές
26
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
1
Ligue 1
1
Ερεντιβίζιε
1
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
12
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
1
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
26
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Βουλγαρία Third League - North-West
2023/2024
2022/2023
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
17.03.2024
13:30
Etar VT II
1 - 1
Yantra Polski Trambesh
16.03.2024
14:30
Dunav Lom
7 - 6
Vihar Slavyanovo
13:30
OFK Levski
0 - 3
Lokomotiv Mezdra
13:30
Lokomotiv Gorna O.
7 - 0
Partizan Cerven Brjag
13:30
Botev Vratsa II
2 - 1
Drenovets
13:30
Boruna Tsareva livada
5 - 2
Juventus Malchika
13:30
Pavlikeni
0 - 5
FC Sevlievo
10.03.2024
13:30
Vihar Slavyanovo
1 - 2
Lokomotiv Gorna O.
09.03.2024
13:30
Akademik Svishtov
2 - 1
OFK Levski
13:30
Lokomotiv Mezdra
3 - 0
Dunav Lom
13:30
Partizan Cerven Brjag
1 - 2
Etar VT II
13:30
Yantra Polski Trambesh
4 - 2
Botev Vratsa II
13:30
Drenovets
2 - 0
Boruna Tsareva livada
13:30
Juventus Malchika
4 - 2
Pavlikeni
03.03.2024
13:30
Etar VT II
3 - 1
Vihar Slavyanovo
02.03.2024
13:30
Lokomotiv Gorna O.
1 - 1
Lokomotiv Mezdra
13:30
Pavlikeni
1 - 0
Drenovets
13:30
Boruna Tsareva livada
2 - 2
Yantra Polski Trambesh
13:30
Botev Vratsa II
1 - 1
Partizan Cerven Brjag
13:30
FC Sevlievo
1 - 2
Juventus Malchika
13:30
Dunav Lom
0 - 3
Akademik Svishtov
24.02.2024
13:30
Yantra Polski Trambesh
3 - 2
Pavlikeni
13:30
Drenovets
1 - 4
FC Sevlievo
13:30
Akademik Svishtov
0 - 1
Lokomotiv Gorna O.
13:30
Partizan Cerven Brjag
0 - 2
Boruna Tsareva livada
13:30
Vihar Slavyanovo
2 - 2
Botev Vratsa II
13:30
Lokomotiv Mezdra
3 - 2
Etar VT II
13:30
OFK Levski
3 - 0
Dunav Lom
25.11.2023
13:00
Lokomotiv Gorna O.
2 - 1
Yantra Polski Trambesh
19.11.2023
13:30
Akademik Svishtov
4 - 0
Etar VT II
13:30
Lokomotiv Mezdra
1 - 0
Botev Vratsa II
18.11.2023
13:30
OFK Levski
0 - 1
Lokomotiv Gorna O.
13:30
Vihar Slavyanovo
1 - 1
Boruna Tsareva livada
13:30
Partizan Cerven Brjag
2 - 0
Pavlikeni
13:30
Yantra Polski Trambesh
1 - 1
FC Sevlievo
13:30
Drenovets
5 - 2
Juventus Malchika
11.11.2023
13:30
Juventus Malchika
1 - 3
Yantra Polski Trambesh
13:30
FC Sevlievo
4 - 0
Partizan Cerven Brjag
13:30
Pavlikeni
0 - 3
Vihar Slavyanovo
13:30
Boruna Tsareva livada
1 - 1
Lokomotiv Mezdra
13:30
Botev Vratsa II
1 - 2
Akademik Svishtov
13:30
Etar VT II
4 - 0
OFK Levski
13:30
Lokomotiv Gorna O.
3 - 1
Dunav Lom
03.11.2023
13:30
Dunav Lom
0 - 3
Etar VT II
13:30
OFK Levski
1 - 1
Botev Vratsa II
13:30
Akademik Svishtov
3 - 1
Boruna Tsareva livada
13:30
Lokomotiv Mezdra
3 - 1
Pavlikeni
13:30
Vihar Slavyanovo
2 - 3
FC Sevlievo
13:30
Partizan Cerven Brjag
0 - 2
Juventus Malchika
13:30
Yantra Polski Trambesh
2 - 1
Drenovets
27.10.2023
18:00
Etar VT II
1 - 4
Lokomotiv Gorna O.
15:00
Drenovets
5 - 2
Partizan Cerven Brjag
15:00
Juventus Malchika
3 - 2
Vihar Slavyanovo
15:00
FC Sevlievo
1 - 0
Lokomotiv Mezdra
15:00
Pavlikeni
0 - 5
Akademik Svishtov
15:00
Boruna Tsareva livada
1 - 0
OFK Levski
15:00
Botev Vratsa II
0 - 2
Dunav Lom
22.10.2023
15:00
Lokomotiv Gorna O.
2 - 0
Botev Vratsa II
15:00
Dunav Lom
4 - 1
Boruna Tsareva livada
21.10.2023
15:00
OFK Levski
1 - 0
Pavlikeni
15:00
Lokomotiv Mezdra
3 - 0
Juventus Malchika
15:00
Akademik Svishtov
2 - 0
FC Sevlievo
15:00
Vihar Slavyanovo
0 - 1
Drenovets
15:00
Partizan Cerven Brjag
1 - 3
Yantra Polski Trambesh
14.10.2023
15:00
Yantra Polski Trambesh
2 - 1
Vihar Slavyanovo
15:00
Drenovets
1 - 6
Lokomotiv Mezdra
15:00
Akademik Svishtov
3 - 0
Juventus Malchika
15:00
FC Sevlievo
2 - 0
OFK Levski
15:00
Pavlikeni
0 - 1
Dunav Lom
15:00
Boruna Tsareva livada
0 - 5
Lokomotiv Gorna O.
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα