Αυστρία
[+]
Bundesliga
Erste Division
Regionalliga East
Regionalliga Central
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
Landesliga Wien
Landesliga Burgenland
Landesliga Niederösterreich
Landesliga Oberösterreich
Landesliga Steiermark
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
Landesliga Kärnten
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
295
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
49
Προβλέψεις για αύριο
30
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
446
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
64
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
80
Αμερική
85
Αφρική
18
Ασία
13
Αυστραλία
Διεθνές
16
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
8
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Αυστρία Landesliga Steiermark
2023/2024
2022/2023
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
28.10.2023
14:00
Ilz
0 - 5
Tillmitsch
27.10.2023
19:00
Gnas
4 - 3
Schladming
19:00
FSC Hochegger Dächer
0 - 2
Fürstenfeld
19:00
Union Gamlitz
1 - 2
Frauental
20.10.2023
19:00
Schladming
0 - 0
Wildon
19:00
SC Bruck an der Mur
4 - 0
Gnas
19:00
SC Kalsdorf
1 - 4
Ilz
19:00
Frauental
1 - 2
FSC Hochegger Dächer
19:00
Fürstenfeld
0 - 1
TuS Heiligenkreuz
19:00
Koflach
0 - 3
Union Gamlitz
19:00
Lebring
0 - 2
Fehring
19:00
Tillmitsch
5 - 1
Lafnitz II
14.10.2023
15:00
FSC Hochegger Dächer
0 - 3
Koflach
13.10.2023
18:45
Ilz
3 - 4
Schladming
18:45
Wildon
3 - 1
SC Bruck an der Mur
18:45
Fehring
2 - 0
Tillmitsch
18:45
Gnas
3 - 0
TuS Heiligenkreuz
18:45
Frauental
4 - 1
Fürstenfeld
18:45
Union Gamlitz
3 - 2
Lebring
18:30
Lafnitz II
1 - 1
SC Kalsdorf
07.10.2023
16:00
TuS Heiligenkreuz
0 - 1
Wildon
06.10.2023
19:00
SC Bruck an der Mur
3 - 2
Ilz
19:00
SC Kalsdorf
3 - 3
Fehring
19:00
Tillmitsch
2 - 0
Union Gamlitz
19:00
Fürstenfeld
4 - 1
Gnas
19:00
Koflach
3 - 0
Frauental
19:00
Lebring
3 - 2
FSC Hochegger Dächer
19:00
Schladming
3 - 1
Lafnitz II
30.09.2023
16:00
FSC Hochegger Dächer
2 - 0
Tillmitsch
29.09.2023
19:00
Union Gamlitz
5 - 1
SC Kalsdorf
19:00
Koflach
2 - 0
Fürstenfeld
19:00
Wildon
2 - 0
Gnas
19:00
Ilz
2 - 1
TuS Heiligenkreuz
19:00
Frauental
1 - 5
Lebring
19:00
Fehring
2 - 0
Schladming
19:00
Lafnitz II
2 - 2
SC Bruck an der Mur
22.09.2023
19:00
Lebring
3 - 1
Koflach
19:00
Schladming
0 - 4
Union Gamlitz
19:00
SC Bruck an der Mur
3 - 4
Fehring
19:00
Tillmitsch
2 - 1
Frauental
19:00
TuS Heiligenkreuz
2 - 1
Lafnitz II
19:00
Gnas
3 - 0
Ilz
19:00
Fürstenfeld
2 - 2
Wildon
19:00
SC Kalsdorf
2 - 1
FSC Hochegger Dächer
16.09.2023
19:00
Lafnitz II
3 - 2
Gnas
16:00
FSC Hochegger Dächer
4 - 3
Schladming
15.09.2023
19:00
Fehring
0 - 2
TuS Heiligenkreuz
19:00
Union Gamlitz
1 - 0
SC Bruck an der Mur
19:00
Koflach
1 - 1
Tillmitsch
19:00
Ilz
1 - 3
Wildon
19:00
Frauental
0 - 4
SC Kalsdorf
19:00
Lebring
0 - 3
Fürstenfeld
09.09.2023
16:00
Wildon
2 - 1
Lafnitz II
08.09.2023
19:00
Fürstenfeld
1 - 1
Ilz
19:00
Gnas
0 - 1
Fehring
19:00
SC Bruck an der Mur
0 - 2
FSC Hochegger Dächer
19:00
TuS Heiligenkreuz
2 - 2
Union Gamlitz
19:00
Tillmitsch
0 - 5
Lebring
19:00
Schladming
1 - 0
Frauental
19:00
SC Kalsdorf
3 - 2
Koflach
02.09.2023
19:00
Tillmitsch
1 - 3
Fürstenfeld
01.09.2023
19:00
Fehring
2 - 1
Wildon
19:00
Lebring
2 - 2
SC Kalsdorf
19:00
Frauental
1 - 1
SC Bruck an der Mur
19:00
Union Gamlitz
0 - 0
Gnas
19:00
Lafnitz II
2 - 1
Ilz
19:00
Koflach
1 - 1
Schladming
19:00
FSC Hochegger Dächer
6 - 5
TuS Heiligenkreuz
26.08.2023
18:00
Wildon
1 - 1
Union Gamlitz
17:00
Fürstenfeld
1 - 0
Lafnitz II
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα