Αυστρία
[+]
Bundesliga
1
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
114
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
14
Προβλέψεις για αύριο
287
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1286
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1846
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
37
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
4
Τοπ Ευρώπη
23
Ευρώπη
383
Αμερική
170
Αφρική
83
Ασία
157
Αυστραλία
44
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
3
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
4
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Αυστρία Landesliga Steiermark
2023/2024
2022/2023
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
18.05.2024
19:00
Lafnitz II
3 - 2
Tillmitsch
17.05.2024
19:00
Fehring
4 - 3
Lebring
19:00
FSC Hochegger Dächer
1 - 2
Frauental
19:00
Gnas
2 - 3
SC Bruck an der Mur
19:00
Union Gamlitz
4 - 5
Koflach
19:00
Ilz
1 - 1
SC Kalsdorf
19:00
TuS Heiligenkreuz
1 - 1
Fürstenfeld
19:00
Wildon
1 - 2
Schladming
11.05.2024
17:00
Lebring
2 - 4
Union Gamlitz
10.05.2024
19:00
SC Bruck an der Mur
2 - 4
Wildon
19:00
Fürstenfeld
4 - 5
Frauental
19:00
TuS Heiligenkreuz
4 - 1
Gnas
19:00
Schladming
0 - 1
Ilz
19:00
Koflach
3 - 3
FSC Hochegger Dächer
19:00
Tillmitsch
1 - 2
Fehring
19:00
SC Kalsdorf
2 - 1
Lafnitz II
07.05.2024
19:00
Fehring
1 - 1
SC Kalsdorf
19:00
Lafnitz II
0 - 2
Schladming
19:00
Frauental
1 - 2
Koflach
19:00
Gnas
0 - 3
Fürstenfeld
19:00
FSC Hochegger Dächer
2 - 0
Lebring
19:00
Union Gamlitz
0 - 2
Tillmitsch
19:00
Wildon
2 - 1
TuS Heiligenkreuz
19:00
Ilz
1 - 1
SC Bruck an der Mur
03.05.2024
19:00
Fürstenfeld
1 - 0
Koflach
19:00
Schladming
2 - 1
Fehring
19:00
Gnas
0 - 11
Wildon
19:00
Tillmitsch
2 - 2
FSC Hochegger Dächer
19:00
Lebring
4 - 0
Frauental
19:00
SC Kalsdorf
6 - 0
Union Gamlitz
02.05.2024
19:00
TuS Heiligenkreuz
1 - 2
Ilz
19:00
SC Bruck an der Mur
2 - 1
Lafnitz II
27.04.2024
18:00
Lafnitz II
5 - 0
TuS Heiligenkreuz
17:00
FSC Hochegger Dächer
1 - 3
SC Kalsdorf
26.04.2024
19:00
Ilz
2 - 0
Gnas
19:00
Koflach
4 - 1
Lebring
19:00
Frauental
1 - 4
Tillmitsch
19:00
Fehring
1 - 1
SC Bruck an der Mur
19:00
Wildon
0 - 3
Fürstenfeld
19:00
Union Gamlitz
4 - 1
Schladming
20.04.2024
16:00
TuS Heiligenkreuz
1 - 0
Fehring
19.04.2024
19:00
SC Kalsdorf
4 - 0
Frauental
19:00
Gnas
3 - 4
Lafnitz II
19:00
SC Bruck an der Mur
1 - 1
Union Gamlitz
19:00
Schladming
2 - 5
FSC Hochegger Dächer
19:00
Tillmitsch
1 - 0
Koflach
19:00
Wildon
1 - 1
Ilz
19:00
Fürstenfeld
1 - 3
Lebring
14.04.2024
10:30
Lebring
1 - 0
Tillmitsch
13.04.2024
16:00
FSC Hochegger Dächer
6 - 0
SC Bruck an der Mur
15:00
Ilz
2 - 0
Fürstenfeld
12.04.2024
19:00
Lafnitz II
5 - 3
Wildon
19:00
Fehring
5 - 0
Gnas
19:00
Frauental
0 - 1
Schladming
19:00
Koflach
1 - 1
SC Kalsdorf
19:00
Union Gamlitz
4 - 1
TuS Heiligenkreuz
06.04.2024
15:00
Wildon
3 - 0
Fehring
05.04.2024
19:00
Gnas
2 - 1
Union Gamlitz
19:00
SC Bruck an der Mur
2 - 4
Frauental
19:00
Schladming
1 - 1
Koflach
19:00
TuS Heiligenkreuz
3 - 3
FSC Hochegger Dächer
19:00
Ilz
0 - 2
Lafnitz II
19:00
Fürstenfeld
0 - 2
Tillmitsch
19:00
SC Kalsdorf
3 - 1
Lebring
30.03.2024
16:00
FSC Hochegger Dächer
3 - 0
Gnas
29.03.2024
19:00
Fehring
0 - 1
Ilz
19:00
Frauental
0 - 2
TuS Heiligenkreuz
19:00
Koflach
3 - 0
SC Bruck an der Mur
19:00
Tillmitsch
1 - 0
SC Kalsdorf
19:00
Lafnitz II
3 - 3
Fürstenfeld
<
Μάιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"4":"\u0391\u03c0\u03c1\u03af\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024","5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα