Αργεντινή
[+]
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
5
Primera C
3
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
12
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
[+]
MLS
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
295
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
37
Προβλέψεις για αύριο
30
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
457
[+]
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
66
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
[+]
Ηνωμένο Βασίλειο
Τοπ Ευρώπη
Ευρώπη
80
Αμερική
85
Αφρική
20
Ασία
18
Αυστραλία
Διεθνές
16
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
EURO 2024
8
Copa America
8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
Λίγκα Πορτουγκάλ
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
8
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
Πρωταθλήματα
Περισσ.
Διεθνές
Αφρική
[+]
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
[+]
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
[+]
OFC Nations Cup
1
OFC Champions League
Ευρώπη
[+]
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
EURO 2024
8
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
[+]
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
[+]
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
8
Recopa Sudamericana
Κόσμος
[+]
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αρχή
Τι είναι forebet
Προβλέψεις
Ομάδα σύγκριση
Ζωντανά αποτελέσματα
τραυματίες ποδοσφαιριστές
τένις
Ρυθμίσεις
Γλώσσα
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Ωριαία Ζώνη
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
ANDROID APP
IOS APP
Περισσ.
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
Αργεντινή Primera B Metropolitana
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Πάνω/κάτω 2.5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ - Γκολ
Διπλή
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
23.03.2024
17:30
Los Andes
0 - 0
Sportivo Italiano
20.03.2024
00:10
Comunicaciones BA
1 - 1
CA Fénix Pilar
17.03.2024
19:30
Liniers
2 - 0
Ferrocarril Midland
19:30
Sportivo Italiano
2 - 2
Cañuelas FC
19:30
Sportivo Dock Sud
0 - 0
Sacachispas
19:30
Flandria
0 - 2
Deportivo Merlo
16.03.2024
19:35
Colegiales
2 - 1
Excursionistas BsAs
19:30
UAI Urquiza
4 - 1
CA Acassuso
19:30
Villa San Carlos
2 - 2
Deportivo Laferrere
19:30
Argentino Merlo
0 - 1
Los Andes
19:30
Deportivo Armenio
2 - 1
Argentino Quilmes
00:00
San Martín Burzaco
1 - 0
Villa Dálmine
10.03.2024
21:00
San Martín Burzaco
1 - 0
UAI Urquiza
21:00
Los Andes
1 - 0
Liniers
21:00
Deportivo Merlo
1 - 1
Villa San Carlos
09.03.2024
21:00
Villa Dálmine
0 - 2
Argentino Quilmes
21:00
Ferrocarril Midland
0 - 0
Comunicaciones BA
21:00
Cañuelas FC
1 - 0
Argentino Merlo
21:00
Sacachispas
1 - 0
Flandria
21:00
CA Acassuso
2 - 0
Colegiales
00:00
Excursionistas BsAs
2 - 1
Sportivo Dock Sud
04.03.2024
21:00
Sportivo Dock Sud
1 - 0
CA Acassuso
03.03.2024
21:00
UAI Urquiza
0 - 0
Villa Dálmine
02.03.2024
21:05
Comunicaciones BA
0 - 1
Los Andes
21:00
Liniers
1 - 2
Cañuelas FC
21:00
Deportivo Armenio
0 - 1
Ferrocarril Midland
21:00
Argentino Quilmes
1 - 1
CA Fénix Pilar
21:00
Argentino Merlo
2 - 2
Deportivo Laferrere
21:00
Sportivo Italiano
1 - 0
Deportivo Merlo
21:00
Villa San Carlos
3 - 0
Sacachispas
21:00
Flandria
1 - 0
Excursionistas BsAs
21:00
Colegiales
1 - 1
San Martín Burzaco
28.02.2024
21:00
Deportivo Laferrere
0 - 2
Liniers
27.02.2024
21:00
Sacachispas
2 - 2
Sportivo Italiano
01:10
Los Andes
2 - 2
Deportivo Armenio
01:05
San Martín Burzaco
1 - 0
Sportivo Dock Sud
26.02.2024
21:00
Villa Dálmine
0 - 3
CA Fénix Pilar
25.02.2024
21:00
Deportivo Merlo
2 - 1
Argentino Merlo
21:00
UAI Urquiza
0 - 3
Colegiales
24.02.2024
21:00
Excursionistas BsAs
1 - 0
Villa San Carlos
21:00
Ferrocarril Midland
0 - 3
Argentino Quilmes
21:00
Cañuelas FC
2 - 1
Comunicaciones BA
21:00
CA Acassuso
0 - 2
Flandria
21.02.2024
21:00
Liniers
0 - 0
Deportivo Merlo
01:10
Comunicaciones BA
4 - 1
Deportivo Laferrere
00:30
Argentino Merlo
3 - 0
Sacachispas
00:00
Colegiales
0 - 0
Villa Dálmine
20.02.2024
21:05
Argentino Quilmes
2 - 1
Los Andes
21:05
Sportivo Dock Sud
1 - 0
UAI Urquiza
21:00
Flandria
1 - 0
San Martín Burzaco
21:00
Villa San Carlos
0 - 0
CA Acassuso
21:00
Sportivo Italiano
0 - 3
Excursionistas BsAs
21:00
Deportivo Armenio
2 - 0
Cañuelas FC
21:00
CA Fénix Pilar
1 - 1
Ferrocarril Midland
17.02.2024
21:00
Deportivo Laferrere
2 - 1
Deportivo Armenio
21:00
Deportivo Merlo
0 - 0
Comunicaciones BA
21:00
Excursionistas BsAs
0 - 0
Argentino Merlo
21:00
Villa Dálmine
1 - 2
Ferrocarril Midland
21:00
Colegiales
1 - 2
Sportivo Dock Sud
01:00
San Martín Burzaco
1 - 0
Villa San Carlos
16.02.2024
21:00
Sacachispas
1 - 0
Liniers
21:00
UAI Urquiza
0 - 0
Flandria
21:00
Cañuelas FC
0 - 0
Argentino Quilmes
21:00
Los Andes
1 - 0
CA Fénix Pilar
21:00
CA Acassuso
0 - 0
Sportivo Italiano
13.02.2024
21:00
Liniers
0 - 1
Excursionistas BsAs
01:05
Comunicaciones BA
4 - 0
Sacachispas
12.02.2024
21:00
CA Fénix Pilar
0 - 0
Cañuelas FC
21:00
Argentino Quilmes
1 - 1
Deportivo Laferrere
11.02.2024
21:00
Sportivo Italiano
1 - 1
San Martín Burzaco
<
Ιούνιος 2024
Ποδόσφαιρο προβλέψεις
>
{"5":"\u039c\u03ac\u03b9\u03bf\u03c2 2024","6":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bd\u03b9\u03bf\u03c2 2024","7":"\u0399\u03bf\u03cd\u03bb\u03b9\u03bf\u03c2 2024"}
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Δε
Τρ
Τε
Πε
Πα
Σα
Κυ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα