Results Poland 1. Liga
    11.10.2019
    19:15 Sandecja
    4 - 4
    Chojniczanka
    17:45 Stomil Olsztyn
    1 - 1
    Nieciecza KS
    06.10.2019
    19:00 Olimpia Grudziadz
    1 - 0
    Stomil Olsztyn
    05.10.2019
    19:00 Nieciecza KS
    4 - 3
    GKS Tychy
    18:00 Zaglebie Sosnowiec
    3 - 1
    Sandecja
    18:00 Chojniczanka
    1 - 2
    Odra Opole
    18:00 Podbeskidzie
    4 - 0
    GKS Belchatow
    17:45 Chrobry Glogow
    0 - 0
    Warta Poznan
    17:00 Wigry Suwalki
    1 - 4
    Radomiak Radom
    04.10.2019
    20:45 Stal Mielec
    3 - 1
    GKS Jastrzebie
    19:00 Miedz Legnica
    1 - 0
    Puszcza
    29.09.2019
    18:00 Odra Opole
    1 - 1
    Zaglebie Sosnowiec
    18:00 Chojniczanka
    3 - 1
    GKS Jastrzebie
    17:00 GKS Belchatow
    3 - 0
    Wigry Suwalki
    17:00 Puszcza
    0 - 3
    Nieciecza KS
    15:00 Warta Poznan
    2 - 1
    Miedz Legnica
    28.09.2019
    18:00 Stomil Olsztyn
    1 - 0
    Podbeskidzie
    17:00 GKS Tychy
    2 - 3
    Olimpia Grudziadz
    15:30 Radomiak Radom
    2 - 0
    Stal Mielec
    27.09.2019
    17:30 Sandecja
    3 - 2
    Chrobry Glogow
    22.09.2019
    19:00 Olimpia Grudziadz
    1 - 1
    Puszcza
    15:00 Podbeskidzie
    2 - 2
    GKS Tychy
    21.09.2019
    20:00 Nieciecza KS
    0 - 1
    Miedz Legnica
    19:15 Sandecja
    1 - 2
    Warta Poznan
    18:00 Zaglebie Sosnowiec
    2 - 4
    GKS Jastrzebie
    18:00 Chojniczanka
    1 - 3
    Radomiak Radom
    18:00 Chrobry Glogow
    3 - 2
    Odra Opole
    17:00 Stal Mielec
    1 - 0
    GKS Belchatow
    20.09.2019
    19:47 Wigry Suwalki
    0 - 0
    Stomil Olsztyn
    18.09.2019
    20:00 Warta Poznan
    3 - 0
    Odra Opole
    19:30 Podbeskidzie
    2 - 1
    Miedz Legnica
    19:00 Stal Mielec
    1 - 2
    GKS Tychy
    19:00 Olimpia Grudziadz
    1 - 0
    Nieciecza KS
    15.09.2019
    12:45 Miedz Legnica
    2 - 2
    Olimpia Grudziadz
    14.09.2019
    19:00 Nieciecza KS
    1 - 1
    Warta Poznan
    19:00 GKS Jastrzebie
    1 - 0
    Chrobry Glogow
    18:00 Puszcza
    0 - 1
    Podbeskidzie
    18:00 GKS Tychy
    2 - 1
    Wigry Suwalki
    16:00 Radomiak Radom
    2 - 1
    Zaglebie Sosnowiec
    13.09.2019
    19:45 Odra Opole
    1 - 1
    Sandecja
    19:45 Stomil Olsztyn
    1 - 0
    Stal Mielec
    19:00 Chojniczanka
    3 - 0
    GKS Belchatow
    08.09.2019
    14:00 Zaglebie Sosnowiec
    1 - 1
    GKS Belchatow
    07.09.2019
    19:15 Sandecja
    1 - 1
    GKS Jastrzebie
    18:00 Wigry Suwalki
    2 - 3
    Puszcza
    14:45 Chojniczanka
    1 - 3
    Stomil Olsztyn
    06.09.2019
    18:00 Chrobry Glogow
    0 - 2
    Radomiak Radom
    01.09.2019
    19:00 Puszcza
    0 - 1
    Stal Mielec
    17:00 GKS Belchatow
    1 - 2
    Chrobry Glogow
    15:00 Miedz Legnica
    2 - 1
    Wigry Suwalki
    31.08.2019
    20:00 Nieciecza KS
    2 - 2
    Podbeskidzie
    19:00 GKS Jastrzebie
    2 - 0
    Odra Opole
    17:30 Radomiak Radom
    1 - 0
    Sandecja
    17:00 Olimpia Grudziadz
    2 - 1
    Warta Poznan
    30.08.2019
    20:00 Chojniczanka
    1 - 1
    GKS Tychy
    17:30 Stomil Olsztyn
    1 - 3
    Zaglebie Sosnowiec
    26.08.2019
    19:39 Stal Mielec
    1 - 0
    Miedz Legnica
    25.08.2019
    19:00 Wigry Suwalki
    1 - 0
    Nieciecza KS
    18:00 Chojniczanka
    0 - 1
    Puszcza
    17:00 Sandecja
    2 - 1
    GKS Belchatow
    16:00 Warta Poznan
    1 - 1
    GKS Jastrzebie
    14:45 Zaglebie Sosnowiec
    1 - 2
    GKS Tychy
    24.08.2019
    19:45 Odra Opole
    0 - 0
    Radomiak Radom
    19:00 Chrobry Glogow
    0 - 0
    Stomil Olsztyn
    14:30 Podbeskidzie
    2 - 1
    Olimpia Grudziadz
    21.08.2019
    20:30 Stomil Olsztyn
    1 - 0
    Sandecja
    20:00 Nieciecza KS
    1 - 2
    Stal Mielec
    20:00 Chojniczanka
    0 - 3
    Miedz Legnica
    19:00 GKS Belchatow
    1 - 0
    Odra Opole
    19:00 Olimpia Grudziadz
    1 - 2
    Wigry Suwalki

    Top trends 1. Liga

    All trends

    Scorers

    Player G. P. O. C. C. Team
    O. Haydary 12 2 - 1 - Olimpia Grudziadz
    M. Marzec 11 4 - 3 - GKS Belchatow
    F. Piasecki 10 2 - 4 - Zaglebie Sosnowiec
    K. Danielak 9 - - - - Podbeskidzie
    M. Kuzimski 9 2 - 1 - Chojniczanka
    V. Gutkovskis 8 - - 2 1 Nieciecza KS
    M. Kupczak 8 6 - 4 - Warta Poznan
    P. Mikita 8 3 - 3 - Radomiak Radom
    B. Nowak 8 3 - 2 - Stal Mielec
    M. Roginic 8 1 - 3 - Podbeskidzie
    J. Wrobel 8 - - 3 - GKS Jastrzebie
    A. Farid 7 - - - - GKS Jastrzebie
    G. Jaroch 7 - - 1 - Warta Poznan
    M. Mak 7 - - 1 - Stal Mielec
    J. Embalo 6 1 - 4 - Puszcza