Results Poland 1. Liga
    01.12.2019
    20:30 Chrobry Glogow
    0 - 2
    Miedz Legnica
    16:00 Odra Opole
    0 - 0
    GKS Tychy
    14:30 Warta Poznan
    3 - 0
    Wigry Suwalki
    13:45 Radomiak Radom
    2 - 0
    GKS Belchatow
    30.11.2019
    18:00 Sandecja
    0 - 1
    Puszcza
    17:00 Chojniczanka
    1 - 3
    Olimpia Grudziadz
    14:00 GKS Jastrzebie
    1 - 2
    Stomil Olsztyn
    13:45 Stal Mielec
    2 - 1
    Podbeskidzie
    29.11.2019
    19:00 Zaglebie Sosnowiec
    1 - 0
    Nieciecza KS
    27.11.2019
    19:00 Chrobry Glogow
    2 - 2
    Olimpia Grudziadz
    18:30 Odra Opole
    3 - 0
    Miedz Legnica
    26.11.2019
    18:00 GKS Jastrzebie
    1 - 1
    Puszcza
    24.11.2019
    13:45 Stomil Olsztyn
    0 - 0
    Radomiak Radom
    23.11.2019
    18:00 GKS Tychy
    2 - 2
    GKS Jastrzebie
    18:00 Nieciecza KS
    4 - 0
    Chrobry Glogow
    17:00 Olimpia Grudziadz
    2 - 1
    Zaglebie Sosnowiec
    13:45 GKS Belchatow
    1 - 2
    Warta Poznan
    22.11.2019
    19:00 Podbeskidzie
    2 - 1
    Chojniczanka
    19:00 Puszcza
    1 - 2
    Odra Opole
    19:00 Miedz Legnica
    1 - 3
    Sandecja
    17:30 Wigry Suwalki
    0 - 3
    Stal Mielec
    17.11.2019
    13:45 Warta Poznan
    0 - 2
    Stal Mielec
    16.11.2019
    18:00 GKS Tychy
    2 - 2
    Radomiak Radom
    18:00 Sandecja
    2 - 2
    Nieciecza KS
    17:00 Chojniczanka
    1 - 3
    Wigry Suwalki
    16:00 Stomil Olsztyn
    0 - 1
    GKS Belchatow
    13:45 Podbeskidzie
    4 - 1
    Zaglebie Sosnowiec
    10.11.2019
    13:45 Chrobry Glogow
    1 - 1
    Podbeskidzie
    09.11.2019
    19:00 Zaglebie Sosnowiec
    2 - 0
    Wigry Suwalki
    18:00 Odra Opole
    2 - 0
    Nieciecza KS
    18:00 GKS Belchatow
    1 - 4
    GKS Tychy
    17:00 Chojniczanka
    0 - 2
    Stal Mielec
    17:00 GKS Jastrzebie
    2 - 2
    Miedz Legnica
    15:00 Radomiak Radom
    1 - 1
    Puszcza
    13:45 Stomil Olsztyn
    1 - 3
    Warta Poznan
    08.11.2019
    20:15 Sandecja
    3 - 1
    Olimpia Grudziadz
    03.11.2019
    18:00 Stal Mielec
    1 - 1
    Zaglebie Sosnowiec
    17:00 Wigry Suwalki
    1 - 1
    Chrobry Glogow
    16:00 GKS Tychy
    1 - 0
    Stomil Olsztyn
    16:00 Puszcza
    1 - 4
    GKS Belchatow
    14:00 Warta Poznan
    2 - 0
    Chojniczanka
    13:45 Podbeskidzie
    3 - 1
    Sandecja
    02.11.2019
    19:00 Nieciecza KS
    2 - 2
    GKS Jastrzebie
    18:00 Olimpia Grudziadz
    3 - 1
    Odra Opole
    13:45 Miedz Legnica
    3 - 1
    Radomiak Radom
    27.10.2019
    16:00 Odra Opole
    0 - 2
    Podbeskidzie
    13:45 Chrobry Glogow
    1 - 0
    Stal Mielec
    26.10.2019
    18:00 Zaglebie Sosnowiec
    3 - 3
    Chojniczanka
    18:00 GKS Tychy
    1 - 1
    Warta Poznan
    16:00 GKS Jastrzebie
    2 - 0
    Olimpia Grudziadz
    14:00 Radomiak Radom
    1 - 0
    Nieciecza KS
    25.10.2019
    20:45 GKS Belchatow
    1 - 1
    Miedz Legnica
    19:15 Sandecja
    1 - 0
    Wigry Suwalki
    18:00 Stomil Olsztyn
    0 - 0
    Puszcza
    24.10.2019
    17:30 Odra Opole
    1 - 0
    Stal Mielec
    23.10.2019
    18:00 Chrobry Glogow
    3 - 0
    Zaglebie Sosnowiec
    22.10.2019
    19:00 Puszcza
    0 - 2
    Warta Poznan
    18:00 GKS Jastrzebie
    1 - 0
    Wigry Suwalki
    17:30 GKS Tychy
    4 - 1
    Miedz Legnica
    19.10.2019
    19:00 Nieciecza KS
    2 - 1
    GKS Belchatow
    18:00 Podbeskidzie
    0 - 2
    GKS Jastrzebie
    17:45 Warta Poznan
    2 - 3
    Zaglebie Sosnowiec
    17:00 Olimpia Grudziadz
    2 - 2
    Radomiak Radom
    18.10.2019
    20:45 Miedz Legnica
    4 - 1
    Stomil Olsztyn
    19:00 Stal Mielec
    5 - 1
    Sandecja
    18:00 Wigry Suwalki
    1 - 0
    Odra Opole
    18:00 Chrobry Glogow
    1 - 0
    Chojniczanka
    18:00 Puszcza
    2 - 1
    GKS Tychy
    12.10.2019
    17:00 GKS Belchatow
    1 - 0
    Olimpia Grudziadz
    14:00 Radomiak Radom
    1 - 3
    Podbeskidzie

    Top trends 1. Liga

    All trends

    Scorers

    Player G. P. O. C. C. Team
    O. Haydary 12 2 - 1 - Olimpia Grudziadz
    M. Marzec 11 4 - 3 - GKS Belchatow
    F. Piasecki 10 2 - 4 - Zaglebie Sosnowiec
    K. Danielak 9 - - - - Podbeskidzie
    M. Kuzimski 9 2 - 1 - Chojniczanka
    V. Gutkovskis 8 - - 2 1 Nieciecza KS
    M. Kupczak 8 6 - 4 - Warta Poznan
    P. Mikita 8 3 - 3 - Radomiak Radom
    B. Nowak 8 3 - 2 - Stal Mielec
    M. Roginic 8 1 - 3 - Podbeskidzie
    J. Wrobel 8 - - 3 - GKS Jastrzebie
    A. Farid 7 - - - - GKS Jastrzebie
    G. Jaroch 7 - - 1 - Warta Poznan
    M. Mak 7 - - 1 - Stal Mielec
    J. Embalo 6 1 - 4 - Puszcza