Молдова
[+]
Национална дивизия
Купа на Молдова
Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
87
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
1
Прогнози за утре
177
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
611
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1025
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
20
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
140
Американски
127
Африкански
60
Азиатски
92
Австралийски
42
Интернационални
20
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
12
Копа Америка
8
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
6
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
2
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
8
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Молдова Национална Дивизия
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Корнери
Картони
23.05.2024
16:00
Виктория Бардар
1 - 0
ФК Саксан
18.05.2024
19:00
Петрокуб
4 - 1
Зимбру Кишинев
19:00
Шериф Тираспол
2 - 1
ФК Белти
19:00
Милсами
1 - 1
Дачия Кишинев
11.05.2024
19:00
Зимбру Кишинев
2 - 0
Шериф Тираспол
17:00
Милсами
1 - 1
Петрокуб
15:00
ФК Белти
2 - 2
Дачия Кишинев
08.05.2024
16:00
Сперанта Дрокия
1 - 2
Спарта Селемет
16:00
ФК Флорещ
2 - 2
ФК Саксан
16:00
Виктория Бардар
4 - 1
КФ Гагаузия
04.05.2024
19:00
ФК Белти
2 - 1
Зимбру Кишинев
17:00
Шериф Тираспол
2 - 1
Милсами
15:00
ФК Саксан
0 - 1
Виктория Бардар
15:00
Петрокуб
7 - 0
Дачия Кишинев
03.05.2024
15:00
Спарта Селемет
1 - 2
ФК Флорещ
15:00
КФ Гагаузия
7 - 0
Сперанта Дрокия
28.04.2024
17:00
Петрокуб
2 - 1
Шериф Тираспол
27.04.2024
19:00
Зимбру Кишинев
2 - 0
Дачия Кишинев
17:00
Милсами
3 - 0
ФК Белти
15:00
ФК Флорещ
1 - 1
КФ Гагаузия
15:00
ФК Саксан
1 - 3
Спарта Селемет
15:00
Виктория Бардар
5 - 1
Сперанта Дрокия
21.04.2024
17:00
Зимбру Кишинев
3 - 1
Милсами
14:00
Шериф Тираспол
3 - 0
Дачия Кишинев
20.04.2024
17:00
ФК Белти
0 - 3
Петрокуб
15:00
Сперанта Дрокия
0 - 3
ФК Флорещ
15:00
КФ Гагаузия
1 - 2
ФК Саксан
15:00
Спарта Селемет
0 - 1
Виктория Бардар
17.04.2024
15:00
Спарта Селемет
2 - 1
КФ Гагаузия
16.04.2024
15:00
ФК Саксан
1 - 0
Сперанта Дрокия
14.04.2024
17:00
Зимбру Кишинев
1 - 1
Петрокуб
13.04.2024
17:00
Шериф Тираспол
2 - 0
ФК Белти
15:00
ФК Саксан
0 - 1
ФК Флорещ
15:00
Спарта Селемет
2 - 1
Сперанта Дрокия
14:00
Дачия Кишинев
1 - 4
Милсами
12.04.2024
15:00
КФ Гагаузия
2 - 3
Виктория Бардар
07.04.2024
17:00
Шериф Тираспол
4 - 1
Зимбру Кишинев
15:00
Дачия Кишинев
1 - 1
ФК Белти
06.04.2024
17:00
Петрокуб
3 - 0
Милсами
15:00
Виктория Бардар
1 - 2
ФК Саксан
15:00
Сперанта Дрокия
0 - 3
КФ Гагаузия
15:00
ФК Флорещ
3 - 0
Спарта Селемет
31.03.2024
17:00
Милсами
0 - 0
Шериф Тираспол
15:00
Петрокуб
3 - 0
Дачия Кишинев
30.03.2024
16:00
Зимбру Кишинев
3 - 0
ФК Белти
14:00
Сперанта Дрокия
1 - 1
Виктория Бардар
14:00
КФ Гагаузия
1 - 2
ФК Флорещ
29.03.2024
14:00
Спарта Селемет
2 - 4
ФК Саксан
17.03.2024
14:00
ФК Белти
1 - 0
Милсами
13:00
ФК Флорещ
3 - 0
Сперанта Дрокия
16.03.2024
15:00
Шериф Тираспол
1 - 1
Петрокуб
14:00
ФК Саксан
0 - 3
КФ Гагаузия
13:00
Дачия Кишинев
0 - 2
Зимбру Кишинев
15.03.2024
14:00
Виктория Бардар
4 - 1
Спарта Селемет
10.03.2024
14:00
Милсами
0 - 0
Зимбру Кишинев
13:00
ФК Флорещ
4 - 0
Виктория Бардар
09.03.2024
15:00
Петрокуб
5 - 0
ФК Белти
13:00
Шериф Тираспол
1 - 1
Дачия Кишинев
08.03.2024
13:00
Сперанта Дрокия
0 - 2
ФК Саксан
13:00
КФ Гагаузия
1 - 1
Спарта Селемет
03.12.2023
12:00
ФК Белти
3 - 1
Шериф Тираспол
12:00
Спарта Селемет
0 - 7
Петрокуб
12:00
Зимбру Кишинев
1 - 2
Дачия Кишинев
12:00
ФК Флорещ
1 - 0
Милсами
27.11.2023
12:00
Дачия Кишинев
2 - 1
ФК Флорещ
25.11.2023
15:00
Петрокуб
3 - 0
ФК Белти
13:00
Шериф Тираспол
2 - 0
Зимбру Кишинев
12:00
Милсами
3 - 1
Спарта Селемет
12.11.2023
12:00
ФК Флорещ
0 - 4
Шериф Тираспол
11.11.2023
16:00
Милсами
3 - 0
Дачия Кишинев
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма