Северна Македония
[+]
Първа лига
Втора лига
Купа на Македония
Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
52
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
20
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
209
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
558
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
14
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
95
Американски
94
Африкански
1
Азиатски
64
Австралийски
38
Интернационални
4
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
4
Копа Америка
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
4
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Северна Македония Първа Лига
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Голмайстори
Хендикап
Корнери
Картони
26.05.2024
17:00
Вардар Скопие
2 - 0
Детонит Джуниър
18.05.2024
17:00
Брегалница Щип
1 - 1
Силекс
17:00
Струга
1 - 2
Шкупи
17:00
Работнички
0 - 2
Шкендия 79
17:00
Воска Спорт
1 - 1
ФК Гостивар
17:00
Вардар Скопие
2 - 2
Тиквеш Кавадарци
17:00
Академия Пандев
5 - 3
Македония ГП
12.05.2024
17:00
Шкупи
0 - 0
Академия Пандев
17:00
Шкендия 79
0 - 2
Струга
17:00
ФК Гостивар
0 - 0
Работнички
17:00
Тиквеш Кавадарци
0 - 0
Воска Спорт
17:00
Силекс
1 - 1
Вардар Скопие
17:00
Македония ГП
2 - 1
Брегалница Щип
04.05.2024
17:00
Шкупи
0 - 2
Шкендия 79
17:00
Струга
1 - 0
ФК Гостивар
17:00
Работнички
3 - 1
Тиквеш Кавадарци
17:00
Воска Спорт
2 - 1
Силекс
17:00
Вардар Скопие
1 - 0
Македония ГП
17:00
Академия Пандев
1 - 1
Брегалница Щип
01.05.2024
16:00
Шкендия 79
3 - 2
Академия Пандев
16:00
Македония ГП
0 - 2
Воска Спорт
16:00
ФК Гостивар
2 - 0
Шкупи
16:00
Тиквеш Кавадарци
3 - 2
Струга
16:00
Силекс
0 - 1
Работнички
16:00
Брегалница Щип
0 - 3
Вардар Скопие
28.04.2024
16:00
Академия Пандев
2 - 0
Вардар Скопие
16:00
Воска Спорт
4 - 0
Брегалница Щип
16:00
Работнички
1 - 1
Македония ГП
16:00
Струга
2 - 3
Силекс
16:00
Шкупи
3 - 2
Тиквеш Кавадарци
16:00
Шкендия 79
4 - 1
ФК Гостивар
21.04.2024
16:00
ФК Гостивар
1 - 1
Академия Пандев
16:00
Тиквеш Кавадарци
2 - 1
Шкендия 79
16:00
Силекс
0 - 0
Шкупи
16:00
Македония ГП
0 - 1
Струга
16:00
Вардар Скопие
0 - 1
Воска Спорт
20.04.2024
16:00
Брегалница Щип
0 - 1
Работнички
14.04.2024
15:00
Шкендия 79
6 - 1
Силекс
15:00
Струга
2 - 2
Брегалница Щип
15:00
Работнички
2 - 0
Вардар Скопие
13.04.2024
15:00
Академия Пандев
1 - 0
Воска Спорт
15:00
Шкупи
3 - 1
Македония ГП
15:00
ФК Гостивар
2 - 1
Тиквеш Кавадарци
07.04.2024
15:00
Тиквеш Кавадарци
3 - 1
Академия Пандев
15:00
Македония ГП
1 - 1
Шкендия 79
15:00
Брегалница Щип
1 - 0
Шкупи
15:00
Вардар Скопие
1 - 0
Струга
15:00
Воска Спорт
1 - 1
Работнички
06.04.2024
15:00
Силекс
0 - 0
ФК Гостивар
31.03.2024
15:00
Академия Пандев
2 - 1
Работнички
15:00
Струга
3 - 1
Воска Спорт
15:00
ФК Гостивар
1 - 4
Македония ГП
15:00
Шкендия 79
4 - 1
Брегалница Щип
30.03.2024
15:00
Шкупи
3 - 0
Вардар Скопие
15:00
Тиквеш Кавадарци
1 - 1
Силекс
17.03.2024
15:00
Работнички
1 - 2
Струга
16.03.2024
15:00
Вардар Скопие
1 - 1
Шкендия 79
15:00
Силекс
2 - 1
Академия Пандев
15:00
Воска Спорт
0 - 0
Шкупи
15:00
Македония ГП
1 - 0
Тиквеш Кавадарци
15:00
Брегалница Щип
0 - 0
ФК Гостивар
10.03.2024
14:00
ФК Гостивар
0 - 0
Вардар Скопие
14:00
Шкупи
3 - 2
Работнички
14:00
Силекс
1 - 0
Македония ГП
14:00
Струга
3 - 1
Академия Пандев
14:00
Тиквеш Кавадарци
2 - 1
Брегалница Щип
14:00
Шкендия 79
0 - 0
Воска Спорт
06.03.2024
14:00
Тиквеш Кавадарци
1 - 0
Силекс
14:00
Вардар Скопие
1 - 0
Работнички
14:00
Брегалница Щип
0 - 0
Шкупи
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма