Германия
[+]
Първа Бундеслига
Втора Бундеслига
Трета лига
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
Регионална лига - Североизток
Регионална лига - Югозапад
Регионална лига - Запад
Регионална лига Байерн
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
Оберлига NOFV Юг
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
Оберлига Хамбург
Оберлига Бремен
Оберлига Нидерзаксен
Оберлига Вестфален
Оберлига Хесен
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
Оберлига Байерн Север
Оберлига Байерн Юг
Оберлига Баден-Вюртемберг
Оберлига Мителхайм
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
2. Бундеслига Жени
Купа на Германия - жени
Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
52
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
20
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
209
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
558
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
14
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
95
Американски
94
Африкански
1
Азиатски
64
Австралийски
38
Интернационални
4
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
4
Копа Америка
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
4
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Германия Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Корнери
Картони
02.06.2024
14:00
Валдалгесхайм
2 - 1
Мехтерсхайм
14:00
Cosmos Koblenz
1 - 2
Baumholder
14:00
Ворматия Вормс
0 - 3
Арминия Лудвигсхафен
14:00
Айнтрахт Трир
4 - 2
Дифлен
29.05.2024
19:00
Енгерс
4 - 5
Гонзенхайм
18:30
TuS RW Koblenz
0 - 1
SV Morlautern
28.05.2024
19:30
Quierschied
3 - 1
Пфедерсхайм
19:30
Дифлен
3 - 1
Ворматия Вормс
23.05.2024
19:00
Кайзерслаутерн II
4 - 3
FC Bitburg
22.05.2024
19:15
Дуденхофен
2 - 4
Пирмазенс
19:00
Karbach
2 - 3
Auersmacher
18.05.2024
18:00
Арминия Лудвигсхафен
3 - 8
Кайзерслаутерн II
16:00
Дуденхофен
1 - 2
Гонзенхайм
15:30
Baumholder
1 - 3
TuS RW Koblenz
15:30
SV Morlautern
1 - 1
Валдалгесхайм
15:30
Пфедерсхайм
0 - 8
Cosmos Koblenz
14:00
Мехтерсхайм
3 - 3
Енгерс
14:00
Пирмазенс
7 - 2
Karbach
14:00
Auersmacher
0 - 2
Айнтрахт Трир
13:00
FC Bitburg
3 - 1
Quierschied
12.05.2024
15:00
Quierschied
2 - 2
Арминия Лудвигсхафен
14:00
Cosmos Koblenz
2 - 0
FC Bitburg
11.05.2024
15:30
Енгерс
1 - 3
SV Morlautern
15:30
Karbach
2 - 1
Дуденхофен
15:30
Кайзерслаутерн II
3 - 2
Дифлен
15:30
Мехтерсхайм
1 - 1
Гонзенхайм
14:30
TuS RW Koblenz
5 - 0
Пфедерсхайм
14:00
Айнтрахт Трир
2 - 2
Пирмазенс
14:00
Ворматия Вормс
2 - 0
Auersmacher
10.05.2024
19:30
Валдалгесхайм
2 - 0
Baumholder
06.05.2024
19:00
Дуденхофен
3 - 2
Айнтрахт Трир
05.05.2024
15:00
SV Morlautern
3 - 3
Мехтерсхайм
04.05.2024
18:00
FC Bitburg
0 - 2
TuS RW Koblenz
15:30
Дифлен
2 - 2
Quierschied
15:30
Пфедерсхайм
1 - 0
Валдалгесхайм
15:30
Baumholder
1 - 1
Енгерс
15:30
Auersmacher
0 - 3
Кайзерслаутерн II
15:00
Арминия Лудвигсхафен
0 - 0
Cosmos Koblenz
14:00
Пирмазенс
1 - 4
Ворматия Вормс
13:00
Гонзенхайм
4 - 0
Karbach
01.05.2024
16:00
Кайзерслаутерн II
1 - 0
Пирмазенс
15:30
Мехтерсхайм
3 - 1
Baumholder
15:00
SV Morlautern
0 - 3
Гонзенхайм
14:00
Айнтрахт Трир
4 - 0
Karbach
14:00
Ворматия Вормс
2 - 1
Дуденхофен
14:00
Енгерс
3 - 0
Пфедерсхайм
14:00
Валдалгесхайм
4 - 1
FC Bitburg
14:00
Cosmos Koblenz
2 - 2
Дифлен
30.04.2024
19:00
Quierschied
3 - 0
Auersmacher
18:30
TuS RW Koblenz
2 - 3
Арминия Лудвигсхафен
28.04.2024
14:00
Гонзенхайм
1 - 1
Айнтрахт Трир
27.04.2024
18:00
FC Bitburg
0 - 3
Енгерс
16:00
Арминия Лудвигсхафен
0 - 0
Валдалгесхайм
15:30
Auersmacher
0 - 4
Cosmos Koblenz
15:30
Дуденхофен
1 - 2
Кайзерслаутерн II
15:30
Baumholder
2 - 1
SV Morlautern
14:00
Karbach
1 - 1
Ворматия Вормс
26.04.2024
19:30
Пфедерсхайм
0 - 4
Мехтерсхайм
19:30
Пирмазенс
3 - 0
Quierschied
19:30
Дифлен
3 - 3
TuS RW Koblenz
21.04.2024
15:30
Quierschied
0 - 2
Дуденхофен
15:00
Кайзерслаутерн II
4 - 2
Karbach
15:00
Валдалгесхайм
1 - 3
Дифлен
14:00
Cosmos Koblenz
3 - 1
Пирмазенс
13:30
Ворматия Вормс
1 - 3
Айнтрахт Трир
20.04.2024
15:30
Мехтерсхайм
6 - 2
FC Bitburg
15:30
Енгерс
2 - 2
Арминия Лудвигсхафен
15:30
TuS RW Koblenz
3 - 0
Auersmacher
15:30
Baumholder
1 - 3
Гонзенхайм
19.04.2024
19:30
SV Morlautern
3 - 0
Пфедерсхайм
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма