Германия
[+]
Първа Бундеслига
9
Втора Бундеслига
9
Трета лига
10
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
12
Регионална лига - Североизток
9
Регионална лига - Югозапад
9
Регионална лига - Запад
9
Регионална лига Байерн
9
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
7
Оберлига NOFV Юг
8
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
Оберлига Хамбург
9
Оберлига Бремен
8
Оберлига Нидерзаксен
Оберлига Вестфален
1
Оберлига Хесен
10
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
10
Оберлига Байерн Север
9
Оберлига Байерн Юг
9
Оберлига Баден-Вюртемберг
9
Оберлига Мителхайм
8
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
10
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
21
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
6
2. Бундеслига Жени
7
Купа на Германия - жени
1
Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
233
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
116
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1473
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2277
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
68
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
31
Топ Европейски
67
Европейски
582
Американски
177
Африкански
32
Азиатски
147
Австралийски
44
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
1
Лига Европа
2
Лига на конференциите
2
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
7
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
4
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
1
Лига Европа
2
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
2
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
10
Копа Судамерикана
10
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Статистика футболисти | Германия Купа на Германия
Прогнози
Tенденции
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Голмайстори
Хендикап
Корнери
Футболист
Г.
Д.
А.
К.
К.
Отбор
Amine Adli
6
2
-
-
-
Байер Леверкузен
Fabian Reese
5
1
-
-
-
Херта (Берлин)
Adam Hložek
4
-
-
3
-
Байер Леверкузен
Filip Bilbija
4
-
-
2
-
Падерборн
Hólmbert Aron Fridjónsson
4
-
-
-
-
Холщайн Кийл
Kai Brünker
4
-
-
3
-
1. ФК Саарбрюкен
Marcel Hartel
4
3
-
1
-
Санкт Паули
Sebastian Klaas
4
-
-
-
-
Падерборн
Ísak Bergmann Jóhannesson
3
-
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
Bakery Jatta
3
-
-
1
-
Хамбургер
Can Uzun
3
-
-
-
-
Нюрнберг
Christos Tzolis
3
-
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
Florian Wirtz
3
1
-
-
-
Байер Леверкузен
Haris Tabaković
3
1
-
-
-
Херта (Берлин)
Jeremie Frimpong
3
-
-
1
-
Байер Леверкузен
Jessic Ngankam
3
-
-
2
-
Айнтрахт Франкфурт
Jonathan Tah
3
-
-
-
-
Байер Леверкузен
Richmond Tachie
3
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
Robin Hack
3
-
-
-
-
Мьонхенгладбах
Adrian Beck
2
-
-
-
-
Хайденхайм
Andrej Kramarić
2
1
-
-
-
Хофенхайм
Ao Tanaka
2
-
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
Benjamin Šeško
2
-
-
-
-
РБ Лайпциг
David Philipp
2
-
-
-
-
Виктория Кьолн
Dennis Jastrzembski
2
-
-
-
-
Фортуна Дюселдорф
Elias Saad
2
-
-
2
-
Санкт Паули
Exequiel Palacios
2
1
-
1
-
Байер Леверкузен
Felix Lohkemper
2
-
-
-
-
Нюрнберг
Florent Muslija
2
-
-
1
-
Падерборн
Franck Honorat
2
-
-
-
-
Мьонхенгладбах
Ivan Prtajin
2
-
-
-
-
Веен Висбаден
Johannes Eggestein
2
-
-
-
-
Санкт Паули
Jona Niemiec
2
-
-
-
-
Фортуна Дюселдорф
Jonas Hofmann
2
-
-
1
-
Байер Леверкузен
Jordan Siebatcheu
2
-
-
-
-
Мьонхенгладбах
Junior Dina Ebimbe
2
-
-
1
-
Айнтрахт Франкфурт
Kenny Prince Redondo
2
1
-
-
-
Кайзерслаутерн
László Bénes
2
-
-
-
-
Хамбургер
Marco Richter
2
-
-
-
-
Херта (Берлин)
Markus Mendler
2
-
-
-
-
ФК 08 Хомбург
Marlon Ritter
2
-
-
-
-
Кайзерслаутерн
Marvin Pieringer
2
-
-
-
-
Хайденхайм
Nicklas Shipnoski
2
-
-
-
-
Арминия Б
Patrick Hobsch
2
1
-
1
-
Унтерхахинг
Patrik Schick
2
-
-
-
-
Байер Леверкузен
Phil Harres
2
-
-
-
-
ФК 08 Хомбург
Robert Andrich
2
-
-
1
-
Байер Леверкузен
Sébastien Haller
2
-
-
-
-
Борусия Дортмунд
Serhou Guirassy
2
-
-
-
-
Щутгарт
Simon Zoller
2
-
-
1
-
Бохум
Taylan Duman
2
1
-
1
-
Нюрнберг
Terrence Boyd
2
-
-
-
-
Кайзерслаутерн
Tiago Tomás
2
-
-
-
-
Волфсбург
Tim Kleindienst
2
-
-
-
-
Хайденхайм
Tomáš Čvančara
2
-
-
1
-
Мьонхенгладбах
Victor Boniface
2
-
-
-
-
Байер Леверкузен
Vincent Vermeij
2
1
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
Ahmet Gürleyen
1
-
-
-
-
Нюрнберг
Almamy Touré
1
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
Ansgar Knauff
1
-
-
-
-
Айнтрахт Франкфурт
Anthony Ujah
1
-
-
-
-
Айнтрахт Б
Armindo Sieb
1
-
-
-
-
Гройтер Фюрт
Bakary Lambers
1
-
-
-
-
Обернойланд
Barış Atik
1
-
-
2
-
Магдебург
Benedikt Pichler
1
-
-
-
-
Холщайн Кийл
Benjamin Goller
1
-
-
-
-
Нюрнберг
Benno Schmitz
1
-
-
-
-
Кьолн
Boipelo Mashigo
1
-
-
-
-
Унтерхахинг
Boris Tomiak
1
-
-
4
-
Кайзерслаутерн
Branimir Hrgota
1
-
-
-
-
Гройтер Фюрт
Carlo Boukhalfa
1
-
-
-
-
Санкт Паули
Cedric Teuchert
1
-
-
-
-
Хановер
Charalambos Makridis
1
-
-
-
-
ВФЛ Оснабрюк
Chris Führich
1
-
-
-
-
Щутгарт
Christian Günter
1
-
-
-
-
Фрайбург
Christian Kinsombi
1
-
-
-
-
Ханза
Christoph Daferner
1
-
-
-
-
Нюрнберг
Christoph Ehlich
1
-
-
-
-
Сандхаузен
Connor Krempicki
1
-
-
-
-
Магдебург
Daichi Hayashi
1
-
-
-
-
Нюрнберг
Danny Latza
1
-
-
-
-
Шалке 04
Deniz Undav
1
-
-
-
-
Щутгарт
Diogo Leite
1
-
-
-
-
Унион Берлин
Dominik Kother
1
-
-
-
-
Ян Регенсбург
Donny Bogicevic
1
-
-
-
-
Виктория Кьолн
Donyell Malen
1
-
-
-
-
Борусия Дортмунд
Edmond Tapsoba
1
-
-
-
-
Байер Леверкузен
J. Eggestein
1
-
-
-
-
Санкт Паули
Ellyes Skhiri
1
-
-
1
-
Айнтрахт Франкфурт
Emil Forsberg
1
-
-
-
-
РБ Лайпциг
Enzo Millot
1
-
-
-
-
Щутгарт
Eren Dinkçi
1
-
-
-
-
Хайденхайм
Eric Maxim Choupo-Moting
1
-
-
1
-
Байерн Мюнхен
Eric Smith
1
-
-
1
-
Санкт Паули
Fabian Eisele
1
-
-
2
-
ФК 08 Хомбург
Felix Klaus
1
-
-
-
-
Фортуна Дюселдорф
Filip Kaloč
1
-
-
-
-
Кайзерслаутерн
Filip Uremović
1
-
-
-
-
Херта (Берлин)
Frans Krätzig
1
-
-
-
-
Байерн Мюнхен
Grant-Leon Ranos
1
-
-
-
-
Мьонхенгладбах
Hauke Wahl
1
-
-
-
-
Санкт Паули
Herbert Bockhorn
1
-
-
-
-
Магдебург
Hugo Larsson
1
-
-
-
-
Айнтрахт Франкфурт
Immanuel Pherai
1
-
-
2
-
Хамбургер
Júnior Brumado
1
-
-
-
-
Ханза
Jan Elvedi
1
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
Jan Luca Schuler
1
-
-
1
-
Магдебург
Jan Thielmann
1
-
-
-
-
Кьолн
Janik Haberer
1
-
-
-
-
Унион Берлин
Jean Hugonet
1
-
-
1
-
Магдебург
Jonas Wind
1
-
-
1
-
Волфсбург
Jonjoe Kenny
1
-
-
-
-
Херта (Берлин)
Julian Brandt
1
-
-
-
-
Борусия Дортмунд
Julian Chabot
1
-
-
1
-
Кьолн
Julian Justvan
1
-
-
-
-
Хофенхайм
Julian Niehues
1
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
M. Kaminski
1
-
-
-
-
Шалке 04
Kanji Okunuki
1
-
-
1
-
Нюрнберг
Kenan Karaman
1
-
-
-
-
Шалке 04
Kevin Frisorger
1
-
1
-
-
Илертисен
Konrad Laimer
1
-
-
-
-
Байерн Мюнхен
Kouadio Koné
1
-
-
-
-
Мьонхенгладбах
Lars Stindl
1
-
-
-
-
Карлсруе
Lennard Maloney
1
-
-
-
-
Хайденхайм
Louis Schaub
1
-
-
-
-
Хановер
Luca Kerber
1
-
-
-
-
1. ФК Саарбрюкен
Lucas Brumme
1
-
-
-
-
РВ Есен
Lukas Nmecha
1
-
-
-
-
Волфсбург
Malik McLemore
1
-
-
-
-
ФСВ Франкфурт
Marcel Gaus
1
-
-
2
-
1. ФК Саарбрюкен
Marcel Halstenberg
1
-
-
-
-
Хановер
Marcel Sabitzer
1
-
-
-
-
Борусия Дортмунд
Marcin Kamiński
1
-
-
-
-
Шалке 04
Marco Reus
1
-
-
-
-
Борусия Дортмунд
Mario Götze
1
-
-
-
-
Айнтрахт Франкфурт
Marius Bülter
1
-
-
-
-
Хофенхайм
Mark Uth
1
-
-
-
-
Кьолн
Marvin Ducksch
1
-
-
-
-
Вердер Бремен
Mathias Fetsch
1
-
-
-
-
Унтерхахинг
Mathys Tel
1
-
-
-
-
Байерн Мюнхен
Maximilian Eggestein
1
-
-
-
-
Фрайбург
Merveille Biankadi
1
-
-
-
-
Арминия Б
Michael Heilig
1
-
-
-
-
ФК 08 Хомбург
Mohamed Naifi
1
-
-
1
-
1. ФК Саарбрюкен
Moussa Doumbouya
1
-
-
-
-
РВ Есен
Nathan N'Goumou
1
-
-
-
-
Мьонхенгладбах
Nils Gans
1
-
-
-
-
Шот Майнц
Oladapo Afolayan
1
-
-
-
-
Санкт Паули
Omar Marmoush
1
-
-
-
-
Айнтрахт Франкфурт
Palkó Dárdai
1
-
-
-
-
Херта (Берлин)
Patrick Sontheimer
1
-
-
3
-
1. ФК Саарбрюкен
Paul Seguin
1
-
-
-
-
Шалке 04
Ragnar Ache
1
-
-
-
-
Кайзерслаутерн
Randal Kolo Muani
1
-
-
-
-
Айнтрахт Франкфурт
Ransford Königsdörffer
1
-
-
2
-
Хамбургер
Ridle Baku
1
-
-
1
-
Волфсбург
Robert Glatzel
1
-
-
3
-
Хамбургер
Roland Sallai
1
-
-
-
-
Фрайбург
Sargis Adamyan
1
-
-
-
-
Кьолн
Serhat-Semih Güler
1
-
-
-
-
Ханза
Sheraldo Becker
1
-
-
-
-
Унион Берлин
Silas
1
-
-
-
-
Щутгарт
Silas Katompa Mvumpa
1
-
-
-
-
Щутгарт
Simon Skarlatidis
1
-
-
-
-
Унтерхахинг
Stefan Schimmer
1
-
-
-
-
Хайденхайм
Takuma Asano
1
-
-
-
-
Бохум
Thomas Müller
1
-
-
-
-
Байерн Мюнхен
Tim Civeja
1
-
-
-
-
1. ФК Саарбрюкен
Tim Knipping
1
-
-
1
-
Сандхаузен
Tim Maciejewski
1
-
-
-
-
Сандхаузен
Torben Müsel
1
-
-
-
-
РВ Есен
Václav Černý
1
-
-
-
-
Волфсбург
Visar Musliu
1
-
-
-
-
Падерборн
Waldemar Anton
1
-
-
1
-
Щутгарт
Wataru Endo
1
-
-
-
-
Щутгарт
Xavier Amaechi
1
-
-
-
-
Магдебург
Yannick Gerhardt
1
-
-
1
-
Волфсбург
Yassin Ben Balla
1
-
-
-
-
Сандхаузен
Youssoufa Moukoko
1
-
-
-
-
Борусия Дортмунд
Affamefuna-Michael Ifeadigo
-
-
-
1
-
Teutonia Hamburg
Alejandro Grimaldo
-
-
-
1
-
Байер Леверкузен
Aleksandar Vukotic
-
-
-
1
-
Веен Висбаден
Alexander Fuchs
-
-
-
1
-
Сандхаузен
Alexander Rossipal
-
-
-
1
-
Ханза
Aljaž Casar
-
-
-
1
-
Халешер
Alois Schwartz
-
-
-
1
-
Ханза
Andi Hoti
-
-
-
2
-
Магдебург
Andre Hoffmann
-
-
-
2
-
Фортуна Дюселдорф
Andreas Geipl
-
-
-
1
-
Ян Регенсбург
Aster Vranckx
-
-
-
1
-
Волфсбург
Atakan Karazor
-
-
-
1
-
Щутгарт
Aygün Yıldırım
-
-
-
1
-
Арминия Б
Aymen Barkok
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
Boné Uaferro
-
-
-
1
-
1. ФК Саарбрюкен
Can Hayri Özkan
-
-
-
1
-
Арминия Б
Castello Lukeba
-
-
-
1
-
РБ Лайпциг
Christian Joe Conteh
-
-
-
1
-
ВФЛ Оснабрюк
Christoph Greger
-
-
-
1
-
Виктория Кьолн
Christoph Zimmermann
-
-
-
1
-
Дармщад 98
Clemens Riedel
-
-
-
1
-
Дармщад 98
Damian Michalski
-
-
-
1
-
Гройтер Фюрт
Daniel Elfadli
-
-
-
1
-
Магдебург
Daniel Heber
-
-
-
2
-
Магдебург
Daniel Kyerewaa
-
-
-
1
-
Пройсен Мюнстер
David Hummel
-
-
-
3
-
ФК 08 Хомбург
David Kinsombi
-
-
-
2
-
Падерборн
Dennis Hadžikadunić
-
-
-
1
-
Хамбургер
Dennis Lippert
-
-
-
1
-
ФК 08 Хомбург
Derry Scherhant
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
Deyovaisio Zeefuik
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
Dominick Drexler
-
-
-
1
-
Шалке 04
Dominik Ahlbach
-
-
-
1
-
Шот Майнц
Dominik Becker
-
-
-
1
-
1. ФК Саарбрюкен
Dominik Glawogger
-
-
-
1
-
Teutonia Hamburg
Dominik Pelivan
-
-
-
1
-
Енерги Котбус
Doron Bruck
-
-
-
1
-
TuS Makkabi Berlin
E. Amenyido
-
-
-
1
-
Санкт Паули
Elias Huth
-
-
-
1
-
Ян Регенсбург
Elijah Akwasi Krahn
-
-
-
1
-
Хамбургер
Emre Can
-
-
-
1
-
Борусия Дортмунд
Enrico Valentini
-
-
-
1
-
Нюрнберг
Erhan Mašović
-
-
-
1
-
Бохум
Eric Hottmann
-
-
-
2
-
Ян Регенсбург
Eric Martel
-
-
-
1
1
Кьолн
Erik Wekesser
-
-
-
1
-
Нюрнберг
Etienne Amenyido
-
-
-
1
-
Санкт Паули
F. Hurzeler
-
-
-
1
-
Санкт Паули
Fabian Hürzeler
-
-
-
2
1
Санкт Паули
Fabian Holland
-
-
-
1
-
Дармщад 98
Fabio Di Michele Sanchez
-
-
-
1
-
1. ФК Саарбрюкен
Fabio Maiolo
-
-
-
1
-
Teutonia Hamburg
Felix Thiel
-
-
-
1
-
Илертисен
Finn Ole Becker
-
-
-
1
-
Хофенхайм
Florian Kleinhansl
-
-
-
1
-
ВФЛ Оснабрюк
Florian Niederlechner
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
Franck Evina
-
-
-
1
-
Сандхаузен
Gerrit Gohlke
-
-
-
1
-
Хамбургер
Gian-Luca Itter
-
-
-
1
-
Гройтер Фюрт
Gideon Jung
-
-
-
1
-
Гройтер Фюрт
Guilherme Ramos
-
-
-
2
-
Хамбургер
H. Matriciani
-
-
-
1
-
Шалке 04
Hannes Mietzelfeld
-
-
-
1
-
Роштокер ФК
Haris Tabakovic
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
Henning Matriciani
-
-
-
1
-
Шалке 04
Ignace Van der Brempt
-
-
-
1
-
Хамбургер
Iván Márquez
-
-
-
1
-
Нюрнберг
J. Irvine
-
-
-
1
-
Санкт Паули
Jackson Irvine
-
-
-
1
-
Санкт Паули
Jacob Roden
-
-
-
1
-
Шот Майнц
Jamil Siebert
-
-
-
2
-
Фортуна Дюселдорф
Janik Bachmann
-
-
-
1
-
Ханза
Jannes Horn
-
-
-
1
-
Нюрнберг
Jannis Nikolaou
-
-
-
1
-
Айнтрахт Б
Jean Zimmer
-
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
Jens Stage
-
-
-
1
-
Вердер Бремен
Jihad Boutakhrit
-
-
-
1
-
ФСВ Франкфурт
Johannes Geis
-
-
-
2
-
Нюрнберг
John-Patrick Strauss
-
-
-
1
-
Ханза
Jonas David
-
-
-
1
-
Ханза
Jonas Meffert
-
-
-
1
-
Хамбургер
Jonas Thomas Kersken
-
-
-
1
-
Арминия Б
José-Junior Matuwila
-
-
-
1
-
ФСВ Франкфурт
Jules Reimerink
-
-
-
1
-
ТуШ Берзенбрюк
Justin Ospelt
-
-
-
1
-
ФСВ Франкфурт
Kai Pröger
-
-
-
2
-
Ханза
Karol Mets
-
-
-
1
-
Санкт Паули
Kevin Freiberger
-
-
-
1
-
Гютерслох
Kevin Paredes
-
-
-
1
-
Волфсбург
Kevin Schumacher
-
-
-
1
-
Ханза
Konrad Faber
-
-
-
1
-
Ян Регенсбург
Kwasi Okyere Wriedt
-
-
-
1
-
ВФЛ Оснабрюк
Lars Ritzka
-
-
-
1
-
Санкт Паули
Leart Paqarada
-
-
-
1
-
Кьолн
Lennart Grimmer
-
-
-
1
-
Астория Валдорф
Leo Weinkauf
-
-
-
1
-
Хановер
Leon Bell Bell
-
-
-
1
-
Магдебург
Leonardo Bittencourt
-
-
-
1
-
Вердер Бремен
Leonidas Stergiou
-
-
-
1
-
Щутгарт
Lewis Holtby
-
-
-
1
-
Холщайн Кийл
Lino Tempelmann
-
-
-
1
1
Шалке 04
Linus Gechter
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
Lion Schuster
-
-
-
1
-
Сандхаузен
Loïs Openda
-
-
-
1
-
РБ Лайпциг
Louis Oppie
-
-
-
1
-
Арминия Б
Luca Fritz
-
-
-
1
-
Оберахерн
Luca Sirch
-
-
-
1
-
Локомотиве Лайпциг
Lucas Tousart
-
-
-
1
-
Унион Берлин
Ludovic Ajorque
-
-
-
2
-
Майнц 05
Lukas Lämmel
-
-
-
1
-
Йена
M. Hartel
-
-
-
1
-
Санкт Паули
M. Saliakas
-
-
-
1
-
Санкт Паули
Mads Pedersen
-
-
-
1
-
Аугсбург
Manolis Saliakas
-
-
-
2
-
Санкт Паули
Manuel Feil
-
-
-
1
1
Елверсберг
Manuel Gulde
-
-
-
1
-
Фрайбург
Manuel Stiefler
-
-
-
1
-
Унтерхахинг
Manuel Zeitz
-
-
-
1
-
1. ФК Саарбрюкен
Manuel Zeitz
-
-
-
1
-
1. ФК Саарбрюкен
Marc Unterberger
-
-
-
1
-
Унтерхахинг
Marcel Carl
-
-
-
1
-
Астория Валдорф
Marcel Sobottka
-
-
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
Matúš Bero
-
-
-
1
-
Бохум
Mattias Svanberg
-
-
-
1
-
Волфсбург
Maurice Hehne
-
-
-
1
-
Йена
Maurice Neubauer
-
-
-
1
-
Елверсберг
Max Dombrowka
-
-
-
1
-
ФК 08 Хомбург
Max Geschwill
-
-
-
1
-
Сандхаузен
Maxence Lacroix
-
-
-
1
-
Волфсбург
Maxim Emmerling
-
-
-
1
-
ФСВ Франкфурт
Maximilian Arnold
-
-
-
1
-
Волфсбург
Maximilian Dietz
-
-
-
1
-
Гройтер Фюрт
Maximilian Jansen
-
-
-
1
-
ФК 08 Хомбург
Maximilian Mittelstädt
-
-
-
1
-
Щутгарт
Maximilian Neuberger
-
-
-
1
-
Илертисен
Maximilian Stahl
-
-
-
1
-
TuS Makkabi Berlin
Michél Kniat
-
-
-
1
-
Арминия Б
Michał Karbownik
-
-
-
1
-
Херта (Берлин)
Miro Muheim
-
-
-
1
-
Хамбургер
Mohamed Simakan
-
-
-
1
-
РБ Лайпциг
Moritz Fritz
-
-
-
1
-
Виктория Кьолн
Nassim Boujellab
-
-
-
2
-
Арминия Б
Niclas Nadj
-
-
-
2
-
Падерборн
Nico Elvedi
-
-
-
1
-
Мьонхенгладбах
Nico Schlotterbeck
-
-
-
1
-
Борусия Дортмунд
Niko Kovač
-
-
-
1
-
Волфсбург
Nikola Soldo
-
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
Noah Zwick
-
-
-
1
-
Оберахерн
Onur Ünlücifci
-
-
-
2
-
ФСВ Франкфурт
Osman Atilgan
-
-
-
1
-
Локомотиве Лайпциг
Ousman Touray
-
-
-
1
-
Атлас Делменхорст
Ozan Kabak
-
-
-
1
1
Хофенхайм
Patrick Papachristodoulou
-
-
-
1
-
ТуШ Берзенбрюк
Patrik Twardzik
-
-
-
3
-
Гютерслох
Pavao Pervan
-
-
-
1
-
Волфсбург
Pelle Boevink
-
-
-
1
-
Падерборн
Phil Neumann
-
-
-
2
-
Хановер
Philipp Max
-
-
-
1
-
Айнтрахт Франкфурт
Philipp Sander
-
-
-
1
-
Холщайн Кийл
Piero Hincapié
-
-
-
1
-
Байер Леверкузен
R. Schallenberg
-
-
-
1
-
Шалке 04
Rachid Gueddin
-
-
-
1
-
Оберахерн
Ramy Bensebaini
-
-
-
1
-
Борусия Дортмунд
Raphael Obermair
-
-
-
1
-
Падерборн
Raphael Schifferl
-
-
-
1
-
Унтерхахинг
Robert Leipertz
-
-
-
1
-
Падерборн
Robin Gosens
-
-
-
2
-
Унион Берлин
Robin Heußer
-
-
-
1
-
Веен Висбаден
Robin Koch
-
-
-
1
-
Айнтрахт Франкфурт
Ron Schallenberg
-
-
-
1
-
Шалке 04
Rudolf Dovn Ndualu
-
-
-
1
-
Енерги Котбус
Sam Schreck
-
-
-
2
-
Арминия Б
Sascha Burchert
-
-
-
2
-
Санкт Паули
Sebastian Griesbeck
-
-
-
1
1
Айнтрахт Б
Semi Belkahia
-
-
-
1
-
Арминия Б
Sepp van den Berg
-
-
-
1
-
Майнц 05
Sirlord Conteh
-
-
-
1
-
Падерборн
Stefan Bell
-
-
-
1
-
Майнц 05
Stephan Ambrosius
-
-
-
1
-
Хамбургер
Svante Ingelsson
-
-
-
1
-
Ханза
Takashi Uchino
-
-
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
Thijmen Goppel
-
-
-
1
-
Веен Висбаден
Tim Lemperle
-
-
-
2
-
Гройтер Фюрт
Tim Müller
-
-
-
1
-
Шот Майнц
Timo Hübers
-
-
-
2
-
Кьолн
Tizian Zimmermann
-
-
-
1
-
Унтерхахинг
Tom Hentschel
-
-
-
1
-
Обернойланд
Tom Kretzschmar
-
-
-
2
-
ФК 08 Хомбург
Tom Weiß
-
-
-
1
-
Роштокер ФК
Tunay Deniz
-
-
-
1
-
Халешер
Tymoteusz Puchacz
-
-
-
1
-
Кайзерслаутерн
Urs Fischer
-
-
-
1
-
Щутгарт
Willian Pacho
-
-
-
1
-
Айнтрахт Франкфурт
Wout Weghorst
-
-
-
1
-
Хофенхайм
Xaver Schlager
-
-
-
1
-
РБ Лайпциг
Y. Kabadayi
-
-
-
1
-
Шалке 04
Yannik Engelhardt
-
-
-
1
-
Фортуна Дюселдорф
Yunus Kerem Sari
-
-
-
1
1
Атлас Делменхорст
Yussuf Poulsen
-
-
-
1
1
РБ Лайпциг
Yusuf Kabadayi
-
-
-
1
-
Шалке 04
Zak Piplica
-
-
-
1
-
Локомотиве Лайпциг
Amos Pieper
-
-
-
-
1
Вердер Бремен
Erich Berko
-
-
-
-
1
Халешер
Florian Kainz
-
-
-
-
1
Кьолн
Noel Futkeu
-
-
-
-
1
Айнтрахт Франкфурт
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма