Хърватска
[+]
Първа лига
4
Втора лига
5
Купа на Хърватия
Супер Купа
Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
1019
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
23
Прогнози за утре
958
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2416
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
313
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
56
Топ Европейски
56
Европейски
578
Американски
162
Африкански
88
Азиатски
128
Австралийски
40
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
9
Примера дивисион
9
Първа Бундеслига
8
Серия А
9
Лига 1
7
Ередивизия
7
Лига Португалия
8
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
4
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
1
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Статистика футболисти | Хърватия Първа лига 1. HNL
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Голмайстори
Хендикап
Корнери
Футболист
Г.
Д.
А.
К.
К.
Отбор
Igor Postonjski
8
7
-
6
-
Вараждин
Marko Livaja
8
3
-
4
-
Хайдук Сплит
Ante Erceg
7
1
-
6
-
Истра 1961
Benedik Mioč
7
2
-
2
-
Славен Копривница
Bruno Petković
7
4
-
-
-
Динамо Загреб
Fran Brodić
7
-
-
1
-
Вараждин
Indrit Tuci
7
-
-
-
-
Локомотива Загреб
Mijo Caktaš
7
-
-
5
-
Осиек
Ramón Miérez
7
-
-
1
-
Осиек
Franjo Ivanović
6
-
-
-
-
Риека
Niko Janković
6
2
-
3
-
Риека
Ante Matej Jurić
5
-
-
5
-
Горица Загреб
Gabriel Vidović
5
-
-
2
-
Динамо Загреб
Leon Dajaku
5
-
-
-
-
Хайдук Сплит
Marin Šotiček
5
-
-
3
-
Локомотива Загреб
Marko Pjaca
5
1
-
-
-
Риека
Darko Nejašmić
4
-
-
-
-
Осиек
Duje Čop
4
1
-
-
-
Локомотива Загреб
Emir Sahiti
4
-
-
3
-
Хайдук Сплит
Kristijan Lovrić
4
1
-
5
-
Осиек
Mahir Emreli
4
-
-
3
-
Динамо Загреб
Rokas Pukštas
4
-
-
1
-
Хайдук Сплит
Vedran Jugović
4
1
-
1
-
Осиек
Ante Crnac
3
-
-
2
-
Славен Копривница
Arbër Hoxha
3
-
-
1
-
Славен Копривница
Jorge Obregón
3
-
-
1
-
Риека
Josip Drmić
3
-
-
-
-
Динамо Загреб
Lindon Selahi
3
-
-
5
-
Риека
Marco Pašalić
3
-
-
1
-
Риека
Marko Bulat
3
-
-
-
-
Динамо Загреб
Matej Vuk
3
-
-
2
-
Истра 1961
Merveil Ndockyt
3
-
-
5
-
Горица Загреб
Nikola Vujnović
3
-
-
-
-
Горица Загреб
Robert Mudražija
3
-
-
2
-
Локомотива Загреб
Sven Blummel
3
-
-
3
-
Горица Загреб
Tim Matavž
3
-
-
-
-
Горица Загреб
Tomislav Strkalj
3
-
-
1
-
Славен Копривница
Vladan Bubanja
3
-
-
2
-
Локомотива Загреб
Agon Elezi
2
-
-
2
-
Вараждин
Ante Majstorović
2
-
-
1
-
Осиек
Arber Hoxha
2
-
-
2
-
Славен Копривница
Bruno Goda
2
-
-
5
-
Риека
Dario Špikić
2
-
-
1
-
Динамо Загреб
Dimitar Mitrovski
2
-
-
2
-
Вараждин
Dino Štiglec
2
-
-
1
-
Горица Загреб
Domagoj Bukvić
2
-
-
3
-
Осиек
Filip Krovinović
2
-
-
3
-
Хайдук Сплит
Frano Mlinar
2
-
-
3
-
Истра 1961
Ivan Fiolić
2
-
-
3
-
Осиек
Jurica Pršir
2
-
-
5
-
Горица Загреб
Luka Pasariček
2
-
-
-
-
Рудеш Загреб
Luka Stojković
2
1
-
-
-
Локомотива Загреб
Marko Soldo
2
-
-
3
-
Горица Загреб
Matej Sakota
2
-
-
2
-
Славен Копривница
Mauro Perković
2
-
-
1
-
Динамо Загреб
Sandro Kulenović
2
-
-
3
-
Локомотива Загреб
Silvio Goričan
2
-
-
2
-
Локомотива Загреб
Slavko Bralić
2
-
-
2
-
Осиек
Toni Fruk
2
-
-
2
-
Риека
Valentino Majstorović
2
-
-
-
-
Горица Загреб
Vinko Međimorec
2
-
-
-
-
Славен Копривница
Zvonimir Šarlija
2
-
-
5
-
Хайдук Сплит
Aleksa Latković
1
-
-
3
-
Рудеш Загреб
Aleksandar Trajkovski
1
-
-
-
-
Хайдук Сплит
Alen Grgić
1
-
-
-
-
Риека
Andrej Lazarov
1
-
-
4
-
Рудеш Загреб
Anton Matković
1
-
-
-
-
Осиек
Antonio Mauric
1
-
-
-
-
Истра 1961
Arijan Ademi
1
-
-
1
-
Динамо Загреб
Branimir Kalaica
1
-
-
2
-
Локомотива Загреб
Dario Melnjak
1
-
-
1
-
Хайдук Сплит
Darwin Matheus
1
-
-
1
-
Истра 1961
Dino Perić
1
-
-
2
-
Динамо Загреб
Elias Filet
1
-
-
-
-
Истра 1961
Emmanuel Banda
1
-
-
1
-
Риека
Fran Topic
1
-
-
2
-
Рудеш Загреб
Fran Žilinski
1
-
-
-
-
Локомотива Загреб
Ivan Tomečak
1
-
-
-
-
Рудеш Загреб
Jorgo Pëllumbi
1
-
-
1
1
Вараждин
Josip Mitrović
1
-
-
1
-
Горица Загреб
Kristian Fućak
1
-
-
-
-
Осиек
Leon Belcar
1
-
-
1
-
Вараждин
Luka Ivanušec
1
-
-
-
-
Динамо Загреб
Marco Pasalic
1
-
-
3
-
Риека
Marin Pilj
1
-
-
4
-
Вараждин
Martin Baturina
1
-
-
1
-
Динамо Загреб
Matej Mitrovic
1
-
-
-
-
Риека
Mateo Lisica
1
-
-
-
-
Истра 1961
Maxime Bernauer
1
-
-
1
-
Динамо Загреб
Michele Šego
1
-
-
2
-
Вараждин
Mihael Žaper
1
-
-
2
-
Хайдук Сплит
Mihail Caimacov
1
-
-
-
-
Славен Копривница
Näis Djouahra
1
-
-
1
-
Риека
Nail Omerović
1
-
-
4
-
Осиек
Niko Galešić
1
-
-
1
-
Риека
Niko Galesic
1
-
-
-
-
Риека
Petar Brlek
1
-
-
2
-
Осиек
Petar Pušić
1
-
-
3
-
Осиек
Riad Mašala
1
-
-
1
-
Рудеш Загреб
Robert Ljubičić
1
-
-
-
-
Динамо Загреб
Samuel Nongoh
1
-
-
2
-
Славен Копривница
Sebastián Nebyla
1
-
-
2
-
Осиек
Styopa Mkrtchyan
1
-
2
1
-
Осиек
Takuro Kaneko
1
-
-
1
-
Динамо Загреб
Yassine Benrahou
1
-
-
-
-
Хайдук Сплит
<TBD>
-
-
-
1
-
Риека
Šime Gržan
-
-
-
3
-
Осиек
A. Juric
-
-
-
1
-
Горица Загреб
Aboubacar Camara
-
-
-
1
-
Рудеш Загреб
Adrian Liber
-
-
-
2
1
Славен Копривница
Advan Kadusic
-
-
-
3
-
Истра 1961
Alen Grgic
-
-
-
1
-
Риека
Alexander Munksgaard
-
-
-
2
-
Горица Загреб
Amer Hiroš
-
-
-
1
-
Осиек
André Duarte
-
-
-
1
-
Осиек
Anes Huskić
-
-
-
1
-
Локомотива Загреб
Anthony Kalik
-
-
-
6
-
Хайдук Сплит
Antonio Boršić
-
-
-
1
-
Вараждин
Antonio Bosec
-
-
-
2
-
Славен Копривница
Antonio Marin
-
-
-
1
-
Динамо Загреб
Arb Manaj
-
-
-
1
-
Славен Копривница
Art Smakaj
-
-
-
1
-
Локомотива Загреб
Bautista Cascini
-
-
-
1
-
Славен Копривница
Boško Šutalo
-
-
-
1
-
Динамо Загреб
Bruno Bogojevic
-
-
-
1
-
Риека
Bruno Petkovic
-
-
-
1
-
Динамо Загреб
Bujar Pllana
-
-
-
1
-
Славен Копривница
Català
-
-
-
2
-
Истра 1961
Daniel Stefulj
-
-
-
2
-
Славен Копривница
Danijel Zagorac
-
-
-
1
-
Динамо Загреб
Dario Marešić
-
-
-
1
-
Истра 1961
Dario Maresic
-
-
-
4
-
Истра 1961
Davor Mladina
-
-
-
1
-
Рудеш Загреб
Denys Garmash
-
-
-
2
-
Осиек
Dilan Ortíz
-
-
-
2
-
Славен Копривница
Domagoj Drožđek
-
-
-
2
-
Вараждин
Edin Šehić
-
-
-
2
-
Рудеш Загреб
Emir Dilaver
-
-
-
3
-
Риека
Emmanuel Ekong
-
-
-
1
-
Истра 1961
F. Feta
-
-
-
1
-
Локомотива Загреб
F. Topic
-
-
-
1
-
Рудеш Загреб
Fabijan Krivak
-
-
-
1
-
Локомотива Загреб
Ferro
-
-
-
1
-
Хайдук Сплит
Feta Fetai
-
-
-
2
-
Локомотива Загреб
Fetai Feta
-
-
-
1
-
Локомотива Загреб
Filip Hlevnjak
-
-
-
2
-
Славен Копривница
Filip Mrzljak
-
-
-
3
3
Горица Загреб
Filip Uremović
-
-
-
1
-
Хайдук Сплит
Filip Živković
-
-
-
2
-
Осиек
Franjo Ivanovic
-
-
-
1
-
Риека
Ismaël Diallo
-
-
-
3
-
Хайдук Сплит
Ivan Banić
-
-
-
2
-
Горица Загреб
Ivan Bulatović
-
-
-
1
-
Локомотива Загреб
Ivan Calusic
-
-
-
1
-
Истра 1961
Ivan Dolček
-
-
-
2
-
Хайдук Сплит
Ivan Lepinjica
-
-
-
7
-
Риека
Ivan Milićević
-
-
-
2
-
Локомотива Загреб
Ivan Nekić
-
-
-
2
-
Вараждин
Ivan Pešić
-
-
-
1
-
Рудеш Загреб
Ivan Smolčić
-
-
-
4
-
Риека
Ivan Susak
-
-
-
4
-
Осиек
Ivor Ljubanović
-
-
-
1
-
Рудеш Загреб
Jakov Basic
-
-
-
2
-
Рудеш Загреб
Jon Mersinaj
-
-
-
6
1
Локомотива Загреб
Josip Mišić
-
-
-
7
-
Динамо Загреб
Jovan Manev
-
-
-
3
-
Осиек
Kévin Théophile-Catherine
-
-
-
2
-
Динамо Загреб
Karlo Bartolec
-
-
-
3
-
Локомотива Загреб
Karlo Kralj
-
-
-
3
-
Рудеш Загреб
Kresimir Kovacevic
-
-
-
3
-
Рудеш Загреб
Lovro Banovec
-
-
-
4
-
Вараждин
Luka Hujber
-
-
-
3
-
Истра 1961
Luka Jelenić
-
-
-
5
-
Вараждин
Luka Pasaricek
-
-
-
3
-
Рудеш Загреб
Luka Racic
-
-
-
1
-
Славен Копривница
Marco Boras
-
-
-
1
-
Славен Копривница
Marijan Cabraja
-
-
-
1
-
Риека
Marijan Ćorić
-
-
-
2
-
Истра 1961
Marin Leovac
-
-
-
3
-
Локомотива Загреб
Marin Prekodravac
-
-
-
1
-
Осиек
Mario Maloča
-
-
-
3
-
Динамо Загреб
Mario Marina
-
-
-
5
-
Славен Копривница
Marko Martinaga
-
-
-
3
-
Славен Копривница
Marko Vranjković
-
-
-
2
-
Локомотива Загреб
Marko Vukčević
-
-
-
1
-
Вараждин
Matej Mitrović
-
-
-
1
-
Риека
Mateo Marić
-
-
-
4
1
Локомотива Загреб
Mateo Pavlović
-
-
-
1
-
Рудеш Загреб
Matthew Steenvoorden
-
-
-
1
-
Горица Загреб
Michael Agbekpornu
-
-
-
8
1
Славен Копривница
Miguel Campos
-
-
-
5
-
Рудеш Загреб
Mislav Karoglan
-
-
-
2
1
Хайдук Сплит
Mislav Matić
-
-
-
2
-
Рудеш Загреб
Mladen Devetak
-
-
-
4
-
Истра 1961
Momčilo Raspopović
-
-
-
3
-
Горица Загреб
Moreno Živković
-
-
-
3
-
Локомотива Загреб
Moris Valincic
-
-
-
2
-
Истра 1961
Nediljko Labrović
-
-
-
2
-
Риека
Niko Domjanić
-
-
-
1
-
Вараждин
Niko Sigur
-
-
-
3
-
Хайдук Сплит
Nikola Čavlina
-
-
-
1
-
Локомотива Загреб
Nikola Kalinić
-
-
-
1
-
Хайдук Сплит
Oleksandr Drambaev
-
-
-
1
-
Осиек
Oleksandr Petrusenko
-
-
-
6
-
Истра 1961
Oliver Zelenika
-
-
-
2
-
Вараждин
Renan Guedes
-
-
-
1
-
Осиек
Ricardo Moniz
-
-
-
1
-
Славен Копривница
Sadegh Moharrami
-
-
-
3
-
Горица Загреб
Sergej Jakirović
-
-
-
2
-
Риека
SilvijoČabraja
-
-
-
1
-
Локомотива Загреб
Slavko Blagojević
-
-
-
5
-
Истра 1961
Stefan Ristovski
-
-
-
5
-
Динамо Загреб
Stefanos Evangelou
-
-
-
3
-
Осиек
Stjepan Radeljić
-
-
-
2
-
Риека
Stjepan Tomas
-
-
-
1
-
Осиек
T. B. Laus
-
-
-
1
-
Хайдук Сплит
Terrence Douglas
-
-
-
3
-
Истра 1961
Tino Blaž Lauš
-
-
-
1
-
Хайдук Сплит
Tomislav Bozic
-
-
-
3
-
Славен Копривница
Tomislav Srbljinovic
-
-
-
4
-
Рудеш Загреб
Toni Golem
-
-
-
1
-
Рудеш Загреб
Vadis Odjidja-Ofoe
-
-
-
1
-
Хайдук Сплит
Vanja Vukmanović
-
-
-
6
1
Рудеш Загреб
Veldin Hodža
-
-
-
5
-
Риека
Viktor Kanižaj
-
-
-
4
-
Локомотива Загреб
Vinko Medjimorec
-
-
-
1
-
Славен Копривница
Vinko Petkovic
-
-
-
1
-
Рудеш Загреб
Željko Sopić
-
-
-
3
-
Риека
Zoran Josipovic
-
-
-
3
-
Истра 1961
Zoran Zekić
-
-
-
1
-
Осиек
Ante Majstorovic
-
-
-
-
1
Истра 1961
Krešimir Krizmanić
-
-
-
-
1
Горица Загреб
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма