Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
4
Футбол
Прогнози за днес
109
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
100
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
449
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1032
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
30
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
143
Американски
87
Африкански
39
Азиатски
74
Австралийски
38
Интернационални
69
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
12
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
2
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
12
Световни квалификации АФК
19
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
26
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Прогноза
Мач център
Грьонинген
24'
Reis
47'
Kane
og 59'
Dabo
45+1'
Memisevic
61'
Larsen
65'
Idrissi
75'
van Nieff
78'
Mahi
82'
van Weert
83'
Reis
4 :
2
Full-time
Витес Арнем
Larsen
og 32'
Foor
37'
Matavz
pen 62'
Linssen
74'
Bruns
76'
Matavz
86'
Venue:
Euroborg Stadion
1
Padt
20
van Nieff
3
Larsen
2
Kane
5
Memisevic
7
Bacuna
89'
25
Doan
68
Reis
19
van Weert
87'
10
Mahi
59'
14
Antuna
24
Houwen
37
Kashia
5
Miazga
43
Faye
2
Dabo
83'
17
Serero
79'
10
Bruns
25
Foor
9
Matavz
11
Linssen
7
Rashica
Substitutions
89'
Drost
87'
Jenssen
59'
Idrissi
Substitutes
Drost
Jenssen
Idrissi
Begois
Reijnen
Veldwijk
Hrustic
Riksman
Hoekstra
Kramer
Substitutions
Castaignos
83'
Mount
79'
Substitutes
Castaignos
Mount
Tornes
Büttner
Colkett
Oude Kotte
Ali
Lucassen
Sergio Padt
G
Yoell van Nieff
D
Kasper Larsen
D
Todd Kane
D
Samir Memisevic
D
Juninho Bacuna
M
Ritsu Doan
M
Ludovit Reis
M
Tom van Weert
F
Mimoun Mahi
F
Uriel Antuna
F
Kevin Begois
Sub
Etienne Reijnen
Sub
Lars Veldwijk
Sub
Ajdin Hrustic
Sub
Tim Riksman
Sub
Jan Hoekstra
Sub
Lars Kramer
Sub
Jeroen Houwen
G
Guram Kashia
D
Matt Miazga
D
Lassana Faye
D
Fankaty Dabo
D
Thulani Serero
M
Thomas Bruns
M
Navarone Foor
M
Tim Matavz
F
1
Bryan Linssen
F
Milot Rashica
F
Michael Tornes
Sub
Alexander Büttner
Sub
Charlie Colkett
Sub
Thomas Oude Kotte
Sub
Mukhtar Ali
Sub
Boyd Lucassen
Sub
Commentary
89'
Jesper Drost (FC Groningen) Substitution at 89'
87'
Ruben Jenssen (FC Groningen) Substitution at 87'
86'
Tim Matavz (Vitesse Arnhem) Yellow Card at 86'
83'
Luc Castaignos (Vitesse Arnhem) Substitution at 83'
83'
Ludovit Reis (FC Groningen) Red Card at 83'
82'
Tom van Weert (FC Groningen) Goal at 82'
79'
Mason Mount (Vitesse Arnhem) Substitution at 80'
78'
Mimoun Mahi (FC Groningen) Goal at 78'
76'
Thomas Bruns (Vitesse Arnhem) Yellow Card at 76'
75'
Yoell van Nieff (FC Groningen) Yellow Card at 75'
74'
Bryan Linssen (Vitesse Arnhem) Yellow Card at 74'
65'
Oussama Idrissi (FC Groningen) Goal at 65'
62'
Tim Matavz (Vitesse Arnhem) Penalty - Scored at 62'
61'
Kasper Larsen (FC Groningen) Yellow Card at 61'
59'
Fankaty Dabo (Vitesse Arnhem) Own Goal at 59'
59'
Oussama Idrissi (FC Groningen) Substitution at 59'
47'
Todd Kane (FC Groningen) Yellow Card at 47'
45'+1'
Samir Memisevic (FC Groningen) Yellow Card at 46'
37'
Navarone Foor (Vitesse Arnhem) Yellow Card at 38'
32'
Kasper Larsen (FC Groningen) Own Goal at 33'
24'
Ludovit Reis (FC Groningen) Yellow Card at 24'
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма