Форест Грийн търси важна победа над Крю

Във вторник вечер, Крю Алекзандра посреща Форест Грийн на „Александра Стейдиъм“ в решаващ сблъсък от долната част на таблицата на Лига Две.

И двата тима са само на 6 точки от зоната на изпадащите, като Крю е над гостите благодарение на по-добрата си голова разлика.

Формата на Крю напоследък в лигата е непостоянна, като домакините са спечелили само 1 от последните си 4 срещи от турнира. В последния си мач, Алекзандра претърпя загуба с 2-1 у дома от Ковънтри Сити.

Срещата беше в стила на Крю напоследък в лигата, като беше четвъртата поредна с над 2.5 попадения.

Отборът на Дейвид Артел има предимно лоши резултати у дома в Лига Две, като е спечелил само 1 от последните си 5 срещи пред собствена публика и е понесъл 3 загуби. Мачовете му на свой терен са с висок резултат, с над 2.5 гола отбелязани в 6 от последните му 9 срещи от лигата.

Представянето на Форест Грийн в Лига Две напоследък също е непостоянно, както това на домакините. Тимът е спечелил само 1 от последните си 5 срещи от турнира, претърпявайки няколко загуби, включително в последната си среща от Акрингтън Стенли.

Срещите на гостите от лигата са с относително висок резултат, с над 2.5 гола отбелязани в 5 от последните им 7 срещи от Лига Две.

Тимът на Марк Купър не се представя добре при гостуванията си в третата дивизия, като не е отбелязвал победа в последните си 10 мача далеч от дома в Лига Две и е претърпял 6 поражения.

Форест Грийн също така е допуснал поне 3 гола в 3 от последните си 4 срещи на чужд терен в Лига Две, включително в последните си 2 мача от лигата.

Победа за който и да било от двата отбора би допринесла много за оставането им в лигата през следващия сезон. Forebet предвижда, че гостите ще бъдат по-силния от двата тима и ще победят във сблъсък с множество попадения.