Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
31
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
34
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
42
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
254
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
17
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
49
Американски
56
Африкански
4
Азиатски
13
Австралийски
Интернационални
13
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
5
Копа Америка
8
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
1
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
5
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
8
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Палмейрас СП
43%
Вероятност за равенство
18/06/2024 02:30
ATM - PAL,
02:30
Br1
Белгия
60%
Вероятност за победа
17/06/2024 19:00
BEL - SVK,
19:00
Eu
Франция
45%
Вероятност за равенство
17/06/2024 22:00
AUT - FRA,
22:00
Eu
Украйна
47%
Вероятност за равенство
17/06/2024 16:00
ROM - UKR,
16:00
Eu
Трелеборг
42%
Вероятност за равенство
17/06/2024 20:00
Тре - Бра,
20:00
Se2
Бостън Ривър
36%
Вероятност за равенство
17/06/2024 23:00
BOR - CEL,
23:00
Uy1
Олмалик
53%
Вероятност за победа
17/06/2024 18:00
OLY - AGM,
18:00
Uz1
Динамо Самарканд
48%
Вероятност за равенство
17/06/2024 18:00
Лок - Дин,
18:00
Uz1
json_m
Прогноза
Vetka DYuSSh
-
MNPZ Mozyr
П
Р
З
З
З
З
30/07/2022 15:00
2
1 - 7
FT
П
П
П
П
П
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 14, Group Gomel Region
By3
Vetka DYuSSh
MNPZ Mozyr
30/07/2022 15:00
15
13
72
2
0
-
5
0 - 5
4.25
-
-
-
-
FT
1 - 7
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 14, Group Gomel Region
By3
Vetka DYuSSh
MNPZ Mozyr
30/07/2022 15:00
15
85
Над
4.25
0 - 5
4.25
-
-
-
FT
1 - 7
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 14, Group Gomel Region
By3
Vetka DYuSSh
MNPZ Mozyr
30/07/2022 15:00
10
20
70
2
-
FT
1 - 7
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 14, Group Gomel Region
By3
Vetka DYuSSh
MNPZ Mozyr
30/07/2022 15:00
50%
2
2
0
-
5
0 - 5
-
FT
1 - 7
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 14, Group Gomel Region
By3
Vetka DYuSSh
MNPZ Mozyr
30/07/2022 15:00
51
49
Не
0
-
5
0 - 5
4.25
-
-
-
FT
1 - 7
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 14, Group Gomel Region
By3
Vetka DYuSSh
MNPZ Mozyr
30/07/2022 15:00
87%
21
0
-
5
0 - 5
4.25
-
FT
1 - 7
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 14, Group Gomel Region
By3
Vetka DYuSSh
MNPZ Mozyr
30/07/2022 15:00
25%
Гост -2
0
-
5
0 - 5
4.25
-
FT
1 - 7
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 14, Group Gomel Region
By3
Vetka DYuSSh
MNPZ Mozyr
30/07/2022 15:00
0
-
5
0 - 5
4.25
FT
1 - 7
(0 - 4)
Мачове между двата отбора
Всички
07/05
2022
MNPZ Mozyr
6 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
0
0%
Равенства
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Класиране към 30/07/2022
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Крумкачи
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Тоерпедо Минск
15
8
4
3
1
13
7
6
3
Енергетик-БГАТУ
14
8
4
2
2
17
12
5
4
Traktor Minsk
13
8
4
1
3
24
12
12
5
Uni Minsk
12
7
4
0
3
14
12
2
6
Urozhaynaya
8
8
2
2
4
8
11
-3
7
БГУ Минск
7
8
2
1
5
9
14
-5
8
SDJuShOR-3
6
8
2
0
6
9
29
-20
9
Serebryanka
3
7
1
0
6
6
27
-21
Плейофи осминафинали
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
24
9
8
0
1
55
7
48
2
Виктория Марийна Горка
21
10
7
0
3
40
11
29
3
FK Kolos
20
9
6
2
1
34
14
20
4
Livadija
18
8
6
0
2
36
9
27
5
Falko Cherkassy
13
10
4
1
5
24
19
5
6
Viliya Vileyka
5
9
1
2
6
13
23
-10
7
Berezino
4
9
1
1
7
7
57
-50
8
FK Krupki
3
10
1
0
9
17
86
-69
Следваща фаза
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
24
10
8
0
2
34
7
27
2
Bobovnya
22
10
7
1
2
30
7
23
3
Неман-Агро
21
10
7
0
3
26
17
9
4
Starye Dorogi
17
9
5
2
2
22
19
3
5
Клецк
11
10
3
2
5
18
25
-7
6
FK Uzda
10
10
3
1
6
15
29
-14
7
FS Respect
4
9
1
1
7
7
25
-18
8
FK Slutsk-2
4
10
1
1
8
6
29
-23
Следваща фаза
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
2
Спартак Шклов
15
6
5
0
1
23
11
12
3
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
4
Горки
12
6
4
0
2
25
5
20
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
6
10
-4
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Плейофи осминафинали
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
27
9
9
0
0
63
7
56
2
Припят Олшани
22
10
7
1
2
38
18
20
3
Nadezhda Gorodishche
16
9
5
1
3
14
14
0
4
FK Luninets
15
10
5
0
5
29
19
10
5
FK Ivanovo
11
9
3
2
4
13
28
-15
6
DUSSH Stolin
5
9
1
2
6
11
40
-29
7
Гранит
0
10
0
0
10
7
49
-42
Шампионски плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Niva Dolbizno
24
8
8
0
0
39
4
35
2
Ивацевичи
16
8
5
1
2
22
8
14
3
FK Vysokoe
14
10
4
2
4
21
25
-4
4
Динамо Брест Малорита
10
5
3
1
1
20
10
10
5
FK Drohichyn
10
9
3
1
5
17
32
-15
6
Krechet Bereza
7
9
2
1
6
10
29
-19
7
3
9
1
0
8
11
32
-21
Шампионски плейофи
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Бумпром
27
9
9
0
0
81
4
77
2
MNPZ Mozyr
21
9
7
0
2
36
13
23
3
19
9
6
1
2
23
10
13
4
GOLHU Gomel
18
9
6
0
3
48
8
40
5
Svetlogorsk
16
9
5
1
3
30
15
15
6
DUSSH-2 Rechitsa
12
9
4
0
5
25
17
8
7
ФК Жлобин
10
9
3
1
5
21
27
-6
8
Vetka DYuSSh
5
9
1
2
6
7
39
-32
9
Iput DYuSSh
4
9
1
1
7
8
49
-41
10
Dnepr Rogachev
0
9
0
0
9
1
98
-97
Плейофи осминафинали
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
20
9
6
2
1
28
15
13
2
FSK Grodnensky
17
9
5
2
2
21
16
5
3
FK Svislach
16
9
5
1
3
24
16
8
4
Smena Volkovysk
15
9
4
3
2
22
15
7
5
FK Shchuchyn
15
9
4
3
2
14
8
6
6
FK Slonim Siti
11
9
3
2
4
16
14
2
7
Neman Mosty
10
9
3
1
5
16
22
-6
8
Чайка Зелва
8
9
2
2
5
11
24
-13
9
FSK Dyatlovo
7
9
2
1
6
13
23
-10
10
Fakel Novogrudok
6
9
1
3
5
11
23
-12
Плейофи осминафинали
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Veles 2020
30
11
10
0
1
63
13
50
2
Gazovik Vitebsk
23
10
7
2
1
23
10
13
3
FK Miory
20
10
6
2
2
35
19
16
4
Gorodok lions
19
10
6
1
3
38
21
17
5
DYuSSh Orsha
14
10
4
2
4
11
17
-6
6
Postavy
14
11
4
2
5
17
29
-12
7
ФК Полоцк
12
10
3
3
4
27
30
-3
8
FK Lepel
7
11
2
1
8
15
41
-26
9
FK Senno
5
11
1
2
8
14
37
-23
10
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
38
-26
Плейофи осминафинали
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
VET
мачове
Всички
17/07
2022
Dnepr Rogachev
1 - 3
(1 - 1)
Vetka DYuSSh
By3
09/07
2022
Vetka DYuSSh
1 - 1
(0 - 1)
Iput DYuSSh
By3
02/07
2022
DUSSH-2 Rechitsa
3 - 1
(1 - 1)
Vetka DYuSSh
By3
25/06
2022
Vetka DYuSSh
0 - 6
( - )
GOLHU Gomel
By3
18/06
2022
Бумпром
13 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
11/06
2022
Vetka DYuSSh
0 - 5
( - )
Svetlogorsk
By3
04/06
2022
2 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
21/05
2022
Vetka DYuSSh
2 - 2
( - )
ФК Жлобин
By3
07/05
2022
MNPZ Mozyr
6 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
Победи
1
17%
Равенства
1
17%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[1,2,6,9],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,2,6,9],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
MNP
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
16/07
2022
MNPZ Mozyr
8 - 2
(5 - 1)
Iput DYuSSh
By3
09/07
2022
MNPZ Mozyr
1 - 0
(0 - 0)
GOLHU Gomel
By3
02/07
2022
Svetlogorsk
0 - 3
(0 - 1)
MNPZ Mozyr
By3
26/06
2022
MNPZ Mozyr
4 - 2
( - )
ФК Жлобин
By3
19/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 9
( - )
MNPZ Mozyr
By3
11/06
2022
MNPZ Mozyr
1 - 2
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
04/06
2022
Бумпром
7 - 1
( - )
MNPZ Mozyr
By3
28/05
2022
MNPZ Mozyr
0 - 1
(0 - 0)
Орша
ByC
21/05
2022
MNPZ Mozyr
3 - 0
( - )
By3
07/05
2022
MNPZ Mozyr
6 - 0
( - )
Vetka DYuSSh
By3
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[7,0,3,10],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[7,null,2,9],"lg_373_6":[5,null,1,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
VET
Домакински мачове
Всички
09/07
2022
Vetka DYuSSh
1 - 1
(0 - 1)
Iput DYuSSh
By3
25/06
2022
Vetka DYuSSh
0 - 6
( - )
GOLHU Gomel
By3
11/06
2022
Vetka DYuSSh
0 - 5
( - )
Svetlogorsk
By3
21/05
2022
Vetka DYuSSh
2 - 2
( - )
ФК Жлобин
By3
Победи
0
0%
Равенства
2
50%
Загуби
2
50%
{"lg_-1":[0,2,2,4],"lg_-1_6":[0,2,2,4],"lg_373":[null,2,2,4],"lg_373_6":[null,2,2,4]}
MNP
Гостувания
Всички
02/07
2022
Svetlogorsk
0 - 3
(0 - 1)
MNPZ Mozyr
By3
19/06
2022
Dnepr Rogachev
0 - 9
( - )
MNPZ Mozyr
By3
04/06
2022
Бумпром
7 - 1
( - )
MNPZ Mozyr
By3
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Vetka DYuSSh
Изиграни мачове:
9
MNPZ Mozyr
Изиграни мачове:
10
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
7
0.78
4.33
39
36
3.6
1.4
14
Под/Над
1.5
0
9
0%
100%
2
8
20%
80%
2.5
2
7
22%
78%
2
8
20%
80%
3.5
2
7
22%
78%
5
5
50%
50%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
4
5
44%
56%
4
6
40%
60%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
9
0%
100%
5
5
50%
50%
Отбелязан гол (Да/Не)
4
5
44%
56%
9
1
90%
10%
VET
Следващи мачове
Трудност
MNP
Лесен 1
Най-тежък 5
MNPZ Mozyr (Д)
By3
30/07/2022
ФК Жлобин (Г)
By3
06/08/2022
1
(Д)
By3
13/08/2022
Бумпром (Д)
By3
27/08/2022
1
GOLHU Gomel (Г)
By3
04/09/2022
DUSSH-2 Rechitsa (Д)
By3
10/09/2022
Vetka DYuSSh (Г)
By3
30/07/2022
(Г)
By3
10/08/2022
Бумпром (Д)
By3
13/08/2022
1
DUSSH-2 Rechitsa (Г)
By3
20/08/2022
Dnepr Rogachev (Д)
By3
27/08/2022
ФК Жлобин (Г)
By3
03/09/2022
1
Iput DYuSSh (Г)
By3
17/09/2022
Dnepr Rogachev (Д)
By3
24/09/2022
Svetlogorsk (Г)
By3
02/10/2022
Svetlogorsk (Д)
By3
10/09/2022
GOLHU Gomel (Г)
By3
18/09/2022
Iput DYuSSh (Г)
By3
25/09/2022
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма