Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
58
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
2
Прогнози за утре
29
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
240
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
735
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
16
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
115
Американски
45
Африкански
33
Азиатски
74
Австралийски
45
Интернационални
69
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
2
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
1
Копа Судамерикана
1
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
12
Световни квалификации АФК
19
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
26
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Сан Лоренцо
45%
Вероятност за победа
04/06/2024 01:00
SLO - SAJ,
01:00
Ar1
Деф. Хустисия
43%
Вероятност за равенство
04/06/2024 03:15
DEF - IND,
03:15
Ar1
Естудиантес
50%
Вероятност за победа
04/06/2024 03:15
ESU - GOD,
03:15
Ar1
Валур Рейкявик
48%
Вероятност за победа
03/06/2024 22:15
REY - VAR,
22:15
Is1
Сантос
76%
Вероятност за победа
04/06/2024 02:00
STS - BOT,
02:00
Br2
Операрио
57%
Вероятност за равенство
04/06/2024 03:00
OPE - AMA,
03:00
Br2
Атлантико
40%
Вероятност за победа
03/06/2024 23:00
DDE - ATL,
23:00
Do1
json_m
Прогноза
Torpeda
-
Servolyuks
З
З
З
З
П
П
20/09/2023 19:00
2
0 - 5
FT
П
П
П
П
П
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 23, Group Mogilev Region East
By3
Torpeda
Servolyuks
20/09/2023 19:00
19
9
72
2
4
-
5
4 - 5
6.00
-
-
-
-
FT
0 - 5
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 23, Group Mogilev Region East
By3
Torpeda
Servolyuks
20/09/2023 19:00
1
99
Над
6.00
4 - 5
6.00
-
-
-
FT
0 - 5
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 23, Group Mogilev Region East
By3
Torpeda
Servolyuks
20/09/2023 19:00
33
33
33
1
-
FT
0 - 5
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 23, Group Mogilev Region East
By3
Torpeda
Servolyuks
20/09/2023 19:00
24%
1
2
4
-
5
4 - 5
-
FT
0 - 5
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 23, Group Mogilev Region East
By3
Torpeda
Servolyuks
20/09/2023 19:00
1
99
Да
4
-
5
4 - 5
6.00
-
-
-
FT
0 - 5
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 23, Group Mogilev Region East
By3
Torpeda
Servolyuks
20/09/2023 19:00
91%
21
4
-
5
4 - 5
6.00
-
FT
0 - 5
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 23, Group Mogilev Region East
By3
Torpeda
Servolyuks
20/09/2023 19:00
72%
Гост -0.75
4
-
5
4 - 5
6.00
-
FT
0 - 5
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 23, Group Mogilev Region East
By3
Torpeda
Servolyuks
20/09/2023 19:00
4
-
5
4 - 5
6.00
FT
0 - 5
Мачове между двата отбора
Всички
16/09
2023
Servolyuks
5 - 3
( - )
Torpeda
By3
0
0%
Равенства
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Класиране към 20/09/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Крумкачи
25
12
8
1
3
44
18
26
2
Traktor Minsk
25
11
8
1
2
28
15
13
3
Тоерпедо Минск
25
13
7
4
2
28
29
-1
4
Uni Minsk
23
12
7
2
3
28
16
12
5
БГУ Минск
22
13
7
1
5
33
20
13
6
SDJuShOR-3
14
11
4
2
5
17
14
3
7
Urozhaynaya
11
12
3
2
7
24
27
-3
8
Serebryanka
3
10
1
0
9
9
31
-22
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
37
14
12
1
1
55
14
41
2
FK Kolos
29
14
9
2
3
31
11
20
3
Molodechno-2018 II
27
14
9
0
5
53
19
34
4
Falko Cherkassy
25
14
8
1
5
67
22
45
5
Livadija
19
14
6
1
7
27
25
2
6
Berezino
18
14
6
0
8
29
52
-23
7
Viliya Vileyka
7
14
2
1
11
20
73
-53
8
FK Krupki
3
14
1
0
13
10
76
-66
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
46
17
15
1
1
79
5
74
2
Bobovnya
33
17
9
6
2
32
20
12
3
Неман-Агро
20
16
6
2
8
35
34
1
4
Starye Dorogi
17
15
4
5
6
19
36
-17
5
FS Respect
16
14
4
4
6
22
32
-10
6
FK Lyuban
15
14
4
3
7
20
31
-11
7
Клецк
12
14
3
3
8
16
40
-24
8
FK Slutsk-2
11
14
3
2
9
15
41
-26
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
57
19
19
0
0
82
14
68
2
Горки
48
18
16
0
2
103
6
97
3
Klimovichy
37
19
12
1
6
56
33
23
4
FK Krasnopole
33
18
11
0
7
49
35
14
5
Sozh Krichev
21
18
6
3
9
51
48
3
6
Niva Chavusy
19
18
5
4
9
25
34
-9
7
FK Kostyukovichi
19
18
6
1
11
26
37
-11
8
Dribin
16
19
5
1
13
28
76
-48
9
Vikhra
11
18
3
2
13
27
90
-63
10
Slavgorod
8
18
2
2
14
15
89
-74
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
38
15
12
2
1
66
13
53
2
Torpeda
29
14
9
2
3
67
17
50
3
Drut Belynichi
25
13
8
1
4
49
19
30
4
Спартак Шклов
21
13
7
0
6
26
25
1
5
Zarya Krugloe
21
14
7
0
7
21
29
-8
6
Kolos Kirovsk
12
12
4
0
8
23
54
-31
7
Ptich
10
14
3
1
10
17
46
-29
8
Bykhov
4
14
1
1
12
12
78
-66
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
52
18
17
1
0
117
8
109
2
Припят Олшани
42
18
13
3
2
92
24
68
3
Nadezhda Gorodishche
36
18
11
3
4
57
31
26
4
Gantsevichi
30
19
8
6
5
62
44
18
5
FK Ivanovo
23
18
6
5
7
43
39
4
6
23
18
7
2
9
35
41
-6
7
Volna Pinsk II
23
18
6
5
7
32
47
-15
8
DUSSH Stolin
16
19
4
4
11
31
60
-29
9
FK Luninets
11
18
3
2
13
30
75
-45
10
Volat Lyakhavichi
7
20
2
1
17
19
144
-125
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
GOLHU Gomel
54
20
18
0
2
85
11
74
2
MNPZ Mozyr
52
20
17
1
2
85
18
67
3
35
20
11
2
7
63
35
28
4
DUSSH-2 Rechitsa
27
20
8
3
9
41
39
2
5
ФК Жлобин
21
20
7
0
13
31
73
-42
6
Iput DYuSSh
20
20
6
2
12
30
56
-26
7
Dnepr Rogachev
14
20
4
2
14
41
84
-43
8
Svetlogorsk
12
20
4
0
16
22
82
-60
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
36
17
11
3
3
57
29
28
2
FK Shchuchyn
24
14
8
0
6
42
18
24
3
Smorgon II
24
14
7
3
4
29
30
-1
4
Fakel Novogrudok
21
12
7
0
5
25
21
4
5
FK Lida-2
11
14
3
2
9
19
36
-17
6
Ostrovets II
8
12
2
2
8
9
28
-19
7
Ошмяни
7
13
2
1
10
14
45
-31
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
35
16
11
2
3
52
22
30
2
Smena Volkovysk
31
15
10
1
4
51
23
28
3
FK Svislach
25
13
8
1
4
27
21
6
4
Neman Mosty
21
13
6
3
4
26
23
3
5
FSK Grodnensky
13
14
4
1
9
16
33
-17
6
Чайка Зелва
12
15
4
0
11
21
39
-18
7
FK Slonim Siti
11
13
3
2
8
23
42
-19
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
44
17
14
2
1
59
10
49
2
FK Miory
43
17
14
1
2
82
26
56
3
DYuSSh Orsha
30
17
9
3
5
53
26
27
4
Postavy
29
17
9
2
6
36
21
15
5
FK Senno
28
17
8
4
5
59
28
31
6
Niva Tolochin
24
17
8
0
9
35
40
-5
7
Gorodok lions
19
17
6
1
10
50
51
-1
8
ФК Полоцк
12
17
4
0
13
28
66
-38
9
FK Glubokoe
11
17
3
2
12
25
69
-44
10
FK Lepel
7
17
2
1
14
10
100
-90
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
54
20
17
3
0
151
8
143
2
Krechet Bereza
42
20
14
0
6
71
48
23
3
FK Vysokoe
41
18
13
2
3
80
36
44
4
Ивацевичи
40
18
13
1
4
81
23
58
5
Agro-Pelishche
32
19
10
2
7
66
42
24
6
Kommunalnik Beloozersk
19
19
6
1
12
31
61
-30
7
19
20
6
1
13
41
77
-36
8
FK Drohichyn
15
18
5
0
13
39
109
-70
9
FK Pruzhany
9
19
3
0
16
24
91
-67
10
Port SK
4
18
1
1
16
16
110
-94
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
TOR
мачове
Всички
16/09
2023
Servolyuks
5 - 3
( - )
Torpeda
By3
09/09
2023
Torpeda
1 - 3
( - )
Днепър Могилев II
By3
03/09
2023
Спартак Шклов
3 - 0
( - )
Torpeda
By3
26/08
2023
Torpeda
1 - 4
( - )
Drut Belynichi
By3
20/08
2023
Kolos Kirovsk
0 - 7
( - )
Torpeda
By3
04/08
2023
Torpeda
2 - 1
( - )
Ptich
By3
22/07
2023
Torpeda
5 - 0
( - )
Zarya Krugloe
By3
15/07
2023
Bykhov
0 - 5
( - )
Torpeda
By3
08/07
2023
Днепър Могилев II
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
01/07
2023
Torpeda
6 - 1
( - )
Спартак Шклов
By3
24/06
2023
Drut Belynichi
1 - 1
( - )
Torpeda
By3
16/06
2023
Torpeda
8 - 1
( - )
Kolos Kirovsk
By3
04/06
2023
Ptich
1 - 8
( - )
Torpeda
By3
21/05
2023
Zarya Krugloe
0 - 4
( - )
Torpeda
By3
07/05
2023
Torpeda
18 - 1
( - )
Bykhov
By3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[9,2,4,15],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[9,2,4,15],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
SER
мачове
Всички
16/09
2023
Servolyuks
5 - 3
( - )
Torpeda
By3
10/09
2023
Vikhra
1 - 4
( - )
Servolyuks
By3
03/09
2023
Servolyuks
10 - 1
( - )
Niva Chavusy
By3
26/08
2023
Dribin
0 - 2
( - )
Servolyuks
By3
20/08
2023
Servolyuks
6 - 0
( - )
Klimovichy
By3
12/08
2023
Горки
0 - 2
( - )
Servolyuks
By3
05/08
2023
Servolyuks
7 - 1
( - )
Sozh Krichev
By3
30/07
2023
Servolyuks
4 - 0
( - )
FK Kostyukovichi
By3
23/07
2023
FK Krasnopole
0 - 2
( - )
Servolyuks
By3
16/07
2023
Servolyuks
6 - 0
( - )
Slavgorod
By3
09/07
2023
Servolyuks
6 - 2
( - )
Vikhra
By3
01/07
2023
Niva Chavusy
0 - 1
( - )
Servolyuks
By3
25/06
2023
Servolyuks
7 - 2
( - )
Dribin
By3
17/06
2023
Klimovichy
0 - 3
( - )
Servolyuks
By3
11/06
2023
Servolyuks
2 - 1
( - )
Горки
By3
03/06
2023
Sozh Krichev
2 - 3
( - )
Servolyuks
By3
27/05
2023
FK Kostyukovichi
0 - 3
( - )
Servolyuks
By3
21/05
2023
Servolyuks
2 - 0
( - )
FK Krasnopole
By3
07/05
2023
Slavgorod
1 - 7
( - )
Servolyuks
By3
Победи
6
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
Вижте всички
{"lg_-1":[19,0,0,19],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[19,null,null,19],"lg_373_6":[6,null,null,6]}
TOR
Домакински мачове
Всички
09/09
2023
Torpeda
1 - 3
( - )
Днепър Могилев II
By3
26/08
2023
Torpeda
1 - 4
( - )
Drut Belynichi
By3
04/08
2023
Torpeda
2 - 1
( - )
Ptich
By3
22/07
2023
Torpeda
5 - 0
( - )
Zarya Krugloe
By3
01/07
2023
Torpeda
6 - 1
( - )
Спартак Шклов
By3
16/06
2023
Torpeda
8 - 1
( - )
Kolos Kirovsk
By3
07/05
2023
Torpeda
18 - 1
( - )
Bykhov
By3
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[5,0,2,7],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[5,null,2,7],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
SER
Гостувания
Всички
10/09
2023
Vikhra
1 - 4
( - )
Servolyuks
By3
26/08
2023
Dribin
0 - 2
( - )
Servolyuks
By3
12/08
2023
Горки
0 - 2
( - )
Servolyuks
By3
23/07
2023
FK Krasnopole
0 - 2
( - )
Servolyuks
By3
01/07
2023
Niva Chavusy
0 - 1
( - )
Servolyuks
By3
17/06
2023
Klimovichy
0 - 3
( - )
Servolyuks
By3
03/06
2023
Sozh Krichev
2 - 3
( - )
Servolyuks
By3
27/05
2023
FK Kostyukovichi
0 - 3
( - )
Servolyuks
By3
07/05
2023
Slavgorod
1 - 7
( - )
Servolyuks
By3
Победи
6
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
Вижте всички
{"lg_-1":[9,0,0,9],"lg_-1_6":[6,0,0,6],"lg_373":[9,null,null,9],"lg_373_6":[6,null,null,6]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Torpeda
Изиграни мачове:
15
Servolyuks
Изиграни мачове:
19
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
70
4.67
1.47
22
82
4.32
0.74
14
Под/Над
1.5
0
15
0%
100%
1
18
5%
95%
2.5
2
13
13%
87%
5
14
26%
74%
3.5
4
11
27%
73%
8
11
42%
58%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
10
5
67%
33%
9
10
47%
53%
Сухи мрежи (Да/Не)
4
11
27%
73%
10
9
53%
47%
Отбелязан гол (Да/Не)
14
1
93%
7%
19
0
100%
0%
TOR
Следващи мачове
Трудност
SER
Лесен 1
Най-тежък 5
Servolyuks (Д)
By3
20/09/2023
Днепър Могилев II (Д)
By3
30/09/2023
Torpeda (Г)
By3
20/09/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма