Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
4
Футбол
Прогнози за днес
386
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
4
Прогнози за утре
278
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1005
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
97
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
132
Американски
133
Африкански
49
Азиатски
91
Австралийски
39
Интернационални
40
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
12
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
1
Копа Судамерикана
1
Копа Америка
8
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
12
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
8
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Ню Йорк Ред Булс
51%
Вероятност за победа
09/06/2024 02:30
NER - NYR,
02:30
Us1
Минесота Юнайтед
54%
Вероятност за победа
09/06/2024 03:30
MIN - DAL,
03:30
Us1
Сиатъл Саундърс
38%
Вероятност за равенство
09/06/2024 03:30
SKC - SEA,
03:30
Us1
Портланд Тимбърс
35%
Вероятност за победа
09/06/2024 03:30
SLC - POT,
03:30
Us1
Реал Овиедо
35%
Вероятност за равенство
08/06/2024 19:30
RLO - EIB,
19:30
Es2
Гнистан
42%
Вероятност за равенство
08/06/2024 17:00
Еке - IFG,
17:00
Fi1
КуПС Куопио
68%
Вероятност за победа
08/06/2024 17:00
КуП - Оул,
17:00
Fi1
Асанте Котоко
41%
Вероятност за победа
08/06/2024 18:00
RTU - Аса,
18:00
Gh1
Акра Лайънс
51%
Вероятност за победа
08/06/2024 18:00
ACL - DRE,
18:00
Gh1
Гуарани
35%
Вероятност за победа
08/06/2024 23:00
GUA - OPE,
23:00
Br2
Амазонас
43%
Вероятност за равенство
08/06/2024 23:00
AMA - BRU,
23:00
Br2
json_m
Прогноза
Orion W
-
Trekvogels II W
21°C
Р
Р
П
З
П
З
11/09/2022 12:00
1
2 - 0
FT
П
Нидерландия Купа на Нидерландия - жени
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Group 20
NlW
Orion W
Trekvogels II W
11/09/2022 12:00
53
26
21
1
7
-
0
7 - 0
4.55
21°
-
-
-
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Group 20
NlW
Orion W
Trekvogels II W
11/09/2022 12:00
9
91
Над
4.55
7 - 0
4.55
21°
-
-
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Group 20
NlW
Orion W
Trekvogels II W
11/09/2022 12:00
65
20
15
1
21°
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Group 20
NlW
Orion W
Trekvogels II W
11/09/2022 12:00
34%
1
1
7
-
0
7 - 0
21°
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Group 20
NlW
Orion W
Trekvogels II W
11/09/2022 12:00
65
35
Не
7
-
0
7 - 0
4.55
21°
-
-
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Group 20
NlW
Orion W
Trekvogels II W
11/09/2022 12:00
79%
1X
7
-
0
7 - 0
4.55
21°
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Group 20
NlW
Orion W
Trekvogels II W
11/09/2022 12:00
27%
Домакин -1.75
7
-
0
7 - 0
4.55
21°
-
FT
2 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Group 20
NlW
Orion W
Trekvogels II W
11/09/2022 12:00
7
-
0
7 - 0
4.55
21°
FT
2 - 0
Мачове между двата отбора
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 11/09/2022
Група 1
Група 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Eldenia W
3
1
1
0
0
9
4
5
2
Барендрехт Ж
1
1
0
1
0
0
0
0
3
Sleeuwijk W
1
1
0
1
0
0
0
0
4
't Gooi W
0
1
0
0
1
4
9
-5
Група 2
Група 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Berkel W
3
1
1
0
0
3
0
3
2
Wartburgia W
3
1
1
0
0
3
1
2
3
WV-HEDW W
0
1
0
0
1
1
3
-2
4
RVVH
0
1
0
0
1
0
3
-3
Група 3
Група 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
DTS Ede W
3
1
1
0
0
20
0
20
2
IJFC W
1
1
0
1
0
0
0
0
3
AZSV W
1
1
0
1
0
0
0
0
4
Genemuiden W
0
1
0
0
1
0
20
-20
Group 4
Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Be Quick '28 W
3
1
1
0
0
3
0
3
2
HZVV W
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Oranje Nassau II W
0
1
0
0
1
0
3
-3
Group 5
Group 5
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Stiens W
3
1
1
0
0
4
0
4
2
Oranje Nassau W
3
1
1
0
0
5
2
3
3
Be Quick Dokkum W
0
1
0
0
1
2
5
-3
4
Winsum W
0
1
0
0
1
0
4
-4
Group 6
Group 6
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Eindhoven W
3
1
1
0
0
7
0
7
2
SSS W
3
1
1
0
0
3
0
3
3
DZC '68 W
0
1
0
0
1
0
3
-3
4
IJzendijke W
0
1
0
0
1
0
7
-7
Group 7
Group 7
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ACV W
3
1
1
0
0
8
1
7
2
Heerenveense Boys W
3
1
1
0
0
3
2
1
3
Knickerbockers W
0
1
0
0
1
2
3
-1
4
Helpman W
0
1
0
0
1
1
8
-7
Group 8
Group 8
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Тер Лееде II Ж
1
1
0
1
0
2
2
0
2
DSS W
1
1
0
1
0
2
2
0
3
RCL W
1
1
0
1
0
1
1
0
4
CSW W
1
1
0
1
0
1
1
0
Group 9
Group 9
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Райнвогелс Ж
3
1
1
0
0
6
1
5
2
Saestum II W
3
1
1
0
0
1
0
1
3
Berkum W
0
1
0
0
1
0
1
-1
4
Sporting '70 W
0
1
0
0
1
1
6
-5
Group 10
Group 10
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Be Quick '28 II W
3
1
1
0
0
5
2
3
2
Klarenbeek W
3
1
1
0
0
4
1
3
3
Sparta Nijkerk W
0
1
0
0
1
2
5
-3
4
Ommen W
0
1
0
0
1
1
4
-3
Group 11
Group 11
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Jodan Boys W
3
1
1
0
0
1
0
1
2
Ter Leede W
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Sparta / JVOZ W
0
1
0
0
1
0
1
-1
Group 12
Group 12
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Reiger Boys W
1
1
0
1
0
1
1
0
2
Wartburgia II W
1
1
0
1
0
1
1
0
3
Saestum
0
0
0
0
0
0
0
0
4
DSS II W
0
0
0
0
0
0
0
0
Group 13
Group 13
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Fortuna '54 W
3
1
1
0
0
4
1
3
2
Bekkerveld W
3
1
1
0
0
5
3
2
3
Schaesberg W
0
1
0
0
1
3
5
-2
4
Rood Wit 62 W
0
1
0
0
1
1
4
-3
Group 14
Group 14
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
UDI '19 W
3
1
1
0
0
4
1
3
2
Nooit Gedacht W
3
1
1
0
0
2
1
1
3
Beerse Boys W
0
1
0
0
1
1
2
-1
4
DSE W
0
1
0
0
1
1
4
-3
Group 15
Group 15
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Hoogland W
3
1
1
0
0
3
0
3
2
SDO W
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Buitenveldert II W
0
1
0
0
1
0
3
-3
Group 16
Group 16
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Antibarbari W
3
1
1
0
0
2
0
2
2
ADO '20 W
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Buitenveldert W
0
1
0
0
1
0
2
-2
Group 17
Group 17
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Eindhoven II W
3
1
1
0
0
7
0
7
2
OJC Rosmalen W
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Velsen W
0
1
0
0
1
0
7
-7
Group 18
Group 18
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Bavel W
3
1
1
0
0
7
0
7
2
RKSV Nuenen II W
3
1
1
0
0
2
1
1
3
BSC W
0
1
0
0
1
1
2
-1
4
Schijf W
0
1
0
0
1
0
7
-7
Group 19
Group 19
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
De Tukkers W
3
1
1
0
0
6
0
6
2
Berghuizen W
3
1
1
0
0
3
1
2
3
Always Forward W
0
1
0
0
1
1
3
-2
4
Winkel W
0
1
0
0
1
0
6
-6
Group 20
Group 20
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Orion W
1
1
0
1
0
3
3
0
2
Victoria Boys W
1
1
0
1
0
3
3
0
3
Witkampers W
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Trekvogels II W
0
0
0
0
0
0
0
0
Group 21
Group 21
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Prinses Irene W
3
1
1
0
0
4
1
3
2
HVCH W
1
1
0
1
0
2
2
0
3
VDZ W
1
1
0
1
0
2
2
0
4
Someren / NWC W
0
1
0
0
1
1
4
-3
Group 22
Group 22
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
RKSV Nuenen W
3
1
1
0
0
3
1
2
2
Woezik W
1
1
0
1
0
2
2
0
3
Kunde W
1
1
0
1
0
2
2
0
4
Trekvogels W
0
1
0
0
1
1
3
-2
ORI
мачове
Всички
04/09
2022
Victoria Boys W
3 - 3
( - )
Orion W
NlW
23/10
2021
ACV W
1 - 1
( - )
Orion W
NlW
19/09
2021
Orion W
7 - 0
( - )
Eldenia II W
NlW
05/09
2021
Trekvogels W
3 - 1
( - )
Orion W
NlW
13/09
2020
Eldenia II W
1 - 6
( - )
Orion W
NlW
06/09
2020
Orion W
1 - 2
( - )
Someren / NWC W
NlW
Победи
2
33%
Равенства
2
33%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[2,2,2,6],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_683":[2,2,2,6],"lg_683_6":[2,2,2,6]}
TRE
мачове
Всички
04/09
2022
Trekvogels II W
4 - 3
( - )
Witkampers W
NlW
Победи
1
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_683":[1,null,null,1],"lg_683_6":[1,null,null,1]}
ORI
Домакински мачове
Всички
19/09
2021
Orion W
7 - 0
( - )
Eldenia II W
NlW
06/09
2020
Orion W
1 - 2
( - )
Someren / NWC W
NlW
Победи
1
50%
Равенства
0
0%
Загуби
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_683":[1,null,1,2],"lg_683_6":[1,null,1,2]}
TRE
Гостувания
Всички
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Orion W
Изиграни мачове:
6
Trekvogels II W
Изиграни мачове:
1
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
19
3.17
1.67
10
4
4
3
3
Под/Над
1.5
0
6
0%
100%
0
1
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
0
1
0%
100%
3.5
2
4
33%
67%
0
1
0%
100%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
5
1
83%
17%
1
0
100%
0%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
5
17%
83%
0
1
0%
100%
Отбелязан гол (Да/Не)
6
0
100%
0%
1
0
100%
0%
ORI
Следващи мачове
Трудност
TRE
Лесен 1
Най-тежък 5
Trekvogels II W (Д)
NlW
11/09/2022
Witkampers W (Д)
NlW
18/09/2022
Victoria Boys W (Г)
NlW
23/10/2022
Be Quick '28 II W (Д)
NlW
17/12/2022
Orion W (Г)
NlW
11/09/2022
Victoria Boys W (Д)
NlW
18/09/2022
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма