Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
166
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
48
Прогнози за утре
346
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
1408
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
2070
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
56
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
30
Топ Европейски
57
Европейски
533
Американски
189
Африкански
52
Азиатски
121
Австралийски
45
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
3
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
12
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
7
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
1
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
1
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
5
Копа Судамерикана
5
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Лийдс Юнайтед
45%
Вероятност за равенство
16/05/2024 22:00
LEE - NOR,
22:00
CH
Реал Бетис
48%
Вероятност за победа
16/05/2024 20:30
LPA - BET,
20:30
Es1
Барселона
64%
Вероятност за победа
16/05/2024 22:30
UDA - FCB,
22:30
Es1
Реал Сосиедад
39%
Вероятност за победа
16/05/2024 23:00
RSO - VAL,
23:00
Es1
Бари
39%
Вероятност за равенство
16/05/2024 21:30
BAR - Тер,
21:30
It2
АГФ Орхус
47%
Вероятност за победа
16/05/2024 19:00
АГФ - Сил,
19:00
Dk1
ФК Копенхаген
44%
Вероятност за победа
16/05/2024 21:00
CPH - Мид,
21:00
Dk1
БСК Йънг Бойс
42%
Вероятност за победа
16/05/2024 21:30
БСК - Сан,
21:30
Ch1
json_m
Прогноза
Neman-Belkard Grodno
-
FSK Grodnensky
Р
П
П
П
З
З
25/06/2023 18:00
1
6 - 0
FT
З
П
Р
З
З
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 10, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FSK Grodnensky
25/06/2023 18:00
50
14
36
1
4
-
2
4 - 2
5.13
-
-
-
-
FT
6 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FSK Grodnensky
25/06/2023 18:00
1
99
Над
5.13
4 - 2
5.13
-
-
-
FT
6 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FSK Grodnensky
25/06/2023 18:00
33
33
33
1
-
FT
6 - 0
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FSK Grodnensky
25/06/2023 18:00
17%
1
1
4
-
2
4 - 2
-
FT
6 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FSK Grodnensky
25/06/2023 18:00
17
83
Да
4
-
2
4 - 2
5.13
-
-
-
FT
6 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FSK Grodnensky
25/06/2023 18:00
86%
12
4
-
2
4 - 2
5.13
-
FT
6 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FSK Grodnensky
25/06/2023 18:00
40%
Домакин -1
4
-
2
4 - 2
5.13
-
FT
6 - 0
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Group Gorodno Region West
By3
Neman-Belkard Grodno
FSK Grodnensky
25/06/2023 18:00
4
-
2
4 - 2
5.13
FT
6 - 0
Мачове между двата отбора:
Всички
27/08
2022
FSK Grodnensky
6 - 1
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
11/06
2022
Neman-Belkard Grodno
4 - 1
( - )
FSK Grodnensky
By3
Neman-Belkard Grodno
1
50%
Равенства
0
0%
FSK Grodnensky
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2]}
Класиране към 25/06/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
16
7
5
1
1
18
9
9
2
Тоерпедо Минск
14
6
4
2
0
16
8
8
3
Крумкачи
10
6
3
1
2
14
10
4
4
БГУ Минск
10
6
3
1
2
12
8
4
5
Uni Minsk
10
6
3
1
2
9
8
1
6
SDJuShOR-3
7
6
2
1
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
5
5
1
2
2
11
11
0
8
Serebryanka
3
6
1
0
5
8
20
-12
9
Energetik
1
6
0
1
5
2
18
-16
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
13
5
4
1
0
24
7
17
2
FK Kolos
13
5
4
1
0
17
1
16
3
Falko Cherkassy
12
5
4
0
1
36
8
28
4
Livadija
7
5
2
1
2
13
11
2
5
Molodechno-2018 II
6
5
2
0
3
15
11
4
6
Viliya Vileyka
4
5
1
1
3
8
26
-18
7
Berezino
3
5
1
0
4
6
33
-27
8
FK Krupki
0
5
0
0
5
4
26
-22
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Bobovnya
13
6
4
1
1
15
7
8
2
Partizan Salihorsk
12
5
4
0
1
31
2
29
3
Неман-Агро
12
5
4
0
1
21
5
16
4
FS Respect
10
6
3
1
2
13
15
-2
5
FK Slutsk-2
9
6
3
0
3
8
15
-7
6
FK Lyuban
2
5
0
2
3
2
13
-11
7
Starye Dorogi
2
5
0
2
3
4
16
-12
8
Клецк
2
6
0
2
4
3
24
-21
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
18
6
6
0
0
20
4
16
2
Горки
15
6
5
0
1
43
2
41
3
Klimovichy
15
6
5
0
1
19
4
15
4
FK Krasnopole
9
6
3
0
3
10
21
-11
5
Niva Chavusy
7
6
2
1
3
14
8
6
6
FK Kostyukovichi
6
6
2
0
4
10
11
-1
7
Slavgorod
6
6
2
0
4
9
24
-15
8
Dribin
6
6
2
0
4
10
28
-18
9
Sozh Krichev
4
6
1
1
4
17
19
-2
10
Vikhra
3
6
1
0
5
6
37
-31
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
15
5
5
0
0
31
5
26
2
Torpeda
12
4
4
0
0
38
3
35
3
Drut Belynichi
9
5
3
0
2
17
9
8
4
Спартак Шклов
6
4
2
0
2
5
4
1
5
Zarya Krugloe
6
6
2
0
4
7
15
-8
6
Ptich
3
4
1
0
3
5
18
-13
7
Kolos Kirovsk
3
5
1
0
4
11
26
-15
8
Bykhov
3
5
1
0
4
5
39
-34
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
21
7
7
0
0
44
2
42
2
Припят Олшани
16
6
5
1
0
30
6
24
3
Gantsevichi
15
8
4
3
1
33
16
17
4
Volna Pinsk II
13
7
4
1
2
17
16
1
5
Nadezhda Gorodishche
11
7
3
2
2
20
16
4
6
8
7
2
2
3
8
17
-9
7
DUSSH Stolin
6
8
1
3
4
9
25
-16
8
FK Ivanovo
5
7
1
2
4
14
17
-3
9
FK Luninets
4
6
1
1
4
14
16
-2
10
Volat Lyakhavichi
1
9
0
1
8
8
66
-58
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
GOLHU Gomel
21
7
7
0
0
33
5
28
2
MNPZ Mozyr
16
7
5
1
1
32
5
27
3
13
7
4
1
2
19
10
9
4
DUSSH-2 Rechitsa
11
7
3
2
2
12
9
3
5
Iput DYuSSh
9
7
3
0
4
12
14
-2
6
Svetlogorsk
3
6
1
0
5
6
15
-9
7
ФК Жлобин
3
7
1
0
6
7
27
-20
8
Dnepr Rogachev
3
6
1
0
5
11
47
-36
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
18
6
6
0
0
24
6
18
2
Smorgon II
8
4
2
2
0
6
2
4
3
FK Shchuchyn
6
5
2
0
3
10
5
5
4
Fakel Novogrudok
6
4
2
0
2
10
8
2
5
FK Lida-2
4
5
1
1
3
4
7
-3
6
Ostrovets II
4
5
1
1
3
5
11
-6
7
Ошмяни
3
5
1
0
4
4
24
-20
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
10
4
3
1
0
12
6
6
2
Smena Volkovysk
9
5
3
0
2
17
11
6
3
FK Svislach
9
6
3
0
3
8
9
-1
4
Neman Mosty
7
4
2
1
1
4
5
-1
5
Чайка Зелва
6
5
2
0
3
7
13
-6
6
FSK Grodnensky
4
5
1
1
3
4
4
0
7
FK Slonim Siti
1
3
0
1
2
5
9
-4
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
15
6
5
0
1
18
3
15
2
FK Miory
15
6
5
0
1
20
13
7
3
Niva Tolochin
12
6
4
0
2
13
8
5
4
FK Senno
11
6
3
2
1
26
12
14
5
DYuSSh Orsha
10
6
3
1
2
19
9
10
6
ФК Полоцк
3
6
1
0
5
15
16
-1
7
FK Glubokoe
3
5
1
0
4
5
24
-19
8
FK Lepel
3
6
1
0
5
3
35
-32
9
Gorodok lions
1
6
0
1
5
10
25
-15
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
24
8
8
0
0
60
1
59
2
FK Vysokoe
18
7
6
0
1
33
14
19
3
Krechet Bereza
18
8
6
0
2
32
18
14
4
Ивацевичи
15
7
5
0
2
36
8
28
5
Agro-Pelishche
12
7
4
0
3
24
13
11
6
9
7
3
0
4
20
26
-6
7
Kommunalnik Beloozersk
7
9
2
1
6
7
27
-20
8
FK Drohichyn
6
7
2
0
5
12
44
-32
9
FK Pruzhany
3
8
1
0
7
10
43
-33
10
Port SK
1
8
0
1
7
5
45
-40
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
NEM
мачове
Всички
18/06
2023
Neman Mosty
1 - 1
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
04/06
2023
Neman-Belkard Grodno
5 - 3
( - )
Чайка Зелва
By3
28/05
2023
Neman-Belkard Grodno
4 - 2
( - )
Smena Volkovysk
By3
07/05
2023
FK Svislach
0 - 2
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
22/10
2022
Niva Dolbizno
14 - 0
( - )
Neman-Belkard Grodno
By3
15/10
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 9
( - )
Niva Dolbizno
By3
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,2,6],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
FSK
мачове
Всички
17/06
2023
FSK Grodnensky
0 - 1
( - )
FK Svislach
By3
04/06
2023
Neman Mosty
0 - 3
( - )
FSK Grodnensky
By3
27/05
2023
FSK Grodnensky
1 - 1
( - )
FK Slonim Siti
By3
21/05
2023
FSK Grodnensky
0 - 1
( - )
Чайка Зелва
By3
06/05
2023
FSK Grodnensky
0 - 1
( - )
Smena Volkovysk
By3
24/09
2022
FSK Grodnensky
3 - 0
( - )
Fakel Novogrudok
By3
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
{"lg_-1":[2,1,3,6],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[2,1,3,6],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
NEM
домакински мачове:
Всички
04/06
2023
Neman-Belkard Grodno
5 - 3
( - )
Чайка Зелва
By3
28/05
2023
Neman-Belkard Grodno
4 - 2
( - )
Smena Volkovysk
By3
15/10
2022
Neman-Belkard Grodno
1 - 9
( - )
Niva Dolbizno
By3
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
FSK
гостувания:
Всички
04/06
2023
Neman Mosty
0 - 3
( - )
FSK Grodnensky
By3
Победи
1
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Neman-Belkard Grodno
Изиграни мачове:
6
FSK Grodnensky
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
13
2.17
4.83
29
7
1.17
0.67
4
Под/Над
1.5
0
6
0%
100%
3
3
50%
50%
2.5
2
4
33%
67%
4
2
67%
33%
3.5
2
4
33%
67%
6
0
100%
0%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
4
2
67%
33%
1
5
17%
83%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
Отбелязан гол (Да/Не)
5
1
83%
17%
3
3
50%
50%
NEM
следващи мачове
Трудност
FSK
Лесен 1
Най-тежък 5
FSK Grodnensky (Д)
By3
25/06/2023
FK Slonim Siti (Д)
By3
01/07/2023
FK Svislach (Д)
By3
03/07/2023
Smena Volkovysk (Г)
By3
16/07/2023
Чайка Зелва (Д)
By3
23/07/2023
1
Чайка Зелва (Г)
By3
23/07/2023
1
Neman-Belkard Grodno (Г)
By3
25/06/2023
Smena Volkovysk (Г)
By3
01/07/2023
Чайка Зелва (Г)
By3
08/07/2023
1
Чайка Зелва (Д)
By3
08/07/2023
1
Чайка Зелва (Г)
By3
08/07/2023
1
FK Slonim Siti (Г)
By3
15/07/2023
FK Slonim Siti (Г)
By3
30/07/2023
Neman Mosty (Д)
By3
06/08/2023
FSK Grodnensky (Г)
By3
13/08/2023
Neman Mosty (Д)
By3
23/07/2023
FK Svislach (Г)
By3
05/08/2023
Neman-Belkard Grodno (Д)
By3
13/08/2023
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма