Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
295
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
41
Прогнози за утре
30
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
470
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
69
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
85
Американски
85
Африкански
20
Азиатски
19
Австралийски
Интернационални
16
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
8
Копа Америка
8
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
8
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
1
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
8
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
8
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Интернасионал РС
46%
Вероятност за победа
16/06/2024 22:00
VIT - INL,
22:00
Br1
Сао Пауло СП
41%
Вероятност за победа
16/06/2024 22:00
CTH - SAP,
22:00
Br1
Атлетико ПР
35%
Вероятност за равенство
16/06/2024 22:00
APR - FLA,
22:00
Br1
Ботафого РЖ
43%
Вероятност за победа
17/06/2024 00:30
GRE - BOT,
00:30
Br1
Баия BA
59%
Вероятност за победа
17/06/2024 00:30
CRI - BAH,
00:30
Br1
Крузейро MG
47%
Вероятност за победа
17/06/2024 00:30
VDG - CRZ,
00:30
Br1
Форталеза
41%
Вероятност за равенство
17/06/2024 00:30
CUE - FOR,
00:30
Br1
Еспаньол
48%
Вероятност за равенство
16/06/2024 19:30
RLO - ESP,
19:30
Es2
Дания
62%
Вероятност за победа
16/06/2024 19:00
SVN - DNK,
19:00
Eu
Англия
64%
Вероятност за победа
16/06/2024 22:00
SRB - ENG,
22:00
Eu
Нидерландия
62%
Вероятност за победа
16/06/2024 16:00
POL - NLD,
16:00
Eu
Куресааре
49%
Вероятност за равенство
16/06/2024 14:00
KUR - NOU,
14:00
Ee1
Ухан Три Таунс
35%
Вероятност за равенство
16/06/2024 15:00
Кин - WTT,
15:00
Cn1
Шъдзяджуан
39%
Вероятност за равенство
16/06/2024 14:00
Шъд - QIN,
14:00
Cn1
Чънду Циенбао
38%
Вероятност за победа
16/06/2024 14:35
SHS - CHE,
14:35
Cn1
json_m
Прогноза
Nadezhda Gorodishche
-
Припят Олшани
П
П
З
З
П
П
23/04/2023 12:00
2
2 - 4
FT
П
З
З
П
З
Р
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Припят Олшани
23/04/2023 12:00
35
15
50
2
3
-
4
3 - 4
4.47
-
-
-
-
FT
2 - 4
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Припят Олшани
23/04/2023 12:00
11
89
Над
4.47
3 - 4
4.47
-
-
-
FT
2 - 4
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Припят Олшани
23/04/2023 12:00
25
25
50
2
-
FT
2 - 4
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Припят Олшани
23/04/2023 12:00
25%
2
2
3
-
4
3 - 4
-
FT
2 - 4
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Припят Олшани
23/04/2023 12:00
2
98
Да
3
-
4
3 - 4
4.47
-
-
-
FT
2 - 4
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Припят Олшани
23/04/2023 12:00
85%
21
3
-
4
3 - 4
4.47
-
FT
2 - 4
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Припят Олшани
23/04/2023 12:00
50%
Гост -0.5
3
-
4
3 - 4
4.47
-
FT
2 - 4
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Nadezhda Gorodishche
Припят Олшани
23/04/2023 12:00
3
-
4
3 - 4
4.47
FT
2 - 4
Мачове между двата отбора
Всички
07/08
2022
Nadezhda Gorodishche
2 - 3
(0 - 3)
Припят Олшани
By3
05/06
2022
Припят Олшани
0 - 0
(0 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
08/08
2021
Nadezhda Gorodishche
4 - 3
(0 - 3)
Припят Олшани
By3
13/06
2021
Припят Олшани
2 - 3
(0 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
Nadezhda Gorodishche
2
50%
Равенства
1
25%
Припят Олшани
1
25%
{"lg_-1":[2,1,1,4],"lg_-1_6":[2,1,1,4],"lg_373":[2,1,1,4],"lg_373_6":[2,1,1,4]}
Класиране към 23/04/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
3
1
1
0
0
4
1
3
2
Тоерпедо Минск
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Крумкачи
0
0
0
0
0
0
0
0
4
SDJuShOR-3
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Serebryanka
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Uni Minsk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Urozhaynaya
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Energetik
0
0
0
0
0
0
0
0
9
БГУ Минск
0
1
0
0
1
1
4
-3
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Berezino
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Viliya Vileyka
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Kolos
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Falko Cherkassy
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Krupki
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Livadija
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Molodechno-2018 II
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Неман-Агро
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Клецк
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Starye Dorogi
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Lyuban
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Partizan Salihorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Bobovnya
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FS Respect
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Stroitel Slutsk
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Припят Олшани
3
1
1
0
0
5
0
5
2
Nadezhda Gorodishche
3
1
1
0
0
5
1
4
3
Стэнлес Пинск
3
1
1
0
0
2
1
1
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Gantsevichi
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Volna Pinsk II
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Ivanovo
0
1
0
0
1
1
2
-1
9
Volat Lyakhavichi
0
1
0
0
1
1
5
-4
10
DUSSH Stolin
0
1
0
0
1
0
5
-5
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
ФК Жлобин
0
0
0
0
0
0
0
0
3
MNPZ Mozyr
0
0
0
0
0
0
0
0
4
GOLHU Gomel
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Iput DYuSSh
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Svetlogorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
DUSSH-2 Rechitsa
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Dnepr Rogachev
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Ошмяни
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Shchuchyn
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lida-2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Fakel Novogrudok
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FSK Dyatlovo
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Smorgon II
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Ostrovets II
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Neman Mosty
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FSK Grodnensky
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Чайка Зелва
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Slonim Siti
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Smena Volkovysk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Svislach
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ФК Полоцк
0
0
0
0
0
0
0
0
2
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Miory
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Senno
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Gazovik Vitebsk
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Glubokoe
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Lepel
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Gorodok lions
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Niva Tolochin
0
0
0
0
0
0
0
0
10
DYuSSh Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Ивацевичи
3
1
1
0
0
10
0
10
2
Tsentr Futbola
3
1
1
0
0
8
0
8
3
FK Vysokoe
3
1
1
0
0
5
0
5
4
Agro-Pelishche
3
1
1
0
0
4
0
4
5
Krechet Bereza
3
1
1
0
0
4
1
3
6
FK Pruzhany
0
1
0
0
1
1
4
-3
7
Kommunalnik Beloozersk
0
1
0
0
1
0
4
-4
8
Port SK
0
1
0
0
1
0
5
-5
9
0
1
0
0
1
0
8
-8
10
FK Drohichyn
0
1
0
0
1
0
10
-10
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
NAD
мачове
Всички
15/04
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 5
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
27/08
2022
Nadezhda Gorodishche
4 - 1
( - )
FK Drohichyn
By3
13/08
2022
Стэнлес Пинск
10 - 1
(5 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
07/08
2022
Nadezhda Gorodishche
2 - 3
(0 - 3)
Припят Олшани
By3
31/07
2022
Nadezhda Gorodishche
5 - 2
(1 - 0)
FK Ivanovo
By3
24/07
2022
DUSSH Stolin
1 - 2
(0 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[4,0,2,6],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[4,null,2,6],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
П�
мачове
Всички
15/04
2023
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
Припят Олшани
By3
09/10
2022
Zhodino Yuzhnoe
5 - 0
(1 - 0)
Припят Олшани
By3
02/10
2022
Припят Олшани
2 - 3
(1 - 1)
Zhodino Yuzhnoe
By3
25/09
2022
Припят Олшани
3 - 0
( - )
FK Vysokoe
By3
18/09
2022
Niva Dolbizno
3 - 0
( - )
Припят Олшани
By3
11/09
2022
Ивацевичи
1 - 1
( - )
Припят Олшани
By3
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
{"lg_-1":[2,1,3,6],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[2,1,3,6],"lg_373_6":[2,1,3,6]}
NAD
Домакински мачове
Всички
27/08
2022
Nadezhda Gorodishche
4 - 1
( - )
FK Drohichyn
By3
07/08
2022
Nadezhda Gorodishche
2 - 3
(0 - 3)
Припят Олшани
By3
31/07
2022
Nadezhda Gorodishche
5 - 2
(1 - 0)
FK Ivanovo
By3
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
При
Гостувания
Всички
15/04
2023
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
Припят Олшани
By3
09/10
2022
Zhodino Yuzhnoe
5 - 0
(1 - 0)
Припят Олшани
By3
18/09
2022
Niva Dolbizno
3 - 0
( - )
Припят Олшани
By3
11/09
2022
Ивацевичи
1 - 1
( - )
Припят Олшани
By3
Победи
1
25%
Равенства
1
25%
Загуби
2
50%
{"lg_-1":[1,1,2,4],"lg_-1_6":[1,1,2,4],"lg_373":[1,1,2,4],"lg_373_6":[1,1,2,4]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Nadezhda Gorodishche
Изиграни мачове:
6
Припят Олшани
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
19
3.17
3
18
11
1.83
2
12
Под/Над
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
6
0%
100%
1
5
17%
83%
3.5
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
6
0
100%
0%
2
4
33%
67%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
6
0%
100%
2
4
33%
67%
Отбелязан гол (Да/Не)
6
0
100%
0%
4
2
67%
33%
NAD
Следващи мачове
Трудност
При
Лесен 1
Най-тежък 5
Припят Олшани (Д)
By3
23/04/2023
Стэнлес Пинск (Г)
By3
06/05/2023
1
Volna Pinsk II (Д)
By3
13/05/2023
FK Luninets (Г)
By3
21/05/2023
(Д)
By3
27/05/2023
Nadezhda Gorodishche (Г)
By3
23/04/2023
Volna Pinsk II (Д)
By3
07/05/2023
(Г)
By3
14/05/2023
FK Ivanovo (Д)
By3
21/05/2023
Volat Lyakhavichi (Г)
By3
28/05/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма