Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
68
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
6
Прогнози за утре
96
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
439
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
742
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
40
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
110
Американски
149
Африкански
14
Азиатски
87
Австралийски
38
Интернационални
7
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
2
Копа Америка
5
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
8
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
4
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
2
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
2
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
5
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
Livadija
-
Zhodino Yuzhnoe
Р
П
П
З
П
З
07/05/2022 15:00
1
1 - 3
FT
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 3, Group Minsk Region North
By3
Livadija
Zhodino Yuzhnoe
07/05/2022 15:00
35
34
32
1
2
-
0
2 - 0
2.22
-
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Minsk Region North
By3
Livadija
Zhodino Yuzhnoe
07/05/2022 15:00
56
44
Под
2.22
2 - 0
2.22
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Minsk Region North
By3
Livadija
Zhodino Yuzhnoe
07/05/2022 15:00
33
33
33
1
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Minsk Region North
By3
Livadija
Zhodino Yuzhnoe
07/05/2022 15:00
12%
1
1
2
-
0
2 - 0
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Minsk Region North
By3
Livadija
Zhodino Yuzhnoe
07/05/2022 15:00
62
38
Не
2
-
0
2 - 0
2.22
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Minsk Region North
By3
Livadija
Zhodino Yuzhnoe
07/05/2022 15:00
69%
1X
2
-
0
2 - 0
2.22
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Minsk Region North
By3
Livadija
Zhodino Yuzhnoe
07/05/2022 15:00
35%
Домакин -0.75
2
-
0
2 - 0
2.22
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Minsk Region North
By3
Livadija
Zhodino Yuzhnoe
07/05/2022 15:00
2
-
0
2 - 0
2.22
FT
1 - 3
(1 - 1)
Мачове между двата отбора
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 07/05/2022
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Енергетик-БГАТУ
6
2
2
0
0
9
1
8
2
Uni Minsk
6
3
2
0
1
8
5
3
3
Traktor Minsk
3
2
1
0
1
5
2
3
4
Крумкачи
3
1
1
0
0
2
0
2
5
Тоерпедо Минск
3
1
1
0
0
3
2
1
6
Serebryanka
3
2
1
0
1
4
7
-3
7
Urozhaynaya
3
2
1
0
1
2
5
-3
8
БГУ Минск
0
2
0
0
2
2
6
-4
9
SDJuShOR-3
0
3
0
0
3
3
10
-7
Плейофи осминафинали
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Berezino
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Viliya Vileyka
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Kolos
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Falko Cherkassy
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Krupki
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Livadija
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Zhodino Yuzhnoe
0
0
0
0
0
0
0
0
Следваща фаза
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Неман-Агро
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Клецк
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Uzda
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Starye Dorogi
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Slutsk-2
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Partizan Salihorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Bobovnya
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FS Respect
0
0
0
0
0
0
0
0
Следваща фаза
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Спартак Шклов
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Горки
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Krasnopole
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Chavusy
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Sozh Krichev
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Zarya Krugloe
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Kirovsk
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Servolyuks
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи осминафинали
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
6
2
2
0
0
6
3
3
2
FK Luninets
3
2
1
0
1
4
1
3
3
FK Ivanovo
3
1
1
0
0
3
0
3
4
Припят Олшани
3
2
1
0
1
8
6
2
5
Nadezhda Gorodishche
3
2
1
0
1
4
5
-1
6
DUSSH Stolin
0
1
0
0
1
1
5
-4
7
Гранит
0
2
0
0
2
1
7
-6
Шампионски плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Drohichyn
6
2
2
0
0
6
4
2
2
Niva Dolbizno
3
1
1
0
0
6
0
6
3
Ивацевичи
3
1
1
0
0
4
0
4
4
FK Vysokoe
3
2
1
0
1
5
6
-1
5
Динамо Брест Малорита
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Krechet Bereza
0
2
0
0
2
2
7
-5
7
0
2
0
0
2
2
8
-6
Шампионски плейофи
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
ФК Жлобин
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Бумпром
0
0
0
0
0
0
0
0
4
MNPZ Mozyr
0
0
0
0
0
0
0
0
5
GOLHU Gomel
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Iput DYuSSh
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Svetlogorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
8
DUSSH-2 Rechitsa
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Vetka DYuSSh
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Dnepr Rogachev
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи осминафинали
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Svislach
3
1
1
0
0
5
1
4
2
FSK Grodnensky
3
1
1
0
0
4
3
1
3
Чайка Зелва
3
1
1
0
0
2
1
1
4
Neman Mosty
1
1
0
1
0
2
2
0
5
Smena Volkovysk
1
1
0
1
0
2
2
0
6
FK Slonim Siti
1
1
0
1
0
0
0
0
7
FK Shchuchyn
1
1
0
1
0
0
0
0
8
FSK Dyatlovo
0
1
0
0
1
3
4
-1
9
Neman-Belkard Grodno
0
1
0
0
1
1
2
-1
10
Fakel Novogrudok
0
1
0
0
1
1
5
-4
Плейофи осминафинали
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ФК Полоцк
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Miory
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Senno
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Gazovik Vitebsk
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Lepel
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Gorodok lions
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Niva Tolochin
0
0
0
0
0
0
0
0
8
DYuSSh Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Veles 2020
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Postavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи осминафинали
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Припят Олшани
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ивацевичи
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи осминафинали
LIV
мачове
Всички
29/08
2021
FK Kolos
2 - 2
(2 - 1)
Livadija
By3
21/08
2021
Livadija
3 - 0
( - )
Viliya Vileyka
By3
15/08
2021
FK Krupki
1 - 3
(1 - 1)
Livadija
By3
07/08
2021
Livadija
0 - 3
(0 - 2)
Смолевичи
By3
31/07
2021
Livadija
3 - 1
(1 - 1)
Berezino
By3
24/07
2021
FK Uzda
1 - 0
(0 - 0)
Livadija
By3
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,2,6],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
ZHO
мачове
Всички
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
LIV
Домакински мачове
Всички
21/08
2021
Livadija
3 - 0
( - )
Viliya Vileyka
By3
07/08
2021
Livadija
0 - 3
(0 - 2)
Смолевичи
By3
31/07
2021
Livadija
3 - 1
(1 - 1)
Berezino
By3
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3]}
ZHO
Гостувания
Всички
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Livadija
Изиграни мачове:
6
Zhodino Yuzhnoe
Изиграни мачове:
0
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
11
1.83
1.33
8
0
0
0
0
Под/Над
1.5
1
5
17%
83%
0
0
0%
0%
2.5
1
5
17%
83%
0
0
0%
0%
3.5
3
3
50%
50%
0
0
0%
0%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
3
3
50%
50%
0
0
0%
0%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
5
17%
83%
0
0
0%
0%
Отбелязан гол (Да/Не)
4
2
67%
33%
0
0
0%
0%
LIV
Следващи мачове
Трудност
ZHO
Лесен 1
Най-тежък 5
Zhodino Yuzhnoe (Д)
By3
07/05/2022
Falko Cherkassy (Г)
By3
21/05/2022
Gazovik Vitebsk (Д)
ByC
29/05/2022
Berezino (Д)
By3
04/06/2022
Виктория Марийна Горка (Г)
By3
11/06/2022
3
Viliya Vileyka (Д)
By3
18/06/2022
Livadija (Г)
By3
07/05/2022
FK Kolos (Д)
By3
21/05/2022
Neman-Belkard Grodno (Г)
ByC
28/05/2022
FK Krupki (Г)
By3
04/06/2022
Viliya Vileyka (Г)
By3
11/06/2022
Falko Cherkassy (Д)
By3
18/06/2022
FK Krupki (Д)
By3
03/07/2022
Zhodino Yuzhnoe (Г)
By3
09/07/2022
Falko Cherkassy (Д)
By3
16/07/2022
Berezino (Г)
By3
23/07/2022
Виктория Марийна Горка (Д)
By3
30/07/2022
3
Viliya Vileyka (Г)
By3
06/08/2022
FK Kolos (Г)
By3
24/08/2022
FK Kolos (Д)
By3
28/08/2022
FK Krupki (Д)
By3
03/09/2022
FK Krupki (Г)
By3
03/09/2022
Starye Dorogi (Д)
By3
10/09/2022
Starye Dorogi (Г)
By3
17/09/2022
Торпедо Жодино (Д)
ByC
22/06/2022
3
Berezino (Г)
By3
25/06/2022
Виктория Марийна Горка (Д)
By3
02/07/2022
3
Livadija (Д)
By3
09/07/2022
FK Kolos (Г)
By3
16/07/2022
FK Krupki (Д)
By3
23/07/2022
Viliya Vileyka (Д)
By3
30/07/2022
Falko Cherkassy (Г)
By3
06/08/2022
Berezino (Д)
By3
27/08/2022
Виктория Марийна Горка (Г)
By3
03/09/2022
3
Bobovnya (Г)
By3
10/09/2022
Bobovnya (Д)
By3
17/09/2022
Виктория Марийна Горка (Г)
By3
25/09/2022
3
Припят Олшани (Г)
By3
02/10/2022
Припят Олшани (Д)
By3
09/10/2022
Крумкачи (Д)
By3
15/10/2022
4
Крумкачи (Г)
By3
23/10/2022
4
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма