Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
588
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
18
Прогнози за утре
442
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1249
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
146
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
4
Европейски
165
Американски
168
Африкански
78
Азиатски
101
Австралийски
39
Интернационални
26
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
1
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
1
Лига 1
1
Ередивизия
1
Лига Португалия
1
Бразилейро Серия A
12
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
1
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
1
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
26
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Кълъмбъс Крю
36%
Вероятност за победа
02/06/2024 01:30
COL - SEA,
01:30
Us1
ДС Юнайтед
45%
Вероятност за победа
02/06/2024 02:30
DCU - TFC,
02:30
Us1
Интер Маями КФ
41%
Вероятност за победа
02/06/2024 02:30
INM - SLC,
02:30
Us1
Ню Йорк Ред Булс
40%
Вероятност за победа
02/06/2024 02:30
NYR - ORL,
02:30
Us1
Филаделфия Юнион
42%
Вероятност за победа
02/06/2024 02:30
PHI - MTL,
02:30
Us1
Нашвил СК
57%
Вероятност за победа
02/06/2024 03:30
NAS - NER,
03:30
Us1
Минесота Юнайтед
57%
Вероятност за победа
02/06/2024 03:30
MIN - SKC,
03:30
Us1
ЛА Галакси
44%
Вероятност за победа
02/06/2024 03:30
CHI - LAG,
03:30
Us1
Пачука
39%
Вероятност за равенство
02/06/2024 04:15
PAC - COL,
04:15
CNL
Реал Солт Лейк
44%
Вероятност за победа
02/06/2024 04:30
RSL - AUS,
04:30
Us1
Ванкувър Уайткепс
37%
Вероятност за равенство
02/06/2024 05:30
VAN - CLR,
05:30
Us1
ФК Лос Анджелис
55%
Вероятност за победа
02/06/2024 05:30
LAF - DAL,
05:30
Us1
Портланд Тимбърс
36%
Вероятност за победа
02/06/2024 05:30
POT - HOU,
05:30
Us1
Елфсборг
41%
Вероятност за победа
01/06/2024 16:00
GOT - ELF,
16:00
Se1
Малмьо ФФ
65%
Вероятност за победа
01/06/2024 16:00
BRO - MAL,
16:00
Se1
Бран
54%
Вероятност за победа
01/06/2024 19:00
HAM - BRA,
19:00
No1
Реал Мадрид
39%
Вероятност за равенство
01/06/2024 22:00
BVB - RMA,
22:00
UCL
Витория
45%
Вероятност за равенство
01/06/2024 22:00
VIT - ACG,
22:00
Br1
Гремио РС
37%
Вероятност за равенство
01/06/2024 22:00
GRE - RBB,
22:00
Br1
Ботафого РЖ
38%
Вероятност за победа
02/06/2024 03:00
CTH - BOT,
03:00
Br1
Кашима Антлърс
51%
Вероятност за победа
01/06/2024 09:00
KAS - YOM,
09:00
Jp1
Мачида Зелвия
60%
Вероятност за победа
01/06/2024 09:00
MAC - ALN,
09:00
Jp1
Гамба Осака
57%
Вероятност за победа
01/06/2024 09:00
SHO - GAM,
09:00
Jp1
Висел Кобе
41%
Вероятност за победа
01/06/2024 10:00
URD - VIK,
10:00
Jp1
Серезо Осака
49%
Вероятност за победа
01/06/2024 13:00
KYO - CEO,
13:00
Jp1
Санфрече
44%
Вероятност за победа
01/06/2024 08:00
SAN - JUB,
08:00
Jp1
json_m
Прогноза
Klimovichy
-
Vikhra
П
20/05/2023 18:00
1
8 - 1
FT
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 5, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Vikhra
20/05/2023 18:00
44
28
27
1
1
-
0
1 - 0
0.00
-
-
-
-
FT
8 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 5, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Vikhra
20/05/2023 18:00
100
0
Под
0.00
1 - 0
0.00
-
-
-
FT
8 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 5, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Vikhra
20/05/2023 18:00
33
33
33
1
-
FT
8 - 1
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 5, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Vikhra
20/05/2023 18:00
15%
1
1
1
-
0
1 - 0
-
FT
8 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 5, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Vikhra
20/05/2023 18:00
86
14
Не
1
-
0
1 - 0
0.00
-
-
-
FT
8 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 5, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Vikhra
20/05/2023 18:00
72%
1X
1
-
0
1 - 0
0.00
-
FT
8 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 5, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Vikhra
20/05/2023 18:00
44%
Домакин -0.5
1
-
0
1 - 0
0.00
-
FT
8 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 5, Group Mogilev Region East
By3
Klimovichy
Vikhra
20/05/2023 18:00
1
-
0
1 - 0
0.00
FT
8 - 1
Мачове между двата отбора
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 20/05/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
6
2
2
0
0
7
1
6
2
Uni Minsk
4
2
1
1
0
5
3
2
3
Serebryanka
3
2
1
0
1
7
3
4
4
Крумкачи
3
2
1
0
1
4
3
1
5
Тоерпедо Минск
3
1
1
0
0
2
1
1
6
Urozhaynaya
1
1
0
1
0
2
2
0
7
SDJuShOR-3
0
1
0
0
1
1
3
-2
8
БГУ Минск
0
1
0
0
1
1
4
-3
9
Energetik
0
2
0
0
2
0
9
-9
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
3
1
1
0
0
12
2
10
2
FK Kolos
3
1
1
0
0
10
0
10
3
Livadija
3
1
1
0
0
4
0
4
4
Falko Cherkassy
3
1
1
0
0
3
2
1
5
Molodechno-2018 II
0
1
0
0
1
2
3
-1
6
FK Krupki
0
1
0
0
1
0
4
-4
7
Viliya Vileyka
0
1
0
0
1
2
12
-10
8
Berezino
0
1
0
0
1
0
10
-10
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Неман-Агро
6
2
2
0
0
14
0
14
2
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
8
0
8
3
Bobovnya
3
1
1
0
0
6
0
6
4
FS Respect
3
1
1
0
0
2
1
1
5
Клецк
0
1
0
0
1
1
2
-1
6
FK Lyuban
0
1
0
0
1
0
6
-6
7
FK Slutsk-2
0
1
0
0
1
0
7
-7
8
Starye Dorogi
0
1
0
0
1
0
8
-8
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gantsevichi
9
3
3
0
0
22
2
20
2
Стэнлес Пинск
9
3
3
0
0
17
1
16
3
Припят Олшани
9
3
3
0
0
12
3
9
4
FK Luninets
4
2
1
1
0
9
1
8
5
Volna Pinsk II
4
3
1
1
1
4
5
-1
6
Nadezhda Gorodishche
3
3
1
0
2
7
11
-4
7
2
3
0
2
1
3
5
-2
8
DUSSH Stolin
1
3
0
1
2
3
9
-6
9
FK Ivanovo
1
3
0
1
2
3
10
-7
10
Volat Lyakhavichi
0
4
0
0
4
2
35
-33
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
DUSSH-2 Rechitsa
6
2
2
0
0
6
1
5
2
6
2
2
0
0
6
2
4
3
GOLHU Gomel
6
2
2
0
0
2
0
2
4
MNPZ Mozyr
3
2
1
0
1
21
2
19
5
Iput DYuSSh
3
2
1
0
1
4
2
2
6
Svetlogorsk
0
2
0
0
2
2
5
-3
7
ФК Жлобин
0
2
0
0
2
1
6
-5
8
Dnepr Rogachev
0
2
0
0
2
2
26
-24
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Fakel Novogrudok
3
1
1
0
0
4
0
4
2
FSK Dyatlovo
3
1
1
0
0
3
1
2
3
Smorgon II
3
1
1
0
0
2
0
2
4
Ostrovets II
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Lida-2
0
1
0
0
1
1
3
-2
6
FK Shchuchyn
0
1
0
0
1
0
2
-2
7
Ошмяни
0
1
0
0
1
0
4
-4
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
3
1
1
0
0
2
0
2
2
Neman Mosty
3
1
1
0
0
1
0
1
3
Smena Volkovysk
3
1
1
0
0
1
0
1
4
FK Slonim Siti
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FSK Grodnensky
0
1
0
0
1
0
1
-1
6
Чайка Зелва
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
FK Svislach
0
1
0
0
1
0
2
-2
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Senno
3
1
1
0
0
12
0
12
2
ФК Полоцк
3
1
1
0
0
8
1
7
3
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
4
0
4
4
FK Miory
3
1
1
0
0
1
0
1
5
DYuSSh Orsha
3
1
1
0
0
1
0
1
6
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Niva Tolochin
0
1
0
0
1
0
1
-1
8
Gorodok lions
0
1
0
0
1
0
4
-4
9
FK Glubokoe
0
1
0
0
1
1
8
-7
10
FK Lepel
0
1
0
0
1
0
12
-12
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
9
3
3
0
0
26
0
26
2
FK Vysokoe
9
3
3
0
0
13
4
9
3
Ивацевичи
6
3
2
0
1
19
4
15
4
Agro-Pelishche
6
3
2
0
1
13
5
8
5
Krechet Bereza
6
3
2
0
1
9
6
3
6
6
3
2
0
1
8
9
-1
7
Kommunalnik Beloozersk
3
4
1
0
3
2
9
-7
8
FK Drohichyn
3
3
1
0
2
4
18
-14
9
Port SK
0
3
0
0
3
1
16
-15
10
FK Pruzhany
0
4
0
0
4
3
27
-24
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
KLI
мачове
Всички
07/05
2023
Niva Chavusy
0 - 1
( - )
Klimovichy
By3
Победи
1
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
VIK
мачове
Всички
06/05
2023
Vikhra
0 - 15
( - )
Горки
By3
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
KLI
Домакински мачове
Всички
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
VIK
Гостувания
Всички
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Klimovichy
Изиграни мачове:
1
Vikhra
Изиграни мачове:
1
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
1
1
0
0
0
0
15
15
Под/Над
1.5
1
0
100%
0%
0
1
0%
100%
2.5
1
0
100%
0%
0
1
0%
100%
3.5
1
0
100%
0%
0
1
0%
100%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
0
1
0%
100%
0
1
0%
100%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
0
100%
0%
0
1
0%
100%
Отбелязан гол (Да/Не)
1
0
100%
0%
0
1
0%
100%
KLI
Следващи мачове
Трудност
VIK
Лесен 1
Най-тежък 5
Vikhra (Д)
By3
20/05/2023
Slavgorod (Г)
By3
27/05/2023
FK Krasnopole (Д)
By3
04/06/2023
FK Kostyukovichi (Г)
By3
10/06/2023
Servolyuks (Д)
By3
17/06/2023
Горки (Г)
By3
24/06/2023
3
Klimovichy (Г)
By3
20/05/2023
Dribin (Д)
By3
27/05/2023
Niva Chavusy (Г)
By3
04/06/2023
Sozh Krichev (Д)
By3
11/06/2023
Slavgorod (Д)
By3
18/06/2023
FK Krasnopole (Г)
By3
24/06/2023
Sozh Krichev (Г)
By3
02/07/2023
Dribin (Д)
By3
08/07/2023
Niva Chavusy (Д)
By3
16/07/2023
Vikhra (Г)
By3
23/07/2023
Slavgorod (Д)
By3
29/07/2023
FK Krasnopole (Г)
By3
06/08/2023
FK Kostyukovichi (Д)
By3
12/08/2023
Servolyuks (Г)
By3
20/08/2023
Горки (Д)
By3
26/08/2023
3
Sozh Krichev (Д)
By3
02/09/2023
Dribin (Г)
By3
09/09/2023
FK Kostyukovichi (Д)
By3
02/07/2023
Servolyuks (Г)
By3
09/07/2023
Горки (Г)
By3
15/07/2023
3
Klimovichy (Д)
By3
23/07/2023
Dribin (Г)
By3
30/07/2023
Niva Chavusy (Д)
By3
06/08/2023
Sozh Krichev (Г)
By3
13/08/2023
Slavgorod (Г)
By3
20/08/2023
FK Krasnopole (Д)
By3
27/08/2023
FK Kostyukovichi (Г)
By3
03/09/2023
Servolyuks (Д)
By3
10/09/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма