Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
295
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
52
Прогнози за утре
30
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
446
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
64
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
80
Американски
85
Африкански
18
Азиатски
13
Австралийски
Интернационални
16
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
8
Копа Америка
8
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
8
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
1
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
8
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
8
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Интернасионал РС
46%
Вероятност за победа
16/06/2024 22:00
VIT - INL,
22:00
Br1
Сао Пауло СП
41%
Вероятност за победа
16/06/2024 22:00
CTH - SAP,
22:00
Br1
Атлетико ПР
35%
Вероятност за равенство
16/06/2024 22:00
APR - FLA,
22:00
Br1
Ботафого РЖ
43%
Вероятност за победа
17/06/2024 00:30
GRE - BOT,
00:30
Br1
Баия BA
59%
Вероятност за победа
17/06/2024 00:30
CRI - BAH,
00:30
Br1
Крузейро MG
47%
Вероятност за победа
17/06/2024 00:30
VDG - CRZ,
00:30
Br1
Форталеза
41%
Вероятност за равенство
17/06/2024 00:30
CUE - FOR,
00:30
Br1
Еспаньол
48%
Вероятност за равенство
16/06/2024 19:30
RLO - ESP,
19:30
Es2
Дания
62%
Вероятност за победа
16/06/2024 19:00
SVN - DNK,
19:00
Eu
Англия
64%
Вероятност за победа
16/06/2024 22:00
SRB - ENG,
22:00
Eu
Нидерландия
62%
Вероятност за победа
16/06/2024 16:00
POL - NLD,
16:00
Eu
Unity ON
34%
Вероятност за равенство
17/06/2024 01:00
UNI - FUT,
01:00
Ca2
Такуарембо ФК
55%
Вероятност за победа
16/06/2024 21:00
TAC - LFC,
21:00
Uy2
КА Торке
51%
Вероятност за победа
16/06/2024 15:45
JUV - CAT,
15:45
Uy2
Ориентал
38%
Вероятност за равенство
17/06/2024 02:30
ORI - Кол,
02:30
Uy2
json_m
Прогноза
Gantsevichi
-
Припят Олшани
Р
Р
П
З
П
П
17/06/2023 16:00
2
1 - 1
FT
П
П
П
П
П
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 9, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
Припят Олшани
17/06/2023 16:00
28
26
46
2
0
-
2
0 - 2
2.40
-
-
-
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
Припят Олшани
17/06/2023 16:00
52
48
Под
2.40
0 - 2
2.40
-
-
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
Припят Олшани
17/06/2023 16:00
33
33
33
1
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
Припят Олшани
17/06/2023 16:00
15%
1
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
Припят Олшани
17/06/2023 16:00
58
42
Не
0
-
2
0 - 2
2.40
-
-
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
Припят Олшани
17/06/2023 16:00
74%
21
0
-
2
0 - 2
2.40
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
Припят Олшани
17/06/2023 16:00
39%
Гост -1
0
-
2
0 - 2
2.40
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 9, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
Припят Олшани
17/06/2023 16:00
0
-
2
0 - 2
2.40
FT
1 - 1
Мачове между двата отбора
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 17/06/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
13
6
4
1
1
15
8
7
2
Тоерпедо Минск
11
5
3
2
0
15
8
7
3
Крумкачи
9
5
3
0
2
12
8
4
4
БГУ Минск
9
5
3
0
2
10
6
4
5
SDJuShOR-3
7
5
2
1
2
10
7
3
6
Uni Minsk
7
5
2
1
2
7
7
0
7
Urozhaynaya
5
4
1
2
1
10
8
2
8
Serebryanka
3
6
1
0
5
8
20
-12
9
Energetik
1
5
0
1
4
2
17
-15
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
10
4
3
1
0
19
6
13
2
FK Kolos
10
4
3
1
0
14
1
13
3
Falko Cherkassy
9
4
3
0
1
31
8
23
4
Livadija
7
4
2
1
1
11
5
6
5
Viliya Vileyka
4
4
1
1
2
8
21
-13
6
Molodechno-2018 II
3
4
1
0
3
9
9
0
7
Berezino
3
4
1
0
3
5
28
-23
8
FK Krupki
0
4
0
0
4
4
23
-19
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Bobovnya
13
5
4
1
0
15
4
11
2
Partizan Salihorsk
9
4
3
0
1
28
2
26
3
Неман-Агро
9
4
3
0
1
14
4
10
4
FS Respect
7
5
2
1
2
10
15
-5
5
FK Slutsk-2
6
5
2
0
3
5
15
-10
6
FK Lyuban
2
4
0
2
2
2
10
-8
7
Starye Dorogi
2
4
0
2
2
4
13
-9
8
Клецк
2
5
0
2
3
2
17
-15
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Klimovichy
15
5
5
0
0
19
1
18
2
Servolyuks
15
5
5
0
0
17
4
13
3
Горки
12
5
4
0
1
37
2
35
4
Niva Chavusy
7
5
2
1
2
14
6
8
5
Dribin
6
5
2
0
3
10
23
-13
6
FK Krasnopole
6
5
2
0
3
8
21
-13
7
Sozh Krichev
4
5
1
1
3
17
13
4
8
FK Kostyukovichi
3
5
1
0
4
5
11
-6
9
Slavgorod
3
5
1
0
4
5
24
-19
10
Vikhra
3
5
1
0
4
6
33
-27
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
12
4
4
0
0
29
4
25
2
Torpeda
9
3
3
0
0
30
2
28
3
Drut Belynichi
6
4
2
0
2
10
8
2
4
Спартак Шклов
6
4
2
0
2
5
4
1
5
Zarya Krugloe
6
5
2
0
3
6
13
-7
6
Ptich
3
3
1
0
2
4
11
-7
7
Kolos Kirovsk
3
4
1
0
3
10
18
-8
8
Bykhov
3
5
1
0
4
5
39
-34
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
18
6
6
0
0
37
1
36
2
Припят Олшани
15
5
5
0
0
29
5
24
3
Gantsevichi
14
7
4
2
1
32
15
17
4
Volna Pinsk II
10
6
3
1
2
16
16
0
5
Nadezhda Gorodishche
8
6
2
2
2
15
15
0
6
8
6
2
2
2
7
10
-3
7
DUSSH Stolin
6
7
1
3
3
8
20
-12
8
FK Luninets
4
5
1
1
3
14
15
-1
9
FK Ivanovo
2
6
0
2
4
7
16
-9
10
Volat Lyakhavichi
1
8
0
1
7
7
59
-52
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
GOLHU Gomel
18
6
6
0
0
29
4
25
2
MNPZ Mozyr
15
6
5
0
1
29
2
27
3
13
6
4
1
1
18
6
12
4
DUSSH-2 Rechitsa
10
6
3
1
2
9
6
3
5
Iput DYuSSh
6
6
2
0
4
9
13
-4
6
Svetlogorsk
3
5
1
0
4
5
12
-7
7
ФК Жлобин
3
6
1
0
5
4
22
-18
8
Dnepr Rogachev
0
5
0
0
5
6
44
-38
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
12
4
4
0
0
22
6
16
2
Smorgon II
7
3
2
1
0
5
1
4
3
FK Shchuchyn
6
3
2
0
1
10
3
7
4
Fakel Novogrudok
6
4
2
0
2
10
8
2
5
FK Lida-2
4
4
1
1
2
4
5
-1
6
Ostrovets II
3
4
1
0
3
4
10
-6
7
Ошмяни
0
4
0
0
4
2
24
-22
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
9
3
3
0
0
11
5
6
2
Smena Volkovysk
6
4
2
0
2
11
8
3
3
Neman Mosty
6
3
2
0
1
3
4
-1
4
FK Svislach
6
5
2
0
3
7
9
-2
5
Чайка Зелва
6
5
2
0
3
7
13
-6
6
FSK Grodnensky
4
4
1
1
2
4
3
1
7
FK Slonim Siti
1
2
0
1
1
2
3
-1
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Miory
15
5
5
0
0
20
9
11
2
Gazovik Vitebsk
12
5
4
0
1
14
3
11
3
Niva Tolochin
9
5
3
0
2
9
8
1
4
FK Senno
8
5
2
2
1
22
9
13
5
DYuSSh Orsha
7
5
2
1
2
14
7
7
6
ФК Полоцк
3
5
1
0
4
12
12
0
7
FK Glubokoe
3
4
1
0
3
5
20
-15
8
FK Lepel
3
5
1
0
4
3
27
-24
9
Gorodok lions
1
5
0
1
4
8
20
-12
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
21
7
7
0
0
56
0
56
2
Krechet Bereza
18
7
6
0
1
31
14
17
3
FK Vysokoe
15
6
5
0
1
23
10
13
4
Ивацевичи
12
6
4
0
2
30
7
23
5
Agro-Pelishche
9
6
3
0
3
19
13
6
6
9
6
3
0
3
19
20
-1
7
Kommunalnik Beloozersk
6
8
2
0
6
6
26
-20
8
FK Drohichyn
6
6
2
0
4
8
34
-26
9
FK Pruzhany
3
7
1
0
6
10
38
-28
10
Port SK
0
7
0
0
7
4
44
-40
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
GAN
мачове
Всички
11/06
2023
Gantsevichi
1 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
03/06
2023
Gantsevichi
3 - 3
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
27/05
2023
FK Luninets
3 - 6
( - )
Gantsevichi
By3
20/05
2023
Gantsevichi
0 - 6
( - )
Стэнлес Пинск
By3
14/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 13
( - )
Gantsevichi
By3
06/05
2023
Gantsevichi
7 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
23/04
2023
0 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
Победи
3
50%
Равенства
2
33%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,2,1,7],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_373":[4,2,1,7],"lg_373_6":[3,2,1,6]}
П�
мачове
Всички
11/06
2023
FK Luninets
1 - 6
( - )
Припят Олшани
By3
28/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 11
( - )
Припят Олшани
By3
07/05
2023
Припят Олшани
3 - 1
( - )
Volna Pinsk II
By3
23/04
2023
Nadezhda Gorodishche
2 - 4
( - )
Припят Олшани
By3
15/04
2023
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
Припят Олшани
By3
09/10
2022
Zhodino Yuzhnoe
5 - 0
(1 - 0)
Припят Олшани
By3
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[5,null,1,6],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
GAN
Домакински мачове
Всички
11/06
2023
Gantsevichi
1 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
03/06
2023
Gantsevichi
3 - 3
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
20/05
2023
Gantsevichi
0 - 6
( - )
Стэнлес Пинск
By3
06/05
2023
Gantsevichi
7 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
Победи
1
25%
Равенства
2
50%
Загуби
1
25%
{"lg_-1":[1,2,1,4],"lg_-1_6":[1,2,1,4],"lg_373":[1,2,1,4],"lg_373_6":[1,2,1,4]}
При
Гостувания
Всички
11/06
2023
FK Luninets
1 - 6
( - )
Припят Олшани
By3
28/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 11
( - )
Припят Олшани
By3
23/04
2023
Nadezhda Gorodishche
2 - 4
( - )
Припят Олшани
By3
15/04
2023
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
Припят Олшани
By3
09/10
2022
Zhodino Yuzhnoe
5 - 0
(1 - 0)
Припят Олшани
By3
Победи
4
80%
Равенства
0
0%
Загуби
1
20%
{"lg_-1":[4,0,1,5],"lg_-1_6":[4,0,1,5],"lg_373":[4,null,1,5],"lg_373_6":[4,null,1,5]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Gantsevichi
Изиграни мачове:
7
Припят Олшани
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
32
4.57
2.14
15
29
4.83
1.67
10
Под/Над
1.5
0
7
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
2
5
29%
71%
0
6
0%
100%
3.5
2
5
29%
71%
0
6
0%
100%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
5
2
71%
29%
4
2
67%
33%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
6
14%
86%
1
5
17%
83%
Отбелязан гол (Да/Не)
6
1
86%
14%
5
1
83%
17%
GAN
Следващи мачове
Трудност
При
Лесен 1
Най-тежък 5
Припят Олшани (Д)
By3
17/06/2023
Volna Pinsk II (Г)
By3
25/06/2023
Gantsevichi (Г)
By3
17/06/2023
DUSSH Stolin (Д)
By3
25/06/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма