Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
233
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
6
Прогнози за утре
116
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1468
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2284
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
70
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
31
Топ Европейски
67
Европейски
582
Американски
179
Африкански
32
Азиатски
147
Австралийски
44
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
1
Лига Европа
2
Лига на конференциите
2
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
7
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
4
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
1
Лига Европа
2
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
2
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
10
Копа Судамерикана
10
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Сан Хосе Ърткуейкс
43%
Вероятност за победа
08/05/2024 05:00
SJE - OAR,
05:00
UsC
Ориндж Каунти СК
62%
Вероятност за победа
08/05/2024 05:00
ORC - LUN,
05:00
UsC
Сакраменто Рипъблик
40%
Вероятност за победа
08/05/2024 05:30
SAR - MOB,
05:30
UsC
Чарлстън
47%
Вероятност за победа
09/05/2024 02:00
CHA - TOR,
02:00
UsC
Финикс Райзинг
41%
Вероятност за победа
09/05/2024 02:00
Кар - PRI,
02:00
UsC
Инди Илевън
42%
Вероятност за победа
09/05/2024 02:00
INE - SAN,
02:00
UsC
Колорадо Спрингс
42%
Вероятност за равенство
09/05/2024 02:30
NEW - CSS,
02:30
UsC
Бирмингам
36%
Вероятност за победа
09/05/2024 02:30
TBR - BIR,
02:30
UsC
Спортинг Канзас Сити
40%
Вероятност за победа
09/05/2024 03:00
UNI - SKC,
03:00
UsC
Реал Солт Лейк
40%
Вероятност за равенство
09/05/2024 04:00
NMU - RSL,
04:00
UsC
Луисвил Сити
41%
Вероятност за равенство
09/05/2024 05:30
SEA - LOC,
05:30
UsC
Лас Вегас Лайтс
45%
Вероятност за равенство
09/05/2024 05:30
LVL - LAF,
05:30
UsC
Питърборо Юнайтед
36%
Вероятност за равенство
08/05/2024 22:00
PTU - OXF,
22:00
L1
Реал Мадрид
41%
Вероятност за равенство
08/05/2024 22:00
RMA - BAY,
22:00
UCL
Орландо Пайрътс
52%
Вероятност за победа
08/05/2024 20:30
Орл - Чип,
20:30
Za1
Полковане Сити
41%
Вероятност за победа
08/05/2024 20:30
Пол - Рич,
20:30
Za1
Стеленбош
48%
Вероятност за победа
08/05/2024 20:30
Сте - Ама,
20:30
Za1
Мамелоди Съндаунс
65%
Вероятност за победа
08/05/2024 20:30
Гол - SUN,
20:30
Za1
Росарио Сентрал
41%
Вероятност за победа
08/05/2024 01:00
ROS - ATM,
01:00
CLA
Сао Пауло СП
56%
Вероятност за победа
09/05/2024 03:30
COB - SAP,
03:30
CLA
ЛДУ Кито
41%
Вероятност за победа
09/05/2024 03:30
BOT - LDU,
03:30
CLA
Атлетико ПР
55%
Вероятност за победа
09/05/2024 01:00
RAZ - APR,
01:00
CS
Форталеза
55%
Вероятност за победа
09/05/2024 03:00
NAP - FOR,
03:00
CS
Коринтианс СП
37%
Вероятност за победа
08/05/2024 01:00
NAC - CTH,
01:00
CS
Деф. Хустисия
43%
Вероятност за победа
08/05/2024 05:00
ALR - DEF,
05:00
CS
Бока Хуниорс
60%
Вероятност за победа
09/05/2024 03:30
SPT - BOJ,
03:30
CS
json_m
Прогноза
FSK Grodnensky
-
Ошмяни
П
З
П
З
З
Р
27/07/2021 18:00
1
1 - 0
FT
З
П
З
З
З
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 14, Grodno Region
By3
FSK Grodnensky
Ошмяни
27/07/2021 18:00
66
10
24
1
3
-
1
3 - 1
3.30
-
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 14, Grodno Region
By3
FSK Grodnensky
Ошмяни
27/07/2021 18:00
34
66
Над
3.30
3 - 1
3.30
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 14, Grodno Region
By3
FSK Grodnensky
Ошмяни
27/07/2021 18:00
46
27
27
1
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 14, Grodno Region
By3
FSK Grodnensky
Ошмяни
27/07/2021 18:00
30%
1
1
3
-
1
3 - 1
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 14, Grodno Region
By3
FSK Grodnensky
Ошмяни
27/07/2021 18:00
34
66
Да
3
-
1
3 - 1
3.30
-
-
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 14, Grodno Region
By3
FSK Grodnensky
Ошмяни
27/07/2021 18:00
90%
12
3
-
1
3 - 1
3.30
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 14, Grodno Region
By3
FSK Grodnensky
Ошмяни
27/07/2021 18:00
60%
Домакин -1.5
3
-
1
3 - 1
3.30
-
FT
1 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 14, Grodno Region
By3
FSK Grodnensky
Ошмяни
27/07/2021 18:00
3
-
1
3 - 1
3.30
FT
1 - 0
(0 - 0)
Мачове между двата отбора:
Всички
01/05
2021
Ошмяни
0 - 2
( - )
FSK Grodnensky
By3
1
100%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Класиране към 27/07/2021
Brest Region East
Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
25
9
8
1
0
57
4
53
2
Ивацевичи
25
10
8
1
1
43
10
33
3
FK Luninets
24
10
8
0
2
25
13
12
4
FK Ivanovo
13
10
4
1
5
21
37
-16
5
Припят Олшани
12
9
4
0
5
23
29
-6
6
Nadezhda Gorodishche
10
10
3
1
6
19
24
-5
7
Гранит
4
10
1
1
8
16
41
-25
8
DUSSH Stolin
1
10
0
1
9
7
53
-46
Промоция
Brest Region West
Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Динамо Брест Малорита
27
10
9
0
1
67
6
61
2
Niva Dolbizno
25
10
8
1
1
54
8
46
3
BZHS Brest
20
10
6
2
2
48
13
35
4
Krechet Bereza
14
10
4
2
4
14
23
-9
5
10
9
3
1
5
17
32
-15
6
FK Vysokoe
6
10
1
3
6
11
47
-36
7
FK Pruzhany
6
9
2
0
7
13
56
-43
8
FK Drohichyn
4
10
1
1
8
12
51
-39
Промоция
Gomel Region
Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
МКК-Днепър
16
6
5
1
0
26
4
22
2
Бумпром
16
7
5
1
1
19
2
17
3
GOLHU Gomel
11
7
3
2
2
11
11
0
4
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
6
2
4
0
11
6
5
6
ФК Жлобин
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Химик
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Следваща фаза
Grodno Region
Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Островец ФК
34
12
11
1
0
86
5
81
2
FK Slonim Siti
23
12
7
2
3
39
20
19
3
HCS-Olympia
22
12
6
4
2
37
20
17
4
Cementnik
19
12
5
4
3
23
15
8
5
FK Lida-2
19
12
5
4
3
23
28
-5
6
FSK Grodnensky
19
12
6
1
5
18
41
-23
7
FK Shchuchyn
17
12
4
5
3
24
29
-5
8
Smena Volkovysk
16
12
4
4
4
28
27
1
9
FK Svislach
16
12
4
4
4
20
32
-12
10
Чайка Зелва
15
12
5
0
7
19
25
-6
11
Neman Mosty
13
12
4
1
7
13
23
-10
12
Ошмяни
6
12
2
0
10
13
48
-35
13
Belaya Rus
0
12
0
0
12
8
38
-30
Следваща фаза
Minsk Region North
Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ФК Молодечно
33
12
11
0
1
70
8
62
2
FK Kolos
29
12
9
2
1
34
8
26
3
СМИ Аутотранс
26
13
8
2
3
57
31
26
4
FK Uzda
26
12
8
2
2
39
20
19
5
Falko Cherkassy
23
13
7
2
4
30
25
5
6
Смолевичи
16
13
5
1
7
42
28
14
7
Livadija
11
13
3
2
8
21
47
-26
8
Viliya Vileyka
7
13
2
1
10
24
42
-18
9
FK Krupki
7
13
2
1
10
21
61
-40
10
Berezino
4
12
1
1
10
15
83
-68
Промоция
Плейофи
Minsk Region South
Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
БГУ Минск
32
12
10
2
0
51
5
46
2
Неман-Агро
24
12
8
0
4
46
16
30
3
Partizan Salihorsk
24
11
7
3
1
30
7
23
4
Виктория Марийна Горка
20
12
6
2
4
34
23
11
5
Енергетик-БГАТУ
20
12
6
2
4
33
28
5
6
Клецк
18
11
5
3
3
15
19
-4
7
Строител Копил
11
11
3
2
6
19
25
-6
8
Starye Dorogi
10
12
2
4
6
16
27
-11
9
FK Slutsk-2
10
12
2
4
6
21
45
-24
10
FK Lyuban
7
12
2
1
9
18
45
-27
11
FC Veras Nesvizh
4
11
1
1
9
8
51
-43
Промоция
Плейофи
Mogilev Region
Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Dnepr Mogilev II
27
9
9
0
0
29
5
24
2
Осиповичи
21
10
7
0
3
36
12
24
3
Горки
15
10
5
0
5
20
15
5
4
Belshina II
15
10
5
0
5
20
16
4
5
FK Krasnopole
10
9
3
1
5
11
23
-12
6
Спартак Шклов
7
10
2
1
7
12
27
-15
7
FK Kostyukovichi
5
10
1
2
7
6
36
-30
Следваща фаза
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Промоция
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
ФК Полоцк
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
PMC Pastavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Промоция
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
ФК Полоцк
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Динамо Брест Малорита
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ивацевичи
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
FSK
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
24/07
2021
FSK Grodnensky
1 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
17/07
2021
FK Slonim Siti
7 - 0
(3 - 0)
FSK Grodnensky
By3
11/07
2021
FSK Grodnensky
3 - 1
(2 - 1)
Чайка Зелва
By3
07/07
2021
Cementnik
5 - 1
(3 - 0)
FSK Grodnensky
By3
04/07
2021
FSK Grodnensky
2 - 5
(2 - 1)
FK Shchuchyn
By3
26/06
2021
FK Lida-2
1 - 1
(1 - 0)
FSK Grodnensky
By3
19/06
2021
FSK Grodnensky
1 - 2
(1 - 1)
FK Svislach
By3
15/06
2021
Neman Mosty
1 - 2
(1 - 1)
FSK Grodnensky
By3
12/06
2021
FSK Grodnensky
3 - 1
(2 - 1)
Smena Volkovysk
By3
06/06
2021
Островец ФК
18 - 0
(9 - 0)
FSK Grodnensky
By3
30/05
2021
FSK Grodnensky
1 - 6
(0 - 3)
Лида
ByC
27/05
2021
FSK Grodnensky
2 - 0
(1 - 0)
Belaya Rus
By3
01/05
2021
Ошмяни
0 - 2
( - )
FSK Grodnensky
By3
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[6,1,6,13],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_373":[6,1,5,12],"lg_373_6":[2,1,3,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
О�
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
18/07
2021
HCS-Olympia
8 - 0
(1 - 0)
Ошмяни
By3
11/07
2021
Ошмяни
3 - 2
(1 - 0)
FK Slonim Siti
By3
07/07
2021
Чайка Зелва
3 - 0
(1 - 0)
Ошмяни
By3
03/07
2021
Ошмяни
0 - 3
(0 - 0)
Cementnik
By3
27/06
2021
FK Shchuchyn
3 - 0
( - )
Ошмяни
By3
20/06
2021
Ошмяни
1 - 3
(1 - 0)
FK Lida-2
By3
16/06
2021
FK Svislach
3 - 2
(1 - 1)
Ошмяни
By3
12/06
2021
Ошмяни
0 - 3
(0 - 0)
Neman Mosty
By3
05/06
2021
Smena Volkovysk
8 - 1
(5 - 0)
Ошмяни
By3
26/05
2021
Ошмяни
2 - 9
(0 - 3)
Островец ФК
By3
15/05
2021
Belaya Rus
1 - 4
(0 - 3)
Ошмяни
By3
01/05
2021
Ошмяни
0 - 2
( - )
FSK Grodnensky
By3
30/08
2020
Ошмяни
0 - 5
(0 - 1)
Торпедо Жодино
ByC
06/06
2020
Горки
0 - 3
(0 - 2)
Ошмяни
ByC
Победи
1
17%
Равенства
0
0%
Загуби
5
83%
Вижте всички
{"lg_-1":[3,0,11,14],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[2,null,10,12],"lg_373_6":[1,null,5,6],"lg_304":[1,null,1,2],"lg_304_6":[1,null,1,2]}
FSK
домакински мачове:
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
24/07
2021
FSK Grodnensky
1 - 0
(0 - 0)
HCS-Olympia
By3
11/07
2021
FSK Grodnensky
3 - 1
(2 - 1)
Чайка Зелва
By3
04/07
2021
FSK Grodnensky
2 - 5
(2 - 1)
FK Shchuchyn
By3
19/06
2021
FSK Grodnensky
1 - 2
(1 - 1)
FK Svislach
By3
12/06
2021
FSK Grodnensky
3 - 1
(2 - 1)
Smena Volkovysk
By3
30/05
2021
FSK Grodnensky
1 - 6
(0 - 3)
Лида
ByC
27/05
2021
FSK Grodnensky
2 - 0
(1 - 0)
Belaya Rus
By3
Победи
3
50%
Равенства
0
0%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,0,3,7],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[4,null,2,6],"lg_373_6":[4,null,2,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
Ошм
гостувания:
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
18/07
2021
HCS-Olympia
8 - 0
(1 - 0)
Ошмяни
By3
07/07
2021
Чайка Зелва
3 - 0
(1 - 0)
Ошмяни
By3
27/06
2021
FK Shchuchyn
3 - 0
( - )
Ошмяни
By3
16/06
2021
FK Svislach
3 - 2
(1 - 1)
Ошмяни
By3
05/06
2021
Smena Volkovysk
8 - 1
(5 - 0)
Ошмяни
By3
15/05
2021
Belaya Rus
1 - 4
(0 - 3)
Ошмяни
By3
06/06
2020
Горки
0 - 3
(0 - 2)
Ошмяни
ByC
Победи
1
17%
Равенства
0
0%
Загуби
5
83%
Вижте всички
{"lg_-1":[2,0,5,7],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,5,6],"lg_373_6":[1,null,5,6],"lg_304":[1,null,null,1],"lg_304_6":[1,null,null,1]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
FSK Grodnensky
Изиграни мачове:
13
Ошмяни
Изиграни мачове:
14
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
19
1.46
3.62
47
16
1.14
3.79
53
Под/Над
1.5
1
12
8%
92%
0
14
0%
100%
2.5
4
9
31%
69%
1
13
7%
93%
3.5
6
7
46%
54%
6
8
43%
57%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
8
5
62%
38%
6
8
43%
57%
Сухи мрежи (Да/Не)
3
10
23%
77%
1
13
7%
93%
Отбелязан гол (Да/Не)
11
2
85%
15%
7
7
50%
50%
FSK
следващи мачове
Трудност
Ошм
Лесен 1
Най-тежък 5
Ошмяни (Д)
By3
27/07/2021
3
Belaya Rus (Г)
By3
08/08/2021
Островец ФК (Д)
By3
11/08/2021
2
Smena Volkovysk (Г)
By3
14/08/2021
Neman Mosty (Д)
By3
21/08/2021
FK Svislach (Г)
By3
24/08/2021
FSK Grodnensky (Г)
By3
27/07/2021
Belaya Rus (Д)
By3
31/07/2021
Островец ФК (Г)
By3
07/08/2021
2
Smena Volkovysk (Д)
By3
10/08/2021
Neman Mosty (Г)
By3
15/08/2021
FK Svislach (Д)
By3
21/08/2021
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма