Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
133
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
62
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
252
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Всички прогнози
704
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
13
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
20
Топ Европейски
42
Европейски
225
Американски
33
Африкански
20
Азиатски
55
Австралийски
10
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
4
Примера дивисион
1
Първа Бундеслига
9
Серия А
2
Лига 1
11
Ередивизия
3
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
4
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Ливърпул
37%
Вероятност за равенство
13/05/2024 22:00
AVL - LIV,
22:00
EPL
Барселона
40%
Вероятност за победа
13/05/2024 22:00
FCB - RSO,
22:00
Es1
Лече
39%
Вероятност за равенство
13/05/2024 19:30
LEC - UDI,
19:30
It1
Фиорентина
45%
Вероятност за равенство
13/05/2024 21:45
FIO - MON,
21:45
It1
Малмьо ФФ
65%
Вероятност за победа
13/05/2024 20:10
GOT - MAL,
20:10
Se1
Велес Сарсфийлд
36%
Вероятност за победа
14/05/2024 01:00
GIM - VEL,
01:00
Ar1
Банфилд
40%
Вероятност за равенство
14/05/2024 03:00
USF - BAN,
03:00
Ar1
json_m
Прогноза
FSK Dyatlovo
-
FK Slonim Siti
З
З
П
З
12/06/2022 15:00
2
4 - 0
FT
Р
П
З
Р
Р
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FSK Dyatlovo
FK Slonim Siti
12/06/2022 15:00
30
25
45
2
0
-
2
0 - 2
1.50
-
-
-
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FSK Dyatlovo
FK Slonim Siti
12/06/2022 15:00
70
30
Под
1.50
0 - 2
1.50
-
-
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FSK Dyatlovo
FK Slonim Siti
12/06/2022 15:00
18
32
49
2
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FSK Dyatlovo
FK Slonim Siti
12/06/2022 15:00
22%
2
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FSK Dyatlovo
FK Slonim Siti
12/06/2022 15:00
53
47
Не
0
-
2
0 - 2
1.50
-
-
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FSK Dyatlovo
FK Slonim Siti
12/06/2022 15:00
75%
21
0
-
2
0 - 2
1.50
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FSK Dyatlovo
FK Slonim Siti
12/06/2022 15:00
41%
Гост -1
0
-
2
0 - 2
1.50
-
FT
4 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FSK Dyatlovo
FK Slonim Siti
12/06/2022 15:00
0
-
2
0 - 2
1.50
FT
4 - 0
(1 - 0)
Мачове между двата отбора:
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 12/06/2022
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Крумкачи
13
5
4
1
0
10
1
9
2
Енергетик-БГАТУ
12
5
4
0
1
15
6
9
3
Тоерпедо Минск
11
6
3
2
1
9
4
5
4
Traktor Minsk
10
6
3
1
2
16
10
6
5
Uni Minsk
9
4
3
0
1
11
6
5
6
Urozhaynaya
7
5
2
1
2
7
7
0
7
SDJuShOR-3
3
5
1
0
4
5
12
-7
8
Serebryanka
3
6
1
0
5
6
24
-18
9
БГУ Минск
1
6
0
1
5
5
14
-9
Плейофи осминафинали
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
12
4
4
0
0
30
2
28
2
Виктория Марийна Горка
9
4
3
0
1
14
3
11
3
FK Kolos
7
4
2
1
1
18
9
9
4
Falko Cherkassy
7
4
2
1
1
11
3
8
5
Livadija
6
4
2
0
2
17
7
10
6
Viliya Vileyka
4
4
1
1
2
8
14
-6
7
Berezino
1
4
0
1
3
0
28
-28
8
FK Krupki
0
4
0
0
4
7
39
-32
Следваща фаза
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
12
4
4
0
0
12
1
11
2
Bobovnya
10
4
3
1
0
18
1
17
3
Starye Dorogi
10
4
3
1
0
10
1
9
4
Неман-Агро
6
4
2
0
2
6
8
-2
5
FK Slutsk-2
4
4
1
1
2
3
6
-3
6
Клецк
3
4
1
0
3
10
14
-4
7
FS Respect
1
4
0
1
3
0
11
-11
8
FK Uzda
0
4
0
0
4
2
19
-17
Следваща фаза
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Krasnopole
13
5
4
1
0
15
2
13
2
Servolyuks
9
5
3
0
2
19
8
11
3
Горки
9
4
3
0
1
13
3
10
4
Спартак Шклов
7
4
2
1
1
9
7
2
5
Sozh Krichev
7
4
2
1
1
7
8
-1
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
7
10
-3
7
Kirovsk
3
4
1
0
3
2
20
-18
8
Zarya Krugloe
0
5
0
0
5
2
16
-14
Плейофи осминафинали
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
15
5
5
0
0
26
3
23
2
Припят Олшани
13
6
4
1
1
19
8
11
3
FK Luninets
12
6
4
0
2
18
6
12
4
Nadezhda Gorodishche
7
6
2
1
3
6
12
-6
5
FK Ivanovo
7
6
2
1
3
9
20
-11
6
DUSSH Stolin
1
4
0
1
3
5
15
-10
7
Гранит
0
5
0
0
5
2
21
-19
Шампионски плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Vysokoe
12
5
4
0
1
16
9
7
2
Niva Dolbizno
9
3
3
0
0
11
1
10
3
Ивацевичи
9
5
3
0
2
15
6
9
4
FK Drohichyn
6
4
2
0
2
7
15
-8
5
Krechet Bereza
3
4
1
0
3
5
10
-5
6
Динамо Брест Малорита
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
5
0
0
5
4
17
-13
Шампионски плейофи
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Бумпром
12
4
4
0
0
26
2
24
2
Svetlogorsk
12
4
4
0
0
22
1
21
3
GOLHU Gomel
6
3
2
0
1
27
5
22
4
DUSSH-2 Rechitsa
6
4
2
0
2
10
5
5
5
MNPZ Mozyr
6
4
2
0
2
11
9
2
6
6
4
2
0
2
7
7
0
7
ФК Жлобин
4
3
1
1
1
11
4
7
8
Vetka DYuSSh
1
4
0
1
3
2
15
-13
9
Iput DYuSSh
0
3
0
0
3
1
24
-23
10
Dnepr Rogachev
0
3
0
0
3
0
45
-45
Плейофи осминафинали
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
12
5
4
0
1
17
9
8
2
FK Svislach
10
5
3
1
1
16
5
11
3
FK Shchuchyn
10
4
3
1
0
9
3
6
4
FSK Grodnensky
10
5
3
1
1
12
9
3
5
Smena Volkovysk
7
5
2
1
2
11
12
-1
6
FK Slonim Siti
5
4
1
2
1
7
3
4
7
Чайка Зелва
4
5
1
1
3
6
15
-9
8
FSK Dyatlovo
3
4
1
0
3
5
11
-6
9
Fakel Novogrudok
2
5
0
2
3
5
13
-8
10
Neman Mosty
1
4
0
1
3
5
13
-8
Плейофи осминафинали
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Veles 2020
12
5
4
0
1
28
8
20
2
Gazovik Vitebsk
12
4
4
0
0
13
2
11
3
Gorodok lions
7
4
2
1
1
10
7
3
4
DYuSSh Orsha
7
4
2
1
1
6
4
2
5
FK Miory
7
4
2
1
1
11
12
-1
6
FK Lepel
6
5
2
0
3
8
8
0
7
Postavy
6
4
2
0
2
6
16
-10
8
ФК Полоцк
1
3
0
1
2
7
11
-4
9
Niva Tolochin
1
4
0
1
3
6
14
-8
10
FK Senno
1
5
0
1
4
9
22
-13
Плейофи осминафинали
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Припят Олшани
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ивацевичи
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи осминафинали
FSK
мачове
Всички
04/06
2022
FSK Dyatlovo
1 - 4
(1 - 1)
FK Shchuchyn
By3
21/05
2022
Neman-Belkard Grodno
3 - 0
(1 - 0)
FSK Dyatlovo
By3
08/05
2022
FSK Dyatlovo
1 - 0
(0 - 0)
FK Svislach
By3
23/04
2022
FSK Grodnensky
4 - 3
(3 - 0)
FSK Dyatlovo
By3
Победи
1
25%
Равенства
0
0%
Загуби
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_373":[1,null,3,4],"lg_373_6":[1,null,3,4]}
FK
мачове
Всички
04/06
2022
Fakel Novogrudok
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
22/05
2022
Чайка Зелва
0 - 5
(0 - 2)
FK Slonim Siti
By3
07/05
2022
Smena Volkovysk
3 - 2
(1 - 2)
FK Slonim Siti
By3
23/04
2022
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
10/10
2021
FK Slonim Siti
0 - 0
(0 - 0)
Днепър Могилев II
By3
03/10
2021
Днепър Могилев II
9 - 1
(5 - 0)
FK Slonim Siti
By3
Победи
1
17%
Равенства
3
50%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_373":[1,3,2,6],"lg_373_6":[1,3,2,6]}
FSK
домакински мачове:
Всички
04/06
2022
FSK Dyatlovo
1 - 4
(1 - 1)
FK Shchuchyn
By3
08/05
2022
FSK Dyatlovo
1 - 0
(0 - 0)
FK Svislach
By3
Победи
1
50%
Равенства
0
0%
Загуби
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2]}
FK
гостувания:
Всички
04/06
2022
Fakel Novogrudok
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
22/05
2022
Чайка Зелва
0 - 5
(0 - 2)
FK Slonim Siti
By3
07/05
2022
Smena Volkovysk
3 - 2
(1 - 2)
FK Slonim Siti
By3
23/04
2022
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
03/10
2021
Днепър Могилев II
9 - 1
(5 - 0)
FK Slonim Siti
By3
Победи
1
20%
Равенства
2
40%
Загуби
2
40%
{"lg_-1":[1,2,2,5],"lg_-1_6":[1,2,2,5],"lg_373":[1,2,2,5],"lg_373_6":[1,2,2,5]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
FSK Dyatlovo
Изиграни мачове:
4
FK Slonim Siti
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
5
1.25
2.75
11
8
1.33
2
12
Под/Над
1.5
1
3
25%
75%
3
3
50%
50%
2.5
1
3
25%
75%
3
3
50%
50%
3.5
2
2
50%
50%
3
3
50%
50%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
2
2
50%
50%
2
4
33%
67%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
3
25%
75%
4
2
67%
33%
Отбелязан гол (Да/Не)
3
1
75%
25%
3
3
50%
50%
FSK
следващи мачове
Трудност
FK
Лесен 1
Най-тежък 5
FK Slonim Siti (Д)
By3
12/06/2022
Чайка Зелва (Д)
By3
18/06/2022
1
Fakel Novogrudok (Г)
By3
25/06/2022
Smena Volkovysk (Г)
By3
02/07/2022
Neman Mosty (Д)
By3
10/07/2022
FSK Grodnensky (Д)
By3
30/07/2022
FSK Dyatlovo (Г)
By3
12/06/2022
Neman Mosty (Д)
By3
19/06/2022
FSK Grodnensky (Д)
By3
26/06/2022
FK Svislach (Г)
By3
03/07/2022
Neman-Belkard Grodno (Г)
By3
10/07/2022
FK Shchuchyn (Д)
By3
31/07/2022
FK Svislach (Г)
By3
06/08/2022
Neman-Belkard Grodno (Д)
By3
13/08/2022
FK Shchuchyn (Г)
By3
20/08/2022
FK Slonim Siti (Г)
By3
28/08/2022
Чайка Зелва (Г)
By3
03/09/2022
1
Fakel Novogrudok (Д)
By3
10/09/2022
Smena Volkovysk (Д)
By3
17/09/2022
Neman Mosty (Г)
By3
25/09/2022
Smena Volkovysk (Д)
By3
07/08/2022
Чайка Зелва (Д)
By3
14/08/2022
1
Fakel Novogrudok (Д)
By3
21/08/2022
FSK Dyatlovo (Д)
By3
28/08/2022
Neman Mosty (Г)
By3
04/09/2022
FSK Grodnensky (Г)
By3
11/09/2022
FK Svislach (Д)
By3
17/09/2022
Neman-Belkard Grodno (Д)
By3
25/09/2022
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма