Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
3
Футбол
Прогнози за днес
68
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
5
Прогнози за утре
67
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
392
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
704
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
10
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
102
Американски
168
Африкански
5
Азиатски
82
Австралийски
44
Интернационални
8
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
4
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
4
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
2
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
4
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
FK Slonim Siti
-
Cementnik
П
П
П
Р
З
З
20/06/2021 15:00
1
3 - 1
FT
З
Р
З
З
Р
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 8, Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
Cementnik
20/06/2021 15:00
35
33
32
1
2
-
0
2 - 0
2.33
-
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
Cementnik
20/06/2021 15:00
53
47
Под
2.33
2 - 0
2.33
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
Cementnik
20/06/2021 15:00
41
31
28
1
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
Cementnik
20/06/2021 15:00
14%
1
1
2
-
0
2 - 0
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
Cementnik
20/06/2021 15:00
51
49
Не
2
-
0
2 - 0
2.33
-
-
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
Cementnik
20/06/2021 15:00
68%
1X
2
-
0
2 - 0
2.33
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
Cementnik
20/06/2021 15:00
35%
Домакин -0.75
2
-
0
2 - 0
2.33
-
FT
3 - 1
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 8, Grodno Region
By3
FK Slonim Siti
Cementnik
20/06/2021 15:00
2
-
0
2 - 0
2.33
FT
3 - 1
(0 - 0)
Мачове между двата отбора
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 20/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Luninets
15
5
5
0
0
15
2
13
2
Стэнлес Пинск
13
5
4
1
0
22
3
19
3
Ивацевичи
13
5
4
1
0
20
1
19
4
FK Ivanovo
7
6
2
1
3
11
21
-10
5
Припят Олшани
6
6
2
0
4
12
22
-10
6
Гранит
4
5
1
1
3
8
15
-7
7
Nadezhda Gorodishche
3
5
1
0
4
5
10
-5
8
DUSSH Stolin
0
5
0
0
5
5
24
-19
Промоция
Brest Region West
Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Динамо Брест Малорита
15
5
5
0
0
41
3
38
2
Niva Dolbizno
13
6
4
1
1
24
6
18
3
BZHS Brest
10
5
3
1
1
27
6
21
4
9
4
3
0
1
14
6
8
5
Krechet Bereza
7
5
2
1
2
5
10
-5
6
FK Vysokoe
4
6
1
1
4
6
35
-29
7
FK Drohichyn
3
6
1
0
5
8
32
-24
8
FK Pruzhany
0
5
0
0
5
4
31
-27
Промоция
Gomel Region
Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
МКК-Днепър
13
5
4
1
0
22
3
19
2
Бумпром
13
6
4
1
1
17
2
15
3
11
7
3
2
2
12
20
-8
4
Montazhnik
10
6
2
4
0
11
6
5
5
GOLHU Gomel
8
4
2
2
0
9
5
4
6
ФК Жлобин
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Химик
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
6
0
1
5
1
8
-7
Следваща фаза
Grodno Region
Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Островец ФК
18
6
6
0
0
52
3
49
2
HCS-Olympia
13
6
4
1
1
20
12
8
3
FSK Grodnensky
12
6
4
0
2
10
22
-12
4
FK Slonim Siti
10
6
3
1
2
16
12
4
5
Neman Mosty
10
7
3
1
3
11
7
4
6
Smena Volkovysk
10
7
3
1
3
19
22
-3
7
Чайка Зелва
9
6
3
0
3
12
13
-1
8
FK Svislach
8
7
2
2
3
13
18
-5
9
FK Lida-2
7
5
2
1
2
11
19
-8
10
FK Shchuchyn
6
5
1
3
1
10
10
0
11
Cementnik
5
5
1
2
2
9
10
-1
12
Ошмяни
3
6
1
0
5
9
26
-17
13
Belaya Rus
0
6
0
0
6
3
21
-18
Следваща фаза
Minsk Region North
Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Kolos
18
7
6
0
1
23
4
19
2
СМИ Аутотранс
16
8
5
1
2
38
19
19
3
ФК Молодечно
15
6
5
0
1
34
6
28
4
FK Uzda
14
6
4
2
0
24
9
15
5
Falko Cherkassy
13
8
4
1
3
17
16
1
6
Viliya Vileyka
6
6
2
0
4
16
13
3
7
Смолевичи
6
6
2
0
4
13
12
1
8
FK Krupki
6
7
2
0
5
16
33
-17
9
Berezino
3
6
1
0
5
4
49
-45
10
Livadija
0
6
0
0
6
7
31
-24
Промоция
Плейофи
Minsk Region South
Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
БГУ Минск
16
6
5
1
0
25
2
23
2
Неман-Агро
15
6
5
0
1
25
5
20
3
Клецк
14
7
4
2
1
12
10
2
4
Partizan Salihorsk
12
7
3
3
1
14
6
8
5
Виктория Марийна Горка
11
7
3
2
2
22
14
8
6
Енергетик-БГАТУ
10
7
3
1
3
17
18
-1
7
Строител Копил
7
6
2
1
3
7
13
-6
8
Starye Dorogi
6
6
1
3
2
10
13
-3
9
FK Lyuban
4
7
1
1
5
13
21
-8
10
FK Slutsk-2
3
6
0
3
3
9
23
-14
11
FC Veras Nesvizh
1
7
0
1
6
2
31
-29
Промоция
Плейофи
Mogilev Region
Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
15
5
5
0
0
15
4
11
2
Осиповичи
9
5
3
0
2
15
8
7
3
Belshina II
9
5
3
0
2
10
6
4
4
Горки
9
5
3
0
2
8
7
1
5
FK Krasnopole
6
4
2
0
2
6
6
0
6
Спартак Шклов
3
5
1
0
4
7
14
-7
7
FK Kostyukovichi
0
5
0
0
5
2
18
-16
Следваща фаза
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
15
5
5
0
0
34
1
33
2
Gorodok lions
13
6
4
1
1
6
7
-1
3
Dorozhnik Orsha
12
6
4
0
2
13
13
0
4
Prodtsentr Vitebsk
7
5
2
1
2
14
5
9
5
Niva Tolochin
3
6
1
0
5
7
14
-7
6
FK Chashniki
0
6
0
0
6
0
34
-34
Промоция
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Miory
10
5
3
1
1
10
7
3
2
FK Senno
8
4
2
2
0
7
4
3
3
ФК Полоцк
6
5
2
0
3
7
8
-1
4
FK Glubokoe
5
5
1
2
2
7
9
-2
5
Postavy
5
5
1
2
2
5
8
-3
6
FK Lepel
4
4
1
1
2
6
6
0
Промоция
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
ФК Полоцк
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Динамо Брест Малорита
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ивацевичи
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
FK
мачове
Всички
16/06
2021
FK Shchuchyn
2 - 3
(0 - 2)
FK Slonim Siti
By3
13/06
2021
FK Slonim Siti
8 - 1
(4 - 1)
FK Lida-2
By3
05/06
2021
FK Svislach
0 - 2
(0 - 1)
FK Slonim Siti
By3
26/05
2021
FK Slonim Siti
1 - 1
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
16/05
2021
Smena Volkovysk
3 - 2
(2 - 1)
FK Slonim Siti
By3
01/05
2021
FK Slonim Siti
0 - 5
( - )
Островец ФК
By3
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,2,6],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
CEM
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
16/06
2021
Cementnik
2 - 3
(0 - 2)
Чайка Зелва
By3
06/06
2021
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
Cementnik
By3
30/05
2021
Cementnik
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
ByC
26/05
2021
Cementnik
2 - 3
(1 - 2)
FK Lida-2
By3
15/05
2021
FK Svislach
4 - 4
(1 - 1)
Cementnik
By3
01/05
2021
Cementnik
1 - 0
( - )
Neman Mosty
By3
Победи
1
17%
Равенства
2
33%
Загуби
3
50%
{"lg_-1":[1,2,3,6],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[1,2,2,5],"lg_373_6":[1,2,2,5],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
FK
Домакински мачове
Всички
13/06
2021
FK Slonim Siti
8 - 1
(4 - 1)
FK Lida-2
By3
26/05
2021
FK Slonim Siti
1 - 1
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
01/05
2021
FK Slonim Siti
0 - 5
( - )
Островец ФК
By3
Победи
1
33%
Равенства
1
33%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_373":[1,1,1,3],"lg_373_6":[1,1,1,3]}
CEM
Гостувания
Всички
06/06
2021
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
Cementnik
By3
15/05
2021
FK Svislach
4 - 4
(1 - 1)
Cementnik
By3
Победи
0
0%
Равенства
2
100%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,2,0,2],"lg_-1_6":[0,2,0,2],"lg_373":[null,2,null,2],"lg_373_6":[null,2,null,2]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
FK Slonim Siti
Изиграни мачове:
6
Cementnik
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
16
2.67
2
12
9
1.5
2.17
13
Под/Над
1.5
0
6
0%
100%
2
4
33%
67%
2.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
3.5
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
Отбелязан гол (Да/Не)
5
1
83%
17%
4
2
67%
33%
FK
Следващи мачове
Трудност
CEM
Лесен 1
Най-тежък 5
Cementnik (Д)
By3
20/06/2021
Чайка Зелва (Г)
By3
27/06/2021
1
HCS-Olympia (Д)
By3
07/07/2021
Ошмяни (Г)
By3
11/07/2021
3
FSK Grodnensky (Д)
By3
17/07/2021
Belaya Rus (Г)
By3
25/07/2021
FK Slonim Siti (Г)
By3
20/06/2021
HCS-Olympia (Д)
By3
26/06/2021
Ошмяни (Г)
By3
03/07/2021
3
FSK Grodnensky (Д)
By3
07/07/2021
Belaya Rus (Г)
By3
11/07/2021
Островец ФК (Д)
By3
17/07/2021
2
Вижте всички
<
Юли 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма