Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
169
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
5
Прогнози за утре
84
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
437
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
1061
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
45
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
20
Топ Европейски
40
Европейски
440
Американски
49
Африкански
34
Азиатски
123
Австралийски
30
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
1
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
2
Лига 1
3
Ередивизия
1
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
9
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
1
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Манчестър Юнайтед
40%
Вероятност за победа
06/05/2024 22:00
CRY - MUN,
22:00
EPL
Наполи
42%
Вероятност за победа
06/05/2024 21:45
UDI - NAP,
21:45
It1
Аталанта
59%
Вероятност за победа
06/05/2024 19:00
SAL - ATA,
19:00
It1
Лил
40%
Вероятност за победа
06/05/2024 22:00
LIL - LYO,
22:00
Fr1
Фенербахче
69%
Вероятност за победа
06/05/2024 20:00
KON - FEN,
20:00
Tr1
Анталияспор
60%
Вероятност за победа
06/05/2024 20:00
ANT - Пен,
20:00
Tr1
ИФК Гьотеборг
41%
Вероятност за победа
06/05/2024 20:10
ГАИ - GOT,
20:10
Se1
json_m
Прогноза
FK Shchuchyn
-
Neman Mosty
П
З
П
П
Р
П
12/06/2022 15:00
1
1 - 2
FT
З
З
З
Р
З
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FK Shchuchyn
Neman Mosty
12/06/2022 15:00
54
21
25
1
2
-
1
2 - 1
3.00
-
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FK Shchuchyn
Neman Mosty
12/06/2022 15:00
40
60
Над
3.00
2 - 1
3.00
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FK Shchuchyn
Neman Mosty
12/06/2022 15:00
52
25
23
1
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FK Shchuchyn
Neman Mosty
12/06/2022 15:00
28%
1
1
2
-
1
2 - 1
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FK Shchuchyn
Neman Mosty
12/06/2022 15:00
29
71
Да
2
-
1
2 - 1
3.00
-
-
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FK Shchuchyn
Neman Mosty
12/06/2022 15:00
79%
12
2
-
1
2 - 1
3.00
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FK Shchuchyn
Neman Mosty
12/06/2022 15:00
54%
Домакин -0.75
2
-
1
2 - 1
3.00
-
FT
1 - 2
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Grodno Region
By3
FK Shchuchyn
Neman Mosty
12/06/2022 15:00
2
-
1
2 - 1
3.00
FT
1 - 2
(1 - 1)
Мачове между двата отбора:
Всички
26/09
2021
FK Shchuchyn
3 - 1
(2 - 0)
Neman Mosty
By3
25/07
2021
Neman Mosty
2 - 0
(1 - 0)
FK Shchuchyn
By3
FK Shchuchyn
1
50%
Равенства
0
0%
Neman Mosty
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2]}
Класиране към 12/06/2022
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Крумкачи
13
5
4
1
0
10
1
9
2
Енергетик-БГАТУ
12
5
4
0
1
15
6
9
3
Тоерпедо Минск
11
6
3
2
1
9
4
5
4
Traktor Minsk
10
6
3
1
2
16
10
6
5
Uni Minsk
9
4
3
0
1
11
6
5
6
Urozhaynaya
7
5
2
1
2
7
7
0
7
SDJuShOR-3
3
5
1
0
4
5
12
-7
8
Serebryanka
3
6
1
0
5
6
24
-18
9
БГУ Минск
1
6
0
1
5
5
14
-9
Плейофи осминафинали
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
12
4
4
0
0
30
2
28
2
Виктория Марийна Горка
9
4
3
0
1
14
3
11
3
FK Kolos
7
4
2
1
1
18
9
9
4
Falko Cherkassy
7
4
2
1
1
11
3
8
5
Livadija
6
4
2
0
2
17
7
10
6
Viliya Vileyka
4
4
1
1
2
8
14
-6
7
Berezino
1
4
0
1
3
0
28
-28
8
FK Krupki
0
4
0
0
4
7
39
-32
Следваща фаза
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
12
4
4
0
0
12
1
11
2
Bobovnya
10
4
3
1
0
18
1
17
3
Starye Dorogi
10
4
3
1
0
10
1
9
4
Неман-Агро
6
4
2
0
2
6
8
-2
5
FK Slutsk-2
4
4
1
1
2
3
6
-3
6
Клецк
3
4
1
0
3
10
14
-4
7
FS Respect
1
4
0
1
3
0
11
-11
8
FK Uzda
0
4
0
0
4
2
19
-17
Следваща фаза
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Krasnopole
13
5
4
1
0
15
2
13
2
Servolyuks
9
5
3
0
2
19
8
11
3
Горки
9
4
3
0
1
13
3
10
4
Спартак Шклов
7
4
2
1
1
9
7
2
5
Sozh Krichev
7
4
2
1
1
7
8
-1
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
7
10
-3
7
Kirovsk
3
4
1
0
3
2
20
-18
8
Zarya Krugloe
0
5
0
0
5
2
16
-14
Плейофи осминафинали
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
15
5
5
0
0
26
3
23
2
Припят Олшани
13
6
4
1
1
19
8
11
3
FK Luninets
12
6
4
0
2
18
6
12
4
Nadezhda Gorodishche
7
6
2
1
3
6
12
-6
5
FK Ivanovo
7
6
2
1
3
9
20
-11
6
DUSSH Stolin
1
4
0
1
3
5
15
-10
7
Гранит
0
5
0
0
5
2
21
-19
Шампионски плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Vysokoe
12
5
4
0
1
16
9
7
2
Niva Dolbizno
9
3
3
0
0
11
1
10
3
Ивацевичи
9
5
3
0
2
15
6
9
4
FK Drohichyn
6
4
2
0
2
7
15
-8
5
Krechet Bereza
3
4
1
0
3
5
10
-5
6
Динамо Брест Малорита
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
5
0
0
5
4
17
-13
Шампионски плейофи
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Бумпром
12
4
4
0
0
26
2
24
2
Svetlogorsk
12
4
4
0
0
22
1
21
3
GOLHU Gomel
6
3
2
0
1
27
5
22
4
DUSSH-2 Rechitsa
6
4
2
0
2
10
5
5
5
MNPZ Mozyr
6
4
2
0
2
11
9
2
6
6
4
2
0
2
7
7
0
7
ФК Жлобин
4
3
1
1
1
11
4
7
8
Vetka DYuSSh
1
4
0
1
3
2
15
-13
9
Iput DYuSSh
0
3
0
0
3
1
24
-23
10
Dnepr Rogachev
0
3
0
0
3
0
45
-45
Плейофи осминафинали
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
12
5
4
0
1
17
9
8
2
FK Svislach
10
5
3
1
1
16
5
11
3
FK Shchuchyn
10
4
3
1
0
9
3
6
4
FSK Grodnensky
10
5
3
1
1
12
9
3
5
Smena Volkovysk
7
5
2
1
2
11
12
-1
6
FK Slonim Siti
5
4
1
2
1
7
3
4
7
Чайка Зелва
4
5
1
1
3
6
15
-9
8
FSK Dyatlovo
3
4
1
0
3
5
11
-6
9
Fakel Novogrudok
2
5
0
2
3
5
13
-8
10
Neman Mosty
1
4
0
1
3
5
13
-8
Плейофи осминафинали
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Veles 2020
12
5
4
0
1
28
8
20
2
Gazovik Vitebsk
12
4
4
0
0
13
2
11
3
Gorodok lions
7
4
2
1
1
10
7
3
4
DYuSSh Orsha
7
4
2
1
1
6
4
2
5
FK Miory
7
4
2
1
1
11
12
-1
6
FK Lepel
6
5
2
0
3
8
8
0
7
Postavy
6
4
2
0
2
6
16
-10
8
ФК Полоцк
1
3
0
1
2
7
11
-4
9
Niva Tolochin
1
4
0
1
3
6
14
-8
10
FK Senno
1
5
0
1
4
9
22
-13
Плейофи осминафинали
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Припят Олшани
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ивацевичи
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи осминафинали
FK
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
04/06
2022
FSK Dyatlovo
1 - 4
(1 - 1)
FK Shchuchyn
By3
28/05
2022
FK Shchuchyn
2 - 5
(2 - 1)
Смaргон
ByC
21/05
2022
FK Shchuchyn
2 - 0
(0 - 0)
Fakel Novogrudok
By3
07/05
2022
Чайка Зелва
2 - 3
( - )
FK Shchuchyn
By3
23/04
2022
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
26/09
2021
FK Shchuchyn
3 - 1
(2 - 0)
Neman Mosty
By3
Победи
4
67%
Равенства
1
17%
Загуби
1
17%
{"lg_-1":[4,1,1,6],"lg_-1_6":[4,1,1,6],"lg_373":[4,1,null,5],"lg_373_6":[4,1,null,5],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
NEM
мачове
Всички
05/06
2022
Neman-Belkard Grodno
4 - 3
( - )
Neman Mosty
By3
22/05
2022
FK Svislach
5 - 0
(3 - 0)
Neman Mosty
By3
08/05
2022
FSK Grodnensky
2 - 0
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
23/04
2022
Smena Volkovysk
2 - 2
( - )
Neman Mosty
By3
26/09
2021
FK Shchuchyn
3 - 1
(2 - 0)
Neman Mosty
By3
19/09
2021
Neman Mosty
0 - 2
(0 - 0)
FK Lida-2
By3
Победи
0
0%
Равенства
1
17%
Загуби
5
83%
{"lg_-1":[0,1,5,6],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_373":[null,1,5,6],"lg_373_6":[null,1,5,6]}
FK
домакински мачове:
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
28/05
2022
FK Shchuchyn
2 - 5
(2 - 1)
Смaргон
ByC
21/05
2022
FK Shchuchyn
2 - 0
(0 - 0)
Fakel Novogrudok
By3
23/04
2022
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
FK Slonim Siti
By3
26/09
2021
FK Shchuchyn
3 - 1
(2 - 0)
Neman Mosty
By3
Победи
2
50%
Равенства
1
25%
Загуби
1
25%
{"lg_-1":[2,1,1,4],"lg_-1_6":[2,1,1,4],"lg_373":[2,1,null,3],"lg_373_6":[2,1,null,3],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
NEM
гостувания:
Всички
05/06
2022
Neman-Belkard Grodno
4 - 3
( - )
Neman Mosty
By3
22/05
2022
FK Svislach
5 - 0
(3 - 0)
Neman Mosty
By3
08/05
2022
FSK Grodnensky
2 - 0
(1 - 0)
Neman Mosty
By3
23/04
2022
Smena Volkovysk
2 - 2
( - )
Neman Mosty
By3
26/09
2021
FK Shchuchyn
3 - 1
(2 - 0)
Neman Mosty
By3
Победи
0
0%
Равенства
1
20%
Загуби
4
80%
{"lg_-1":[0,1,4,5],"lg_-1_6":[0,1,4,5],"lg_373":[null,1,4,5],"lg_373_6":[null,1,4,5]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
FK Shchuchyn
Изиграни мачове:
6
Neman Mosty
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
14
2.33
1.5
9
6
1
3
18
Под/Над
1.5
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
2.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
3.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
4
2
67%
33%
3
3
50%
50%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
4
33%
67%
0
6
0%
100%
Отбелязан гол (Да/Не)
5
1
83%
17%
3
3
50%
50%
FK
следващи мачове
Трудност
NEM
Лесен 1
Най-тежък 5
Neman Mosty (Д)
By3
12/06/2022
FSK Grodnensky (Г)
By3
18/06/2022
FK Svislach (Д)
By3
25/06/2022
Neman-Belkard Grodno (Г)
By3
02/07/2022
Smena Volkovysk (Д)
By3
09/07/2022
FK Slonim Siti (Г)
By3
31/07/2022
FK Shchuchyn (Г)
By3
12/06/2022
FK Slonim Siti (Г)
By3
19/06/2022
Чайка Зелва (Г)
By3
26/06/2022
1
Fakel Novogrudok (Г)
By3
03/07/2022
FSK Dyatlovo (Г)
By3
10/07/2022
Smena Volkovysk (Д)
By3
31/07/2022
Чайка Зелва (Д)
By3
06/08/2022
1
Fakel Novogrudok (Г)
By3
13/08/2022
FSK Dyatlovo (Д)
By3
20/08/2022
Neman Mosty (Г)
By3
28/08/2022
FSK Grodnensky (Д)
By3
03/09/2022
FK Svislach (Г)
By3
10/09/2022
Neman-Belkard Grodno (Г)
By3
17/09/2022
Smena Volkovysk (Г)
By3
24/09/2022
FSK Grodnensky (Д)
By3
07/08/2022
FK Svislach (Д)
By3
14/08/2022
Neman-Belkard Grodno (Д)
By3
21/08/2022
FK Shchuchyn (Д)
By3
28/08/2022
FK Slonim Siti (Д)
By3
04/09/2022
Чайка Зелва (Д)
By3
11/09/2022
1
Fakel Novogrudok (Д)
By3
18/09/2022
FSK Dyatlovo (Д)
By3
25/09/2022
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма