Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
58
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
3
Прогнози за утре
29
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
240
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
729
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
13
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
114
Американски
40
Африкански
33
Азиатски
74
Австралийски
45
Интернационални
69
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
2
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
1
Копа Судамерикана
1
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
12
Световни квалификации АФК
19
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
26
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Сан Лоренцо
45%
Вероятност за победа
04/06/2024 01:00
SLO - SAJ,
01:00
Ar1
Деф. Хустисия
43%
Вероятност за равенство
04/06/2024 03:15
DEF - IND,
03:15
Ar1
Естудиантес
50%
Вероятност за победа
04/06/2024 03:15
ESU - GOD,
03:15
Ar1
Сантос
76%
Вероятност за победа
04/06/2024 02:00
STS - BOT,
02:00
Br2
Операрио
57%
Вероятност за равенство
04/06/2024 03:00
OPE - AMA,
03:00
Br2
Атлантико
40%
Вероятност за победа
03/06/2024 23:00
DDE - ATL,
23:00
Do1
json_m
Прогноза
FC Veras Nesvizh
-
БГУ Минск
З
16/05/2021 14:00
2
0 - 5
FT
П
Р
П
З
З
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 2, Minsk Region South
By3
FC Veras Nesvizh
БГУ Минск
16/05/2021 14:00
30
29
40
2
0
-
2
0 - 2
2.14
-
-
-
-
FT
0 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Minsk Region South
By3
FC Veras Nesvizh
БГУ Минск
16/05/2021 14:00
57
43
Под
2.14
0 - 2
2.14
-
-
-
FT
0 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Minsk Region South
By3
FC Veras Nesvizh
БГУ Минск
16/05/2021 14:00
33
33
33
1
-
FT
0 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Minsk Region South
By3
FC Veras Nesvizh
БГУ Минск
16/05/2021 14:00
13%
1
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
0 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Minsk Region South
By3
FC Veras Nesvizh
БГУ Минск
16/05/2021 14:00
65
35
Не
0
-
2
0 - 2
2.14
-
-
-
FT
0 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Minsk Region South
By3
FC Veras Nesvizh
БГУ Минск
16/05/2021 14:00
70%
21
0
-
2
0 - 2
2.14
-
FT
0 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Minsk Region South
By3
FC Veras Nesvizh
БГУ Минск
16/05/2021 14:00
40%
Гост -0.75
0
-
2
0 - 2
2.14
-
FT
0 - 5
(0 - 4)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Minsk Region South
By3
FC Veras Nesvizh
БГУ Минск
16/05/2021 14:00
0
-
2
0 - 2
2.14
FT
0 - 5
(0 - 4)
Мачове между двата отбора
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 16/05/2021
Brest Region East
Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
6
2
2
0
0
11
0
11
2
Ивацевичи
3
1
1
0
0
5
0
5
3
FK Luninets
3
1
1
0
0
1
0
1
4
FK Ivanovo
1
1
0
1
0
2
2
0
5
Гранит
1
2
0
1
1
2
8
-6
6
Nadezhda Gorodishche
0
1
0
0
1
0
1
-1
7
Припят Олшани
0
1
0
0
1
0
5
-5
8
DUSSH Stolin
0
1
0
0
1
0
5
-5
Промоция
Brest Region West
Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Niva Dolbizno
6
2
2
0
0
8
1
7
2
3
2
1
0
1
4
3
1
3
Динамо Брест Малорита
3
1
1
0
0
2
1
1
4
Krechet Bereza
1
1
0
1
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
1
1
0
1
0
0
0
0
6
BZHS Brest
0
1
0
0
1
1
2
-1
7
FK Pruzhany
0
1
0
0
1
0
3
-3
8
FK Drohichyn
0
1
0
0
1
0
5
-5
Промоция
Gomel Region
Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Бумпром
6
2
2
0
0
7
0
7
2
МКК-Днепър
3
1
1
0
0
2
1
1
3
Montazhnik
2
2
0
2
0
3
3
0
4
GOLHU Gomel
2
2
0
2
0
2
2
0
5
ФК Жлобин
1
1
0
1
0
2
2
0
6
1
1
0
1
0
1
1
0
7
MNPZ Mozyr
0
2
0
0
2
1
3
-2
8
Химик
0
1
0
0
1
0
6
-6
Следваща фаза
Grodno Region
Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Островец ФК
6
2
2
0
0
9
0
9
2
Cementnik
4
2
1
1
0
5
4
1
3
FSK Grodnensky
3
1
1
0
0
2
0
2
4
HCS-Olympia
3
2
1
0
1
7
6
1
5
Ошмяни
3
2
1
0
1
4
3
1
6
Чайка Зелва
3
1
1
0
0
1
0
1
7
FK Svislach
2
2
0
2
0
5
5
0
8
FK Shchuchyn
1
1
0
1
0
1
1
0
9
FK Lida-2
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Neman Mosty
0
1
0
0
1
0
1
-1
11
Smena Volkovysk
0
1
0
0
1
0
1
-1
12
FK Slonim Siti
0
1
0
0
1
0
5
-5
13
Belaya Rus
0
2
0
0
2
3
11
-8
Следваща фаза
Minsk Region North
Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Falko Cherkassy
3
1
1
0
0
5
0
5
2
Смолевичи
3
1
1
0
0
3
1
2
3
FK Kolos
3
1
1
0
0
2
1
1
4
СМИ Аутотранс
1
1
0
1
0
5
5
0
5
FK Uzda
1
1
0
1
0
5
5
0
6
ФК Молодечно
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Berezino
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Krupki
0
1
0
0
1
1
2
-1
9
Viliya Vileyka
0
1
0
0
1
1
3
-2
10
Livadija
0
1
0
0
1
0
5
-5
Промоция
Плейофи
Minsk Region South
Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
БГУ Минск
3
1
1
0
0
6
1
5
2
Виктория Марийна Горка
3
1
1
0
0
4
0
4
3
Неман-Агро
3
2
1
0
1
5
2
3
4
Енергетик-БГАТУ
3
2
1
0
1
5
2
3
5
Partizan Salihorsk
3
1
1
0
0
4
2
2
6
Клецк
3
1
1
0
0
2
0
2
7
Строител Копил
3
1
1
0
0
2
0
2
8
Starye Dorogi
0
1
0
0
1
0
4
-4
9
FK Slutsk-2
0
1
0
0
1
1
6
-5
10
FC Veras Nesvizh
0
1
0
0
1
0
5
-5
11
FK Lyuban
0
2
0
0
2
2
9
-7
Промоция
Плейофи
Mogilev Region
Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Осиповичи
6
2
2
0
0
9
2
7
2
Днепър Могилев II
6
2
2
0
0
6
2
4
3
Горки
3
1
1
0
0
3
0
3
4
Belshina II
3
1
1
0
0
3
0
3
5
FK Krasnopole
0
1
0
0
1
1
3
-2
6
FK Kostyukovichi
0
2
0
0
2
1
8
-7
7
Спартак Шклов
0
3
0
0
3
2
10
-8
Следваща фаза
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
3
1
1
0
0
11
0
11
2
Niva Tolochin
3
2
1
0
1
5
3
2
3
Dorozhnik Orsha
3
1
1
0
0
3
2
1
4
Gorodok lions
3
1
1
0
0
2
1
1
5
Prodtsentr Vitebsk
0
1
0
0
1
1
2
-1
6
FK Chashniki
0
2
0
0
2
0
14
-14
Промоция
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
3
1
1
0
0
3
0
3
2
FK Miory
3
1
1
0
0
3
2
1
3
FK Senno
3
1
1
0
0
2
1
1
4
FK Lepel
0
1
0
0
1
2
3
-1
5
ФК Полоцк
0
1
0
0
1
1
2
-1
6
Postavy
0
1
0
0
1
0
3
-3
Промоция
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
ФК Полоцк
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Динамо Брест Малорита
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ивацевичи
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
FC
мачове
Всички
01/05
2021
Енергетик-БГАТУ
5 - 0
( - )
FC Veras Nesvizh
By3
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Б�
мачове
Всички
01/05
2021
БГУ Минск
6 - 1
( - )
FK Slutsk-2
By3
24/10
2020
Бумпром
1 - 1
(0 - 0)
БГУ Минск
By3
17/10
2020
БГУ Минск
2 - 1
(1 - 0)
Бумпром
By3
10/10
2020
ФК Молодечно
3 - 2
(2 - 0)
БГУ Минск
By3
03/10
2020
БГУ Минск
1 - 3
(0 - 1)
Мелиоратор Житковичи
By3
26/09
2020
Чайка Зелва
1 - 2
(0 - 0)
БГУ Минск
By3
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[3,1,2,6],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[3,1,2,6],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
FC
Домакински мачове
Всички
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
БГУ
Гостувания
Всички
24/10
2020
Бумпром
1 - 1
(0 - 0)
БГУ Минск
By3
10/10
2020
ФК Молодечно
3 - 2
(2 - 0)
БГУ Минск
By3
26/09
2020
Чайка Зелва
1 - 2
(0 - 0)
БГУ Минск
By3
Победи
1
33%
Равенства
1
33%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_373":[1,1,1,3],"lg_373_6":[1,1,1,3]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
FC Veras Nesvizh
Изиграни мачове:
1
БГУ Минск
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
0
0
5
5
14
2.33
1.67
10
Под/Над
1.5
0
1
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
0
1
0%
100%
1
5
17%
83%
3.5
0
1
0%
100%
3
3
50%
50%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
0
1
0%
100%
6
0
100%
0%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
1
0%
100%
0
6
0%
100%
Отбелязан гол (Да/Не)
0
1
0%
100%
6
0
100%
0%
FC
Следващи мачове
Трудност
БГУ
Лесен 1
Най-тежък 5
БГУ Минск (Д)
By3
16/05/2021
2
Starye Dorogi (Г)
By3
29/05/2021
Неман-Агро (Г)
By3
06/06/2021
1
Клецк (Д)
By3
12/06/2021
FK Lyuban (Г)
By3
15/06/2021
Виктория Марийна Горка (Д)
By3
19/06/2021
3
FC Veras Nesvizh (Г)
By3
16/05/2021
Енергетик-БГАТУ (Д)
By3
29/05/2021
1
Строител Копил (Д)
By3
02/06/2021
Starye Dorogi (Д)
By3
12/06/2021
Partizan Salihorsk (Г)
By3
16/06/2021
Неман-Агро (Д)
By3
20/06/2021
1
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма