Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
58
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
6
Прогнози за утре
29
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
240
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
729
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
13
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
114
Американски
40
Африкански
33
Азиатски
74
Австралийски
45
Интернационални
69
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
2
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
1
Копа Судамерикана
1
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
12
Световни квалификации АФК
19
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
26
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Сан Лоренцо
45%
Вероятност за победа
04/06/2024 01:00
SLO - SAJ,
01:00
Ar1
Деф. Хустисия
43%
Вероятност за равенство
04/06/2024 03:15
DEF - IND,
03:15
Ar1
Естудиантес
50%
Вероятност за победа
04/06/2024 03:15
ESU - GOD,
03:15
Ar1
Сантос
76%
Вероятност за победа
04/06/2024 02:00
STS - BOT,
02:00
Br2
Операрио
57%
Вероятност за равенство
04/06/2024 03:00
OPE - AMA,
03:00
Br2
json_m
Прогноза
DUSSH Stolin
-
Gantsevichi
З
З
П
З
З
П
12/08/2023 14:00
X
3 - 6
FT
З
П
З
П
Р
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 17, Group Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
Gantsevichi
12/08/2023 14:00
26
42
31
X
2
-
2
2 - 2
3.79
-
-
-
-
FT
3 - 6
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 17, Group Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
Gantsevichi
12/08/2023 14:00
24
76
Над
3.79
2 - 2
3.79
-
-
-
FT
3 - 6
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 17, Group Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
Gantsevichi
12/08/2023 14:00
51
30
19
1
-
FT
3 - 6
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 17, Group Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
Gantsevichi
12/08/2023 14:00
21%
1
X
2
-
2
2 - 2
-
FT
3 - 6
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 17, Group Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
Gantsevichi
12/08/2023 14:00
45
55
Да
2
-
2
2 - 2
3.79
-
-
-
FT
3 - 6
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 17, Group Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
Gantsevichi
12/08/2023 14:00
73%
X2
2
-
2
2 - 2
3.79
-
FT
3 - 6
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 17, Group Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
Gantsevichi
12/08/2023 14:00
68%
Домакин +0.25
2
-
2
2 - 2
3.79
-
FT
3 - 6
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 17, Group Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
Gantsevichi
12/08/2023 14:00
2
-
2
2 - 2
3.79
FT
3 - 6
Мачове между двата отбора
Всички
11/06
2023
Gantsevichi
1 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
0
0%
Равенства
1
100%
0
0%
{"lg_-1":[0,1,0,1],"lg_-1_6":[0,1,0,1],"lg_373":[null,1,null,1],"lg_373_6":[null,1,null,1]}
Класиране към 12/08/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
25
10
8
1
1
27
9
18
2
Крумкачи
19
10
6
1
3
33
17
16
3
Uni Minsk
19
10
6
1
3
23
13
10
4
БГУ Минск
16
9
5
1
3
19
13
6
5
Тоерпедо Минск
15
9
4
3
2
16
21
-5
6
SDJuShOR-3
11
9
3
2
4
15
12
3
7
Urozhaynaya
8
9
2
2
5
16
22
-6
8
Serebryanka
3
9
1
0
8
9
29
-20
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
31
12
10
1
1
48
13
35
2
FK Kolos
29
12
9
2
1
31
7
24
3
Molodechno-2018 II
21
12
7
0
5
38
17
21
4
Falko Cherkassy
19
12
6
1
5
63
21
42
5
Livadija
19
12
6
1
5
25
18
7
6
Berezino
15
12
5
0
7
25
48
-23
7
Viliya Vileyka
4
12
1
1
10
16
69
-53
8
FK Krupki
3
12
1
0
11
8
61
-53
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
33
12
11
0
1
66
3
63
2
Bobovnya
25
13
7
4
2
27
17
10
3
Неман-Агро
20
12
6
2
4
34
22
12
4
FS Respect
16
13
4
4
5
21
26
-5
5
Starye Dorogi
13
12
3
4
5
15
34
-19
6
FK Lyuban
12
12
3
3
6
14
25
-11
7
FK Slutsk-2
11
13
3
2
8
14
39
-25
8
Клецк
9
13
2
3
8
14
39
-25
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
39
13
13
0
0
53
9
44
2
Горки
36
13
12
0
1
85
2
83
3
Klimovichy
28
13
9
1
3
43
18
25
4
FK Krasnopole
24
13
8
0
5
34
29
5
5
FK Kostyukovichi
13
13
4
1
8
16
26
-10
6
Sozh Krichev
12
13
3
3
7
33
37
-4
7
Niva Chavusy
10
13
2
4
7
16
18
-2
8
Dribin
10
13
3
1
9
25
65
-40
9
Slavgorod
8
13
2
2
9
13
61
-48
10
Vikhra
8
13
2
2
9
17
70
-53
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Torpeda
26
10
8
2
0
58
7
51
2
Днепър Могилев II
22
9
7
1
1
43
8
35
3
Drut Belynichi
19
11
6
1
4
39
17
22
4
Спартак Шклов
18
10
6
0
4
19
18
1
5
Zarya Krugloe
15
11
5
0
6
17
22
-5
6
Kolos Kirovsk
9
9
3
0
6
21
43
-22
7
Ptich
6
9
2
0
7
9
31
-22
8
Bykhov
3
11
1
0
10
8
68
-60
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
45
15
15
0
0
106
7
99
2
Припят Олшани
34
13
11
1
1
72
16
56
3
Nadezhda Gorodishche
27
15
8
3
4
43
28
15
4
Gantsevichi
26
15
7
5
3
50
30
20
5
Volna Pinsk II
19
15
5
4
6
27
39
-12
6
17
15
5
2
8
21
31
-10
7
FK Ivanovo
16
14
4
4
6
31
32
-1
8
DUSSH Stolin
13
16
3
4
9
21
48
-27
9
FK Luninets
11
14
3
2
9
25
46
-21
10
Volat Lyakhavichi
1
16
0
1
15
9
128
-119
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
GOLHU Gomel
36
14
12
0
2
54
10
44
2
MNPZ Mozyr
34
13
11
1
1
54
11
43
3
23
14
7
2
5
38
22
16
4
DUSSH-2 Rechitsa
18
13
5
3
5
24
18
6
5
Iput DYuSSh
16
14
5
1
8
22
28
-6
6
Svetlogorsk
15
15
5
0
10
23
51
-28
7
ФК Жлобин
12
14
4
0
10
14
44
-30
8
Dnepr Rogachev
10
15
3
1
11
24
69
-45
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
33
13
11
0
2
51
22
29
2
FK Shchuchyn
21
13
7
0
6
36
17
19
3
Smorgon II
20
10
6
2
2
22
18
4
4
Fakel Novogrudok
18
11
6
0
5
23
21
2
5
FK Lida-2
10
11
3
1
7
15
24
-9
6
Ostrovets II
8
11
2
2
7
9
26
-17
7
Ошмяни
7
11
2
1
8
8
36
-28
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
28
12
9
1
2
41
17
24
2
FK Svislach
22
12
7
1
4
24
21
3
3
Smena Volkovysk
21
11
7
0
4
38
21
17
4
Neman Mosty
21
11
6
3
2
25
16
9
5
FSK Grodnensky
13
13
4
1
8
15
28
-13
6
Чайка Зелва
12
14
4
0
10
21
36
-15
7
FK Slonim Siti
5
11
1
2
8
17
42
-25
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
33
12
11
0
1
48
6
42
2
FK Miory
30
12
10
0
2
47
21
26
3
Niva Tolochin
21
12
7
0
5
27
20
7
4
DYuSSh Orsha
18
12
5
3
4
34
20
14
5
FK Senno
17
12
5
2
5
38
26
12
6
ФК Полоцк
12
12
4
0
8
25
35
-10
7
Gorodok lions
10
12
3
1
8
43
44
-1
8
FK Lepel
7
12
2
1
9
9
71
-62
9
FK Glubokoe
5
12
1
2
9
13
53
-40
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
44
16
14
2
0
136
5
131
2
Krechet Bereza
36
15
12
0
3
59
34
25
3
FK Vysokoe
35
16
11
2
3
70
34
36
4
Ивацевичи
31
14
10
1
3
66
18
48
5
Agro-Pelishche
26
15
8
2
5
55
29
26
6
19
16
6
1
9
38
63
-25
7
FK Drohichyn
15
15
5
0
10
33
91
-58
8
Kommunalnik Beloozersk
10
16
3
1
12
14
55
-41
9
Port SK
4
15
1
1
13
12
94
-82
10
FK Pruzhany
3
14
1
0
13
14
74
-60
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
DUS
мачове
Всички
05/08
2023
FK Luninets
5 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
29/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 6
( - )
Стэнлес Пинск
By3
22/07
2023
Volat Lyakhavichi
0 - 4
( - )
DUSSH Stolin
By3
19/07
2023
FK Ivanovo
4 - 3
( - )
DUSSH Stolin
By3
15/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 4
( - )
FK Ivanovo
By3
09/07
2023
0 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
01/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 1
( - )
Volna Pinsk II
By3
25/06
2023
Припят Олшани
3 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
17/06
2023
DUSSH Stolin
1 - 5
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
11/06
2023
Gantsevichi
1 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
03/06
2023
DUSSH Stolin
2 - 1
( - )
FK Luninets
By3
27/05
2023
Стэнлес Пинск
7 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
20/05
2023
DUSSH Stolin
2 - 2
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
06/05
2023
DUSSH Stolin
2 - 2
( - )
By3
23/04
2023
Volna Pinsk II
2 - 1
(0 - 1)
DUSSH Stolin
By3
15/04
2023
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
Припят Олшани
By3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[3,4,9,16],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[3,4,9,16],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
GAN
мачове
Всички
05/08
2023
Nadezhda Gorodishche
2 - 0
( - )
Gantsevichi
By3
29/07
2023
Gantsevichi
3 - 0
( - )
FK Luninets
By3
22/07
2023
Стэнлес Пинск
8 - 0
( - )
Gantsevichi
By3
19/07
2023
Gantsevichi
10 - 1
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
08/07
2023
FK Ivanovo
1 - 1
( - )
Gantsevichi
By3
01/07
2023
Gantsevichi
1 - 0
( - )
By3
25/06
2023
Volna Pinsk II
2 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
17/06
2023
Gantsevichi
1 - 1
( - )
Припят Олшани
By3
11/06
2023
Gantsevichi
1 - 1
( - )
DUSSH Stolin
By3
03/06
2023
Gantsevichi
3 - 3
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
27/05
2023
FK Luninets
3 - 6
( - )
Gantsevichi
By3
20/05
2023
Gantsevichi
0 - 6
( - )
Стэнлес Пинск
By3
14/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 13
( - )
Gantsevichi
By3
06/05
2023
Gantsevichi
7 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
23/04
2023
0 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[7,5,3,15],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[7,5,3,15],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
DUS
Домакински мачове
Всички
29/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 6
( - )
Стэнлес Пинск
By3
15/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 4
( - )
FK Ivanovo
By3
01/07
2023
DUSSH Stolin
1 - 1
( - )
Volna Pinsk II
By3
17/06
2023
DUSSH Stolin
1 - 5
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
03/06
2023
DUSSH Stolin
2 - 1
( - )
FK Luninets
By3
20/05
2023
DUSSH Stolin
2 - 2
( - )
Volat Lyakhavichi
By3
06/05
2023
DUSSH Stolin
2 - 2
( - )
By3
15/04
2023
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
Припят Олшани
By3
Победи
1
17%
Равенства
2
33%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[1,3,4,8],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[1,3,4,8],"lg_373_6":[1,2,3,6]}
GAN
Гостувания
Всички
05/08
2023
Nadezhda Gorodishche
2 - 0
( - )
Gantsevichi
By3
22/07
2023
Стэнлес Пинск
8 - 0
( - )
Gantsevichi
By3
08/07
2023
FK Ivanovo
1 - 1
( - )
Gantsevichi
By3
25/06
2023
Volna Pinsk II
2 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
27/05
2023
FK Luninets
3 - 6
( - )
Gantsevichi
By3
14/05
2023
Volat Lyakhavichi
1 - 13
( - )
Gantsevichi
By3
23/04
2023
0 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
Победи
2
33%
Равенства
2
33%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[3,2,2,7],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_373":[3,2,2,7],"lg_373_6":[2,2,2,6]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
DUSSH Stolin
Изиграни мачове:
16
Gantsevichi
Изиграни мачове:
15
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
21
1.31
3
48
50
3.33
2
30
Под/Над
1.5
1
15
6%
94%
1
14
7%
93%
2.5
3
13
19%
81%
6
9
40%
60%
3.5
5
11
31%
69%
7
8
47%
53%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
11
5
69%
31%
9
6
60%
40%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
14
13%
88%
3
12
20%
80%
Отбелязан гол (Да/Не)
13
3
81%
19%
12
3
80%
20%
DUS
Следващи мачове
Трудност
GAN
Лесен 1
Най-тежък 5
Gantsevichi (Д)
By3
12/08/2023
Nadezhda Gorodishche (Г)
By3
19/08/2023
DUSSH Stolin (Г)
By3
12/08/2023
Volna Pinsk II (Д)
By3
16/08/2023
Припят Олшани (Г)
By3
19/08/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма