Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
4
Футбол
Прогнози за днес
103
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
18
Прогнози за утре
105
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
474
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1058
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
20
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
143
Американски
103
Африкански
36
Азиатски
73
Австралийски
38
Интернационални
65
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
12
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
2
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
12
Световни квалификации АФК
19
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
22
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Жувентуде
45%
Вероятност за равенство
06/06/2024 01:00
JUV - ACG,
01:00
Br1
Куяба Еспорте
39%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:00
CUE - VIT,
02:00
Br1
Тунис
52%
Вероятност за победа
05/06/2024 22:00
TUN - EQG,
22:00
WCQ
Сирия
49%
Вероятност за победа
06/06/2024 03:00
SYR - Сев,
03:00
WCQ
Тринидад и Тобаго
57%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:30
Три - Гре,
02:30
WCQ
Кюрасао
49%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:30
Кюр - Бар,
02:30
WCQ
Антигуа и Барбуда
43%
Вероятност за победа
05/06/2024 22:00
Ант - Бер,
22:00
WCQ
Варгас Торес
47%
Вероятност за победа
05/06/2024 23:00
GSC - VAT,
23:00
Ec2
Инд. Хуниорс
47%
Вероятност за победа
05/06/2024 23:00
GUA - IJU,
23:00
Ec2
json_m
Прогноза
DUSSH Stolin
-
FK Luninets
З
З
З
З
З
Р
14/08/2021 13:00
2
1 - 3
FT
П
П
П
П
П
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 16, Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
FK Luninets
14/08/2021 13:00
16
10
74
2
0
-
3
0 - 3
4.00
-
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 16, Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
FK Luninets
14/08/2021 13:00
20
80
Над
4.00
0 - 3
4.00
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 16, Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
FK Luninets
14/08/2021 13:00
15
19
66
2
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 16, Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
FK Luninets
14/08/2021 13:00
49%
2
2
0
-
3
0 - 3
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 16, Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
FK Luninets
14/08/2021 13:00
51
49
Не
0
-
3
0 - 3
4.00
-
-
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 16, Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
FK Luninets
14/08/2021 13:00
90%
21
0
-
3
0 - 3
4.00
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 16, Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
FK Luninets
14/08/2021 13:00
24%
Гост -2
0
-
3
0 - 3
4.00
-
FT
1 - 3
(1 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 16, Brest Region East
By3
DUSSH Stolin
FK Luninets
14/08/2021 13:00
0
-
3
0 - 3
4.00
FT
1 - 3
(1 - 1)
Мачове между двата отбора
Всички
19/06
2021
FK Luninets
5 - 0
(3 - 0)
DUSSH Stolin
By3
0
0%
Равенства
0
0%
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
Класиране към 14/08/2021
Brest Region East
Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
31
11
10
1
0
66
5
61
2
FK Luninets
30
12
10
0
2
27
13
14
3
Ивацевичи
28
12
9
1
2
46
13
33
4
Припят Олшани
15
11
5
0
6
34
34
0
5
Nadezhda Gorodishche
13
12
4
1
7
24
34
-10
6
FK Ivanovo
13
12
4
1
7
22
41
-19
7
Гранит
4
11
1
1
9
16
42
-26
8
DUSSH Stolin
1
11
0
1
10
8
61
-53
Промоция
Brest Region West
Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Динамо Брест Малорита
31
12
10
1
1
75
8
67
2
Niva Dolbizno
29
12
9
2
1
59
12
47
3
BZHS Brest
23
12
7
2
3
51
16
35
4
16
11
5
1
5
28
36
-8
5
Krechet Bereza
15
12
4
3
5
16
26
-10
6
FK Pruzhany
10
11
3
1
7
19
59
-40
7
FK Vysokoe
6
12
1
3
8
12
58
-46
8
FK Drohichyn
4
12
1
1
10
16
61
-45
Промоция
Gomel Region
Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
МКК-Днепър
22
8
7
1
0
37
5
32
2
Бумпром
19
8
6
1
1
28
3
25
3
GOLHU Gomel
14
8
4
2
2
15
11
4
4
Montazhnik
13
8
3
4
1
17
14
3
5
11
8
3
2
3
12
24
-12
6
ФК Жлобин
5
8
1
2
5
12
32
-20
7
Химик
3
8
0
3
5
9
30
-21
8
MNPZ Mozyr
1
8
0
1
7
2
13
-11
Следваща фаза
Grodno Region
Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Островец ФК
46
16
15
1
0
107
7
100
2
HCS-Olympia
29
16
8
5
3
42
22
20
3
Cementnik
28
16
8
4
4
39
20
19
4
FK Slonim Siti
27
16
8
3
5
47
32
15
5
FK Shchuchyn
26
15
7
5
3
32
32
0
6
FSK Grodnensky
25
15
8
1
6
22
46
-24
7
Smena Volkovysk
23
16
6
5
5
36
32
4
8
FK Lida-2
22
15
6
4
5
26
34
-8
9
FK Svislach
19
16
5
4
7
25
48
-23
10
Neman Mosty
17
16
5
2
9
20
32
-12
11
Чайка Зелва
16
16
5
1
10
25
36
-11
12
Ошмяни
9
16
3
0
13
19
64
-45
13
Belaya Rus
1
15
0
1
14
11
46
-35
Следваща фаза
Minsk Region North
Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ФК Молодечно
39
14
13
0
1
79
10
69
2
FK Uzda
35
15
11
2
2
55
23
32
3
FK Kolos
32
15
10
2
3
40
21
19
4
СМИ Аутотранс
29
15
9
2
4
64
35
29
5
Falko Cherkassy
23
15
7
2
6
32
30
2
6
Смолевичи
22
15
7
1
7
48
29
19
7
Livadija
14
15
4
2
9
24
51
-27
8
Viliya Vileyka
7
15
2
1
12
24
54
-30
9
FK Krupki
7
15
2
1
12
25
69
-44
10
Berezino
7
14
2
1
11
19
88
-69
Промоция
Плейофи
Minsk Region South
Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
БГУ Минск
36
14
11
3
0
53
6
47
2
Partizan Salihorsk
33
14
10
3
1
45
8
37
3
Неман-Агро
27
14
9
0
5
50
18
32
4
Виктория Марийна Горка
24
14
7
3
4
40
28
12
5
Клецк
22
13
6
4
3
23
26
-3
6
Енергетик-БГАТУ
20
13
6
2
5
34
30
4
7
Строител Копил
15
13
4
3
6
20
25
-5
8
Starye Dorogi
13
14
3
4
7
18
29
-11
9
FK Slutsk-2
10
14
2
4
8
21
54
-33
10
FK Lyuban
7
13
2
1
10
21
49
-28
11
FC Veras Nesvizh
4
14
1
1
12
10
62
-52
Промоция
Плейофи
Mogilev Region
Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
36
12
12
0
0
41
8
33
2
Осиповичи
25
12
8
1
3
40
13
27
3
Горки
21
12
7
0
5
30
16
14
4
Belshina II
16
12
5
1
6
22
20
2
5
FK Krasnopole
13
12
4
1
7
15
35
-20
6
Спартак Шклов
7
12
2
1
9
12
33
-21
7
FK Kostyukovichi
5
12
1
2
9
8
43
-35
Следваща фаза
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
30
10
10
0
0
53
4
49
2
Gorodok lions
22
10
7
1
2
13
12
1
3
Dorozhnik Orsha
16
10
5
1
4
18
20
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
11
10
3
2
5
25
21
4
5
Niva Tolochin
4
10
1
1
8
12
28
-16
6
FK Chashniki
4
10
1
1
8
7
43
-36
Промоция
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Senno
20
10
6
2
2
20
12
8
2
ФК Полоцк
16
10
5
1
4
20
15
5
3
FK Miory
16
10
5
1
4
15
21
-6
4
Postavy
12
10
3
3
4
18
15
3
5
FK Glubokoe
11
10
3
2
5
16
21
-5
6
FK Lepel
10
10
3
1
6
15
20
-5
Промоция
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
15
1
1
0
0
4
1
3
2
FK Senno
11
1
0
1
0
0
0
0
3
ФК Полоцк
6
1
1
0
0
2
1
1
4
Gorodok lions
6
1
0
0
1
1
2
-1
5
FK Miory
4
1
0
0
1
1
4
-3
6
Dorozhnik Orsha
1
1
0
1
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
13
1
1
0
0
7
0
7
2
Prodtsentr Vitebsk
10
1
0
0
1
0
3
-3
3
FK Lepel
7
1
1
0
0
3
0
3
4
Postavy
5
1
1
0
0
7
4
3
5
Niva Tolochin
4
1
0
0
1
0
7
-7
6
FK Chashniki
3
1
0
0
1
4
7
-3
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Динамо Брест Малорита
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ивацевичи
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
DUS
мачове
Всички
01/08
2021
Припят Олшани
8 - 1
(4 - 0)
DUSSH Stolin
By3
24/07
2021
DUSSH Stolin
0 - 8
(0 - 3)
Стэнлес Пинск
By3
17/07
2021
FK Ivanovo
4 - 1
(1 - 1)
DUSSH Stolin
By3
10/07
2021
DUSSH Stolin
0 - 5
(0 - 2)
Ивацевичи
By3
03/07
2021
Стэнлес Пинск
11 - 0
(2 - 0)
DUSSH Stolin
By3
26/06
2021
DUSSH Stolin
1 - 1
(0 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
19/06
2021
FK Luninets
5 - 0
(3 - 0)
DUSSH Stolin
By3
13/06
2021
Гранит
5 - 0
(4 - 0)
DUSSH Stolin
By3
05/06
2021
DUSSH Stolin
2 - 5
(1 - 1)
Припят Олшани
By3
16/05
2021
DUSSH Stolin
3 - 4
(2 - 1)
FK Ivanovo
By3
01/05
2021
Ивацевичи
5 - 0
( - )
DUSSH Stolin
By3
Победи
0
0%
Равенства
1
17%
Загуби
5
83%
Вижте всички
{"lg_-1":[0,1,10,11],"lg_-1_6":[0,1,5,6],"lg_373":[null,1,10,11],"lg_373_6":[null,1,5,6]}
FK
мачове
Всички
07/08
2021
FK Luninets
1 - 0
(0 - 0)
FK Ivanovo
By3
01/08
2021
Гранит
0 - 1
(0 - 0)
FK Luninets
By3
24/07
2021
FK Luninets
5 - 2
(3 - 1)
Ивацевичи
By3
17/07
2021
Припят Олшани
1 - 2
(0 - 1)
FK Luninets
By3
10/07
2021
FK Luninets
1 - 0
(1 - 0)
Nadezhda Gorodishche
By3
03/07
2021
Ивацевичи
4 - 1
(1 - 0)
FK Luninets
By3
26/06
2021
Стэнлес Пинск
4 - 1
(3 - 1)
FK Luninets
By3
19/06
2021
FK Luninets
5 - 0
(3 - 0)
DUSSH Stolin
By3
12/06
2021
FK Ivanovo
1 - 4
(0 - 2)
FK Luninets
By3
05/06
2021
FK Luninets
3 - 0
( - )
Гранит
By3
16/05
2021
FK Luninets
2 - 1
(1 - 1)
Припят Олшани
By3
01/05
2021
Nadezhda Gorodishche
0 - 1
( - )
FK Luninets
By3
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[10,0,2,12],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_373":[10,null,2,12],"lg_373_6":[5,null,1,6]}
DUS
Домакински мачове
Всички
24/07
2021
DUSSH Stolin
0 - 8
(0 - 3)
Стэнлес Пинск
By3
10/07
2021
DUSSH Stolin
0 - 5
(0 - 2)
Ивацевичи
By3
26/06
2021
DUSSH Stolin
1 - 1
(0 - 1)
Nadezhda Gorodishche
By3
05/06
2021
DUSSH Stolin
2 - 5
(1 - 1)
Припят Олшани
By3
16/05
2021
DUSSH Stolin
3 - 4
(2 - 1)
FK Ivanovo
By3
Победи
0
0%
Равенства
1
20%
Загуби
4
80%
{"lg_-1":[0,1,4,5],"lg_-1_6":[0,1,4,5],"lg_373":[null,1,4,5],"lg_373_6":[null,1,4,5]}
FK
Гостувания
Всички
01/08
2021
Гранит
0 - 1
(0 - 0)
FK Luninets
By3
17/07
2021
Припят Олшани
1 - 2
(0 - 1)
FK Luninets
By3
03/07
2021
Ивацевичи
4 - 1
(1 - 0)
FK Luninets
By3
26/06
2021
Стэнлес Пинск
4 - 1
(3 - 1)
FK Luninets
By3
12/06
2021
FK Ivanovo
1 - 4
(0 - 2)
FK Luninets
By3
01/05
2021
Nadezhda Gorodishche
0 - 1
( - )
FK Luninets
By3
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[4,0,2,6],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[4,null,2,6],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
DUSSH Stolin
Изиграни мачове:
11
FK Luninets
Изиграни мачове:
12
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
8
0.73
5.55
61
27
2.25
1.08
13
Под/Над
1.5
0
11
0%
100%
4
8
33%
67%
2.5
1
10
9%
91%
4
8
33%
67%
3.5
1
10
9%
91%
7
5
58%
42%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
5
6
45%
55%
6
6
50%
50%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
11
0%
100%
6
6
50%
50%
Отбелязан гол (Да/Не)
5
6
45%
55%
12
0
100%
0%
DUS
Следващи мачове
Трудност
FK
Лесен 1
Най-тежък 5
FK Luninets (Д)
By3
14/08/2021
Nadezhda Gorodishche (Г)
By3
21/08/2021
Гранит (Д)
By3
29/08/2021
2
FK Vysokoe (Д)
By3
12/09/2021
Ивацевичи (Г)
By3
15/04/2022
2
Припят Олшани (Д)
By3
23/04/2022
DUSSH Stolin (Г)
By3
14/08/2021
Стэнлес Пинск (Д)
By3
21/08/2021
1
BZHS Brest (Г)
By3
12/09/2021
Nadezhda Gorodishche (Д)
By3
16/04/2022
Стэнлес Пинск (Г)
By3
23/04/2022
1
Припят Олшани (Д)
By3
07/05/2022
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма