Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
131
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
18
Прогнози за утре
193
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
823
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1487
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
56
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
4
Топ Европейски
23
Европейски
360
Американски
87
Африкански
61
Азиатски
104
Австралийски
39
Интернационални
Национални купи
3
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
1
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
1
Серия А
10
Лига 1
Ередивизия
4
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
1
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
1
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
2
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
1
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
1
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
1
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Чарлстън Батери
42%
Вероятност за равенство
22/05/2024 02:00
CHA - ATL,
02:00
UsC
Ню Мексико Юнайтед
50%
Вероятност за победа
22/05/2024 02:30
NEW - NMU,
02:30
UsC
Спортинг Канзас Сити
36%
Вероятност за равенство
22/05/2024 03:30
SKC - TUR,
03:30
UsC
Сакраменто Републик ФК
66%
Вероятност за победа
22/05/2024 05:00
SAR - SJE,
05:00
UsC
ФК Лос Анджелис
44%
Вероятност за победа
22/05/2024 05:30
LAF - LUN,
05:30
UsC
Мялби
54%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:00
GOT - MJA,
20:00
Se1
Нюелс Олд Бойс
40%
Вероятност за победа
22/05/2024 02:00
VEL - NOB,
02:00
Ar1
ФК Копенхаген
55%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:00
АГФ - CPH,
20:00
Dk1
Макаби Тел Авив
56%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:30
HAH - MTA,
20:30
Il1
Макаби Хайфа
49%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:30
HBS - MHA,
20:30
Il1
Макаби Бней Рейне
39%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:30
MBR - BSA,
20:30
Il1
Лозана Спорт
35%
Вероятност за победа
21/05/2024 21:30
Лоз - Гра,
21:30
Ch1
Люцерн
64%
Вероятност за победа
21/05/2024 21:30
Люц - Лоз,
21:30
Ch1
Базел
49%
Вероятност за победа
21/05/2024 21:30
BAS - Иве,
21:30
Ch1
json_m
Прогноза
Cementnik
-
Чайка Зелва
Р
З
З
Р
П
16/06/2021 18:00
2
2 - 3
FT
З
З
П
З
П
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 7, Grodno Region
By3
Cementnik
Чайка Зелва
16/06/2021 18:00
32
27
41
2
0
-
2
0 - 2
2.00
-
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Grodno Region
By3
Cementnik
Чайка Зелва
16/06/2021 18:00
60
40
Под
2.00
0 - 2
2.00
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Grodno Region
By3
Cementnik
Чайка Зелва
16/06/2021 18:00
42
26
32
1
-
FT
2 - 3
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Grodno Region
By3
Cementnik
Чайка Зелва
16/06/2021 18:00
17%
1
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
2 - 3
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Grodno Region
By3
Cementnik
Чайка Зелва
16/06/2021 18:00
51
49
Не
0
-
2
0 - 2
2.00
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Grodno Region
By3
Cementnik
Чайка Зелва
16/06/2021 18:00
73%
21
0
-
2
0 - 2
2.00
-
FT
2 - 3
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Grodno Region
By3
Cementnik
Чайка Зелва
16/06/2021 18:00
26%
Гост -1
0
-
2
0 - 2
2.00
-
FT
2 - 3
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 7, Grodno Region
By3
Cementnik
Чайка Зелва
16/06/2021 18:00
0
-
2
0 - 2
2.00
FT
2 - 3
(0 - 2)
Мачове между двата отбора:
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 16/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Luninets
12
4
4
0
0
10
2
8
2
Стэнлес Пинск
10
4
3
1
0
15
2
13
3
Ивацевичи
10
4
3
1
0
11
1
10
4
FK Ivanovo
7
5
2
1
2
10
14
-4
5
Припят Олшани
6
5
2
0
3
12
13
-1
6
Гранит
4
5
1
1
3
8
15
-7
7
Nadezhda Gorodishche
3
5
1
0
4
5
10
-5
8
DUSSH Stolin
0
4
0
0
4
5
19
-14
Промоция
Brest Region West
Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Динамо Брест Малорита
12
4
4
0
0
35
3
32
2
BZHS Brest
10
5
3
1
1
27
6
21
3
Niva Dolbizno
10
5
3
1
1
17
5
12
4
9
4
3
0
1
14
6
8
5
Krechet Bereza
7
5
2
1
2
5
10
-5
6
FK Vysokoe
4
5
1
1
3
5
28
-23
7
FK Drohichyn
3
5
1
0
4
8
26
-18
8
FK Pruzhany
0
5
0
0
5
4
31
-27
Промоция
Gomel Region
Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
МКК-Днепър
10
4
3
1
0
18
3
15
2
Бумпром
10
5
3
1
1
13
2
11
3
10
6
3
1
2
11
19
-8
4
Montazhnik
9
5
2
3
0
10
5
5
5
GOLHU Gomel
8
4
2
2
0
9
5
4
6
ФК Жлобин
5
6
1
2
3
11
22
-11
7
Химик
3
6
0
3
3
8
17
-9
8
MNPZ Mozyr
1
6
0
1
5
1
8
-7
Следваща фаза
Grodno Region
Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Островец ФК
15
5
5
0
0
40
2
38
2
FSK Grodnensky
12
5
4
0
1
9
20
-11
3
Smena Volkovysk
10
6
3
1
2
18
10
8
4
HCS-Olympia
10
5
3
1
1
16
11
5
5
FK Slonim Siti
7
5
2
1
2
13
10
3
6
Neman Mosty
7
6
2
1
3
10
7
3
7
FK Lida-2
7
4
2
1
1
10
15
-5
8
FK Shchuchyn
6
4
1
3
0
8
7
1
9
Чайка Зелва
6
5
2
0
3
9
11
-2
10
Cementnik
5
4
1
2
1
7
7
0
11
Ошмяни
3
5
1
0
4
7
23
-16
12
FK Svislach
2
5
0
2
3
8
15
-7
13
Belaya Rus
0
5
0
0
5
3
20
-17
Следваща фаза
Minsk Region North
Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
СМИ Аутотранс
16
7
5
1
1
38
16
22
2
FK Kolos
15
6
5
0
1
10
4
6
3
FK Uzda
13
5
4
1
0
23
8
15
4
ФК Молодечно
12
5
4
0
1
31
6
25
5
Falko Cherkassy
12
7
4
0
3
16
15
1
6
Viliya Vileyka
6
6
2
0
4
16
13
3
7
Смолевичи
6
6
2
0
4
13
12
1
8
FK Krupki
3
6
1
0
5
13
32
-19
9
Berezino
3
5
1
0
4
4
36
-32
10
Livadija
0
5
0
0
5
6
28
-22
Промоция
Плейофи
Minsk Region South
Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
БГУ Минск
15
5
5
0
0
25
2
23
2
Неман-Агро
15
6
5
0
1
25
5
20
3
Клецк
14
6
4
2
0
10
4
6
4
Partizan Salihorsk
10
5
3
1
1
13
5
8
5
Виктория Марийна Горка
7
5
2
1
2
13
11
2
6
Енергетик-БГАТУ
7
6
2
1
3
11
16
-5
7
Starye Dorogi
5
5
1
2
2
9
12
-3
8
FK Lyuban
4
6
1
1
4
11
18
-7
9
Строител Копил
4
5
1
1
3
4
11
-7
10
FK Slutsk-2
2
5
0
2
3
8
22
-14
11
FC Veras Nesvizh
1
6
0
1
5
0
23
-23
Промоция
Плейофи
Mogilev Region
Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Dnepr Mogilev II
12
4
4
0
0
11
4
7
2
Belshina II
9
4
3
0
1
10
2
8
3
Осиповичи
9
5
3
0
2
15
8
7
4
FK Krasnopole
6
4
2
0
2
6
6
0
5
Горки
6
4
2
0
2
5
6
-1
6
Спартак Шклов
3
5
1
0
4
7
14
-7
7
FK Kostyukovichi
0
4
0
0
4
1
15
-14
Следваща фаза
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
4
4
0
0
28
1
27
2
Gorodok lions
12
5
4
0
1
5
6
-1
3
Dorozhnik Orsha
9
5
3
0
2
10
12
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
6
4
2
0
2
13
4
9
5
Niva Tolochin
3
5
1
0
4
6
11
-5
6
FK Chashniki
0
5
0
0
5
0
28
-28
Промоция
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Miory
10
5
3
1
1
10
7
3
2
FK Senno
8
4
2
2
0
7
4
3
3
ФК Полоцк
6
5
2
0
3
7
8
-1
4
FK Lepel
4
4
1
1
2
6
6
0
5
FK Glubokoe
4
4
1
1
2
7
9
-2
6
PMC Pastavy
4
4
1
1
2
5
8
-3
Промоция
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
ФК Полоцк
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Динамо Брест Малорита
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ивацевичи
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
CEM
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
06/06
2021
FK Shchuchyn
0 - 0
(0 - 0)
Cementnik
By3
30/05
2021
Cementnik
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
ByC
26/05
2021
Cementnik
2 - 3
(1 - 2)
FK Lida-2
By3
15/05
2021
FK Svislach
4 - 4
(1 - 1)
Cementnik
By3
01/05
2021
Cementnik
1 - 0
( - )
Neman Mosty
By3
Победи
1
20%
Равенства
2
40%
Загуби
2
40%
{"lg_-1":[1,2,2,5],"lg_-1_6":[1,2,2,5],"lg_373":[1,2,1,4],"lg_373_6":[1,2,1,4],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
Ч�
мачове
Всички
13/06
2021
Чайка Зелва
2 - 3
(0 - 2)
FK Shchuchyn
By3
06/06
2021
FK Lida-2
2 - 1
(0 - 1)
Чайка Зелва
By3
29/05
2021
Чайка Зелва
4 - 1
(2 - 1)
FK Svislach
By3
16/05
2021
Neman Mosty
5 - 1
(3 - 1)
Чайка Зелва
By3
01/05
2021
Чайка Зелва
1 - 0
( - )
Smena Volkovysk
By3
24/10
2020
ФК Жлобин
3 - 2
(0 - 2)
Чайка Зелва
By3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,4,6],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
CEM
домакински мачове:
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
30/05
2021
Cementnik
0 - 3
(0 - 1)
Partizan Salihorsk
ByC
26/05
2021
Cementnik
2 - 3
(1 - 2)
FK Lida-2
By3
01/05
2021
Cementnik
1 - 0
( - )
Neman Mosty
By3
Победи
1
33%
Равенства
0
0%
Загуби
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,1,2],"lg_373_6":[1,null,1,2],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
Чай
гостувания:
Всички
06/06
2021
FK Lida-2
2 - 1
(0 - 1)
Чайка Зелва
By3
16/05
2021
Neman Mosty
5 - 1
(3 - 1)
Чайка Зелва
By3
24/10
2020
ФК Жлобин
3 - 2
(0 - 2)
Чайка Зелва
By3
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Cementnik
Изиграни мачове:
5
Чайка Зелва
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
7
1.4
2
10
11
1.83
2.33
14
Под/Над
1.5
2
3
40%
60%
1
5
17%
83%
2.5
2
3
40%
60%
1
5
17%
83%
3.5
3
2
60%
40%
2
4
33%
67%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
2
3
40%
60%
5
1
83%
17%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
3
40%
60%
1
5
17%
83%
Отбелязан гол (Да/Не)
3
2
60%
40%
6
0
100%
0%
CEM
следващи мачове
Трудност
Чай
Лесен 1
Най-тежък 5
Чайка Зелва (Д)
By3
16/06/2021
1
FK Slonim Siti (Г)
By3
20/06/2021
HCS-Olympia (Д)
By3
26/06/2021
Ошмяни (Г)
By3
03/07/2021
3
FSK Grodnensky (Д)
By3
07/07/2021
Belaya Rus (Г)
By3
11/07/2021
Cementnik (Г)
By3
16/06/2021
FK Slonim Siti (Д)
By3
27/06/2021
HCS-Olympia (Г)
By3
04/07/2021
Ошмяни (Д)
By3
07/07/2021
3
FSK Grodnensky (Г)
By3
11/07/2021
Belaya Rus (Д)
By3
18/07/2021
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма