Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
259
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
10
Прогнози за утре
45
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
511
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
72
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
73
Американски
104
Африкански
2
Азиатски
51
Австралийски
16
Интернационални
8
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
6
Копа Америка
2
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
8
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
2
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
6
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
2
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
BSC W
-
Bavel W
З
З
18/09/2022 12:00
2
1 - 7
FT
П
П
З
П
П
П
Нидерландия Купа на Нидерландия - жени
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Group 18
NlW
BSC W
Bavel W
18/09/2022 12:00
24
20
56
2
1
-
6
1 - 6
3.52
-
-
-
-
FT
1 - 7
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Group 18
NlW
BSC W
Bavel W
18/09/2022 12:00
30
70
Над
3.52
1 - 6
3.52
-
-
-
FT
1 - 7
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Group 18
NlW
BSC W
Bavel W
18/09/2022 12:00
20
16
64
2
-
FT
1 - 7
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Group 18
NlW
BSC W
Bavel W
18/09/2022 12:00
36%
2
2
1
-
6
1 - 6
-
FT
1 - 7
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Group 18
NlW
BSC W
Bavel W
18/09/2022 12:00
42
58
Да
1
-
6
1 - 6
3.52
-
-
-
FT
1 - 7
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Group 18
NlW
BSC W
Bavel W
18/09/2022 12:00
80%
21
1
-
6
1 - 6
3.52
-
FT
1 - 7
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Group 18
NlW
BSC W
Bavel W
18/09/2022 12:00
28%
Гост -1.75
1
-
6
1 - 6
3.52
-
FT
1 - 7
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Group 18
NlW
BSC W
Bavel W
18/09/2022 12:00
1
-
6
1 - 6
3.52
FT
1 - 7
Мачове между двата отбора
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 18/09/2022
Група 1
Група 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Елдения Ж
4
2
1
1
0
12
7
5
2
Sleeuwijk W
4
2
1
1
0
4
0
4
3
Барендрехт Ж
2
2
0
2
0
3
3
0
4
't Gooi W
0
2
0
0
2
4
13
-9
Следваща фаза
Група 2
Група 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Wartburgia W
6
2
2
0
0
11
1
10
2
Berkel W
3
2
1
0
1
5
4
1
3
WV-HEDW W
3
2
1
0
1
5
5
0
4
RVVH
0
2
0
0
2
0
11
-11
Следваща фаза
Група 3
Група 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
DTS Ede W
6
2
2
0
0
23
2
21
2
AZSV W
4
2
1
1
0
5
2
3
3
IJFC W
1
2
0
1
1
2
3
-1
4
Genemuiden W
0
2
0
0
2
2
25
-23
Следваща фаза
Group 4
Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Be Quick '28 W
3
1
1
0
0
3
0
3
2
HZVV W
1
1
0
1
0
3
3
0
3
Oranje Nassau II W
1
2
0
1
1
3
6
-3
Следваща фаза
Group 5
Group 5
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Oranje Nassau W
6
2
2
0
0
9
2
7
2
Stiens W
3
2
1
0
1
4
4
0
3
Winsum W
3
2
1
0
1
2
5
-3
4
Be Quick Dokkum W
0
2
0
0
2
3
7
-4
Следваща фаза
Group 6
Group 6
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Eindhoven W
6
2
2
0
0
10
2
8
2
SSS W
3
2
1
0
1
5
3
2
3
IJzendijke W
3
2
1
0
1
3
7
-4
4
DZC '68 W
0
2
0
0
2
0
6
-6
Следваща фаза
Group 7
Group 7
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ACV W
6
2
2
0
0
11
2
9
2
Heerenveense Boys W
3
2
1
0
1
4
4
0
3
Helpman W
3
2
1
0
1
3
9
-6
4
Knickerbockers W
0
2
0
0
2
3
6
-3
Следваща фаза
Group 8
Group 8
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
DSS W
7
3
2
1
0
13
3
10
2
Тер Лееде II Ж
4
2
1
1
0
4
3
1
3
RCL W
1
2
0
1
1
1
6
-5
4
CSW W
1
3
0
1
2
3
9
-6
Следваща фаза
Group 9
Group 9
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Райнвогелс Ж
6
2
2
0
0
12
1
11
2
Sporting '70 W
3
2
1
0
1
4
6
-2
3
Saestum II W
3
2
1
0
1
1
6
-5
4
Berkum W
0
2
0
0
2
0
4
-4
Следваща фаза
Group 10
Group 10
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Klarenbeek W
6
2
2
0
0
8
4
4
2
Be Quick '28 II W
3
2
1
0
1
8
6
2
3
Ommen W
3
2
1
0
1
6
7
-1
4
Sparta Nijkerk W
0
2
0
0
2
5
10
-5
Следваща фаза
Group 11
Group 11
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Jodan Boys W
3
1
1
0
0
1
0
1
2
Sparta / JVOZ W
3
2
1
0
1
2
2
0
3
Ter Leede W
0
1
0
0
1
1
2
-1
Следваща фаза
Group 12
Group 12
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Saestum
6
2
2
0
0
19
0
19
2
Wartburgia II W
4
2
1
1
0
2
1
1
3
Reiger Boys W
1
2
0
1
1
1
6
-5
4
DSS II W
0
2
0
0
2
0
15
-15
Следваща фаза
Group 13
Group 13
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Fortuna '54 W
6
2
2
0
0
7
3
4
2
Bekkerveld W
3
2
1
0
1
7
6
1
3
Schaesberg W
3
2
1
0
1
6
7
-1
4
Rood Wit 62 W
0
2
0
0
2
3
7
-4
Следваща фаза
Group 14
Group 14
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
UDI '19 W
6
2
2
0
0
7
3
4
2
DSE W
3
2
1
0
1
5
4
1
3
Nooit Gedacht W
3
2
1
0
1
2
5
-3
4
Beerse Boys W
0
2
0
0
2
3
5
-2
Следваща фаза
Group 15
Group 15
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
SDO W
3
1
1
0
0
6
2
4
2
Hoogland W
3
1
1
0
0
3
0
3
3
Buitenveldert II W
0
2
0
0
2
2
9
-7
Следваща фаза
Group 16
Group 16
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ADO '20 W
3
1
1
0
0
4
1
3
2
Antibarbari W
3
1
1
0
0
2
0
2
3
Buitenveldert W
0
2
0
0
2
1
6
-5
Следваща фаза
Group 17
Group 17
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Eindhoven II W
3
1
1
0
0
7
0
7
2
OJC Rosmalen W
3
1
1
0
0
1
0
1
3
Velsen W
0
2
0
0
2
0
8
-8
Следваща фаза
Group 18
Group 18
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Bavel W
6
2
2
0
0
12
0
12
2
RKSV Nuenen II W
3
2
1
0
1
2
6
-4
3
Schijf W
3
2
1
0
1
1
7
-6
4
BSC W
0
2
0
0
2
1
3
-2
Следваща фаза
Group 19
Group 19
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
De Tukkers W
6
2
2
0
0
10
2
8
2
Berghuizen W
3
2
1
0
1
5
5
0
3
Always Forward W
3
2
1
0
1
2
3
-1
4
Winkel W
0
2
0
0
2
0
7
-7
Следваща фаза
Group 20
Group 20
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Orion W
4
2
1
1
0
5
3
2
2
Victoria Boys W
2
2
0
2
0
5
5
0
3
Witkampers W
1
1
0
1
0
2
2
0
4
Trekvogels II W
0
1
0
0
1
0
2
-2
Следваща фаза
Group 21
Group 21
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Prinses Irene W
6
2
2
0
0
6
2
4
2
Someren / NWC W
3
2
1
0
1
5
6
-1
3
HVCH W
1
2
0
1
1
3
4
-1
4
VDZ W
1
2
0
1
1
4
6
-2
Следваща фаза
Group 22
Group 22
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
RKSV Nuenen W
6
2
2
0
0
13
1
12
2
Trekvogels W
3
2
1
0
1
8
4
4
3
Woezik W
1
2
0
1
1
3
9
-6
4
Kunde W
1
2
0
1
1
2
12
-10
Следваща фаза
BSC
мачове
Всички
11/09
2022
BSC W
0 - 1
( - )
Schijf W
NlW
04/09
2022
RKSV Nuenen II W
2 - 1
( - )
BSC W
NlW
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_683":[null,null,2,2],"lg_683_6":[null,null,2,2]}
BAV
мачове
Всички
11/09
2022
Bavel W
5 - 0
( - )
RKSV Nuenen II W
NlW
06/09
2022
Schijf W
0 - 7
( - )
Bavel W
NlW
30/01
2022
Bavel W
1 - 4
( - )
Екселсиор Ж
NlW
16/01
2022
Bavel W
1 - 0
(0 - 0)
Елдения Ж
NlW
14/11
2021
Nooit Gedacht W
2 - 5
( - )
Bavel W
NlW
23/10
2021
Bavel W
2 - 1
( - )
Knickerbockers W
NlW
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_683":[5,null,1,6],"lg_683_6":[5,null,1,6]}
BSC
Домакински мачове
Всички
11/09
2022
BSC W
0 - 1
( - )
Schijf W
NlW
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
1
100%
{"lg_-1":[0,0,1,1],"lg_-1_6":[0,0,1,1],"lg_683":[null,null,1,1],"lg_683_6":[null,null,1,1]}
BAV
Гостувания
Всички
06/09
2022
Schijf W
0 - 7
( - )
Bavel W
NlW
14/11
2021
Nooit Gedacht W
2 - 5
( - )
Bavel W
NlW
Победи
2
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[2,0,0,2],"lg_-1_6":[2,0,0,2],"lg_683":[2,null,null,2],"lg_683_6":[2,null,null,2]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
BSC W
Изиграни мачове:
2
Bavel W
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
1
0.5
1.5
3
21
3.5
1.17
7
Под/Над
1.5
1
1
50%
50%
1
5
17%
83%
2.5
1
1
50%
50%
1
5
17%
83%
3.5
2
0
100%
0%
2
4
33%
67%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
1
1
50%
50%
3
3
50%
50%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
2
0%
100%
3
3
50%
50%
Отбелязан гол (Да/Не)
1
1
50%
50%
6
0
100%
0%
BSC
Следващи мачове
Трудност
BAV
Лесен 1
Най-тежък 5
Bavel W (Д)
NlW
18/09/2022
BSC W (Г)
NlW
18/09/2022
Be Quick '28 II W (Д)
NlW
22/10/2022
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма