Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
114
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
11
Прогнози за утре
287
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
1286
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1846
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
37
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
4
Топ Европейски
23
Европейски
383
Американски
170
Африкански
83
Азиатски
157
Австралийски
44
Интернационални
Национални купи
3
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
1
Серия А
10
Лига 1
Ередивизия
4
Лига Португалия
1
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
1
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
1
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
1
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
1
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
1
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Фиорентина
42%
Вероятност за победа
23/05/2024 21:45
CAG - FIO,
21:45
It1
Бохум
38%
Вероятност за равенство
23/05/2024 21:30
BOC - DUS,
21:30
De1
НЕК Ниймеген
41%
Вероятност за равенство
23/05/2024 19:45
NEC - GAE,
19:45
Nl1
Утрехт
35%
Вероятност за победа
23/05/2024 22:00
UTR - SPA,
22:00
Nl1
Бари
49%
Вероятност за равенство
23/05/2024 21:30
Тер - BAR,
21:30
It2
Рейт Роувърс
40%
Вероятност за победа
23/05/2024 22:00
Рей - RCF,
22:00
Sc1
json_m
Прогноза
Berkum W
-
Елдения Ж
23°C
П
Р
З
З
З
З
16/09/2023 15:45
2
1 - 1
FT
П
П
З
П
Р
Р
Нидерландия Купа на Нидерландия - жени
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Група I
NlW
Berkum W
Елдения Ж
16/09/2023 15:45
24
31
45
2
1
-
4
1 - 4
3.94
23°
-
-
-
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Група I
NlW
Berkum W
Елдения Ж
16/09/2023 15:45
21
79
Над
3.94
1 - 4
3.94
23°
-
-
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Група I
NlW
Berkum W
Елдения Ж
16/09/2023 15:45
19
29
52
2
23°
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Група I
NlW
Berkum W
Елдения Ж
16/09/2023 15:45
23%
2
2
1
-
4
1 - 4
23°
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Група I
NlW
Berkum W
Елдения Ж
16/09/2023 15:45
39
61
Да
1
-
4
1 - 4
3.94
23°
-
-
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Група I
NlW
Berkum W
Елдения Ж
16/09/2023 15:45
76%
2X
1
-
4
1 - 4
3.94
23°
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Група I
NlW
Berkum W
Елдения Ж
16/09/2023 15:45
23%
Гост -1.5
1
-
4
1 - 4
3.94
23°
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Група I
NlW
Berkum W
Елдения Ж
16/09/2023 15:45
1
-
4
1 - 4
3.94
23°
FT
1 - 1
Мачове между двата отбора:
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 16/09/2023
Група A
Група A
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
DSS II W
3
2
1
0
1
5
3
2
2
Wartburgia W
3
1
1
0
0
3
2
1
3
Reiger Boys W
3
2
1
0
1
3
4
-1
4
Real Sranang W
0
1
0
0
1
1
3
-2
Група B
Група B
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
DSS W
6
2
2
0
0
6
0
6
2
Тер Лееде II Ж
6
2
2
0
0
3
1
2
3
WV-HEDW W
0
2
0
0
2
1
5
-4
4
Wartburgia II W
0
2
0
0
2
0
4
-4
Група C
Група C
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Ter Leede W
6
2
2
0
0
10
1
9
2
Jodan Boys W
3
2
1
0
1
8
3
5
3
RCL W
3
2
1
0
1
5
8
-3
4
Spirit W
0
2
0
0
2
1
12
-11
Група D
Група D
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Райнвогелс Ж
6
2
2
0
0
11
2
9
2
Барендрехт Ж
3
2
1
0
1
6
6
0
3
RVVH / Sparta W
1
2
0
1
1
1
4
-3
4
IJFC W
1
2
0
1
1
0
6
-6
Група E
Група E
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Berkel W
6
2
2
0
0
7
1
6
2
Sparta / JVOZ W
3
2
1
0
1
9
4
5
3
Saestum II W
0
1
0
0
1
0
4
-4
4
SDC Putten W
0
1
0
0
1
1
8
-7
Група F
Група F
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Saestum
3
1
1
0
0
5
0
5
2
Sparta Nijkerk W
3
2
1
0
1
4
5
-1
3
Delta Sports W
1
1
0
1
0
1
1
0
4
Sporting '70 W
1
2
0
1
1
1
5
-4
Група G
Група G
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Eindhoven W
3
1
1
0
0
3
1
2
2
IJzendijke W
3
1
1
0
0
2
1
1
3
Слеевийк Ж
0
2
0
0
2
2
5
-3
Група H
Група H
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Klarenbeek W
6
2
2
0
0
10
2
8
2
DTS Ede W
6
2
2
0
0
7
2
5
3
AZSV W
0
2
0
0
2
4
6
-2
4
DZC '68 W
0
2
0
0
2
0
11
-11
Група I
Група I
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Елдения Ж
6
2
2
0
0
11
0
11
2
Berkum W
4
2
1
1
0
4
0
4
3
HZVV W
1
2
0
1
1
0
5
-5
4
Ommen W
0
2
0
0
2
0
10
-10
Група J
Група J
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ACV W
6
2
2
0
0
8
2
6
2
Oranje Nassau II W
6
2
2
0
0
7
4
3
3
Be Quick '28 II W
0
2
0
0
2
4
8
-4
4
Heerenveense Boys W
0
2
0
0
2
2
7
-5
Група K
Група K
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Stiens W
4
2
1
1
0
4
3
1
2
Be Quick '28 W
3
1
1
0
0
3
0
3
3
Groen Geel W
1
1
0
1
0
2
2
0
4
Knickerbockers W
0
2
0
0
2
1
5
-4
Група L
Група L
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Oranje Nassau W
3
1
1
0
0
13
0
13
2
Winsum W
3
2
1
0
1
3
15
-12
3
Helpman W
0
1
0
0
1
2
3
-1
Group M
Group M
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
RKSV Nuenen W
6
2
2
0
0
9
0
9
2
VDZ W
4
2
1
1
0
4
0
4
3
Хоохланд Ж
1
2
0
1
1
0
3
-3
4
Beuningse Boys W
0
2
0
0
2
0
10
-10
Group N
Group N
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Victoria Boys W
4
2
1
1
0
10
4
6
2
Always Forward W
1
1
0
1
0
3
3
0
3
Winkel W
0
1
0
0
1
1
7
-6
Group O
Group O
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Буитенвелдерт Ж
4
2
1
1
0
4
3
1
2
УДИ 19 Ж
3
2
1
0
1
2
2
0
3
ДСЕ Ж
3
2
1
0
1
1
1
0
4
AFC W
1
2
0
1
1
2
3
-1
Group P
Group P
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Trekvogels W
3
1
1
0
0
13
0
13
2
АДО 20 Ж
3
1
1
0
0
3
2
1
3
Bergen W
0
2
0
0
2
2
16
-14
Group Q
Group Q
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Нооит Гедахт Ж
6
2
2
0
0
13
4
9
2
Фортуна 54 Ж
3
2
1
0
1
5
8
-3
3
Someren W
1
2
0
1
1
3
4
-1
4
HVCH W
1
2
0
1
1
3
8
-5
Group R
Group R
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Бекервелд Ж
4
2
1
1
0
5
2
3
2
Шаесберг Ж
4
2
1
1
0
2
1
1
3
Беерсе Бойс Ж
3
2
1
0
1
4
4
0
4
RKSV Nuenen II W
0
2
0
0
2
4
8
-4
Group S
Group S
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Orion W
6
2
2
0
0
13
1
12
2
Айндховен II Ж
3
2
1
0
1
4
4
0
3
Роод Вит 62 Ж
3
2
1
0
1
3
12
-9
4
Wittenhorst W
0
2
0
0
2
2
5
-3
Group T
Group T
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Berghuizen W
6
2
2
0
0
19
2
17
2
Prinses Irene W
6
2
2
0
0
3
0
3
3
Woezik W
0
2
0
0
2
2
9
-7
4
Trekvogels II W
0
2
0
0
2
0
13
-13
Group U
Group U
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Bavel W
3
1
1
0
0
3
1
2
2
Росмален Ж
0
0
0
0
0
0
0
0
3
DSE II W
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Tilburg W
0
1
0
0
1
1
3
-2
Group V
Group V
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
RKHVV W
3
2
1
0
1
11
3
8
2
De Tukkers W
3
1
1
0
0
2
0
2
3
Witkampers W
0
1
0
0
1
1
11
-10
BER
мачове
Всички
09/09
2023
Ommen W
0 - 4
( - )
Berkum W
NlW
02/09
2023
Berkum W
0 - 0
( - )
HZVV W
NlW
17/09
2022
Berkum W
0 - 1
( - )
Райнвогелс Ж
NlW
10/09
2022
Sporting '70 W
3 - 0
( - )
Berkum W
NlW
03/09
2022
Berkum W
0 - 1
( - )
Saestum II W
NlW
18/09
2021
Klarenbeek W
4 - 1
( - )
Berkum W
NlW
Победи
1
17%
Равенства
1
17%
Загуби
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_683":[1,1,4,6],"lg_683_6":[1,1,4,6]}
Е�
мачове
Всички
09/09
2023
HZVV W
0 - 5
( - )
Елдения Ж
NlW
03/09
2023
Елдения Ж
6 - 0
( - )
Ommen W
NlW
17/12
2022
Елдения Ж
5 - 7
( - )
Райнвогелс Ж
NlW
20/10
2022
Елдения Ж
14 - 0
( - )
Росмален Ж
NlW
17/09
2022
Слеевийк Ж
3 - 3
( - )
Елдения Ж
NlW
10/09
2022
Елдения Ж
3 - 3
( - )
Барендрехт Ж
NlW
Победи
3
50%
Равенства
2
33%
Загуби
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_683":[3,2,1,6],"lg_683_6":[3,2,1,6]}
BER
домакински мачове:
Всички
02/09
2023
Berkum W
0 - 0
( - )
HZVV W
NlW
17/09
2022
Berkum W
0 - 1
( - )
Райнвогелс Ж
NlW
03/09
2022
Berkum W
0 - 1
( - )
Saestum II W
NlW
Победи
0
0%
Равенства
1
33%
Загуби
2
67%
{"lg_-1":[0,1,2,3],"lg_-1_6":[0,1,2,3],"lg_683":[null,1,2,3],"lg_683_6":[null,1,2,3]}
Елд
гостувания:
Всички
09/09
2023
HZVV W
0 - 5
( - )
Елдения Ж
NlW
17/09
2022
Слеевийк Ж
3 - 3
( - )
Елдения Ж
NlW
Победи
1
50%
Равенства
1
50%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[1,1,0,2],"lg_-1_6":[1,1,0,2],"lg_683":[1,1,null,2],"lg_683_6":[1,1,null,2]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Berkum W
Изиграни мачове:
6
Елдения Ж
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
5
0.83
1.5
9
36
6
2.17
13
Под/Над
1.5
3
3
50%
50%
0
6
0%
100%
2.5
3
3
50%
50%
0
6
0%
100%
3.5
4
2
67%
33%
0
6
0%
100%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
4
33%
67%
3
3
50%
50%
Отбелязан гол (Да/Не)
2
4
33%
67%
6
0
100%
0%
BER
следващи мачове
Трудност
Елд
Лесен 1
Най-тежък 5
Елдения Ж (Д)
NlW
16/09/2023
Berkum W (Г)
NlW
16/09/2023
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма