Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
362
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
8
Прогнози за утре
896
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1651
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2240
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
63
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
32
Топ Европейски
64
Европейски
567
Американски
208
Африкански
75
Азиатски
126
Австралийски
43
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
7
Саудитска Про Лига
6
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
4
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
2
Копа Судамерикана
3
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Жирона
49%
Вероятност за победа
10/05/2024 22:00
ALA - GIR,
22:00
Es1
Интер (Милано)
70%
Вероятност за победа
10/05/2024 21:45
FRO - INT,
21:45
It1
Щутгарт
46%
Вероятност за победа
10/05/2024 21:30
AUG - STU,
21:30
De1
Ница
42%
Вероятност за победа
10/05/2024 22:00
NCE - HAC,
22:00
Fr1
Стад Брестоа
51%
Вероятност за победа
10/05/2024 22:00
STB - REI,
22:00
Fr1
Магдебург
35%
Вероятност за победа
10/05/2024 19:30
MAG - GRF,
19:30
De2
Хамбургер
42%
Вероятност за победа
10/05/2024 19:30
SCP - HSV,
19:30
De2
json_m
Прогноза
Belshina II
-
Днепър Могилев II
П
П
З
П
З
П
19/06/2021 19:00
1
0 - 4
FT
П
П
П
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 8, Mogilev Region
By3
Belshina II
Днепър Могилев II
19/06/2021 19:00
36
29
35
1
3
-
1
3 - 1
2.50
-
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 8, Mogilev Region
By3
Belshina II
Днепър Могилев II
19/06/2021 19:00
50
50
Над
2.50
3 - 1
2.50
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 8, Mogilev Region
By3
Belshina II
Днепър Могилев II
19/06/2021 19:00
46
26
28
1
-
FT
0 - 4
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 8, Mogilev Region
By3
Belshina II
Днепър Могилев II
19/06/2021 19:00
17%
1
1
3
-
1
3 - 1
-
FT
0 - 4
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 8, Mogilev Region
By3
Belshina II
Днепър Могилев II
19/06/2021 19:00
19
81
Да
3
-
1
3 - 1
2.50
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 8, Mogilev Region
By3
Belshina II
Днепър Могилев II
19/06/2021 19:00
71%
12
3
-
1
3 - 1
2.50
-
FT
0 - 4
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 8, Mogilev Region
By3
Belshina II
Днепър Могилев II
19/06/2021 19:00
36%
Домакин -0.75
3
-
1
3 - 1
2.50
-
FT
0 - 4
(0 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 8, Mogilev Region
By3
Belshina II
Днепър Могилев II
19/06/2021 19:00
3
-
1
3 - 1
2.50
FT
0 - 4
(0 - 1)
Мачове между двата отбора:
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 19/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Luninets
12
4
4
0
0
10
2
8
2
Стэнлес Пинск
10
4
3
1
0
15
2
13
3
Ивацевичи
10
4
3
1
0
11
1
10
4
FK Ivanovo
7
5
2
1
2
10
14
-4
5
Припят Олшани
6
5
2
0
3
12
13
-1
6
Гранит
4
5
1
1
3
8
15
-7
7
Nadezhda Gorodishche
3
5
1
0
4
5
10
-5
8
DUSSH Stolin
0
4
0
0
4
5
19
-14
Промоция
Brest Region West
Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Динамо Брест Малорита
12
4
4
0
0
35
3
32
2
BZHS Brest
10
5
3
1
1
27
6
21
3
Niva Dolbizno
10
5
3
1
1
17
5
12
4
9
4
3
0
1
14
6
8
5
Krechet Bereza
7
5
2
1
2
5
10
-5
6
FK Vysokoe
4
5
1
1
3
5
28
-23
7
FK Drohichyn
3
5
1
0
4
8
26
-18
8
FK Pruzhany
0
5
0
0
5
4
31
-27
Промоция
Gomel Region
Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
МКК-Днепър
10
4
3
1
0
18
3
15
2
Бумпром
10
5
3
1
1
13
2
11
3
10
6
3
1
2
11
19
-8
4
Montazhnik
9
5
2
3
0
10
5
5
5
GOLHU Gomel
8
4
2
2
0
9
5
4
6
ФК Жлобин
5
6
1
2
3
11
22
-11
7
Химик
3
6
0
3
3
8
17
-9
8
MNPZ Mozyr
1
6
0
1
5
1
8
-7
Следваща фаза
Grodno Region
Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Островец ФК
15
5
5
0
0
40
2
38
2
HCS-Olympia
13
6
4
1
1
20
12
8
3
FSK Grodnensky
12
5
4
0
1
9
20
-11
4
Smena Volkovysk
10
6
3
1
2
18
10
8
5
FK Slonim Siti
10
6
3
1
2
16
12
4
6
Чайка Зелва
9
6
3
0
3
12
13
-1
7
Neman Mosty
7
6
2
1
3
10
7
3
8
FK Lida-2
7
5
2
1
2
11
19
-8
9
FK Shchuchyn
6
5
1
3
1
10
10
0
10
Cementnik
5
5
1
2
2
9
10
-1
11
FK Svislach
5
6
1
2
3
11
17
-6
12
Ошмяни
3
6
1
0
5
9
26
-17
13
Belaya Rus
0
5
0
0
5
3
20
-17
Следваща фаза
Minsk Region North
Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
СМИ Аутотранс
16
7
5
1
1
38
16
22
2
FK Kolos
15
6
5
0
1
10
4
6
3
FK Uzda
13
5
4
1
0
23
8
15
4
ФК Молодечно
12
5
4
0
1
31
6
25
5
Falko Cherkassy
12
7
4
0
3
16
15
1
6
Viliya Vileyka
6
6
2
0
4
16
13
3
7
Смолевичи
6
6
2
0
4
13
12
1
8
FK Krupki
6
7
2
0
5
16
33
-17
9
Berezino
3
5
1
0
4
4
36
-32
10
Livadija
0
6
0
0
6
7
31
-24
Промоция
Плейофи
Minsk Region South
Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
БГУ Минск
16
6
5
1
0
25
2
23
2
Неман-Агро
15
6
5
0
1
25
5
20
3
Клецк
14
6
4
2
0
10
4
6
4
Partizan Salihorsk
11
6
3
2
1
13
5
8
5
Виктория Марийна Горка
8
6
2
2
2
14
12
2
6
Енергетик-БГАТУ
7
6
2
1
3
11
16
-5
7
Starye Dorogi
5
5
1
2
2
9
12
-3
8
FK Lyuban
4
6
1
1
4
11
18
-7
9
Строител Копил
4
5
1
1
3
4
11
-7
10
FK Slutsk-2
3
6
0
3
3
9
23
-14
11
FC Veras Nesvizh
1
6
0
1
5
0
23
-23
Промоция
Плейофи
Mogilev Region
Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
12
4
4
0
0
11
4
7
2
Belshina II
9
4
3
0
1
10
2
8
3
Осиповичи
9
5
3
0
2
15
8
7
4
FK Krasnopole
6
4
2
0
2
6
6
0
5
Горки
6
4
2
0
2
5
6
-1
6
Спартак Шклов
3
5
1
0
4
7
14
-7
7
FK Kostyukovichi
0
4
0
0
4
1
15
-14
Следваща фаза
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
4
4
0
0
28
1
27
2
Gorodok lions
12
5
4
0
1
5
6
-1
3
Dorozhnik Orsha
9
5
3
0
2
10
12
-2
4
Prodtsentr Vitebsk
6
4
2
0
2
13
4
9
5
Niva Tolochin
3
5
1
0
4
6
11
-5
6
FK Chashniki
0
5
0
0
5
0
28
-28
Промоция
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Miory
10
5
3
1
1
10
7
3
2
FK Senno
8
4
2
2
0
7
4
3
3
ФК Полоцк
6
5
2
0
3
7
8
-1
4
FK Lepel
4
4
1
1
2
6
6
0
5
FK Glubokoe
4
4
1
1
2
7
9
-2
6
Postavy
4
4
1
1
2
5
8
-3
Промоция
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
ФК Полоцк
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Динамо Брест Малорита
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ивацевичи
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
BEL
мачове
Всички
13/06
2021
Горки
0 - 3
(0 - 1)
Belshina II
By3
05/06
2021
Belshina II
4 - 1
(3 - 1)
Спартак Шклов
By3
26/05
2021
FK Krasnopole
1 - 0
(0 - 0)
Belshina II
By3
15/05
2021
Belshina II
3 - 0
(1 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
16/11
2019
Ошмяни
3 - 1
( - )
Belshina II
By3
09/11
2019
Belshina II
4 - 3
( - )
Забудова-2007 Чист
By3
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[4,0,2,6],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_373":[4,null,2,6],"lg_373_6":[4,null,2,6]}
Д�
мачове
Всички
12/06
2021
Днепър Могилев II
3 - 2
(1 - 2)
Осиповичи
By3
26/05
2021
Горки
0 - 2
(0 - 1)
Днепър Могилев II
By3
15/05
2021
Днепър Могилев II
3 - 1
(0 - 0)
Спартак Шклов
By3
03/05
2021
Днепър Могилев II
3 - 1
( - )
FK Krasnopole
By3
Победи
4
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[4,0,0,4],"lg_-1_6":[4,0,0,4],"lg_373":[4,null,null,4],"lg_373_6":[4,null,null,4]}
BEL
домакински мачове:
Всички
05/06
2021
Belshina II
4 - 1
(3 - 1)
Спартак Шклов
By3
15/05
2021
Belshina II
3 - 0
(1 - 0)
FK Kostyukovichi
By3
09/11
2019
Belshina II
4 - 3
( - )
Забудова-2007 Чист
By3
Победи
3
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_373":[3,null,null,3],"lg_373_6":[3,null,null,3]}
Дне
гостувания:
Всички
26/05
2021
Горки
0 - 2
(0 - 1)
Днепър Могилев II
By3
Победи
1
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[1,0,0,1],"lg_-1_6":[1,0,0,1],"lg_373":[1,null,null,1],"lg_373_6":[1,null,null,1]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Belshina II
Изиграни мачове:
6
Днепър Могилев II
Изиграни мачове:
4
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
15
2.5
1.33
8
11
2.75
1
4
Под/Над
1.5
1
5
17%
83%
0
4
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
1
3
25%
75%
3.5
3
3
50%
50%
1
3
25%
75%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
3
3
50%
50%
3
1
75%
25%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
4
33%
67%
1
3
25%
75%
Отбелязан гол (Да/Не)
5
1
83%
17%
4
0
100%
0%
BEL
следващи мачове
Трудност
Дне
Лесен 1
Най-тежък 5
Днепър Могилев II (Д)
By3
19/06/2021
Осиповичи (Г)
By3
26/06/2021
3
FK Kostyukovichi (Г)
By3
10/07/2021
FK Krasnopole (Д)
By3
14/07/2021
Спартак Шклов (Г)
By3
17/07/2021
Горки (Д)
By3
24/07/2021
3
Belshina II (Г)
By3
19/06/2021
FK Kostyukovichi (Д)
By3
27/06/2021
Спартак Шклов (Г)
By3
11/07/2021
Горки (Д)
By3
14/07/2021
1
Осиповичи (Г)
By3
24/07/2021
3
FK Krasnopole (Г)
By3
28/07/2021
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма