Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
4
Футбол
Прогнози за днес
109
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
2
Прогнози за утре
100
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
448
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1038
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
33
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
143
Американски
91
Африкански
39
Азиатски
74
Австралийски
38
Интернационални
69
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
12
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
2
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
1
Копа Судамерикана
1
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
12
Световни квалификации АФК
19
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
26
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Жувентуде
45%
Вероятност за равенство
06/06/2024 01:00
JUV - ACG,
01:00
Br1
Куяба Еспорте
39%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:00
CUE - VIT,
02:00
Br1
Америка МГ
49%
Вероятност за победа
05/06/2024 03:30
PAY - AMI,
03:30
Br2
Централноафриканска реп.
42%
Вероятност за равенство
05/06/2024 19:00
CAR - Чад,
19:00
WCQ
Тунис
52%
Вероятност за победа
05/06/2024 22:00
TUN - EQG,
22:00
WCQ
Сиера Леоне
53%
Вероятност за победа
05/06/2024 19:00
SIE - Джи,
19:00
WCQ
Того
45%
Вероятност за равенство
05/06/2024 19:00
TOG - SOU,
19:00
WCQ
Сирия
49%
Вероятност за победа
06/06/2024 03:00
SYR - Сев,
03:00
WCQ
Тринидад и Тобаго
57%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:30
Три - Гре,
02:30
WCQ
Кюрасао
49%
Вероятност за победа
06/06/2024 02:30
Кюр - Бар,
02:30
WCQ
Антигуа и Барбуда
43%
Вероятност за победа
05/06/2024 22:00
Ант - Бер,
22:00
WCQ
json_m
Прогноза
-
Gantsevichi
П
П
З
Р
П
Р
23/04/2023 13:00
X
0 - 2
FT
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
23/04/2023 13:00
34
35
32
X
1
-
1
1 - 1
0.00
-
-
-
-
FT
0 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
23/04/2023 13:00
100
0
Под
0.00
1 - 1
0.00
-
-
-
FT
0 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
23/04/2023 13:00
33
33
33
1
-
FT
0 - 2
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
23/04/2023 13:00
12%
1
X
1
-
1
1 - 1
-
FT
0 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
23/04/2023 13:00
49
51
Да
1
-
1
1 - 1
0.00
-
-
-
FT
0 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
23/04/2023 13:00
69%
X1
1
-
1
1 - 1
0.00
-
FT
0 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
23/04/2023 13:00
67%
Гост +0.25
1
-
1
1 - 1
0.00
-
FT
0 - 2
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 2, Group Brest Region East
By3
Gantsevichi
23/04/2023 13:00
1
-
1
1 - 1
0.00
FT
0 - 2
Мачове между двата отбора
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 23/04/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
3
1
1
0
0
4
1
3
2
Тоерпедо Минск
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Крумкачи
0
0
0
0
0
0
0
0
4
SDJuShOR-3
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Serebryanka
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Uni Minsk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Urozhaynaya
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Energetik
0
0
0
0
0
0
0
0
9
БГУ Минск
0
1
0
0
1
1
4
-3
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Berezino
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Viliya Vileyka
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Kolos
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Falko Cherkassy
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Krupki
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Livadija
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Molodechno-2018 II
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Неман-Агро
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Клецк
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Starye Dorogi
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Lyuban
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Partizan Salihorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Bobovnya
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FS Respect
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Stroitel Slutsk
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Припят Олшани
3
1
1
0
0
5
0
5
2
Nadezhda Gorodishche
3
1
1
0
0
5
1
4
3
Стэнлес Пинск
3
1
1
0
0
2
1
1
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Gantsevichi
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Volna Pinsk II
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FK Ivanovo
0
1
0
0
1
1
2
-1
9
Volat Lyakhavichi
0
1
0
0
1
1
5
-4
10
DUSSH Stolin
0
1
0
0
1
0
5
-5
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
ФК Жлобин
0
0
0
0
0
0
0
0
3
MNPZ Mozyr
0
0
0
0
0
0
0
0
4
GOLHU Gomel
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Iput DYuSSh
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Svetlogorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
DUSSH-2 Rechitsa
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Dnepr Rogachev
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Ошмяни
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Shchuchyn
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lida-2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Fakel Novogrudok
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FSK Dyatlovo
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Smorgon II
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Ostrovets II
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Neman Mosty
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FSK Grodnensky
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Чайка Зелва
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Slonim Siti
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Smena Volkovysk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Svislach
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ФК Полоцк
0
0
0
0
0
0
0
0
2
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Miory
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Senno
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Gazovik Vitebsk
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Glubokoe
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FK Lepel
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Gorodok lions
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Niva Tolochin
0
0
0
0
0
0
0
0
10
DYuSSh Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Ивацевичи
3
1
1
0
0
10
0
10
2
Tsentr Futbola
3
1
1
0
0
8
0
8
3
FK Vysokoe
3
1
1
0
0
5
0
5
4
Agro-Pelishche
3
1
1
0
0
4
0
4
5
Krechet Bereza
3
1
1
0
0
4
1
3
6
FK Pruzhany
0
1
0
0
1
1
4
-3
7
Kommunalnik Beloozersk
0
1
0
0
1
0
4
-4
8
Port SK
0
1
0
0
1
0
5
-5
9
0
1
0
0
1
0
8
-8
10
FK Drohichyn
0
1
0
0
1
0
10
-10
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
мачове
Всички
28/10
2006
2 - 1
( - )
By2
22/10
2006
1 - 2
( - )
By2
14/10
2006
0 - 2
( - )
Химик
By2
08/10
2006
0 - 0
( - )
By2
01/10
2006
4 - 1
( - )
Барановичи
By2
24/09
2006
0 - 0
( - )
By2
Победи
3
50%
Равенства
2
33%
Загуби
1
17%
{"lg_-1":[3,2,1,6],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_180":[3,2,1,6],"lg_180_6":[3,2,1,6]}
GAN
мачове
Всички
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Домакински мачове
Всички
28/10
2006
2 - 1
( - )
By2
14/10
2006
0 - 2
( - )
Химик
By2
01/10
2006
4 - 1
( - )
Барановичи
By2
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_180":[2,null,1,3],"lg_180_6":[2,null,1,3]}
GAN
Гостувания
Всички
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Изиграни мачове:
6
Gantsevichi
Изиграни мачове:
0
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
8
1.33
0.83
5
0
0
0
0
Под/Над
1.5
2
4
33%
67%
0
0
0%
0%
2.5
3
3
50%
50%
0
0
0%
0%
3.5
5
1
83%
17%
0
0
0%
0%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
3
3
50%
50%
0
0
0%
0%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
4
33%
67%
0
0
0%
0%
Отбелязан гол (Да/Не)
3
3
50%
50%
0
0
0%
0%
Следващи мачове
Трудност
GAN
Лесен 1
Най-тежък 5
Gantsevichi (Д)
By3
23/04/2023
DUSSH Stolin (Г)
By3
06/05/2023
Припят Олшани (Д)
By3
14/05/2023
Volna Pinsk II (Г)
By3
21/05/2023
Nadezhda Gorodishche (Г)
By3
27/05/2023
(Г)
By3
23/04/2023
FK Ivanovo (Д)
By3
06/05/2023
Volat Lyakhavichi (Г)
By3
14/05/2023
Стэнлес Пинск (Д)
By3
20/05/2023
1
FK Luninets (Г)
By3
28/05/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма