Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
88
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
1
Прогнози за утре
177
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
611
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1026
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
20
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
140
Американски
127
Африкански
60
Азиатски
92
Австралийски
42
Интернационални
20
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
12
Копа Америка
8
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
6
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
2
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
12
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
8
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Ривър Плейт
63%
Вероятност за победа
13/06/2024 21:00
DER - RIV,
21:00
Ar1
Крузейро MG
51%
Вероятност за победа
14/06/2024 01:00
CRZ - CUE,
01:00
Br1
Фламенго РЖ
58%
Вероятност за победа
14/06/2024 02:00
FLA - GRE,
02:00
Br1
Сао Пауло СП
43%
Вероятност за победа
14/06/2024 02:00
INL - SAP,
02:00
Br1
Атлетико ПР
57%
Вероятност за победа
14/06/2024 02:00
APR - CRI,
02:00
Br1
Баия BA
43%
Вероятност за равенство
14/06/2024 03:30
BAH - FOR,
03:30
Br1
Палмейрас СП
49%
Вероятност за победа
14/06/2024 03:30
PAL - VDG,
03:30
Br1
Еспаньол
39%
Вероятност за победа
13/06/2024 22:00
ESP - SPG,
22:00
Es2
Галуей Юнайтед
48%
Вероятност за победа
13/06/2024 21:45
GAU - DRU,
21:45
Ie1
Шамрок Роувърс
45%
Вероятност за победа
13/06/2024 21:45
STD - SHR,
21:45
Ie1
Шелбурн
51%
Вероятност за победа
13/06/2024 21:45
WAU - SHE,
21:45
Ie1
Дери Сити
43%
Вероятност за победа
13/06/2024 21:45
BOH - DEC,
21:45
Ie1
Слиго Роувърс
36%
Вероятност за равенство
13/06/2024 21:45
DUN - SLR,
21:45
Ie1
РС Беркане
43%
Вероятност за победа
13/06/2024 20:00
РС - Хем,
20:00
Ma1
json_m
Прогноза
-
FK Ivanovo
З
Р
Р
З
П
П
04/06/2023 18:00
1
2 - 1
FT
З
З
Р
З
П
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 7, Group Brest Region East
By3
FK Ivanovo
04/06/2023 18:00
39
31
30
1
2
-
1
2 - 1
2.71
-
-
-
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Brest Region East
By3
FK Ivanovo
04/06/2023 18:00
46
54
Над
2.71
2 - 1
2.71
-
-
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Brest Region East
By3
FK Ivanovo
04/06/2023 18:00
33
33
33
1
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Brest Region East
By3
FK Ivanovo
04/06/2023 18:00
13%
1
1
2
-
1
2 - 1
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Brest Region East
By3
FK Ivanovo
04/06/2023 18:00
49
51
Да
2
-
1
2 - 1
2.71
-
-
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Brest Region East
By3
FK Ivanovo
04/06/2023 18:00
70%
1X
2
-
1
2 - 1
2.71
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Brest Region East
By3
FK Ivanovo
04/06/2023 18:00
39%
Домакин 0
2
-
1
2 - 1
2.71
-
FT
2 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 7, Group Brest Region East
By3
FK Ivanovo
04/06/2023 18:00
2
-
1
2 - 1
2.71
FT
2 - 1
Мачове между двата отбора
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 04/06/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
9
4
3
0
1
9
4
5
2
Тоерпедо Минск
7
3
2
1
0
10
4
6
3
SDJuShOR-3
6
3
2
0
1
8
3
5
4
Крумкачи
6
3
2
0
1
8
5
3
5
БГУ Минск
6
3
2
0
1
7
4
3
6
Uni Minsk
4
4
1
1
2
5
7
-2
7
Serebryanka
3
4
1
0
3
8
13
-5
8
Urozhaynaya
2
3
0
2
1
6
8
-2
9
Energetik
0
3
0
0
3
0
13
-13
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Falko Cherkassy
6
2
2
0
0
17
4
13
2
Livadija
6
2
2
0
0
8
1
7
3
Виктория Марийна Горка
4
2
1
1
0
13
3
10
4
FK Kolos
4
2
1
1
0
11
1
10
5
Molodechno-2018 II
3
2
1
0
1
8
4
4
6
Berezino
0
2
0
0
2
1
14
-13
7
Viliya Vileyka
0
2
0
0
2
3
18
-15
8
FK Krupki
0
2
0
0
2
2
18
-16
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Bobovnya
9
3
3
0
0
11
1
10
2
Partizan Salihorsk
6
2
2
0
0
19
0
19
3
Неман-Агро
6
2
2
0
0
10
1
9
4
FS Respect
6
3
2
0
1
8
5
3
5
FK Lyuban
1
2
0
1
1
2
8
-6
6
Starye Dorogi
1
2
0
1
1
2
10
-8
7
FK Slutsk-2
0
3
0
0
3
2
14
-12
8
Клецк
0
3
0
0
3
1
16
-15
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Горки
9
3
3
0
0
33
0
33
2
Klimovichy
9
3
3
0
0
15
1
14
3
Servolyuks
9
3
3
0
0
12
1
11
4
Dribin
6
3
2
0
1
7
14
-7
5
Sozh Krichev
4
3
1
1
1
13
7
6
6
FK Kostyukovichi
3
3
1
0
2
5
7
-2
7
FK Krasnopole
3
3
1
0
2
2
17
-15
8
Niva Chavusy
1
3
0
1
2
3
5
-2
9
Slavgorod
0
3
0
0
3
1
16
-15
10
Vikhra
0
3
0
0
3
3
26
-23
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
9
3
3
0
0
17
3
14
2
Torpeda
6
2
2
0
0
22
1
21
3
Спартак Шклов
3
2
1
0
1
2
2
0
4
Drut Belynichi
3
3
1
0
2
6
7
-1
5
Zarya Krugloe
3
3
1
0
2
3
8
-5
6
Kolos Kirovsk
3
3
1
0
2
9
15
-6
7
Bykhov
3
3
1
0
2
4
25
-21
8
Ptich
0
1
0
0
1
0
2
-2
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
15
5
5
0
0
30
1
29
2
Припят Олшани
12
4
4
0
0
23
4
19
3
Gantsevichi
12
5
4
0
1
28
11
17
4
Volna Pinsk II
7
4
2
1
1
7
7
0
5
Nadezhda Gorodishche
6
4
2
0
2
11
11
0
6
FK Luninets
4
3
1
1
1
12
7
5
7
2
4
0
2
2
3
9
-6
8
DUSSH Stolin
2
5
0
2
3
5
18
-13
9
FK Ivanovo
1
4
0
1
3
5
13
-8
10
Volat Lyakhavichi
1
6
0
1
5
5
48
-43
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
GOLHU Gomel
12
4
4
0
0
16
1
15
2
10
4
3
1
0
14
4
10
3
MNPZ Mozyr
9
4
3
0
1
27
2
25
4
DUSSH-2 Rechitsa
7
4
2
1
1
7
4
3
5
Iput DYuSSh
6
4
2
0
2
7
4
3
6
Svetlogorsk
3
4
1
0
3
5
10
-5
7
ФК Жлобин
0
4
0
0
4
2
21
-19
8
Dnepr Rogachev
0
4
0
0
4
4
36
-32
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
6
2
2
0
0
7
4
3
2
FK Shchuchyn
6
3
2
0
1
4
2
2
3
Smorgon II
4
2
1
1
0
2
0
2
4
Fakel Novogrudok
3
2
1
0
1
7
4
3
5
Ostrovets II
3
3
1
0
2
3
4
-1
6
FK Lida-2
1
2
0
1
1
1
3
-2
7
Ошмяни
0
2
0
0
2
0
7
-7
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
6
2
2
0
0
6
2
4
2
Чайка Зелва
6
3
2
0
1
3
2
1
3
Neman Mosty
3
1
1
0
0
1
0
1
4
Smena Volkovysk
3
3
1
0
2
5
7
-2
5
FK Svislach
3
3
1
0
2
4
6
-2
6
FK Slonim Siti
1
1
0
1
0
1
1
0
7
FSK Grodnensky
1
3
0
1
2
1
3
-2
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
9
3
3
0
0
9
0
9
2
FK Miory
9
3
3
0
0
10
6
4
3
FK Senno
7
3
2
1
0
16
2
14
4
DYuSSh Orsha
4
3
1
1
1
4
4
0
5
ФК Полоцк
3
3
1
0
2
9
5
4
6
Niva Tolochin
3
3
1
0
2
3
5
-2
7
FK Lepel
3
3
1
0
2
3
15
-12
8
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Gorodok lions
0
3
0
0
3
4
14
-10
10
FK Glubokoe
0
2
0
0
2
1
11
-10
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
15
5
5
0
0
43
0
43
2
FK Vysokoe
12
4
4
0
0
20
6
14
3
Krechet Bereza
12
5
4
0
1
22
10
12
4
Ивацевичи
9
4
3
0
1
26
4
22
5
9
4
3
0
1
15
11
4
6
Agro-Pelishche
6
4
2
0
2
16
10
6
7
Kommunalnik Beloozersk
3
6
1
0
5
2
23
-21
8
FK Drohichyn
3
4
1
0
3
4
28
-24
9
Port SK
0
5
0
0
5
4
31
-27
10
FK Pruzhany
0
5
0
0
5
5
34
-29
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
мачове
Всички
Първа лига
Втора лига
27/05
2023
Nadezhda Gorodishche
4 - 0
( - )
By3
14/05
2023
Volna Pinsk II
1 - 1
( - )
By3
06/05
2023
DUSSH Stolin
2 - 2
( - )
By3
23/04
2023
0 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
28/10
2006
2 - 1
( - )
By2
22/10
2006
1 - 2
( - )
By2
Победи
2
33%
Равенства
2
33%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[2,2,2,6],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_180":[2,null,null,2],"lg_180_6":[2,null,null,2],"lg_373":[null,2,2,4],"lg_373_6":[null,2,2,4]}
FK
мачове
Всички
28/05
2023
FK Ivanovo
2 - 3
( - )
Volna Pinsk II
By3
06/05
2023
Gantsevichi
7 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
22/04
2023
FK Ivanovo
1 - 1
( - )
FK Luninets
By3
15/04
2023
Стэнлес Пинск
2 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
27/08
2022
Krechet Bereza
1 - 2
(0 - 0)
FK Ivanovo
By3
20/08
2022
FK Ivanovo
1 - 2
(0 - 1)
Krechet Bereza
By3
Победи
1
17%
Равенства
1
17%
Загуби
4
67%
{"lg_-1":[1,1,4,6],"lg_-1_6":[1,1,4,6],"lg_373":[1,1,4,6],"lg_373_6":[1,1,4,6]}
Домакински мачове
Всички
Първа лига
Втора лига
23/04
2023
0 - 2
( - )
Gantsevichi
By3
28/10
2006
2 - 1
( - )
By2
Победи
1
50%
Равенства
0
0%
Загуби
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_180":[1,null,null,1],"lg_180_6":[1,null,null,1],"lg_373":[null,null,1,1],"lg_373_6":[null,null,1,1]}
FK
Гостувания
Всички
06/05
2023
Gantsevichi
7 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
15/04
2023
Стэнлес Пинск
2 - 1
( - )
FK Ivanovo
By3
27/08
2022
Krechet Bereza
1 - 2
(0 - 0)
FK Ivanovo
By3
Победи
1
33%
Равенства
0
0%
Загуби
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Изиграни мачове:
6
FK Ivanovo
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
7
1.17
1.83
11
8
1.33
2.67
16
Под/Над
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
2
4
33%
67%
1
5
17%
83%
3.5
4
2
67%
33%
4
2
67%
33%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
4
2
67%
33%
6
0
100%
0%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
Отбелязан гол (Да/Не)
4
2
67%
33%
6
0
100%
0%
Следващи мачове
Трудност
FK
Лесен 1
Най-тежък 5
FK Ivanovo (Д)
By3
04/06/2023
Volat Lyakhavichi (Г)
By3
10/06/2023
(Г)
By3
04/06/2023
Nadezhda Gorodishche (Г)
By3
10/06/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма