Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
131
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
19
Прогнози за утре
193
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
822
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1483
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
56
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
4
Топ Европейски
23
Европейски
358
Американски
87
Африкански
61
Азиатски
102
Австралийски
39
Интернационални
Национални купи
3
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
1
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
1
Серия А
10
Лига 1
Ередивизия
4
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
1
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
1
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
2
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
1
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
1
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
1
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Чарлстън Батери
42%
Вероятност за равенство
22/05/2024 02:00
CHA - ATL,
02:00
UsC
Ню Мексико Юнайтед
50%
Вероятност за победа
22/05/2024 02:30
NEW - NMU,
02:30
UsC
Спортинг Канзас Сити
36%
Вероятност за равенство
22/05/2024 03:30
SKC - TUR,
03:30
UsC
Сакраменто Републик ФК
66%
Вероятност за победа
22/05/2024 05:00
SAR - SJE,
05:00
UsC
ФК Лос Анджелис
44%
Вероятност за победа
22/05/2024 05:30
LAF - LUN,
05:30
UsC
Мялби
54%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:00
GOT - MJA,
20:00
Se1
Нюелс Олд Бойс
40%
Вероятност за победа
22/05/2024 02:00
VEL - NOB,
02:00
Ar1
ФК Копенхаген
55%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:00
АГФ - CPH,
20:00
Dk1
Макаби Тел Авив
56%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:30
HAH - MTA,
20:30
Il1
Макаби Хайфа
49%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:30
HBS - MHA,
20:30
Il1
Макаби Бней Рейне
39%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:30
MBR - BSA,
20:30
Il1
Лозана Спорт
35%
Вероятност за победа
21/05/2024 21:30
Лоз - Гра,
21:30
Ch1
Люцерн
64%
Вероятност за победа
21/05/2024 21:30
Люц - Лоз,
21:30
Ch1
Базел
49%
Вероятност за победа
21/05/2024 21:30
BAS - Иве,
21:30
Ch1
json_m
Прогноза
Чайка Зелва
-
Ошмяни
З
З
П
З
З
П
07/07/2021 19:00
1
3 - 0
FT
З
З
З
З
З
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 10, Grodno Region
By3
Чайка Зелва
Ошмяни
07/07/2021 19:00
39
24
36
1
2
-
0
2 - 0
2.00
-
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Grodno Region
By3
Чайка Зелва
Ошмяни
07/07/2021 19:00
60
40
Под
2.00
2 - 0
2.00
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Grodno Region
By3
Чайка Зелва
Ошмяни
07/07/2021 19:00
33
26
41
2
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Grodno Region
By3
Чайка Зелва
Ошмяни
07/07/2021 19:00
16%
2
1
2
-
0
2 - 0
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Grodno Region
By3
Чайка Зелва
Ошмяни
07/07/2021 19:00
52
48
Не
2
-
0
2 - 0
2.00
-
-
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Grodno Region
By3
Чайка Зелва
Ошмяни
07/07/2021 19:00
75%
12
2
-
0
2 - 0
2.00
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Grodno Region
By3
Чайка Зелва
Ошмяни
07/07/2021 19:00
39%
Домакин -0.75
2
-
0
2 - 0
2.00
-
FT
3 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10, Grodno Region
By3
Чайка Зелва
Ошмяни
07/07/2021 19:00
2
-
0
2 - 0
2.00
FT
3 - 0
(1 - 0)
Мачове между двата отбора:
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 07/07/2021
Brest Region East
Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
19
7
6
1
0
37
4
33
2
Ивацевичи
19
7
6
1
0
27
3
24
3
FK Luninets
15
7
5
0
2
17
10
7
4
Припят Олшани
9
7
3
0
4
18
24
-6
5
Nadezhda Gorodishche
7
7
2
1
4
10
13
-3
6
FK Ivanovo
7
7
2
1
4
13
27
-14
7
Гранит
4
7
1
1
5
11
22
-11
8
DUSSH Stolin
1
7
0
1
6
6
36
-30
Промоция
Brest Region West
Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Динамо Брест Малорита
21
7
7
0
0
52
3
49
2
Niva Dolbizno
16
7
5
1
1
38
6
32
3
BZHS Brest
14
7
4
2
1
39
10
29
4
10
7
3
1
3
16
16
0
5
Krechet Bereza
10
7
3
1
3
6
14
-8
6
FK Vysokoe
5
7
1
2
4
6
35
-29
7
FK Drohichyn
4
7
1
1
5
8
32
-24
8
FK Pruzhany
0
7
0
0
7
6
55
-49
Промоция
Gomel Region
Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
МКК-Днепър
19
7
6
1
0
33
4
29
2
Бумпром
16
7
5
1
1
19
2
17
3
GOLHU Gomel
11
7
3
2
2
11
11
0
4
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
7
2
4
1
11
13
-2
6
ФК Жлобин
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Химик
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Следваща фаза
Grodno Region
Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Островец ФК
24
8
8
0
0
67
3
64
2
HCS-Olympia
18
9
5
3
1
26
16
10
3
FK Slonim Siti
16
8
5
1
2
21
13
8
4
Smena Volkovysk
14
9
4
2
3
26
23
3
5
FK Lida-2
14
8
4
2
2
17
22
-5
6
FK Shchuchyn
13
8
3
4
1
20
14
6
7
FSK Grodnensky
13
8
4
1
3
13
28
-15
8
FK Svislach
12
10
3
3
4
17
31
-14
9
Neman Mosty
10
9
3
1
5
11
18
-7
10
Cementnik
9
8
2
3
3
13
13
0
11
Чайка Зелва
9
8
3
0
5
14
19
-5
12
Ошмяни
3
9
1
0
8
10
35
-25
13
Belaya Rus
0
8
0
0
8
6
26
-20
Следваща фаза
Minsk Region North
Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ФК Молодечно
24
9
8
0
1
47
8
39
2
FK Kolos
22
9
7
1
1
30
6
24
3
СМИ Аутотранс
19
10
6
1
3
43
26
17
4
FK Uzda
17
9
5
2
2
33
18
15
5
Falko Cherkassy
16
10
5
1
4
20
21
-1
6
Смолевичи
15
10
5
0
5
36
20
16
7
Livadija
10
10
3
1
6
19
38
-19
8
Viliya Vileyka
7
10
2
1
7
21
22
-1
9
FK Krupki
7
10
2
1
7
19
48
-29
10
Berezino
3
9
1
0
8
7
68
-61
Промоция
Плейофи
Minsk Region South
Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
БГУ Минск
23
9
7
2
0
35
3
32
2
Неман-Агро
21
10
7
0
3
36
14
22
3
Partizan Salihorsk
18
9
5
3
1
23
7
16
4
Виктория Марийна Горка
17
9
5
2
2
28
16
12
5
Клецк
15
9
4
3
2
13
13
0
6
Енергетик-БГАТУ
13
9
4
1
4
22
23
-1
7
Строител Копил
11
9
3
2
4
14
17
-3
8
Starye Dorogi
10
9
2
4
3
15
17
-2
9
FK Slutsk-2
6
9
1
3
5
18
38
-20
10
FK Lyuban
4
9
1
1
7
14
31
-17
11
FC Veras Nesvizh
1
9
0
1
8
4
43
-39
Промоция
Плейофи
Mogilev Region
Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
18
6
6
0
0
24
5
19
2
Осиповичи
15
7
5
0
2
26
9
17
3
Горки
15
7
5
0
2
18
8
10
4
Belshina II
9
6
3
0
3
11
10
1
5
FK Krasnopole
9
6
3
0
3
9
11
-2
6
Спартак Шклов
3
7
1
0
6
9
23
-14
7
FK Kostyukovichi
0
7
0
0
7
3
34
-31
Следваща фаза
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
21
7
7
0
0
42
1
41
2
Dorozhnik Orsha
15
7
5
0
2
15
13
2
3
Gorodok lions
13
7
4
1
2
6
12
-6
4
Prodtsentr Vitebsk
7
7
2
1
4
14
10
4
5
Niva Tolochin
3
7
1
0
6
8
18
-10
6
FK Chashniki
3
7
1
0
6
4
35
-31
Промоция
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Miory
16
7
5
1
1
13
7
6
2
FK Senno
14
7
4
2
1
12
8
4
3
FK Glubokoe
8
7
2
2
3
12
13
-1
4
FK Lepel
7
7
2
1
4
12
13
-1
5
ФК Полоцк
7
7
2
1
4
10
14
-4
6
Postavy
6
7
1
3
3
7
11
-4
Промоция
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
ФК Полоцк
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Postavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Динамо Брест Малорита
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ивацевичи
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Чай
мачове
Всички
04/07
2021
HCS-Olympia
4 - 2
(2 - 1)
Чайка Зелва
By3
27/06
2021
Чайка Зелва
0 - 2
(0 - 1)
FK Slonim Siti
By3
16/06
2021
Cementnik
2 - 3
(0 - 2)
Чайка Зелва
By3
13/06
2021
Чайка Зелва
2 - 3
(0 - 2)
FK Shchuchyn
By3
06/06
2021
FK Lida-2
2 - 1
(0 - 1)
Чайка Зелва
By3
29/05
2021
Чайка Зелва
4 - 1
(2 - 1)
FK Svislach
By3
16/05
2021
Neman Mosty
5 - 1
(3 - 1)
Чайка Зелва
By3
01/05
2021
Чайка Зелва
1 - 0
( - )
Smena Volkovysk
By3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[3,0,5,8],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[3,null,5,8],"lg_373_6":[2,null,4,6]}
О�
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
03/07
2021
Ошмяни
0 - 3
(0 - 0)
Cementnik
By3
27/06
2021
FK Shchuchyn
3 - 0
( - )
Ошмяни
By3
20/06
2021
Ошмяни
1 - 3
(1 - 0)
FK Lida-2
By3
16/06
2021
FK Svislach
3 - 2
(1 - 1)
Ошмяни
By3
12/06
2021
Ошмяни
0 - 3
(0 - 0)
Neman Mosty
By3
05/06
2021
Smena Volkovysk
8 - 1
(5 - 0)
Ошмяни
By3
26/05
2021
Ошмяни
2 - 9
(0 - 3)
Островец ФК
By3
15/05
2021
Belaya Rus
1 - 4
(0 - 3)
Ошмяни
By3
01/05
2021
Ошмяни
0 - 2
( - )
FSK Grodnensky
By3
30/08
2020
Ошмяни
0 - 5
(0 - 1)
Торпедо Жодино
ByC
06/06
2020
Горки
0 - 3
(0 - 2)
Ошмяни
ByC
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
6
100%
Вижте всички
{"lg_-1":[2,0,9,11],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[1,null,8,9],"lg_373_6":[null,null,6,6],"lg_304":[1,null,1,2],"lg_304_6":[1,null,1,2]}
Чай
домакински мачове:
Всички
27/06
2021
Чайка Зелва
0 - 2
(0 - 1)
FK Slonim Siti
By3
13/06
2021
Чайка Зелва
2 - 3
(0 - 2)
FK Shchuchyn
By3
29/05
2021
Чайка Зелва
4 - 1
(2 - 1)
FK Svislach
By3
01/05
2021
Чайка Зелва
1 - 0
( - )
Smena Volkovysk
By3
Победи
2
50%
Равенства
0
0%
Загуби
2
50%
{"lg_-1":[2,0,2,4],"lg_-1_6":[2,0,2,4],"lg_373":[2,null,2,4],"lg_373_6":[2,null,2,4]}
Ошм
гостувания:
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
27/06
2021
FK Shchuchyn
3 - 0
( - )
Ошмяни
By3
16/06
2021
FK Svislach
3 - 2
(1 - 1)
Ошмяни
By3
05/06
2021
Smena Volkovysk
8 - 1
(5 - 0)
Ошмяни
By3
15/05
2021
Belaya Rus
1 - 4
(0 - 3)
Ошмяни
By3
06/06
2020
Горки
0 - 3
(0 - 2)
Ошмяни
ByC
Победи
2
40%
Равенства
0
0%
Загуби
3
60%
{"lg_-1":[2,0,3,5],"lg_-1_6":[2,0,3,5],"lg_373":[1,null,3,4],"lg_373_6":[1,null,3,4],"lg_304":[1,null,null,1],"lg_304_6":[1,null,null,1]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Чайка Зелва
Изиграни мачове:
8
Ошмяни
Изиграни мачове:
11
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
14
1.75
2.38
19
13
1.18
3.64
40
Под/Над
1.5
1
7
13%
88%
0
11
0%
100%
2.5
2
6
25%
75%
1
10
9%
91%
3.5
3
5
38%
63%
5
6
45%
55%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
6
2
75%
25%
5
6
45%
55%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
7
13%
88%
1
10
9%
91%
Отбелязан гол (Да/Не)
7
1
88%
13%
6
5
55%
45%
Чай
следващи мачове
Трудност
Ошм
Лесен 1
Най-тежък 5
Ошмяни (Д)
By3
07/07/2021
3
FSK Grodnensky (Г)
By3
11/07/2021
Belaya Rus (Д)
By3
18/07/2021
Островец ФК (Г)
By3
25/07/2021
2
Smena Volkovysk (Г)
By3
28/07/2021
Neman Mosty (Д)
By3
01/08/2021
Чайка Зелва (Г)
By3
07/07/2021
1
FK Slonim Siti (Д)
By3
11/07/2021
HCS-Olympia (Г)
By3
18/07/2021
FSK Grodnensky (Г)
By3
27/07/2021
Belaya Rus (Д)
By3
31/07/2021
Островец ФК (Г)
By3
07/08/2021
2
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма