Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
133
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
Прогнози за утре
62
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
252
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Всички прогнози
704
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
13
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
20
Топ Европейски
42
Европейски
225
Американски
33
Африкански
20
Азиатски
55
Австралийски
10
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
1
Примера дивисион
1
Първа Бундеслига
9
Серия А
2
Лига 1
11
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
1
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Ливърпул
37%
Вероятност за равенство
13/05/2024 22:00
AVL - LIV,
22:00
EPL
Барселона
40%
Вероятност за победа
13/05/2024 22:00
FCB - RSO,
22:00
Es1
Лече
39%
Вероятност за равенство
13/05/2024 19:30
LEC - UDI,
19:30
It1
Фиорентина
45%
Вероятност за равенство
13/05/2024 21:45
FIO - MON,
21:45
It1
Малмьо ФФ
65%
Вероятност за победа
13/05/2024 20:10
GOT - MAL,
20:10
Se1
Велес Сарсфийлд
36%
Вероятност за победа
14/05/2024 01:00
GIM - VEL,
01:00
Ar1
Банфилд
40%
Вероятност за равенство
14/05/2024 03:00
USF - BAN,
03:00
Ar1
json_m
Прогноза
ФК Зорка-БДУ (Ж)
-
ФК Минск (Ж)
13°C
З
П
П
З
П
П
12/07/2020 18:00
2
1 - 6
FT
П
П
П
П
П
З
Беларус Женска Премиър лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 10
ByW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
12/07/2020 18:00
26
22
52
2
2
-
3
2 - 3
4.36
13°
-
-
-
-
FT
1 - 6
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10
ByW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
12/07/2020 18:00
13
87
Над
4.36
2 - 3
4.36
13°
-
-
-
FT
1 - 6
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10
ByW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
12/07/2020 18:00
27
16
58
2
13°
-
FT
1 - 6
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10
ByW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
12/07/2020 18:00
30%
2
2
2
-
3
2 - 3
13°
-
FT
1 - 6
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10
ByW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
12/07/2020 18:00
4
96
Да
2
-
3
2 - 3
4.36
13°
-
-
-
FT
1 - 6
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10
ByW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
12/07/2020 18:00
78%
21
2
-
3
2 - 3
4.36
13°
-
FT
1 - 6
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10
ByW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
12/07/2020 18:00
52%
Гост -0.75
2
-
3
2 - 3
4.36
13°
-
FT
1 - 6
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 10
ByW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ФК Минск (Ж)
12/07/2020 18:00
2
-
3
2 - 3
4.36
13°
FT
1 - 6
(0 - 2)
Мачове между двата отбора:
Всички
Женска Премиър лига
Купа на Беларус - жени
16/05
2020
ФК Минск (Ж)
4 - 0
(3 - 0)
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
23/10
2019
ФК Минск (Ж)
5 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
17/09
2019
ФК Минск (Ж)
2 - 1
(1 - 1)
ФК Зорка-БДУ (Ж)
BCW
25/08
2019
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 4
(0 - 2)
ФК Минск (Ж)
BCW
06/07
2019
ФК Минск (Ж)
2 - 1
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
19/05
2019
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 2
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
24/08
2018
ФК Минск (Ж)
0 - 2
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
17/06
2018
ФК Минск (Ж)
3 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
16/04
2018
ФК Зорка-БДУ (Ж)
1 - 3
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
23/09
2017
ФК Минск (Ж)
1 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
16/06
2017
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 1
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
23/04
2017
ФК Минск (Ж)
3 - 1
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
02/10
2016
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 2
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
07/09
2016
ФК Минск (Ж)
1 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
24/05
2016
ФК Минск (Ж)
0 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
17/04
2016
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 1
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
27/09
2015
ФК Зорка-БДУ (Ж)
2 - 1
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
07/08
2015
ФК Минск (Ж)
3 - 1
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
20/06
2015
ФК Зорка-БДУ (Ж)
1 - 1
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
02/05
2015
ФК Минск (Ж)
1 - 1
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
18/10
2014
ФК Минск (Ж)
2 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
28/08
2014
ФК Зорка-БДУ (Ж)
2 - 2
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
22/06
2014
ФК Минск (Ж)
1 - 3
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
19/04
2014
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 4
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
01/10
2013
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 1
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
29/08
2013
ФК Минск (Ж)
1 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
20/08
2013
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0 - 3
( - )
ФК Минск (Ж)
ByW
30/05
2013
ФК Минск (Ж)
1 - 0
( - )
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
ФК Зорка-БДУ (Ж)
0
0%
Равенства
0
0%
ФК Минск (Ж)
6
100%
Вижте всички
{"lg_-1":[3,4,21,28],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_404":[3,4,19,26],"lg_404_6":[1,null,5,6],"lg_718":[null,null,2,2],"lg_718_6":[null,null,2,2]}
Класиране към 12/07/2020
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Динамо-БГУФК (W)
27
9
9
0
0
52
1
51
2
ФК Минск (W)
24
9
8
0
1
54
3
51
3
ФК Зорка-БДУ (W)
18
9
6
0
3
21
11
10
4
Неман Гродно (W)
18
9
6
0
3
22
14
8
5
Бобруйчанка (W)
7
9
2
1
6
12
30
-18
6
Днепър Могилев (W)
7
9
2
1
6
3
33
-30
7
Беларус (W) U19
6
9
2
0
7
10
33
-23
8
БОТСОР (W)
0
9
0
0
9
0
49
-49
Шампионска Лига
ZOR
мачове
Всички
Женска Премиър лига
Купа на Беларус - жени
08/07
2020
ФК Зорка-БДУ (Ж)
3 - 5
(1 - 2)
Динамо-БГУФК (Ж)
BCW
05/07
2020
Неман Гродно (W)
1 - 2
(1 - 1)
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
29/06
2020
ФК Зорка-БДУ (Ж)
7 - 0
(4 - 0)
БОТСОР (W)
ByW
24/06
2020
Динамо-БГУФК (Ж)
6 - 0
(4 - 0)
ФК Зорка-БДУ (Ж)
BCW
20/06
2020
Бобруйчанка (Ж)
2 - 4
(1 - 1)
ФК Зорка-БДУ (Ж)
ByW
14/06
2020
ФК Зорка-БДУ (Ж)
2 - 0
(1 - 0)
Днепър Могилев (Ж)
ByW
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[4,0,2,6],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_404":[4,null,null,4],"lg_404_6":[4,null,null,4],"lg_718":[null,null,2,2],"lg_718_6":[null,null,2,2]}
MIN
мачове
Всички
05/07
2020
ФК Минск (Ж)
8 - 0
(2 - 0)
БОТСОР (W)
ByW
28/06
2020
Днепър Могилев (Ж)
0 - 9
(0 - 4)
ФК Минск (Ж)
ByW
19/06
2020
Беларус (Ж) U19
1 - 6
(0 - 2)
ФК Минск (Ж)
ByW
14/06
2020
ФК Минск (Ж)
5 - 0
(3 - 0)
Неман Гродно (W)
ByW
31/05
2020
Бобруйчанка (Ж)
0 - 3
(0 - 3)
ФК Минск (Ж)
ByW
24/05
2020
ФК Минск (Ж)
1 - 2
(0 - 1)
Динамо-БГУФК (Ж)
ByW
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
{"lg_-1":[5,0,1,6],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_404":[5,null,1,6],"lg_404_6":[5,null,1,6]}
ZOR
домакински мачове:
Всички
Женска Премиър лига
Купа на Беларус - жени
08/07
2020
ФК Зорка-БДУ (Ж)
3 - 5
(1 - 2)
Динамо-БГУФК (Ж)
BCW
29/06
2020
ФК Зорка-БДУ (Ж)
7 - 0
(4 - 0)
БОТСОР (W)
ByW
14/06
2020
ФК Зорка-БДУ (Ж)
2 - 0
(1 - 0)
Днепър Могилев (Ж)
ByW
Победи
2
67%
Равенства
0
0%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[2,0,1,3],"lg_-1_6":[2,0,1,3],"lg_404":[2,null,null,2],"lg_404_6":[2,null,null,2],"lg_718":[null,null,1,1],"lg_718_6":[null,null,1,1]}
MIN
гостувания:
Всички
28/06
2020
Днепър Могилев (Ж)
0 - 9
(0 - 4)
ФК Минск (Ж)
ByW
19/06
2020
Беларус (Ж) U19
1 - 6
(0 - 2)
ФК Минск (Ж)
ByW
31/05
2020
Бобруйчанка (Ж)
0 - 3
(0 - 3)
ФК Минск (Ж)
ByW
Победи
3
100%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[3,0,0,3],"lg_-1_6":[3,0,0,3],"lg_404":[3,null,null,3],"lg_404_6":[3,null,null,3]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
ФК Зорка-БДУ (Ж)
Изиграни мачове:
6
ФК Минск (Ж)
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
18
3
2.33
14
32
5.33
0.5
3
Под/Над
1.5
0
6
0%
100%
0
6
0%
100%
2.5
1
5
17%
83%
0
6
0%
100%
3.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
4
33%
67%
4
2
67%
33%
Отбелязан гол (Да/Не)
5
1
83%
17%
6
0
100%
0%
ZOR
следващи мачове
Трудност
MIN
Лесен 1
Най-тежък 5
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
12/07/2020
4
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
21/07/2020
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
27/07/2020
5
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
01/08/2020
2
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
10/08/2020
3
БОТСОР (W) (Г)
ByW
23/08/2020
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
12/07/2020
4
Неман Гродно (W) (Д)
BCW
17/07/2020
2
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
22/07/2020
5
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
26/07/2020
3
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
02/08/2020
2
Неман Гродно (W) (Г)
BCW
05/08/2020
2
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
10/09/2020
2
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
26/09/2020
4
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
05/10/2020
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
10/10/2020
5
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
31/10/2020
2
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
08/11/2020
3
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
21/03/2021
4
Витебск (Ж) (Г)
ByW
27/03/2021
1
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
03/04/2021
1
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
17/04/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
25/04/2021
5
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
29/04/2021
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
08/05/2021
2
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
13/05/2021
2
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
20/05/2021
3
Бобруйчанка (Ж) (Г)
BCW
24/05/2021
3
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
29/05/2021
4
Витебск (Ж) (Д)
ByW
05/06/2021
1
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
18/06/2021
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
23/06/2021
5
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
27/06/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
02/07/2021
5
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
10/07/2021
1
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
16/07/2021
2
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
23/07/2021
2
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
01/08/2021
3
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
11/08/2021
4
Витебск (Ж) (Г)
ByW
29/08/2021
1
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
05/09/2021
1
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
25/09/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
02/10/2021
5
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
08/10/2021
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
30/10/2021
2
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
06/11/2021
2
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
14/11/2021
3
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
18/03/2022
1
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
27/03/2022
3
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
02/04/2022
2
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
17/04/2022
1
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
22/04/2022
Витебск (Ж) (Д)
ByW
30/04/2022
1
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
06/05/2022
4
Сморгон (Ж) (Д)
BCW
15/05/2022
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
22/05/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
29/05/2022
5
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
05/06/2022
1
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
12/06/2022
3
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
19/06/2022
2
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
08/07/2022
1
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
15/07/2022
Витебск (Ж) (Г)
ByW
24/07/2022
1
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
13/08/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
27/08/2022
5
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
10/09/2022
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
18/09/2022
5
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
23/09/2022
4
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
01/10/2022
4
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
16/10/2022
1
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
21/10/2022
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
30/10/2022
3
Витебск (Ж) (Д)
ByW
05/11/2022
1
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
20/11/2022
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
26/11/2022
2
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
18/03/2023
3
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
26/03/2023
5
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
31/03/2023
4
Витебск (Ж) (Д)
ByW
14/04/2023
1
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
21/04/2023
1
ДЮСШ Пинского (Ж) (Д)
ByW
02/05/2023
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
07/05/2023
2
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
11/05/2023
Бобруйчанка (Ж) (Г)
BCW
17/05/2023
3
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
22/05/2023
1
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
27/05/2023
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
03/06/2023
3
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
10/06/2023
5
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
17/06/2023
4
Витебск (Ж) (Г)
ByW
24/06/2023
1
ФК Минск (Ж) (Г)
BCW
28/06/2023
4
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
02/07/2023
1
ДЮСШ Пинского (Ж) (Г)
ByW
21/07/2023
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
26/07/2023
2
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
31/07/2023
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
06/08/2023
1
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
13/08/2023
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
20/08/2023
ДЮСШ Пинского (Ж) (Г)
ByW
27/08/2023
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
02/09/2023
2
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
09/09/2023
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
16/09/2023
5
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
30/09/2023
1
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
08/10/2023
3
Витебск (Ж) (Г)
ByW
13/10/2023
1
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
12/11/2023
ФК Минск (Ж) (Г)
ByW
19/11/2023
4
ФК Минск (Ж) (Д)
ByW
16/03/2024
4
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
23/03/2024
1
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
10/08/2020
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
23/08/2020
2
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
31/08/2020
5
БОТСОР (W) (Г)
ByW
10/09/2020
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
26/09/2020
4
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
03/10/2020
5
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
11/10/2020
3
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
31/10/2020
2
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
08/11/2020
1
Влажния (Ж) (Г)
CLW
19/11/2020
LSK Kvinner W (Д)
CLW
09/12/2020
LSK Kvinner W (Г)
CLW
16/12/2020
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
21/03/2021
4
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
28/03/2021
3
Витебск (Ж) (Д)
ByW
02/04/2021
1
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
17/04/2021
1
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
23/04/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
29/04/2021
5
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
07/05/2021
1
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
14/05/2021
2
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
19/05/2021
2
Днепър Могилев (Ж) (Г)
BCW
24/05/2021
2
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
29/05/2021
4
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
04/06/2021
3
Витебск (Ж) (Г)
ByW
18/06/2021
1
Неман Гродно (W) (Г)
BCW
23/06/2021
2
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
27/06/2021
1
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
02/07/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
11/07/2021
5
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
17/07/2021
1
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
23/07/2021
2
Неман Гродно (W) (Г)
ByW
31/07/2021
2
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
BCW
06/08/2021
5
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
11/08/2021
4
Trondheims-Ørn W (Д)
CLW
18/08/2021
Celtic W (Д)
CLW
21/08/2021
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
29/08/2021
3
Витебск (Ж) (Д)
ByW
05/09/2021
1
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
24/09/2021
1
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
02/10/2021
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
10/10/2021
5
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
31/10/2021
1
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
06/11/2021
2
Неман Гродно (W) (Д)
ByW
14/11/2021
2
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
20/03/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
27/03/2022
5
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
01/04/2022
1
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
17/04/2022
3
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
22/04/2022
2
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
29/04/2022
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
06/05/2022
4
ФК Гомел (Ж) (Д)
BCW
16/05/2022
1
Витебск (Ж) (Г)
ByW
21/05/2022
1
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
28/05/2022
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
04/06/2022
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
11/06/2022
5
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
16/06/2022
1
Днепър Могилев (Ж) (Г)
BCW
05/07/2022
2
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
10/07/2022
3
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
17/07/2022
2
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
22/07/2022
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
06/08/2022
5
Витебск (Ж) (Д)
ByW
12/08/2022
1
Slovacko W (Д)
CLW
18/08/2022
Trondheims-Ørn W (Д)
CLW
21/08/2022
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
27/08/2022
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
11/09/2022
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
17/09/2022
3
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
23/09/2022
4
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
01/10/2022
4
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
16/10/2022
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
21/10/2022
2
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
29/10/2022
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
05/11/2022
5
Витебск (Ж) (Г)
ByW
20/11/2022
1
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
26/11/2022
1
Витебск (Ж) (Д)
ByW
18/03/2023
1
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
26/03/2023
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
31/03/2023
4
ДЮСШ Пинского (Ж) (Г)
ByW
15/04/2023
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
22/04/2023
2
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
28/04/2023
ФК Гомел (Ж) (Д)
ByW
02/05/2023
1
Динамо Брест (Ж) (Г)
ByW
07/05/2023
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
12/05/2023
3
Сморгон (Ж) (Д)
BCW
16/05/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
ByW
21/05/2023
5
Витебск (Ж) (Г)
ByW
04/06/2023
1
Беларус (Ж) U19 (Д)
ByW
09/06/2023
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
17/06/2023
4
ДЮСШ Пинского (Ж) (Д)
ByW
23/06/2023
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
BCW
28/06/2023
4
Днепър Могилев (Ж) (Г)
ByW
02/07/2023
2
Сморгон (Ж) (Д)
ByW
07/07/2023
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
21/07/2023
1
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
25/07/2023
Бобруйчанка (Ж) (Г)
ByW
30/07/2023
3
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
05/08/2023
5
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
09/08/2023
Динамо-БГУФК (Ж) (Г)
BCW
19/08/2023
5
ДЮСШ Пинского (Ж) (Г)
ByW
23/08/2023
Динамо Брест (Ж) (Д)
ByW
01/09/2023
Vålerenga W (Д)
CLW
06/09/2023
Брьондби Ж (Г)
CLW
09/09/2023
3
Днепър Могилев (Ж) (Д)
ByW
15/09/2023
2
ФК Гомел (Ж) (Г)
ByW
01/10/2023
1
Динамо-БГУФК (Ж) (Д)
ByW
08/10/2023
5
Беларус (Ж) U19 (Г)
ByW
15/10/2023
1
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
05/11/2023
3
Витебск (Ж) (Г)
ByW
11/11/2023
1
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Д)
ByW
19/11/2023
4
ФК Зорка-БДУ (Ж) (Г)
ByW
16/03/2024
4
Бобруйчанка (Ж) (Д)
ByW
23/03/2024
3
Сморгон (Ж) (Г)
ByW
28/03/2024
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма