Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
287
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
34
Прогнози за утре
283
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
731
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
91
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
101
Американски
153
Африкански
6
Азиатски
82
Австралийски
12
Интернационални
12
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
8
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
10
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
4
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
8
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
ФК Жлобин
-
19°C
П
З
П
З
З
З
01/07/2023 16:00
2
1 - 3
FT
П
З
З
П
П
Р
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 11, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
01/07/2023 16:00
28
10
62
2
1
-
2
1 - 2
2.63
19°
-
-
-
-
FT
1 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 11, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
01/07/2023 16:00
47
53
Над
2.63
1 - 2
2.63
19°
-
-
-
FT
1 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 11, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
01/07/2023 16:00
33
33
33
1
19°
-
FT
1 - 3
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 11, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
01/07/2023 16:00
20%
1
2
1
-
2
1 - 2
19°
-
FT
1 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 11, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
01/07/2023 16:00
33
67
Да
1
-
2
1 - 2
2.63
19°
-
-
-
FT
1 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 11, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
01/07/2023 16:00
90%
21
1
-
2
1 - 2
2.63
19°
-
FT
1 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 11, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
01/07/2023 16:00
62%
Гост -0.75
1
-
2
1 - 2
2.63
19°
-
FT
1 - 3
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 11, Group Gomel Region
By3
ФК Жлобин
01/07/2023 16:00
1
-
2
1 - 2
2.63
19°
FT
1 - 3
Мачове между двата отбора
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
06/05
2023
2 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
10/09
2022
3 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
02/07
2022
ФК Жлобин
0 - 1
(0 - 1)
By3
11/09
2021
3 - 1
(1 - 1)
ФК Жлобин
By3
29/05
2021
ФК Жлобин
2 - 4
(2 - 1)
By3
12/07
2009
ФК Жлобин
2 - 0
( - )
ByC
ФК Жлобин
1
17%
Равенства
0
0%
5
83%
{"lg_-1":[1,0,5,6],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[null,null,5,5],"lg_373_6":[null,null,5,5],"lg_304":[1,null,null,1],"lg_304_6":[1,null,null,1]}
Класиране към 01/07/2023
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Traktor Minsk
19
8
6
1
1
21
9
12
2
Тоерпедо Минск
14
7
4
2
1
16
12
4
3
Крумкачи
13
7
4
1
2
19
10
9
4
БГУ Минск
13
7
4
1
2
16
9
7
5
Uni Minsk
13
7
4
1
2
13
8
5
6
SDJuShOR-3
7
6
2
1
3
11
9
2
7
Urozhaynaya
5
6
1
2
3
12
15
-3
8
Serebryanka
3
7
1
0
6
8
23
-15
9
Energetik
1
7
0
1
6
2
23
-21
Плейофи
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Kolos
14
6
4
2
0
17
1
16
2
Falko Cherkassy
13
6
4
1
1
36
8
28
3
Виктория Марийна Горка
13
6
4
1
1
24
10
14
4
Livadija
10
6
3
1
2
16
11
5
5
Molodechno-2018 II
9
6
3
0
3
18
12
6
6
Berezino
6
6
2
0
4
13
34
-21
7
Viliya Vileyka
4
6
1
1
4
9
33
-24
8
FK Krupki
0
6
0
0
6
5
29
-24
Плейофи полуфинал
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
15
6
5
0
1
36
2
34
2
Bobovnya
14
7
4
2
1
16
8
8
3
Неман-Агро
12
6
4
0
2
21
10
11
4
FS Respect
10
7
3
1
3
13
16
-3
5
FK Slutsk-2
9
7
3
0
4
8
18
-10
6
FK Lyuban
5
6
1
2
3
3
13
-10
7
Клецк
5
7
1
2
4
6
24
-18
8
Starye Dorogi
3
6
0
3
3
5
17
-12
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region East
Group Mogilev Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
21
7
7
0
0
27
6
21
2
Горки
18
7
6
0
1
50
2
48
3
Klimovichy
15
7
5
0
2
19
11
8
4
FK Krasnopole
12
7
4
0
3
22
22
0
5
FK Kostyukovichi
9
7
3
0
4
11
11
0
6
Niva Chavusy
7
7
2
1
4
14
9
5
7
Slavgorod
7
7
2
1
4
11
26
-15
8
Dribin
6
7
2
0
5
12
35
-23
9
Sozh Krichev
5
7
1
2
4
19
21
-2
10
Vikhra
3
7
1
0
6
7
49
-42
Плейофи полуфинал
Group Mogilev Region West
Group Mogilev Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Днепър Могилев II
15
5
5
0
0
31
5
26
2
Torpeda
13
5
4
1
0
39
4
35
3
Drut Belynichi
10
6
3
1
2
18
10
8
4
Спартак Шклов
9
5
3
0
2
9
4
5
5
Zarya Krugloe
9
7
3
0
4
13
15
-2
6
Kolos Kirovsk
3
5
1
0
4
11
26
-15
7
Ptich
3
5
1
0
4
5
22
-17
8
Bykhov
3
6
1
0
5
5
45
-40
Плейофи полуфинал
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
24
8
8
0
0
48
3
45
2
Припят Олшани
19
7
6
1
0
33
7
26
3
Gantsevichi
16
9
4
4
1
35
18
17
4
Nadezhda Gorodishche
14
8
4
2
2
29
16
13
5
Volna Pinsk II
14
8
4
2
2
19
18
1
6
11
8
3
2
3
13
20
-7
7
DUSSH Stolin
6
9
1
3
5
10
28
-18
8
FK Ivanovo
5
8
1
2
5
15
21
-6
9
FK Luninets
4
7
1
1
5
17
21
-4
10
Volat Lyakhavichi
1
10
0
1
9
8
75
-67
Шампионска група
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
GOLHU Gomel
21
8
7
0
1
35
8
27
2
MNPZ Mozyr
19
8
6
1
1
35
7
28
3
16
8
5
1
2
29
11
18
4
DUSSH-2 Rechitsa
12
8
3
3
2
14
11
3
5
Iput DYuSSh
9
8
3
0
5
13
16
-3
6
ФК Жлобин
6
8
2
0
6
9
28
-19
7
Dnepr Rogachev
4
7
1
1
5
13
49
-36
8
Svetlogorsk
3
7
1
0
6
7
25
-18
Плейофи
Group Gorodno Region East
Group Gorodno Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FSK Dyatlovo
18
6
6
0
0
24
6
18
2
Smorgon II
11
5
3
2
0
10
2
8
3
Fakel Novogrudok
9
5
3
0
2
14
8
6
4
FK Lida-2
7
6
2
1
3
9
8
1
5
FK Shchuchyn
6
6
2
0
4
11
10
1
6
Ostrovets II
4
6
1
1
4
5
15
-10
7
Ошмяни
3
6
1
0
5
4
28
-24
Шампионска група
Group Gorodno Region West
Group Gorodno Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
13
5
4
1
0
18
6
12
2
Neman Mosty
10
5
3
1
1
9
6
3
3
Smena Volkovysk
9
6
3
0
3
18
16
2
4
FK Svislach
9
6
3
0
3
8
9
-1
5
Чайка Зелва
9
6
3
0
3
9
14
-5
6
FSK Grodnensky
4
6
1
1
4
4
10
-6
7
FK Slonim Siti
1
4
0
1
3
6
11
-5
Шампионска група
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
18
7
6
0
1
22
5
17
2
FK Miory
18
7
6
0
1
25
14
11
3
Niva Tolochin
15
7
5
0
2
15
9
6
4
FK Senno
11
7
3
2
2
28
16
12
5
DYuSSh Orsha
11
7
3
2
2
21
11
10
6
Gorodok lions
4
7
1
1
5
27
25
2
7
FK Glubokoe
4
6
1
1
4
7
26
-19
8
ФК Полоцк
3
7
1
0
6
16
18
-2
9
FK Lepel
3
7
1
0
6
3
52
-49
10
PMC Pastavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Tsentr Futbola
27
9
9
0
0
71
1
70
2
FK Vysokoe
21
8
7
0
1
36
14
22
3
Krechet Bereza
21
9
7
0
2
34
18
16
4
Ивацевичи
18
8
6
0
2
39
8
31
5
Agro-Pelishche
15
8
5
0
3
28
13
15
6
9
8
3
0
5
20
37
-17
7
Kommunalnik Beloozersk
7
10
2
1
7
7
31
-24
8
FK Drohichyn
6
8
2
0
6
12
47
-35
9
FK Pruzhany
3
9
1
0
8
10
45
-35
10
Port SK
1
9
0
1
8
5
48
-43
Шампионска група
Minsk Region Final Group
Minsk Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Brest Region Final Group
Brest Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Grodno Region Final Group
Grodno Region Final Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 1
Promotion Group 1
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 2
Promotion Group 2
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 3
Promotion Group 3
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Promotion Group 4
Promotion Group 4
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
ФК
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
24/06
2023
Iput DYuSSh
1 - 2
( - )
ФК Жлобин
By3
17/06
2023
Dnepr Rogachev
5 - 3
( - )
ФК Жлобин
By3
10/06
2023
ФК Жлобин
2 - 0
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
03/06
2023
ФК Жлобин
0 - 1
( - )
MNPZ Mozyr
By3
27/05
2023
Svetlogorsk
3 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
20/05
2023
ФК Жлобин
1 - 12
( - )
GOLHU Gomel
By3
06/05
2023
2 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
22/04
2023
ФК Жлобин
1 - 4
( - )
Iput DYuSSh
By3
28/05
2022
Стэнлес Пинск
3 - 2
(0 - 1)
ФК Жлобин
ByC
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[2,0,7,9],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[2,null,6,8],"lg_373_6":[2,null,4,6],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
мачове
Всички
25/06
2023
10 - 1
( - )
Svetlogorsk
By3
17/06
2023
1 - 4
( - )
GOLHU Gomel
By3
10/06
2023
MNPZ Mozyr
1 - 0
( - )
By3
03/06
2023
Iput DYuSSh
1 - 4
( - )
By3
27/05
2023
7 - 1
( - )
Dnepr Rogachev
By3
20/05
2023
DUSSH-2 Rechitsa
1 - 1
( - )
By3
06/05
2023
2 - 0
( - )
ФК Жлобин
By3
22/04
2023
Svetlogorsk
2 - 4
( - )
By3
Победи
3
50%
Равенства
1
17%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[5,1,2,8],"lg_-1_6":[3,1,2,6],"lg_373":[5,1,2,8],"lg_373_6":[3,1,2,6]}
ФК
Домакински мачове
Всички
10/06
2023
ФК Жлобин
2 - 0
( - )
DUSSH-2 Rechitsa
By3
03/06
2023
ФК Жлобин
0 - 1
( - )
MNPZ Mozyr
By3
20/05
2023
ФК Жлобин
1 - 12
( - )
GOLHU Gomel
By3
22/04
2023
ФК Жлобин
1 - 4
( - )
Iput DYuSSh
By3
Победи
1
25%
Равенства
0
0%
Загуби
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_373":[1,null,3,4],"lg_373_6":[1,null,3,4]}
Гостувания
Всички
10/06
2023
MNPZ Mozyr
1 - 0
( - )
By3
03/06
2023
Iput DYuSSh
1 - 4
( - )
By3
20/05
2023
DUSSH-2 Rechitsa
1 - 1
( - )
By3
22/04
2023
Svetlogorsk
2 - 4
( - )
By3
Победи
2
50%
Равенства
1
25%
Загуби
1
25%
{"lg_-1":[2,1,1,4],"lg_-1_6":[2,1,1,4],"lg_373":[2,1,1,4],"lg_373_6":[2,1,1,4]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
ФК Жлобин
Изиграни мачове:
9
Изиграни мачове:
8
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
11
1.22
3.44
31
29
3.63
1.38
11
Под/Над
1.5
1
8
11%
89%
1
7
13%
88%
2.5
3
6
33%
67%
3
5
38%
63%
3.5
5
4
56%
44%
3
5
38%
63%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
5
4
56%
44%
6
2
75%
25%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
8
11%
89%
1
7
13%
88%
Отбелязан гол (Да/Не)
6
3
67%
33%
7
1
88%
13%
ФК
Следващи мачове
Трудност
Лесен 1
Най-тежък 5
(Д)
By3
01/07/2023
GOLHU Gomel (Г)
By3
08/07/2023
Svetlogorsk (Д)
By3
15/07/2023
MNPZ Mozyr (Г)
By3
22/07/2023
DUSSH-2 Rechitsa (Г)
By3
29/07/2023
Dnepr Rogachev (Д)
By3
05/08/2023
ФК Жлобин (Г)
By3
01/07/2023
1
DUSSH-2 Rechitsa (Д)
By3
08/07/2023
Dnepr Rogachev (Г)
By3
16/07/2023
Iput DYuSSh (Д)
By3
22/07/2023
MNPZ Mozyr (Д)
By3
29/07/2023
GOLHU Gomel (Г)
By3
05/08/2023
Iput DYuSSh (Д)
By3
12/08/2023
(Г)
By3
19/08/2023
GOLHU Gomel (Д)
By3
26/08/2023
Svetlogorsk (Г)
By3
02/09/2023
MNPZ Mozyr (Д)
By3
09/09/2023
DUSSH-2 Rechitsa (Д)
By3
16/09/2023
Dnepr Rogachev (Г)
By3
23/09/2023
Svetlogorsk (Г)
By3
12/08/2023
ФК Жлобин (Д)
By3
19/08/2023
1
DUSSH-2 Rechitsa (Г)
By3
26/08/2023
Dnepr Rogachev (Д)
By3
02/09/2023
Iput DYuSSh (Г)
By3
09/09/2023
MNPZ Mozyr (Г)
By3
16/09/2023
GOLHU Gomel (Д)
By3
23/09/2023
Вижте всички
<
Юни 2024
Футбол прогнози
>
{"5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма