Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
160
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
5
Прогнози за утре
352
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1651
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2262
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
65
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
32
Топ Европейски
64
Европейски
567
Американски
213
Африкански
77
Азиатски
126
Австралийски
43
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
7
Саудитска Про Лига
6
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
1
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
4
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
4
Копа Судамерикана
4
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Ал Таавон
43%
Вероятност за победа
09/05/2024 18:00
ALR - Ал ,
18:00
Sa1
json_m
Прогноза
Спартак Шклов
-
Niva Chavusy
З
П
Р
З
Р
З
07/05/2022 18:00
2
1 - 1
FT
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 3, Group Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Niva Chavusy
07/05/2022 18:00
33
30
37
2
0
-
2
0 - 2
2.06
-
-
-
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Niva Chavusy
07/05/2022 18:00
59
41
Под
2.06
0 - 2
2.06
-
-
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Niva Chavusy
07/05/2022 18:00
33
33
33
1
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Niva Chavusy
07/05/2022 18:00
12%
1
2
0
-
2
0 - 2
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Niva Chavusy
07/05/2022 18:00
71
29
Не
0
-
2
0 - 2
2.06
-
-
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Niva Chavusy
07/05/2022 18:00
70%
21
0
-
2
0 - 2
2.06
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Niva Chavusy
07/05/2022 18:00
37%
Гост -0.75
0
-
2
0 - 2
2.06
-
FT
1 - 1
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 3, Group Mogilev Region
By3
Спартак Шклов
Niva Chavusy
07/05/2022 18:00
0
-
2
0 - 2
2.06
FT
1 - 1
Мачове между двата отбора:
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 07/05/2022
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Енергетик-БГАТУ
6
2
2
0
0
9
1
8
2
Uni Minsk
6
3
2
0
1
8
5
3
3
Traktor Minsk
3
2
1
0
1
5
2
3
4
Крумкачи
3
1
1
0
0
2
0
2
5
Тоерпедо Минск
3
1
1
0
0
3
2
1
6
Serebryanka
3
2
1
0
1
4
7
-3
7
Urozhaynaya
3
2
1
0
1
2
5
-3
8
БГУ Минск
0
2
0
0
2
2
6
-4
9
SDJuShOR-3
0
3
0
0
3
3
10
-7
Плейофи осминафинали
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Виктория Марийна Горка
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Berezino
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Viliya Vileyka
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Kolos
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Falko Cherkassy
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Krupki
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Livadija
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Zhodino Yuzhnoe
0
0
0
0
0
0
0
0
Следваща фаза
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Неман-Агро
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Клецк
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Uzda
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Starye Dorogi
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Slutsk-2
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Partizan Salihorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Bobovnya
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FS Respect
0
0
0
0
0
0
0
0
Следваща фаза
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Спартак Шклов
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Горки
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Krasnopole
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Chavusy
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Sozh Krichev
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Zarya Krugloe
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Kirovsk
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Servolyuks
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи осминафинали
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
6
2
2
0
0
6
3
3
2
FK Luninets
3
2
1
0
1
4
1
3
3
FK Ivanovo
3
1
1
0
0
3
0
3
4
Припят Олшани
3
2
1
0
1
8
6
2
5
Nadezhda Gorodishche
3
2
1
0
1
4
5
-1
6
DUSSH Stolin
0
1
0
0
1
1
5
-4
7
Гранит
0
2
0
0
2
1
7
-6
Шампионски плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Drohichyn
6
2
2
0
0
6
4
2
2
Niva Dolbizno
3
1
1
0
0
6
0
6
3
Ивацевичи
3
1
1
0
0
4
0
4
4
FK Vysokoe
3
2
1
0
1
5
6
-1
5
Динамо Брест Малорита
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Krechet Bereza
0
2
0
0
2
2
7
-5
7
0
2
0
0
2
2
8
-6
Шампионски плейофи
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
ФК Жлобин
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Бумпром
0
0
0
0
0
0
0
0
4
MNPZ Mozyr
0
0
0
0
0
0
0
0
5
GOLHU Gomel
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Iput DYuSSh
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Svetlogorsk
0
0
0
0
0
0
0
0
8
DUSSH-2 Rechitsa
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Vetka DYuSSh
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Dnepr Rogachev
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи осминафинали
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Svislach
3
1
1
0
0
5
1
4
2
FSK Grodnensky
3
1
1
0
0
4
3
1
3
Чайка Зелва
3
1
1
0
0
2
1
1
4
Neman Mosty
1
1
0
1
0
2
2
0
5
Smena Volkovysk
1
1
0
1
0
2
2
0
6
FK Slonim Siti
1
1
0
1
0
0
0
0
7
FK Shchuchyn
1
1
0
1
0
0
0
0
8
FSK Dyatlovo
0
1
0
0
1
3
4
-1
9
Neman-Belkard Grodno
0
1
0
0
1
1
2
-1
10
Fakel Novogrudok
0
1
0
0
1
1
5
-4
Плейофи осминафинали
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
ФК Полоцк
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Miory
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Senno
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Gazovik Vitebsk
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Lepel
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Gorodok lions
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Niva Tolochin
0
0
0
0
0
0
0
0
8
DYuSSh Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Veles 2020
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Postavy
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи осминафинали
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
12
0
0
0
0
0
0
0
2
Niva Dolbizno
12
0
0
0
0
0
0
0
3
Припят Олшани
6
0
0
0
0
0
0
0
4
Ивацевичи
3
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Vysokoe
3
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Luninets
0
0
0
0
0
0
0
0
Плейофи осминафинали
Спа
мачове
Всички
18/09
2021
FK Krasnopole
6 - 2
(2 - 1)
Спартак Шклов
By3
11/09
2021
Спартак Шклов
5 - 2
(2 - 1)
FK Kostyukovichi
By3
04/09
2021
Belshina II
1 - 1
( - )
Спартак Шклов
By3
28/08
2021
Спартак Шклов
0 - 5
(0 - 3)
Осиповичи
By3
21/08
2021
Днепър Могилев II
1 - 1
( - )
Спартак Шклов
By3
14/08
2021
Спартак Шклов
1 - 4
(0 - 3)
Горки
By3
Победи
1
17%
Равенства
2
33%
Загуби
3
50%
{"lg_-1":[1,2,3,6],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_373":[1,2,3,6],"lg_373_6":[1,2,3,6]}
NIV
мачове
Всички
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Спа
домакински мачове:
Всички
11/09
2021
Спартак Шклов
5 - 2
(2 - 1)
FK Kostyukovichi
By3
28/08
2021
Спартак Шклов
0 - 5
(0 - 3)
Осиповичи
By3
14/08
2021
Спартак Шклов
1 - 4
(0 - 3)
Горки
By3
Победи
1
33%
Равенства
0
0%
Загуби
2
67%
{"lg_-1":[1,0,2,3],"lg_-1_6":[1,0,2,3],"lg_373":[1,null,2,3],"lg_373_6":[1,null,2,3]}
NIV
гостувания:
Всички
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Спартак Шклов
Изиграни мачове:
6
Niva Chavusy
Изиграни мачове:
0
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
10
1.67
3.17
19
0
0
0
0
Под/Над
1.5
0
6
0%
100%
0
0
0%
0%
2.5
2
4
33%
67%
0
0
0%
0%
3.5
2
4
33%
67%
0
0
0%
0%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
5
1
83%
17%
0
0
0%
0%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
6
0%
100%
0
0
0%
0%
Отбелязан гол (Да/Не)
5
1
83%
17%
0
0
0%
0%
Спа
следващи мачове
Трудност
NIV
Лесен 1
Най-тежък 5
Niva Chavusy (Д)
By3
07/05/2022
Sozh Krichev (Д)
By3
07/05/2022
Горки (Г)
By3
21/05/2022
3
Servolyuks (Д)
By3
28/05/2022
Zarya Krugloe (Г)
By3
04/06/2022
Sozh Krichev (Д)
By3
12/06/2022
Спартак Шклов (Г)
By3
07/05/2022
FK Krasnopole (Г)
By3
07/05/2022
Kirovsk (Д)
By3
21/05/2022
FK Krasnopole (Г)
By3
28/05/2022
Sozh Krichev (Г)
By3
04/06/2022
Горки (Д)
By3
11/06/2022
3
Kirovsk (Д)
By3
18/06/2022
FK Krasnopole (Г)
By3
25/06/2022
Niva Chavusy (Г)
By3
06/08/2022
Горки (Д)
By3
14/08/2022
3
Servolyuks (Г)
By3
21/08/2022
Zarya Krugloe (Д)
By3
27/08/2022
Sozh Krichev (Г)
By3
04/09/2022
Kirovsk (Г)
By3
10/09/2022
FK Krasnopole (Д)
By3
17/09/2022
Neman-Belkard Grodno (Г)
By3
04/10/2022
Neman-Belkard Grodno (Д)
By3
08/10/2022
Servolyuks (Г)
By3
19/06/2022
Zarya Krugloe (Д)
By3
25/06/2022
Спартак Шклов (Д)
By3
06/08/2022
Kirovsk (Г)
By3
13/08/2022
FK Krasnopole (Д)
By3
20/08/2022
Sozh Krichev (Д)
By3
27/08/2022
Горки (Г)
By3
03/09/2022
3
Servolyuks (Д)
By3
10/09/2022
Zarya Krugloe (Г)
By3
17/09/2022
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма