Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
169
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
3
Прогнози за утре
85
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
793
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
1495
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
66
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
27
Топ Европейски
40
Европейски
446
Американски
57
Африкански
34
Азиатски
134
Австралийски
30
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
1
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
2
Лига 1
3
Ередивизия
1
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
9
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
1
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Манчестър Юнайтед
40%
Вероятност за победа
06/05/2024 22:00
CRY - MUN,
22:00
EPL
Наполи
42%
Вероятност за победа
06/05/2024 21:45
UDI - NAP,
21:45
It1
Аталанта
59%
Вероятност за победа
06/05/2024 19:00
SAL - ATA,
19:00
It1
Лил
40%
Вероятност за победа
06/05/2024 22:00
LIL - LYO,
22:00
Fr1
Фенербахче
69%
Вероятност за победа
06/05/2024 20:00
KON - FEN,
20:00
Tr1
Анталияспор
60%
Вероятност за победа
06/05/2024 20:00
ANT - Пен,
20:00
Tr1
ИФК Гьотеборг
41%
Вероятност за победа
06/05/2024 20:10
ГАИ - GOT,
20:10
Se1
json_m
Прогноза
Смолевичи
-
Berezino
25°C
З
З
П
З
П
З
30/06/2021 18:30
1
9 - 1
FT
З
З
З
П
З
З
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 9, Minsk Region North
By3
Смолевичи
Berezino
30/06/2021 18:30
41
26
33
1
3
-
2
3 - 2
4.00
25°
-
-
-
-
FT
9 - 1
(4 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 9, Minsk Region North
By3
Смолевичи
Berezino
30/06/2021 18:30
20
80
Над
4.00
3 - 2
4.00
25°
-
-
-
FT
9 - 1
(4 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 9, Minsk Region North
By3
Смолевичи
Berezino
30/06/2021 18:30
40
31
29
1
25°
-
FT
9 - 1
(4 - 1)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 9, Minsk Region North
By3
Смолевичи
Berezino
30/06/2021 18:30
16%
1
1
3
-
2
3 - 2
25°
-
FT
9 - 1
(4 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 9, Minsk Region North
By3
Смолевичи
Berezino
30/06/2021 18:30
24
76
Да
3
-
2
3 - 2
4.00
25°
-
-
-
FT
9 - 1
(4 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 9, Minsk Region North
By3
Смолевичи
Berezino
30/06/2021 18:30
74%
12
3
-
2
3 - 2
4.00
25°
-
FT
9 - 1
(4 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 9, Minsk Region North
By3
Смолевичи
Berezino
30/06/2021 18:30
41%
Домакин -0.5
3
-
2
3 - 2
4.00
25°
-
FT
9 - 1
(4 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 9, Minsk Region North
By3
Смолевичи
Berezino
30/06/2021 18:30
3
-
2
3 - 2
4.00
25°
FT
9 - 1
(4 - 1)
Мачове между двата отбора:
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 30/06/2021
Brest Region East
Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
16
6
5
1
0
26
4
22
2
Ивацевичи
16
6
5
1
0
23
2
21
3
FK Luninets
15
6
5
0
1
16
6
10
4
Припят Олшани
9
7
3
0
4
18
24
-6
5
Nadezhda Gorodishche
7
7
2
1
4
10
13
-3
6
FK Ivanovo
7
7
2
1
4
13
27
-14
7
Гранит
4
7
1
1
5
11
22
-11
8
DUSSH Stolin
1
6
0
1
5
6
25
-19
Промоция
Brest Region West
Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Динамо Брест Малорита
18
6
6
0
0
45
3
42
2
Niva Dolbizno
16
7
5
1
1
38
6
32
3
BZHS Brest
14
7
4
2
1
39
10
29
4
10
6
3
1
2
16
9
7
5
Krechet Bereza
10
7
3
1
3
6
14
-8
6
FK Vysokoe
5
7
1
2
4
6
35
-29
7
FK Drohichyn
4
7
1
1
5
8
32
-24
8
FK Pruzhany
0
7
0
0
7
6
55
-49
Промоция
Gomel Region
Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
МКК-Днепър
16
6
5
1
0
26
4
22
2
Бумпром
13
6
4
1
1
17
2
15
3
GOLHU Gomel
11
6
3
2
1
11
9
2
4
11
7
3
2
2
12
20
-8
5
Montazhnik
10
6
2
4
0
11
6
5
6
ФК Жлобин
5
7
1
2
4
11
26
-15
7
Химик
3
7
0
3
4
8
21
-13
8
MNPZ Mozyr
1
7
0
1
6
1
9
-8
Следваща фаза
Grodno Region
Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Островец ФК
21
7
7
0
0
57
3
54
2
FK Slonim Siti
16
8
5
1
2
21
13
8
3
HCS-Olympia
15
8
4
3
1
22
14
8
4
FSK Grodnensky
13
7
4
1
2
11
23
-12
5
FK Svislach
11
8
3
2
3
16
20
-4
6
FK Lida-2
11
7
3
2
2
15
21
-6
7
FK Shchuchyn
10
7
2
4
1
15
12
3
8
Neman Mosty
10
8
3
1
4
11
12
-1
9
Smena Volkovysk
10
7
3
1
3
19
22
-3
10
Чайка Зелва
9
7
3
0
4
12
15
-3
11
Cementnik
6
7
1
3
3
10
13
-3
12
Ошмяни
3
8
1
0
7
10
32
-22
13
Belaya Rus
0
7
0
0
7
5
24
-19
Следваща фаза
Minsk Region North
Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
СМИ Аутотранс
19
9
6
1
2
42
21
21
2
FK Kolos
19
8
6
1
1
25
6
19
3
ФК Молодечно
18
7
6
0
1
38
7
31
4
Falko Cherkassy
16
9
5
1
3
20
18
2
5
FK Uzda
14
7
4
2
1
25
13
12
6
Смолевичи
9
8
3
0
5
24
18
6
7
Viliya Vileyka
7
8
2
1
5
19
17
2
8
FK Krupki
7
9
2
1
6
19
43
-24
9
Livadija
4
8
1
1
6
12
35
-23
10
Berezino
3
7
1
0
6
6
52
-46
Промоция
Плейофи
Minsk Region South
Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
БГУ Минск
20
8
6
2
0
28
3
25
2
Неман-Агро
18
8
6
0
2
28
9
19
3
Клецк
15
8
4
3
1
12
10
2
4
Виктория Марийна Горка
14
8
4
2
2
24
14
10
5
Енергетик-БГАТУ
13
8
4
1
3
20
19
1
6
Partizan Salihorsk
12
7
3
3
1
14
6
8
7
Строител Копил
7
7
2
1
4
7
15
-8
8
Starye Dorogi
6
7
1
3
3
11
15
-4
9
FK Slutsk-2
6
7
1
3
3
15
24
-9
10
FK Lyuban
4
8
1
1
6
14
24
-10
11
FC Veras Nesvizh
1
8
0
1
7
3
37
-34
Промоция
Плейофи
Mogilev Region
Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Dnepr Mogilev II
18
6
6
0
0
24
5
19
2
Осиповичи
12
6
4
0
2
19
9
10
3
Горки
12
6
4
0
2
12
7
5
4
Belshina II
9
6
3
0
3
11
10
1
5
FK Krasnopole
9
6
3
0
3
9
11
-2
6
Спартак Шклов
3
6
1
0
5
8
17
-9
7
FK Kostyukovichi
0
6
0
0
6
3
27
-24
Следваща фаза
Vitebsk Region East
Vitebsk Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
18
6
6
0
0
39
1
38
2
Dorozhnik Orsha
15
7
5
0
2
15
13
2
3
Gorodok lions
13
7
4
1
2
6
12
-6
4
Prodtsentr Vitebsk
7
6
2
1
3
14
7
7
5
Niva Tolochin
3
7
1
0
6
8
18
-10
6
FK Chashniki
3
7
1
0
6
4
35
-31
Промоция
Vitebsk Region West
Vitebsk Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Miory
16
7
5
1
1
13
7
6
2
FK Senno
11
6
3
2
1
11
8
3
3
FK Lepel
7
6
2
1
3
9
8
1
4
ФК Полоцк
7
7
2
1
4
10
14
-4
5
PMC Pastavy
6
6
1
3
2
7
10
-3
6
FK Glubokoe
5
6
1
2
3
7
10
-3
Промоция
Vitebsk Region - Promotion Group
Vitebsk Region - Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Gazovik Vitebsk
12
0
0
0
0
0
0
0
2
FK Senno
10
0
0
0
0
0
0
0
3
Gorodok lions
6
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Miory
4
0
0
0
0
0
0
0
5
ФК Полоцк
3
0
0
0
0
0
0
0
6
Dorozhnik Orsha
0
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Vitebsk Region - Relegation Group
Vitebsk Region - Relegation Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
FK Glubokoe
10
0
0
0
0
0
0
0
2
Prodtsentr Vitebsk
10
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Lepel
4
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Tolochin
4
0
0
0
0
0
0
0
5
FK Chashniki
3
0
0
0
0
0
0
0
6
PMC Pastavy
2
0
0
0
0
0
0
0
Brest Region - Championship Round
Brest Region - Championship Round
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
4
0
0
0
0
0
0
0
2
Динамо Брест Малорита
4
0
0
0
0
0
0
0
3
Ивацевичи
1
0
0
0
0
0
0
0
4
Niva Dolbizno
1
0
0
0
0
0
0
0
Възможна следваща фаза
Смо
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
26/06
2021
СМИ Аутотранс
4 - 2
(2 - 1)
Смолевичи
By3
23/06
2021
Смолевичи
1 - 3
(1 - 0)
Витебск
ByC
20/06
2021
Смолевичи
9 - 2
(1 - 2)
FK Krupki
By3
15/06
2021
ФК Молодечно
4 - 0
(2 - 0)
Смолевичи
By3
12/06
2021
Смолевичи
7 - 0
(2 - 0)
Livadija
By3
05/06
2021
Falko Cherkassy
4 - 3
(2 - 1)
Смолевичи
By3
02/06
2021
FK Kolos
2 - 0
(0 - 0)
Смолевичи
By3
30/05
2021
FK Lepel
0 - 1
(0 - 1)
Смолевичи
ByC
16/05
2021
Смолевичи
0 - 1
(0 - 0)
FK Uzda
By3
01/05
2021
Viliya Vileyka
1 - 3
( - )
Смолевичи
By3
28/08
2020
Арсенал Дзяржинск
1 - 1
(1 - 1)
Смолевичи
ByC
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,1,6,11],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_373":[3,null,5,8],"lg_373_6":[2,null,4,6],"lg_304":[1,1,1,3],"lg_304_6":[1,1,1,3]}
BER
мачове
Всички
26/06
2021
Berezino
2 - 3
( - )
Falko Cherkassy
By3
19/06
2021
FK Kolos
13 - 0
(3 - 0)
Berezino
By3
13/06
2021
FK Krupki
8 - 1
(3 - 1)
Berezino
By3
05/06
2021
Berezino
2 - 1
(1 - 1)
Livadija
By3
02/06
2021
FK Uzda
10 - 0
(5 - 0)
Berezino
By3
22/05
2021
Viliya Vileyka
11 - 1
(4 - 0)
Berezino
By3
16/05
2021
Berezino
0 - 6
(0 - 2)
СМИ Аутотранс
By3
Победи
1
17%
Равенства
0
0%
Загуби
5
83%
Вижте всички
{"lg_-1":[1,0,6,7],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_373":[1,null,6,7],"lg_373_6":[1,null,5,6]}
Смо
домакински мачове:
Всички
Втора лига
Купа на Беларус
23/06
2021
Смолевичи
1 - 3
(1 - 0)
Витебск
ByC
20/06
2021
Смолевичи
9 - 2
(1 - 2)
FK Krupki
By3
12/06
2021
Смолевичи
7 - 0
(2 - 0)
Livadija
By3
16/05
2021
Смолевичи
0 - 1
(0 - 0)
FK Uzda
By3
Победи
2
50%
Равенства
0
0%
Загуби
2
50%
{"lg_-1":[2,0,2,4],"lg_-1_6":[2,0,2,4],"lg_373":[2,null,1,3],"lg_373_6":[2,null,1,3],"lg_304":[null,null,1,1],"lg_304_6":[null,null,1,1]}
BER
гостувания:
Всички
19/06
2021
FK Kolos
13 - 0
(3 - 0)
Berezino
By3
13/06
2021
FK Krupki
8 - 1
(3 - 1)
Berezino
By3
02/06
2021
FK Uzda
10 - 0
(5 - 0)
Berezino
By3
22/05
2021
Viliya Vileyka
11 - 1
(4 - 0)
Berezino
By3
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
4
100%
{"lg_-1":[0,0,4,4],"lg_-1_6":[0,0,4,4],"lg_373":[null,null,4,4],"lg_373_6":[null,null,4,4]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Смолевичи
Изиграни мачове:
11
Berezino
Изиграни мачове:
7
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
27
2.45
2
22
6
0.86
7.43
52
Под/Над
1.5
2
9
18%
82%
0
7
0%
100%
2.5
4
7
36%
64%
0
7
0%
100%
3.5
4
7
36%
64%
1
6
14%
86%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
6
5
55%
45%
4
3
57%
43%
Сухи мрежи (Да/Не)
2
9
18%
82%
0
7
0%
100%
Отбелязан гол (Да/Не)
8
3
73%
27%
4
3
57%
43%
Смо
следващи мачове
Трудност
BER
Лесен 1
Най-тежък 5
Berezino (Д)
By3
30/06/2021
Viliya Vileyka (Д)
By3
04/07/2021
FK Uzda (Г)
By3
10/07/2021
FK Kolos (Д)
By3
17/07/2021
Berezino (Г)
By3
24/07/2021
Falko Cherkassy (Д)
By3
31/07/2021
Смолевичи (Г)
By3
30/06/2021
1
ФК Молодечно (Д)
By3
03/07/2021
3
СМИ Аутотранс (Г)
By3
10/07/2021
3
FK Uzda (Д)
By3
17/07/2021
Смолевичи (Д)
By3
24/07/2021
1
Livadija (Г)
By3
31/07/2021
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма