Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
151
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
4
Прогнози за утре
397
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1953
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2665
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
64
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
63
Топ Европейски
63
Европейски
631
Американски
180
Африкански
80
Азиатски
145
Австралийски
46
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
7
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
1
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Рома
38%
Вероятност за равенство
02/05/2024 22:00
ROM - B04,
22:00
UEL
Ел Геиш
47%
Вероятност за равенство
02/05/2024 19:00
FUT - Ел ,
19:00
Eg1
Ал Хазм
46%
Вероятност за победа
02/05/2024 18:00
Ал - Ал ,
18:00
Sa1
Васко да Гама РЖ
37%
Вероятност за равенство
02/05/2024 01:00
FOR - VDG,
01:00
BrC
Ботафого РЖ
46%
Вероятност за победа
03/05/2024 01:00
BOT - VIT,
01:00
BrC
Палмейрас СП
43%
Вероятност за победа
03/05/2024 03:30
PAL - BOT,
03:30
BrC
json_m
Прогноза
Мач център
Рух Хожув
-
Арка Гдиня
2° - 5°C
З
П
З
З
П
З
05/12/2016 19:00
1
1 - 2
FT
П
З
З
Р
Р
З
Полша Екстракласа
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Голмайстори
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 18
Pl1
Рух Хожув
Арка Гдиня
05/12/2016 19:00
40
33
27
1
2
-
1
2 - 1
2.56
2°-5°
2.50
2.50
3.25
2.80
FT
1 - 2
(0 - 2)
-
-
-
-
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18
Pl1
Рух Хожув
Арка Гдиня
05/12/2016 19:00
49
51
Над
2.56
2 - 1
2.56
2°-5°
2.05
0.00
0.00
FT
1 - 2
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18
Pl1
Рух Хожув
Арка Гдиня
05/12/2016 19:00
43
30
27
1
2°-5°
-
FT
1 - 2
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18
Pl1
Рух Хожув
Арка Гдиня
05/12/2016 19:00
17%
1
1
2
-
1
2 - 1
2°-5°
4.00
FT
1 - 2
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18
Pl1
Рух Хожув
Арка Гдиня
05/12/2016 19:00
45
55
Да
2
-
1
2 - 1
2.56
2°-5°
1.80
0.00
0.00
FT
1 - 2
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18
Pl1
Рух Хожув
Арка Гдиня
05/12/2016 19:00
73%
1X
2
-
1
2 - 1
2.56
2°-5°
1.44
FT
1 - 2
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18
Pl1
Рух Хожув
Арка Гдиня
05/12/2016 19:00
40%
Домакин 0
2
-
1
2 - 1
2.56
2°-5°
-
FT
1 - 2
(0 - 2)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 18
Pl1
Рух Хожув
Арка Гдиня
05/12/2016 19:00
24%
23%
19%
Niezgoda
Cwielong
Vinicius
2
-
1
2 - 1
2.56
2°-5°
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 2)
Мачове между двата отбора:
Всички
Екстракласа
Първа Лига
Puchar Polski
29/07
2016
Арка Гдиня
3 - 0
(1 - 0)
Рух Хожув
Pl1
18/08
2013
Арка Гдиня
3 - 2
( - )
Рух Хожув
PlC
11/05
2011
Арка Гдиня
0 - 2
( - )
Рух Хожув
Pl2
11/05
2011
Арка Гдиня
0 - 2
(0 - 1)
Рух Хожув
Pl1
30/10
2010
Рух Хожув
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
30/10
2010
Рух Хожув
0 - 0
( - )
Арка Гдиня
Pl2
27/02
2010
Арка Гдиня
0 - 3
( - )
Рух Хожув
Pl2
27/02
2010
Арка Гдиня
0 - 3
(0 - 1)
Рух Хожув
Pl1
14/08
2009
Рух Хожув
1 - 0
( - )
Арка Гдиня
Pl2
14/08
2009
Рух Хожув
1 - 0
(1 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
15/05
2009
Арка Гдиня
1 - 2
(1 - 2)
Рух Хожув
Pl1
15/05
2009
Арка Гдиня
1 - 2
( - )
Рух Хожув
Pl2
08/11
2008
Рух Хожув
0 - 0
( - )
Арка Гдиня
Pl2
08/11
2008
Рух Хожув
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
Рух Хожув
2
33%
Равенства
2
33%
Арка Гдиня
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[8,4,2,14],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_25":[4,2,1,7],"lg_25_6":[4,1,1,6],"lg_98":[4,2,null,6],"lg_98_6":[4,2,null,6],"lg_332":[null,null,1,1],"lg_332_6":[null,null,1,1]}
Класиране към 05/12/2016
Редовен сезон
Редовен сезон
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Лехия Гданск
36
18
11
3
4
28
22
6
2
Лехия Гданск
36
18
11
3
4
28
22
6
3
Ягиелония Бялисток
36
18
11
3
4
32
16
16
4
Ягиелония Бялисток
36
18
11
3
4
32
16
16
5
Нечеча
30
18
9
3
6
22
23
-1
6
Нечеча
30
18
9
3
6
22
23
-1
7
Легия Варшава
29
18
8
5
5
33
21
12
8
Легия Варшава
29
18
8
5
5
33
21
12
9
Лех Познан
28
18
8
4
6
27
18
9
10
Лех Познан
28
18
8
4
6
27
18
9
11
Заглембие Любин
27
18
7
6
5
25
20
5
12
Заглембие Любин
27
18
7
6
5
25
20
5
13
Погон Шчечин
25
18
6
7
5
30
24
6
14
Погон Шчечин
25
18
6
7
5
30
24
6
15
Висла Краков
24
18
7
3
8
29
33
-4
16
Висла Краков
24
18
7
3
8
29
33
-4
17
Корона Келце
23
18
7
2
9
25
37
-12
18
Корона Келце
23
18
7
2
9
25
37
-12
19
Пяст Гливице
22
18
5
7
6
19
26
-7
20
Пяст Гливице
22
18
5
7
6
19
26
-7
21
Шльонск Вроцлав
22
18
5
7
6
20
24
-4
22
Шльонск Вроцлав
22
18
5
7
6
20
24
-4
23
Арка Гдиня
20
17
5
5
7
18
23
-5
24
Арка Гдиня
20
17
5
5
7
18
23
-5
25
Краковия Краков
19
18
4
7
7
27
25
2
26
Краковия Краков
19
18
4
7
7
27
25
2
27
Висла Плок
18
18
4
6
8
19
23
-4
28
Висла Плок
18
18
4
6
8
19
23
-4
29
Рух Хожув
17
17
5
2
10
23
31
-8
30
Гурник Ленчна
15
18
3
6
9
18
29
-11
31
Гурник Ленчна
15
18
3
6
9
18
29
-11
32
Рух Хожув
13
17
5
2
10
23
31
-8
Шампионска група
Група на изпадащите
Шампионска Група
Шампионска Група
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Лехия Гданск
36
18
11
3
4
28
22
6
2
Лехия Гданск
36
18
11
3
4
28
22
6
3
Ягиелония Бялисток
36
18
11
3
4
32
16
16
4
Ягиелония Бялисток
36
18
11
3
4
32
16
16
5
Нечеча
30
18
9
3
6
22
23
-1
6
Нечеча
30
18
9
3
6
22
23
-1
7
Легия Варшава
29
18
8
5
5
33
21
12
8
Легия Варшава
29
18
8
5
5
33
21
12
9
Лех Познан
28
18
8
4
6
27
18
9
10
Лех Познан
28
18
8
4
6
27
18
9
11
Заглембие Любин
27
18
7
6
5
25
20
5
12
Заглембие Любин
27
18
7
6
5
25
20
5
13
Погон Шчечин
25
18
6
7
5
30
24
6
14
Погон Шчечин
25
18
6
7
5
30
24
6
15
Висла Краков
24
18
7
3
8
29
33
-4
16
Висла Краков
24
18
7
3
8
29
33
-4
17
Корона Келце
23
18
7
2
9
25
37
-12
18
Корона Келце
23
18
7
2
9
25
37
-12
19
Пяст Гливице
22
18
5
7
6
19
26
-7
20
Пяст Гливице
22
18
5
7
6
19
26
-7
21
Шльонск Вроцлав
22
18
5
7
6
20
24
-4
22
Шльонск Вроцлав
22
18
5
7
6
20
24
-4
23
Арка Гдиня
20
17
5
5
7
18
23
-5
24
Арка Гдиня
20
17
5
5
7
18
23
-5
25
Краковия Краков
19
18
4
7
7
27
25
2
26
Краковия Краков
19
18
4
7
7
27
25
2
27
Висла Плок
18
18
4
6
8
19
23
-4
28
Висла Плок
18
18
4
6
8
19
23
-4
29
Рух Хожув
17
17
5
2
10
23
31
-8
30
Гурник Ленчна
15
18
3
6
9
18
29
-11
31
Гурник Ленчна
15
18
3
6
9
18
29
-11
32
Рух Хожув
13
17
5
2
10
23
31
-8
Шампионска група
Група на изпадащите
Кръг за изпадане
Кръг за изпадане
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Лехия Гданск
36
18
11
3
4
28
22
6
2
Лехия Гданск
36
18
11
3
4
28
22
6
3
Ягиелония Бялисток
36
18
11
3
4
32
16
16
4
Ягиелония Бялисток
36
18
11
3
4
32
16
16
5
Нечеча
30
18
9
3
6
22
23
-1
6
Нечеча
30
18
9
3
6
22
23
-1
7
Легия Варшава
29
18
8
5
5
33
21
12
8
Легия Варшава
29
18
8
5
5
33
21
12
9
Лех Познан
28
18
8
4
6
27
18
9
10
Лех Познан
28
18
8
4
6
27
18
9
11
Заглембие Любин
27
18
7
6
5
25
20
5
12
Заглембие Любин
27
18
7
6
5
25
20
5
13
Погон Шчечин
25
18
6
7
5
30
24
6
14
Погон Шчечин
25
18
6
7
5
30
24
6
15
Висла Краков
24
18
7
3
8
29
33
-4
16
Висла Краков
24
18
7
3
8
29
33
-4
17
Корона Келце
23
18
7
2
9
25
37
-12
18
Корона Келце
23
18
7
2
9
25
37
-12
19
Пяст Гливице
22
18
5
7
6
19
26
-7
20
Пяст Гливице
22
18
5
7
6
19
26
-7
21
Шльонск Вроцлав
22
18
5
7
6
20
24
-4
22
Шльонск Вроцлав
22
18
5
7
6
20
24
-4
23
Арка Гдиня
20
17
5
5
7
18
23
-5
24
Арка Гдиня
20
17
5
5
7
18
23
-5
25
Краковия Краков
19
18
4
7
7
27
25
2
26
Краковия Краков
19
18
4
7
7
27
25
2
27
Висла Плок
18
18
4
6
8
19
23
-4
28
Висла Плок
18
18
4
6
8
19
23
-4
29
Рух Хожув
17
17
5
2
10
23
31
-8
30
Гурник Ленчна
15
18
3
6
9
18
29
-11
31
Гурник Ленчна
15
18
3
6
9
18
29
-11
32
Рух Хожув
13
17
5
2
10
23
31
-8
Шампионска група
Група на изпадащите
Рух
мачове
Всички
Екстракласа
Puchar Polski
26/11
2016
Рух Хожув
1 - 2
(0 - 2)
Ягиелония Бялисток
Pl1
19/11
2016
Гурник Ленчна
0 - 4
(0 - 2)
Рух Хожув
Pl1
04/11
2016
Рух Хожув
0 - 5
(0 - 2)
Лех Познан
Pl1
29/10
2016
Погон Шчечин
2 - 1
(1 - 1)
Рух Хожув
Pl1
24/10
2016
Рух Хожув
4 - 0
(1 - 0)
Корона Келце
Pl1
15/10
2016
Пяст Гливице
2 - 1
(1 - 0)
Рух Хожув
Pl1
30/09
2016
Рух Хожув
1 - 2
(1 - 1)
Заглембие Любин
Pl1
24/09
2016
Лехия Гданск
2 - 1
(2 - 1)
Рух Хожув
Pl1
21/09
2016
Рух Хожув
0 - 3
( - )
Лех Познан
PlC
16/09
2016
Рух Хожув
0 - 1
(0 - 1)
Нечеча
Pl1
12/09
2016
Шльонск Вроцлав
1 - 2
(0 - 1)
Рух Хожув
Pl1
28/08
2016
Рух Хожув
0 - 2
(0 - 1)
Легия Варшава
Pl1
20/08
2016
Краковия Краков
1 - 1
(0 - 1)
Рух Хожув
Pl1
14/08
2016
Висла Краков
1 - 2
(1 - 1)
Рух Хожув
Pl1
11/08
2016
Щомил Олщин
0 - 0
( - )
Рух Хожув
PlC
08/08
2016
Рух Хожув
2 - 2
(1 - 1)
Висла Плок
Pl1
29/07
2016
Арка Гдиня
3 - 0
(1 - 0)
Рух Хожув
Pl1
23/07
2016
Ягиелония Бялисток
4 - 1
(2 - 1)
Рух Хожув
Pl1
16/07
2016
Рух Хожув
2 - 1
(0 - 0)
Гурник Ленчна
Pl1
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
Вижте всички
{"lg_-1":[5,3,11,19],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_25":[5,2,10,17],"lg_25_6":[2,null,4,6],"lg_332":[null,1,1,2],"lg_332_6":[null,1,1,2]}
А�
мачове
Всички
Екстракласа
Puchar Polski
29/11
2016
Арка Гдиня
1 - 0
( - )
Битовия Битов
PlC
26/11
2016
Висла Краков
5 - 1
(3 - 1)
Арка Гдиня
Pl1
20/11
2016
Арка Гдиня
1 - 3
(1 - 2)
Нечеча
Pl1
04/11
2016
Висла Плок
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
30/10
2016
Арка Гдиня
1 - 1
(0 - 1)
Лехия Гданск
Pl1
25/10
2016
Битовия Битов
2 - 1
( - )
Арка Гдиня
PlC
21/10
2016
Арка Гдиня
0 - 3
(0 - 2)
Погон Шчечин
Pl1
15/10
2016
Гурник Ленчна
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
01/10
2016
Арка Гдиня
1 - 2
(0 - 1)
Пяст Гливице
Pl1
25/09
2016
Лех Познан
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
22/09
2016
KSZO Ostrowiec
1 - 2
( - )
Арка Гдиня
PlC
19/09
2016
Арка Гдиня
1 - 0
(0 - 0)
Краковия Краков
Pl1
10/09
2016
Корона Келце
1 - 0
(1 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
27/08
2016
Арка Гдиня
1 - 1
(0 - 1)
Заглембие Любин
Pl1
20/08
2016
Легия Варшава
1 - 3
(0 - 2)
Арка Гдиня
Pl1
13/08
2016
Арка Гдиня
2 - 0
(1 - 0)
Шльонск Вроцлав
Pl1
09/08
2016
Olimpia Zambrow
0 - 1
( - )
Арка Гдиня
PlC
05/08
2016
Ягиелония Бялисток
4 - 1
(2 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
29/07
2016
Арка Гдиня
3 - 0
(1 - 0)
Рух Хожув
Pl1
26/07
2016
Rominta Goldap
1 - 4
( - )
Арка Гдиня
PlC
22/07
2016
Арка Гдиня
3 - 0
(2 - 0)
Висла Краков
Pl1
18/07
2016
Нечеча
2 - 0
(1 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
Победи
1
17%
Равенства
2
33%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[9,5,8,22],"lg_-1_6":[1,2,3,6],"lg_25":[5,5,7,17],"lg_25_6":[null,3,3,6],"lg_332":[4,null,1,5],"lg_332_6":[4,null,1,5]}
Рух
домакински мачове:
Всички
Екстракласа
Puchar Polski
26/11
2016
Рух Хожув
1 - 2
(0 - 2)
Ягиелония Бялисток
Pl1
04/11
2016
Рух Хожув
0 - 5
(0 - 2)
Лех Познан
Pl1
24/10
2016
Рух Хожув
4 - 0
(1 - 0)
Корона Келце
Pl1
30/09
2016
Рух Хожув
1 - 2
(1 - 1)
Заглембие Любин
Pl1
21/09
2016
Рух Хожув
0 - 3
( - )
Лех Познан
PlC
16/09
2016
Рух Хожув
0 - 1
(0 - 1)
Нечеча
Pl1
28/08
2016
Рух Хожув
0 - 2
(0 - 1)
Легия Варшава
Pl1
08/08
2016
Рух Хожув
2 - 2
(1 - 1)
Висла Плок
Pl1
16/07
2016
Рух Хожув
2 - 1
(0 - 0)
Гурник Ленчна
Pl1
Победи
1
17%
Равенства
0
0%
Загуби
5
83%
Вижте всички
{"lg_-1":[2,1,6,9],"lg_-1_6":[1,0,5,6],"lg_25":[2,1,5,8],"lg_25_6":[1,null,5,6],"lg_332":[null,null,1,1],"lg_332_6":[null,null,1,1]}
Арк
гостувания:
Всички
Екстракласа
Puchar Polski
26/11
2016
Висла Краков
5 - 1
(3 - 1)
Арка Гдиня
Pl1
04/11
2016
Висла Плок
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
25/10
2016
Битовия Битов
2 - 1
( - )
Арка Гдиня
PlC
15/10
2016
Гурник Ленчна
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
25/09
2016
Лех Познан
0 - 0
(0 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
22/09
2016
KSZO Ostrowiec
1 - 2
( - )
Арка Гдиня
PlC
10/09
2016
Корона Келце
1 - 0
(1 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
20/08
2016
Легия Варшава
1 - 3
(0 - 2)
Арка Гдиня
Pl1
09/08
2016
Olimpia Zambrow
0 - 1
( - )
Арка Гдиня
PlC
05/08
2016
Ягиелония Бялисток
4 - 1
(2 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
26/07
2016
Rominta Goldap
1 - 4
( - )
Арка Гдиня
PlC
18/07
2016
Нечеча
2 - 0
(1 - 0)
Арка Гдиня
Pl1
Победи
1
17%
Равенства
3
50%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,3,5,12],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_25":[1,3,4,8],"lg_25_6":[1,3,2,6],"lg_332":[3,null,1,4],"lg_332_6":[3,null,1,4]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Рух Хожув
Изиграни мачове:
19
Арка Гдиня
Изиграни мачове:
22
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
23
1.21
1.79
34
27
1.23
1.23
27
Под/Над
1.5
2
17
11%
89%
7
15
32%
68%
2.5
4
15
21%
79%
11
11
50%
50%
3.5
14
5
74%
26%
17
5
77%
23%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
11
8
58%
42%
10
12
45%
55%
Сухи мрежи (Да/Не)
3
16
16%
84%
9
13
41%
59%
Отбелязан гол (Да/Не)
13
6
68%
32%
16
6
73%
27%
Рух
следващи мачове
Трудност
Арк
Лесен 1
Най-тежък 5
Арка Гдиня (Д)
Pl1
05/12/2016
4
Висла Плок (Г)
Pl1
10/12/2016
4
Висла Краков (Д)
Pl1
16/12/2016
3
Краковия Краков (Д)
Pl1
10/02/2017
3
Легия Варшава (Г)
Pl1
19/02/2017
4
Шльонск Вроцлав (Д)
Pl1
27/02/2017
3
Рух Хожув (Г)
Pl1
05/12/2016
4
Ягиелония Бялисток (Д)
Pl1
12/12/2016
2
Шльонск Вроцлав (Г)
Pl1
18/12/2016
3
Легия Варшава (Д)
Pl1
11/02/2017
4
Заглембие Любин (Г)
Pl1
20/02/2017
2
Корона Келце (Д)
Pl1
24/02/2017
1
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма