Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
422
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
9
Прогнози за утре
1004
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1953
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2646
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
64
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
63
Топ Европейски
63
Европейски
631
Американски
179
Африкански
77
Азиатски
145
Австралийски
46
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
7
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
7
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
1
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Евертън
43%
Вероятност за победа
03/05/2024 22:00
LUT - EVE,
22:00
EPL
Хетафе
43%
Вероятност за равенство
03/05/2024 22:00
GET - ATB,
22:00
Es1
Болоня
50%
Вероятност за равенство
03/05/2024 21:45
TOR - BOL,
21:45
It1
РБ Лайпциг
54%
Вероятност за победа
03/05/2024 21:30
TSG - RBL,
21:30
De1
Монпелие
39%
Вероятност за равенство
03/05/2024 20:00
TOU - MPL,
20:00
Fr1
Лaнс
59%
Вероятност за победа
03/05/2024 22:00
LEN - LOR,
22:00
Fr1
json_m
Прогноза
Родина Москва
-
Зенит Иркутск
9°C
З
З
П
Р
П
Р
29/10/2020 12:00
1
Родина Москва вероятност за победа
44%
П
З
З
З
Р
П
Русия ПФЛ - Запад
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Голмайстори
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 13
Ru4
Родина Москва
Зенит Иркутск
29/10/2020
44
34
22
1
1
-
0
1 - 0
1.38
9°
-
-
-
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 13
Ru4
Родина Москва
Зенит Иркутск
29/10/2020
72
28
Под
1.38
1 - 0
1.38
9°
-
-
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 13
Ru4
Родина Москва
Зенит Иркутск
29/10/2020
46
40
15
1
9°
-
Postp.
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 13
Ru4
Родина Москва
Зенит Иркутск
29/10/2020
20%
1
1
1
-
0
1 - 0
9°
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 13
Ru4
Родина Москва
Зенит Иркутск
29/10/2020
57
43
Не
1
-
0
1 - 0
1.38
9°
-
-
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 13
Ru4
Родина Москва
Зенит Иркутск
29/10/2020
78%
1X
1
-
0
1 - 0
1.38
9°
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 13
Ru4
Родина Москва
Зенит Иркутск
29/10/2020
44%
Домакин -0.5
1
-
0
1 - 0
1.38
9°
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 13
Ru4
Родина Москва
Зенит Иркутск
29/10/2020
38%
20%
19%
Volkov
Shavel
Eremenko
1
-
0
1 - 0
1.38
9°
-
-
-
Postp.
Мачове между двата отбора:
Всички
0
0%
Равенства
0
0%
0
0%
{"lg_-1":[0,0,0,0],"lg_-1_6":[0,0,0,0]}
Класиране към 29/10/2020
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Род
мачове
Всички
ПФЛ - Запад
Купа на Русия
18/10
2020
Долгопрудний
2 - 1
(0 - 1)
Родина Москва
Ru4
13/10
2020
Родина Москва
2 - 3
(1 - 1)
Твер
Ru4
09/10
2020
Луки-Енергия
0 - 1
(0 - 0)
Родина Москва
Ru4
04/10
2020
Родина Москва
0 - 0
(0 - 0)
ФК Смоленск
Ru4
30/09
2020
Родина Москва
3 - 0
(1 - 0)
Енисей
RuC
26/09
2020
Муром
1 - 1
(0 - 1)
Родина Москва
Ru4
Победи
2
33%
Равенства
2
33%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[2,2,2,6],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_279":[1,2,2,5],"lg_279_6":[1,2,2,5],"lg_335":[1,null,null,1],"lg_335_6":[1,null,null,1]}
З�
мачове
Всички
ПФЛ - Запад
Купа на Русия
16/10
2020
Зенит Иркутск
2 - 1
(0 - 0)
Муром
Ru4
13/10
2020
Зенит Иркутск
1 - 3
(1 - 2)
Локомотив-Казанка
Ru4
09/10
2020
Звезда Санкт-Петербург
2 - 0
(1 - 0)
Зенит Иркутск
Ru4
06/10
2020
Зенит 2
4 - 0
(1 - 0)
Зенит Иркутск
Ru4
30/09
2020
Зенит Иркутск
0 - 0
(0 - 0)
Нижни Новгород
RuC
27/09
2020
Зенит Иркутск
1 - 0
(1 - 0)
Динамо-2 Москва
Ru4
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
{"lg_-1":[2,1,3,6],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_279":[2,null,3,5],"lg_279_6":[2,null,3,5],"lg_335":[null,1,null,1],"lg_335_6":[null,1,null,1]}
Род
домакински мачове:
Всички
ПФЛ - Запад
Купа на Русия
13/10
2020
Родина Москва
2 - 3
(1 - 1)
Твер
Ru4
04/10
2020
Родина Москва
0 - 0
(0 - 0)
ФК Смоленск
Ru4
30/09
2020
Родина Москва
3 - 0
(1 - 0)
Енисей
RuC
Победи
1
33%
Равенства
1
33%
Загуби
1
33%
{"lg_-1":[1,1,1,3],"lg_-1_6":[1,1,1,3],"lg_279":[null,1,1,2],"lg_279_6":[null,1,1,2],"lg_335":[1,null,null,1],"lg_335_6":[1,null,null,1]}
Зен
гостувания:
Всички
09/10
2020
Звезда Санкт-Петербург
2 - 0
(1 - 0)
Зенит Иркутск
Ru4
06/10
2020
Зенит 2
4 - 0
(1 - 0)
Зенит Иркутск
Ru4
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_279":[null,null,2,2],"lg_279_6":[null,null,2,2]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Родина Москва
Изиграни мачове:
6
Зенит Иркутск
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
8
1.33
1
6
4
0.67
1.67
10
Под/Над
1.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
2.5
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
3.5
5
1
83%
17%
4
2
67%
33%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
Сухи мрежи (Да/Не)
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
Отбелязан гол (Да/Не)
5
1
83%
17%
3
3
50%
50%
Род
следващи мачове
Трудност
Зен
Лесен 1
Най-тежък 5
Зенит Иркутск (Д)
Ru4
29/10/2020
1
Чита (Д)
Ru4
01/11/2020
2
Владимир (Д)
Ru4
07/11/2020
2
Владимир (Г)
Ru4
12/11/2020
2
Долгопрудний (Д)
Ru4
02/04/2021
2
Твер (Г)
Ru4
06/04/2021
3
Родина Москва (Г)
Ru4
29/10/2020
5
Владимир (Г)
Ru4
01/11/2020
4
Муром (Г)
Ru4
03/04/2021
4
Локомотив-Казанка (Г)
Ru4
06/04/2021
3
Звезда Санкт-Петербург (Д)
Ru4
14/04/2021
3
Зенит 2 (Д)
Ru4
17/04/2021
4
Луки-Енергия (Д)
Ru4
12/04/2021
1
ФК Смоленск (Г)
Ru4
17/04/2021
1
Муром (Д)
Ru4
23/04/2021
2
Локомотив-Казанка (Д)
Ru4
29/04/2021
1
Труда (Г)
Ru4
06/05/2021
1
Коломна (Г)
Ru4
11/05/2021
1
Звезда Санкт-Петербург (Г)
Ru4
18/05/2021
1
Зенит 2 (Д)
Ru4
24/05/2021
2
Чита (Г)
Ru4
01/06/2021
2
Зенит Иркутск (Г)
Ru4
04/06/2021
1
Динамо-2 Москва (Г)
Ru4
10/06/2021
2
Ленинградец (Д)
Ru4
15/06/2021
3
Пересвет Подолск (Д)
Ru4
18/07/2021
2
Видное (Г)
Ru4
23/07/2021
1
Владимир (Д)
RuC
28/07/2021
2
ФК Сатурн (Д)
Ru4
01/08/2021
2
Химки 2 (Г)
Ru4
07/08/2021
2
Строгино М. (Д)
Ru4
15/08/2021
2
СКА-Хабаровск-2 (Д)
Ru4
21/08/2021
2
Знамя Ногинск (Д)
Ru4
29/08/2021
2
ФК Саранск (Г)
Ru4
04/09/2021
2
Обнинск (Д)
Ru4
10/09/2021
2
Коломна (Г)
Ru4
14/09/2021
1
Видное (Д)
Ru4
26/09/2021
1
ФК Сатурн (Г)
Ru4
30/09/2021
2
Химки 2 (Д)
Ru4
04/10/2021
2
Строгино М. (Г)
Ru4
10/10/2021
2
СКА-Хабаровск-2 (Г)
Ru4
14/10/2021
2
Знамя Ногинск (Г)
Ru4
19/10/2021
2
ФК Саранск (Д)
Ru4
25/10/2021
2
Обнинск (Г)
Ru4
31/10/2021
2
Коломна (Д)
Ru4
04/11/2021
1
Пересвет Подолск (Г)
Ru4
14/11/2021
2
Сокол Саратов (Д)
Ru4
02/04/2022
3
Динамо Владивосток (Д)
Ru4
09/04/2022
2
Авангард Курск (Д)
Ru4
16/04/2022
1
Салют-Белгород (Г)
Ru4
23/04/2022
2
Рязан (Д)
Ru4
30/04/2022
1
Д. Брянск (Г)
Ru4
06/05/2022
3
Динамо Владивосток (Г)
Ru4
11/05/2022
2
Авангард Курск (Г)
Ru4
15/05/2022
1
Салют-Белгород (Д)
Ru4
22/05/2022
2
Рязан (Г)
Ru4
28/05/2022
1
Д. Брянск (Д)
Ru4
04/06/2022
3
Сокол Саратов (Г)
Ru4
10/06/2022
3
Рубин (Казан) (Г)
Ru2
17/07/2022
2
Алания Владикавказ (Д)
Ru2
24/07/2022
4
Велес Москва (Г)
Ru2
30/07/2022
2
Волгар Астрахан (Д)
Ru2
07/08/2022
2
Шинник (Г)
Ru2
13/08/2022
5
Арсенал Тула (Д)
Ru2
21/08/2022
1
СКА Хабаровск (Г)
Ru2
27/08/2022
4
Краснодар 2 (Д)
Ru2
04/09/2022
3
ФК Акрон Толиати (Г)
Ru2
11/09/2022
3
Балтика (Д)
Ru2
18/09/2022
4
Динамо Махачкала (Г)
Ru2
25/09/2022
4
Камаз (Г)
Ru2
01/10/2022
2
Kosmos Elektrostal (Г)
RuC
05/10/2022
Енисей (Д)
Ru2
09/10/2022
4
Уфа (Г)
Ru2
16/10/2022
1
Нефтехимик (Д)
Ru2
23/10/2022
3
Урожай (Г)
Ru2
29/10/2022
3
Звезда Санкт-Петербург (Д)
RuC
02/11/2022
1
Уляновск (Д)
Ru2
06/11/2022
5
Алания Владикавказ (Г)
Ru2
13/11/2022
4
Велес Москва (Д)
Ru2
20/11/2022
2
Волгар Астрахан (Г)
Ru2
27/11/2022
2
Шинник (Д)
Ru2
05/03/2023
5
Арсенал Тула (Г)
Ru2
12/03/2023
1
СКА Хабаровск (Д)
Ru2
18/03/2023
4
Краснодар 2 (Г)
Ru2
26/03/2023
3
ФК Акрон Толиати (Д)
Ru2
01/04/2023
3
Балтика (Г)
Ru2
07/04/2023
4
Динамо Махачкала (Д)
Ru2
15/04/2023
4
Камаз (Д)
Ru2
22/04/2023
2
Енисей (Г)
Ru2
29/04/2023
4
Уфа (Д)
Ru2
07/05/2023
1
Нефтехимик (Г)
Ru2
13/05/2023
3
Урожай (Д)
Ru2
21/05/2023
3
Уляновск (Г)
Ru2
27/05/2023
5
Рубин (Казан) (Д)
Ru2
03/06/2023
2
Нижни Новгород (Д)
Ru1
07/06/2023
2
Нижни Новгород (Г)
Ru1
10/06/2023
2
Сокол Саратов (Д)
Ru2
16/07/2023
3
Черноморец Новоросийск (Г)
Ru2
23/07/2023
2
Ленинградец (Г)
Ru2
30/07/2023
3
СКА Хабаровск (Д)
Ru2
06/08/2023
4
ФК Химки (Г)
Ru2
12/08/2023
1
Алания Владикавказ (Д)
Ru2
20/08/2023
4
Нефтехимик (Г)
Ru2
27/08/2023
3
Торпедо Москва (Д)
Ru2
04/09/2023
5
Енисей (Г)
Ru2
10/09/2023
4
Тюмен (Г)
Ru2
18/09/2023
3
Шинник (Д)
Ru2
23/09/2023
5
Текстилчик (Г)
RuC
27/09/2023
1
Камаз (Д)
Ru2
02/10/2023
2
Урожай (Г)
Ru2
08/10/2023
3
ФК Акрон Толиати (Д)
Ru2
14/10/2023
3
Арсенал Тула (Г)
RuC
19/10/2023
1
Динамо Махачкала (Д)
Ru2
23/10/2023
4
Волгар Астрахан (Г)
Ru2
28/10/2023
2
Черноморец Новоросийск (Д)
RuC
01/11/2023
2
Арсенал Тула (Г)
Ru2
05/11/2023
1
Черноморец Новоросийск (Д)
Ru2
12/11/2023
2
Торпедо Москва (Г)
Ru2
20/11/2023
5
Енисей (Д)
Ru2
26/11/2023
4
ФК Акрон Толиати (Г)
Ru2
03/03/2024
3
Шинник (Г)
Ru2
09/03/2024
5
ФК Урал (Д)
RuC
13/03/2024
2
Урожай (Д)
Ru2
18/03/2024
3
Алания Владикавказ (Г)
Ru2
24/03/2024
4
Волгар Астрахан (Д)
Ru2
31/03/2024
2
Сокол Саратов (Г)
Ru2
07/04/2024
3
Ленинградец (Д)
Ru2
14/04/2024
3
ФК Химки (Д)
Ru2
20/04/2024
1
СКА Хабаровск (Г)
Ru2
24/04/2024
4
Тюмен (Д)
Ru2
28/04/2024
3
Арсенал Тула (Д)
Ru2
05/05/2024
1
Камаз (Г)
Ru2
12/05/2024
2
Динамо Махачкала (Г)
Ru2
18/05/2024
4
Нефтехимик (Д)
Ru2
25/05/2024
3
Чита (Г)
Ru4
21/04/2021
2
Динамо-2 Москва (Г)
Ru4
26/04/2021
4
Ленинградец (Г)
Ru4
29/04/2021
5
Луки-Енергия (Д)
Ru4
08/05/2021
1
ФК Смоленск (Д)
Ru4
11/05/2021
1
Труда (Г)
Ru4
20/05/2021
3
Коломна (Г)
Ru4
23/05/2021
1
Владимир (Д)
Ru4
01/06/2021
4
Родина Москва (Д)
Ru4
04/06/2021
5
Долгопрудний (Д)
Ru4
12/06/2021
2
Твер (Д)
Ru4
15/06/2021
5
Вижте всички
Звезда Санкт-Петербург - Владимир
04/05/2024 14:00
2
Irkutsk - Динамо Вологда
05/05/2024 00:00
1
Спартак Москва 2 - Чертаново М.
05/05/2024 11:00
X
Зенит 2 - Dynamo Petersburg
05/05/2024 13:00
1
ФК Сатурн - Динамо-2 Москва
05/05/2024 13:00
2
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма