Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
1071
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
34
Прогнози за утре
143
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
846
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
78
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
18
Топ Европейски
7
Европейски
152
Американски
96
Африкански
37
Азиатски
66
Австралийски
23
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
2
Първа Бундеслига
Серия А
2
Лига 1
1
Ередивизия
Лига Португалия
2
Бразилейро Серия A
6
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
10
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Манчестър Сити
62%
Вероятност за победа
28/04/2024 18:30
NFO - MCI,
18:30
EPL
Севиля
38%
Вероятност за равенство
28/04/2024 22:00
BET - SEV,
22:00
Es1
Фиорентина
49%
Вероятност за победа
28/04/2024 21:45
FIO - SAS,
21:45
It1
Мьонхенгладбах
37%
Вероятност за победа
28/04/2024 16:30
BMG - FCU,
16:30
De1
Хайденхайм
40%
Вероятност за победа
28/04/2024 20:30
DAR - HEI,
20:30
De1
Олимпик Марсилия
39%
Вероятност за победа
28/04/2024 22:00
OLM - LEN,
22:00
Fr1
json_m
Прогноза
Рийд
-
Амщетен
14° - 15°C
П
П
Р
П
П
П
29/05/2020 17:00
1
2 - 0
FT
З
З
Р
З
Р
Р
2nd място от Ерсте Лига (Австрия)
Приятелски клубни срещи
16th място от Ерсте Лига (Австрия)
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Cfr
Рийд
Амщетен
29/05/2020 17:00
54
24
22
1
1
-
0
1 - 0
1.50
14°-15°
-
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Рийд
Амщетен
29/05/2020 17:00
70
30
Под
1.50
1 - 0
1.50
14°-15°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Рийд
Амщетен
29/05/2020 17:00
70
20
10
1
14°-15°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Рийд
Амщетен
29/05/2020 17:00
38%
1
1
1
-
0
1 - 0
14°-15°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Рийд
Амщетен
29/05/2020 17:00
51
49
Не
1
-
0
1 - 0
1.50
14°-15°
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Рийд
Амщетен
29/05/2020 17:00
78%
1X
1
-
0
1 - 0
1.50
14°-15°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Рийд
Амщетен
29/05/2020 17:00
%
Домакин
1
-
0
1 - 0
1.50
14°-15°
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Cfr
Рийд
Амщетен
29/05/2020 17:00
1
-
0
1 - 0
1.50
14°-15°
FT
2 - 0
(1 - 0)
Мачове между двата отбора:
Всички
08/03
2020
Амщетен
1 - 2
(1 - 1)
Рийд
At2
11/08
2019
Рийд
4 - 1
(2 - 0)
Амщетен
At2
31/03
2019
Рийд
2 - 0
(1 - 0)
Амщетен
At2
26/08
2018
Амщетен
1 - 1
(0 - 1)
Рийд
At2
Рийд
3
75%
Равенства
1
25%
Амщетен
0
0%
{"lg_-1":[3,1,0,4],"lg_-1_6":[3,1,0,4],"lg_95":[3,1,null,4],"lg_95_6":[3,1,null,4]}
Рий
мачове
Всички
Ерсте Лига
OFB Pokal
08/03
2020
Амщетен
1 - 2
(1 - 1)
Рийд
At2
28/02
2020
Рийд
1 - 0
(1 - 0)
Аустрия Лустенау
At2
21/02
2020
А. Клагенфурт
1 - 1
(1 - 0)
Рийд
At2
30/11
2019
Дорнбрин
0 - 5
(0 - 1)
Рийд
At2
24/11
2019
Рийд
4 - 0
(2 - 0)
Дорнбрин
At2
08/11
2019
Флоридсдорфер АК
1 - 2
(1 - 2)
Рийд
At2
01/11
2019
Рийд
3 - 1
(2 - 0)
Хорн
At2
29/10
2019
Санкт Пьолтен
1 - 0
(0 - 0)
Рийд
AuC
25/10
2019
Вакер Инсбрук
2 - 3
(2 - 2)
Рийд
At2
19/10
2019
Лиеферинг
0 - 1
(0 - 0)
Рийд
At2
04/10
2019
Рийд
1 - 0
(0 - 0)
Форвертс Щайр
At2
29/09
2019
Блау-Вайс Линц
2 - 3
(1 - 0)
Рийд
At2
25/09
2019
Форвертс Щайр
3 - 4
(0 - 2)
Рийд
AuC
20/09
2019
Рийд
3 - 1
(1 - 1)
ЛАШК Джуниърс
At2
13/09
2019
Аустрия Виена 2
0 - 0
(0 - 0)
Рийд
At2
30/08
2019
Капфенберг
2 - 3
(0 - 2)
Рийд
At2
23/08
2019
Рийд
1 - 2
(1 - 0)
Грацер
At2
16/08
2019
Лафниц
0 - 1
(0 - 1)
Рийд
At2
11/08
2019
Рийд
4 - 1
(2 - 0)
Амщетен
At2
02/08
2019
Аустрия Лустенау
1 - 1
(1 - 0)
Рийд
At2
26/07
2019
Рийд
1 - 3
(0 - 0)
А. Клагенфурт
At2
19/07
2019
Брук-Лайта
0 - 4
(0 - 3)
Рийд
AuC
Победи
5
83%
Равенства
1
17%
Загуби
0
0%
Вижте всички
{"lg_-1":[16,3,3,22],"lg_-1_6":[5,1,0,6],"lg_95":[14,3,2,19],"lg_95_6":[5,1,null,6],"lg_303":[2,null,1,3],"lg_303_6":[2,null,1,3]}
А�
мачове
Всички
Ерсте Лига
OFB Pokal
08/03
2020
Амщетен
1 - 2
(1 - 1)
Рийд
At2
28/02
2020
Аустрия Виена 2
3 - 0
(1 - 0)
Амщетен
At2
21/02
2020
Амщетен
1 - 1
(0 - 0)
Лиеферинг
At2
09/02
2020
Амщетен
0 - 3
(0 - 1)
Ред Бул Залцбург
AuC
29/11
2019
Амщетен
3 - 3
(2 - 2)
Грацер
At2
22/11
2019
Грацер
2 - 2
(1 - 2)
Амщетен
At2
08/11
2019
Амщетен
2 - 0
(1 - 0)
Аустрия Лустенау
At2
01/11
2019
А. Клагенфурт
1 - 1
(0 - 0)
Амщетен
At2
29/10
2019
Вайндорф Ст. Анна
0 - 3
(0 - 2)
Амщетен
AuC
25/10
2019
Амщетен
2 - 2
(2 - 0)
Блау-Вайс Линц
At2
18/10
2019
Амщетен
1 - 1
(0 - 0)
Лафниц
At2
04/10
2019
Флоридсдорфер АК
0 - 2
(0 - 0)
Амщетен
At2
27/09
2019
Амщетен
1 - 2
(1 - 2)
ЛАШК Джуниърс
At2
24/09
2019
Амщетен
4 - 1
(0 - 1)
Блау-Вайс Линц
AuC
20/09
2019
Капфенберг
1 - 1
(0 - 0)
Амщетен
At2
13/09
2019
Амщетен
2 - 1
(1 - 0)
Форвертс Щайр
At2
30/08
2019
Амщетен
2 - 4
(1 - 2)
Хорн
At2
23/08
2019
Вакер Инсбрук
2 - 1
(2 - 0)
Амщетен
At2
16/08
2019
Амщетен
0 - 2
(0 - 2)
Дорнбрин
At2
11/08
2019
Рийд
4 - 1
(2 - 0)
Амщетен
At2
02/08
2019
Амщетен
3 - 2
(0 - 1)
Аустрия Виена 2
At2
26/07
2019
Лиеферинг
2 - 3
(0 - 1)
Амщетен
At2
19/07
2019
Зеекирхен
1 - 4
(1 - 1)
Амщетен
AuC
Победи
0
0%
Равенства
3
50%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[8,7,8,23],"lg_-1_6":[0,3,3,6],"lg_95":[5,7,7,19],"lg_95_6":[1,3,2,6],"lg_303":[3,null,1,4],"lg_303_6":[3,null,1,4]}
Рий
домакински мачове:
Всички
28/02
2020
Рийд
1 - 0
(1 - 0)
Аустрия Лустенау
At2
24/11
2019
Рийд
4 - 0
(2 - 0)
Дорнбрин
At2
01/11
2019
Рийд
3 - 1
(2 - 0)
Хорн
At2
04/10
2019
Рийд
1 - 0
(0 - 0)
Форвертс Щайр
At2
20/09
2019
Рийд
3 - 1
(1 - 1)
ЛАШК Джуниърс
At2
23/08
2019
Рийд
1 - 2
(1 - 0)
Грацер
At2
11/08
2019
Рийд
4 - 1
(2 - 0)
Амщетен
At2
26/07
2019
Рийд
1 - 3
(0 - 0)
А. Клагенфурт
At2
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[6,0,2,8],"lg_-1_6":[5,0,1,6],"lg_95":[6,null,2,8],"lg_95_6":[5,null,1,6]}
Амщ
гостувания:
Всички
Ерсте Лига
OFB Pokal
28/02
2020
Аустрия Виена 2
3 - 0
(1 - 0)
Амщетен
At2
22/11
2019
Грацер
2 - 2
(1 - 2)
Амщетен
At2
01/11
2019
А. Клагенфурт
1 - 1
(0 - 0)
Амщетен
At2
29/10
2019
Вайндорф Ст. Анна
0 - 3
(0 - 2)
Амщетен
AuC
04/10
2019
Флоридсдорфер АК
0 - 2
(0 - 0)
Амщетен
At2
20/09
2019
Капфенберг
1 - 1
(0 - 0)
Амщетен
At2
23/08
2019
Вакер Инсбрук
2 - 1
(2 - 0)
Амщетен
At2
11/08
2019
Рийд
4 - 1
(2 - 0)
Амщетен
At2
26/07
2019
Лиеферинг
2 - 3
(0 - 1)
Амщетен
At2
19/07
2019
Зеекирхен
1 - 4
(1 - 1)
Амщетен
AuC
Победи
2
33%
Равенства
3
50%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,3,3,10],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_95":[2,3,3,8],"lg_95_6":[1,3,2,6],"lg_303":[2,null,null,2],"lg_303_6":[2,null,null,2]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Рийд
Изиграни мачове:
22
Амщетен
Изиграни мачове:
23
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
48
2.18
1
22
40
1.74
1.74
40
Под/Над
1.5
6
16
27%
73%
0
23
0%
100%
2.5
8
14
36%
64%
7
16
30%
70%
3.5
11
11
50%
50%
14
9
61%
39%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
13
9
59%
41%
17
6
74%
26%
Сухи мрежи (Да/Не)
8
14
36%
64%
3
20
13%
87%
Отбелязан гол (Да/Не)
20
2
91%
9%
20
3
87%
13%
Рий
следващи мачове
Трудност
Амщ
Лесен 1
Най-тежък 5
Амщетен (Д)
Cfr
29/05/2020
Лафниц (Д)
At2
05/06/2020
Грацер (Г)
At2
10/06/2020
Капфенберг (Д)
At2
14/06/2020
Аустрия Виена 2 (Д)
At2
19/06/2020
ЛАШК Джуниърс (Г)
At2
23/06/2020
Рийд (Г)
Cfr
29/05/2020
Дорнбрин (Г)
At2
05/06/2020
Вакер Инсбрук (Д)
At2
10/06/2020
Хорн (Г)
At2
13/06/2020
Форвертс Щайр (Г)
At2
21/06/2020
Капфенберг (Д)
At2
24/06/2020
Блау-Вайс Линц (Д)
At2
26/06/2020
Форвертс Щайр (Г)
At2
03/07/2020
Лиеферинг (Д)
At2
12/07/2020
Вакер Инсбрук (Д)
At2
17/07/2020
Хорн (Г)
At2
24/07/2020
Флоридсдорфер АК (Д)
At2
31/07/2020
Бургхаузен (Д)
Cfr
18/08/2020
Цвикау (Д)
Cfr
22/08/2020
Глайсдорф 09 (Г)
AuC
28/08/2020
Блау-Вайс Линц (Д)
Cfr
05/09/2020
Тирол (Д)
At1
13/09/2020
Аустрия Виена (Г)
At1
20/09/2020
Ред Бул Залцбург (Д)
At1
26/09/2020
Адмира Тренквалд (Г)
At1
03/10/2020
Волфсбергер (Г)
AuC
18/10/2020
Щурм Грац (Д)
At1
24/10/2020
Санкт Пьолтен (Г)
At1
31/10/2020
Хартберг (Д)
At1
07/11/2020
Форвертс Щайр (Д)
Cfr
13/11/2020
Рапид Виена (Д)
At1
22/11/2020
Волфсбергер (Г)
At1
29/11/2020
ЛАСК Линц (Г)
At1
06/12/2020
Алтах (Д)
At1
12/12/2020
Тирол (Г)
At1
20/12/2020
Аустрия Виена (Д)
At1
23/01/2021
Ред Бул Залцбург (Г)
At1
27/01/2021
Адмира Тренквалд (Д)
At1
30/01/2021
Щурм Грац (Г)
At1
09/02/2021
Санкт Пьолтен (Д)
At1
14/02/2021
Хартберг (Г)
At1
20/02/2021
Рапид Виена (Г)
At1
27/02/2021
Волфсбергер (Д)
At1
07/03/2021
ЛАСК Линц (Д)
At1
14/03/2021
Алтах (Г)
At1
21/03/2021
Хартберг (Д)
At1
03/04/2021
Адмира Тренквалд (Г)
At1
10/04/2021
Алтах (Д)
At1
17/04/2021
Аустрия Виена (Г)
At1
20/04/2021
Санкт Пьолтен (Д)
At1
24/04/2021
Санкт Пьолтен (Г)
At1
27/04/2021
Хартберг (Г)
At1
08/05/2021
Адмира Тренквалд (Д)
At1
11/05/2021
Алтах (Г)
At1
15/05/2021
Аустрия Виена (Д)
At1
21/05/2021
Мюнхен 1860 (Д)
Cfr
02/07/2021
Хайденхайм (Г)
Cfr
06/07/2021
Ян Регенсбург (Д)
Cfr
09/07/2021
Грьодиг (Г)
AuC
16/07/2021
Аустрия Виена (Д)
At1
25/07/2021
Ред Бул Залцбург (Г)
At1
01/08/2021
Адмира Тренквалд (Д)
At1
07/08/2021
Хартберг (Г)
At1
14/08/2021
Рапид Виена (Г)
At1
22/08/2021
ЛАСК Линц (Д)
At1
29/08/2021
Алтах (Г)
At1
12/09/2021
Волфсбергер (Д)
At1
18/09/2021
Форвертс Щайр (Г)
AuC
21/09/2021
Тирол (Г)
At1
25/09/2021
А. Клагенфурт (Д)
At1
02/10/2021
Форвертс Щайр (Д)
Cfr
08/10/2021
Щурм Грац (Г)
At1
17/10/2021
Аустрия Виена (Г)
At1
23/10/2021
Щурм Грац (Г)
AuC
27/10/2021
Ред Бул Залцбург (Д)
At1
30/10/2021
Адмира Тренквалд (Г)
At1
06/11/2021
Хартберг (Д)
At1
20/11/2021
Рапид Виена (Д)
At1
28/11/2021
ЛАСК Линц (Г)
At1
05/12/2021
Алтах (Д)
At1
11/12/2021
А. Клагенфурт (Д)
AuC
04/02/2022
Волфсбергер (Г)
At1
12/02/2022
Тирол (Д)
At1
19/02/2022
А. Клагенфурт (Г)
At1
27/02/2022
Хартберг (Д)
AuC
02/03/2022
Щурм Грац (Д)
At1
06/03/2022
Адмира Тренквалд (Г)
At1
12/03/2022
Алтах (Д)
At1
19/03/2022
ЛАСК Линц (Г)
At1
02/04/2022
Хартберг (Д)
At1
09/04/2022
Тирол (Д)
At1
16/04/2022
Тирол (Г)
At1
23/04/2022
Адмира Тренквалд (Д)
At1
26/04/2022
Ред Бул Залцбург (Г)
AuC
01/05/2022
Алтах (Г)
At1
07/05/2022
ЛАСК Линц (Д)
At1
14/05/2022
Хартберг (Г)
At1
20/05/2022
ФК Щадлау (Г)
AuC
16/07/2022
Рапид Виена (Г)
At1
24/07/2022
Аустрия Лустенау (Д)
At1
30/07/2022
Щурм Грац (Д)
At1
06/08/2022
А. Клагенфурт (Г)
At1
13/08/2022
Тирол (Д)
At1
21/08/2022
Хартберг (Г)
At1
27/08/2022
ВСК Велс (Г)
AuC
31/08/2022
ЛАСК Линц (Г)
At1
04/09/2022
Ред Бул Залцбург (Д)
At1
10/09/2022
Аустрия Виена (Г)
At1
18/09/2022
Алтах (Д)
At1
02/10/2022
Волфсбергер (Г)
At1
09/10/2022
Рапид Виена (Д)
At1
15/10/2022
SV Horn II (Г)
AuC
18/10/2022
Аустрия Лустенау (Г)
At1
23/10/2022
Щурм Грац (Г)
At1
30/10/2022
А. Клагенфурт (Д)
At1
05/11/2022
Тирол (Г)
At1
12/11/2022
Винер СК (Г)
AuC
04/02/2023
Хартберг (Д)
At1
12/02/2023
ЛАСК Линц (Д)
At1
18/02/2023
Ред Бул Залцбург (Г)
At1
26/02/2023
Аустрия Виена (Д)
At1
04/03/2023
Алтах (Г)
At1
12/03/2023
Волфсбергер (Д)
At1
19/03/2023
Волфсбергер (Г)
At1
01/04/2023
Рапид Виена (Г)
AuC
05/04/2023
Хартберг (Д)
At1
08/04/2023
Тирол (Д)
At1
14/04/2023
Алтах (Г)
At1
22/04/2023
Аустрия Лустенау (Д)
At1
29/04/2023
Аустрия Лустенау (Г)
At1
06/05/2023
Тирол (Г)
At1
12/05/2023
Алтах (Д)
At1
19/05/2023
Хартберг (Г)
At1
27/05/2023
Волфсбергер (Д)
At1
02/06/2023
ВСК Велс (Г)
AuC
22/07/2023
Флоридсдорфер АК (Г)
At2
30/07/2023
Адмира Тренквалд (Д)
At2
04/08/2023
Щрипфинг (Г)
At2
11/08/2023
Леобен (Д)
At2
18/08/2023
Лиеферинг (Г)
At2
25/08/2023
Грацер (Г)
At2
01/09/2023
Капфенберг (Д)
At2
17/09/2023
Брегенц (Г)
At2
23/09/2023
Волфсбергер (Д)
AuC
26/09/2023
SV Horn II (Д)
At2
29/09/2023
Амщетен (Г)
At2
06/10/2023
Фърст Виена (Д)
At2
20/10/2023
Санкт Пьолтен (Д)
At2
29/10/2023
Лафниц (Д)
At2
10/11/2023
Дорнбрин (Г)
At2
25/11/2023
Щурм Грац II (Г)
At2
06/12/2023
Флоридсдорфер АК (Д)
At2
16/02/2024
Адмира Тренквалд (Г)
At2
25/02/2024
Щрипфинг (Д)
At2
01/03/2024
Леобен (Г)
At2
08/03/2024
Лиеферинг (Д)
At2
15/03/2024
Грацер (Д)
At2
29/03/2024
Капфенберг (Г)
At2
05/04/2024
Брегенц (Д)
At2
13/04/2024
SV Horn II (Г)
At2
19/04/2024
Амщетен (Д)
At2
26/04/2024
Фърст Виена (Г)
At2
03/05/2024
Санкт Пьолтен (Г)
At2
10/05/2024
Щурм Грац II (Д)
At2
17/05/2024
Лафниц (Г)
At2
20/05/2024
Дорнбрин (Д)
At2
26/05/2024
ЛАШК Джуниърс (Г)
At2
27/06/2020
Флоридсдорфер АК (Д)
At2
05/07/2020
Лафниц (Г)
At2
10/07/2020
Блау-Вайс Линц (Г)
At2
21/07/2020
А. Клагенфурт (Д)
At2
24/07/2020
Аустрия Лустенау (Г)
At2
31/07/2020
Адмира Тренквалд (Г)
Cfr
22/08/2020
Грьодиг (Г)
AuC
28/08/2020
Аустрия Виена (Д)
Cfr
05/09/2020
Форвертс Щайр (Д)
At2
13/09/2020
Лафниц (Г)
At2
18/09/2020
Дорнбрин (Д)
At2
26/09/2020
Блау-Вайс Линц (Г)
At2
29/09/2020
Вакер Инсбрук (Д)
At2
02/10/2020
Грацер (Г)
At2
23/10/2020
ЛАШК Джуниърс (Д)
At2
26/10/2020
А. Клагенфурт (Г)
At2
31/10/2020
Лиеферинг (Г)
At2
06/11/2020
Алерхайлиген (Г)
AuC
14/11/2020
Аустрия Виена 2 (Д)
At2
20/11/2020
Капфенберг (Г)
At2
27/11/2020
Аустрия Лустенау (Д)
At2
04/12/2020
Флоридсдорфер АК (Г)
At2
11/12/2020
Волфсбергер (Г)
AuC
16/12/2020
ШК Рапид Виена (Г)
At2
12/02/2021
Хорн (Д)
At2
19/02/2021
Форвертс Щайр (Г)
At2
27/02/2021
Лафниц (Д)
At2
05/03/2021
Дорнбрин (Г)
At2
13/03/2021
Вакер Инсбрук (Г)
At2
02/04/2021
Грацер (Д)
At2
05/04/2021
ЛАШК Джуниърс (Г)
At2
09/04/2021
А. Клагенфурт (Д)
At2
13/04/2021
Лиеферинг (Д)
At2
17/04/2021
Блау-Вайс Линц (Д)
At2
20/04/2021
Аустрия Виена 2 (Г)
At2
23/04/2021
Капфенберг (Д)
At2
30/04/2021
Аустрия Лустенау (Г)
At2
08/05/2021
Флоридсдорфер АК (Д)
At2
12/05/2021
ШК Рапид Виена (Д)
At2
16/05/2021
Хорн (Г)
At2
23/05/2021
Щрипфинг (Д)
Cfr
02/07/2021
АЕЛ Лимасол (Д)
Cfr
09/07/2021
Мансдорф (Д)
Cfr
13/07/2021
Дойчкройц (Г)
AuC
17/07/2021
Флоридсдорфер АК (Д)
At2
23/07/2021
Дорнбрин (Г)
At2
31/07/2021
Форвертс Щайр (Д)
At2
06/08/2021
Лиеферинг (Г)
At2
13/08/2021
Лафниц (Д)
At2
20/08/2021
Вакер Инсбрук (Г)
At2
29/08/2021
Форвертс Щайр (Г)
Cfr
02/09/2021
Аустрия Лустенау (Г)
At2
11/09/2021
Блау-Вайс Линц (Д)
At2
17/09/2021
Вакер Инсбрук (Д)
AuC
21/09/2021
Санкт Пьолтен (Г)
At2
24/09/2021
Капфенберг (Д)
At2
01/10/2021
Лиеферинг (Г)
Cfr
07/10/2021
Хорн (Г)
At2
16/10/2021
Аустрия Виена 2 (Д)
At2
22/10/2021
Рапид Виена (Д)
AuC
28/10/2021
ЛАШК Джуниърс (Г)
At2
31/10/2021
Грацер (Г)
At2
05/11/2021
ФК Велс (Д)
Cfr
11/11/2021
ШК Рапид Виена (Д)
At2
19/11/2021
Флоридсдорфер АК (Г)
At2
26/11/2021
Дорнбрин (Д)
At2
19/02/2022
Форвертс Щайр (Г)
At2
27/02/2022
Лиеферинг (Д)
At2
05/03/2022
Лафниц (Г)
At2
11/03/2022
Вакер Инсбрук (Д)
At2
18/03/2022
Аустрия Лустенау (Д)
At2
01/04/2022
Блау-Вайс Линц (Г)
At2
08/04/2022
Санкт Пьолтен (Д)
At2
15/04/2022
Капфенберг (Г)
At2
18/04/2022
Хорн (Д)
At2
22/04/2022
Аустрия Виена 2 (Г)
At2
29/04/2022
ЛАШК Джуниърс (Д)
At2
06/05/2022
Грацер (Д)
At2
13/05/2022
ШК Рапид Виена (Г)
At2
22/05/2022
Донауфелд Виена (Г)
AuC
15/07/2022
Капфенберг (Д)
At2
22/07/2022
Дорнбрин (Г)
At2
29/07/2022
Адмира Тренквалд (Д)
At2
05/08/2022
ШК Рапид Виена (Г)
At2
13/08/2022
Лиеферинг (Д)
At2
19/08/2022
Флоридсдорфер АК (Г)
At2
26/08/2022
Блау-Вайс Линц (Д)
AuC
31/08/2022
Блау-Вайс Линц (Д)
At2
03/09/2022
Фърст Виена (Г)
At2
11/09/2022
Форвертс Щайр (Д)
At2
16/09/2022
Санкт Пьолтен (Г)
At2
30/09/2022
Лафниц (Д)
At2
07/10/2022
Щурм Грац II (Г)
At2
16/10/2022
Аустрия Виена 2 (Г)
At2
21/10/2022
Грацер (Д)
At2
28/10/2022
Хорн (Г)
At2
06/11/2022
Санкт Пьолтен (Д)
At2
11/11/2022
Дорнбрин (Д)
At2
25/02/2023
Лиеферинг (Г)
At2
05/03/2023
Флоридсдорфер АК (Д)
At2
10/03/2023
Блау-Вайс Линц (Г)
At2
19/03/2023
ШК Рапид Виена (Д)
At2
31/03/2023
Капфенберг (Г)
At2
07/04/2023
Щурм Грац II (Д)
At2
21/04/2023
Форвертс Щайр (Г)
At2
25/04/2023
Адмира Тренквалд (Г)
At2
28/04/2023
Фърст Виена (Д)
At2
05/05/2023
Лафниц (Г)
At2
12/05/2023
Аустрия Виена 2 (Д)
At2
19/05/2023
Грацер (Г)
At2
26/05/2023
Хорн (Д)
At2
04/06/2023
Кремсер СК (Г)
AuC
22/07/2023
Грацер (Г)
At2
28/07/2023
Брегенц (Д)
At2
05/08/2023
Леобен (Г)
At2
13/08/2023
Щрипфинг (Д)
At2
18/08/2023
Адмира Тренквалд (Г)
At2
25/08/2023
Санкт Пьолтен (Д)
At2
01/09/2023
Дорнбрин (Г)
At2
15/09/2023
Лафниц (Д)
At2
22/09/2023
Флоридсдорфер АК (Д)
AuC
27/09/2023
Щурм Грац II (Г)
At2
01/10/2023
Рийд (Д)
At2
06/10/2023
Флоридсдорфер АК (Г)
At2
20/10/2023
Капфенберг (Д)
At2
27/10/2023
Рапид Виена (Д)
AuC
01/11/2023
Лиеферинг (Г)
At2
04/11/2023
SV Horn II (Г)
At2
10/11/2023
Фърст Виена (Д)
At2
26/11/2023
Грацер (Д)
At2
17/02/2024
Брегенц (Г)
At2
24/02/2024
Леобен (Д)
At2
01/03/2024
Щрипфинг (Г)
At2
08/03/2024
Адмира Тренквалд (Д)
At2
15/03/2024
Санкт Пьолтен (Г)
At2
29/03/2024
Дорнбрин (Д)
At2
06/04/2024
Лафниц (Г)
At2
14/04/2024
Щурм Грац II (Д)
At2
19/04/2024
Рийд (Г)
At2
26/04/2024
Флоридсдорфер АК (Д)
At2
03/05/2024
Капфенберг (Г)
At2
10/05/2024
Лиеферинг (Д)
At2
17/05/2024
SV Horn II (Д)
At2
20/05/2024
Фърст Виена (Г)
At2
26/05/2024
Вижте всички
<
Април 2024
Футбол прогнози
>
{"3":"\u041c\u0430\u0440\u0442 2024","4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма