Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
Футбол
Прогнози за днес
169
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
2
Прогнози за утре
85
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
793
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
1492
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
64
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
27
Топ Европейски
40
Европейски
446
Американски
55
Африкански
34
Азиатски
134
Австралийски
30
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
1
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
2
Лига 1
3
Ередивизия
1
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
9
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
1
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Манчестър Юнайтед
40%
Вероятност за победа
06/05/2024 22:00
CRY - MUN,
22:00
EPL
Наполи
42%
Вероятност за победа
06/05/2024 21:45
UDI - NAP,
21:45
It1
Аталанта
59%
Вероятност за победа
06/05/2024 19:00
SAL - ATA,
19:00
It1
Лил
40%
Вероятност за победа
06/05/2024 22:00
LIL - LYO,
22:00
Fr1
Фенербахче
69%
Вероятност за победа
06/05/2024 20:00
KON - FEN,
20:00
Tr1
Анталияспор
60%
Вероятност за победа
06/05/2024 20:00
ANT - Пен,
20:00
Tr1
ИФК Гьотеборг
41%
Вероятност за победа
06/05/2024 20:10
ГАИ - GOT,
20:10
Se1
json_m
Прогноза
Отроковице
-
Хлучин
7°C
З
П
П
З
З
З
14/03/2020 11:15
1
Отроковице вероятност за победа
44%
З
П
З
З
З
П
Чехия МСФЛ
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 19
Cz3
Отроковице
Хлучин
14/03/2020
44
28
27
1
2
-
1
2 - 1
2.96
7°
-
-
-
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19
Cz3
Отроковице
Хлучин
14/03/2020
41
59
Над
2.96
2 - 1
2.96
7°
-
-
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19
Cz3
Отроковице
Хлучин
14/03/2020
42
36
22
1
7°
-
Postp.
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19
Cz3
Отроковице
Хлучин
14/03/2020
18%
1
1
2
-
1
2 - 1
7°
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19
Cz3
Отроковице
Хлучин
14/03/2020
46
54
Да
2
-
1
2 - 1
2.96
7°
-
-
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19
Cz3
Отроковице
Хлучин
14/03/2020
72%
1X
2
-
1
2 - 1
2.96
7°
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19
Cz3
Отроковице
Хлучин
14/03/2020
44%
Домакин -0.5
2
-
1
2 - 1
2.96
7°
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 19
Cz3
Отроковице
Хлучин
14/03/2020
2
-
1
2 - 1
2.96
7°
Postp.
Мачове между двата отбора:
Всички
03/08
2019
Хлучин
0 - 2
(0 - 1)
Отроковице
Cz3
19/04
2019
Отроковице
0 - 2
(0 - 1)
Хлучин
Cz3
08/09
2018
Хлучин
1 - 4
(0 - 3)
Отроковице
Cz3
25/03
2018
Отроковице
0 - 0
( - )
Хлучин
Cz3
19/08
2017
Хлучин
1 - 1
( - )
Отроковице
Cz3
19/05
2017
Отроковице
1 - 3
( - )
Хлучин
Cz3
15/10
2016
Хлучин
0 - 1
( - )
Отроковице
Cz3
14/11
2015
Хлучин
3 - 0
( - )
Отроковице
Cz3
09/08
2015
Отроковице
3 - 2
( - )
Хлучин
Cz3
Отроковице
2
33%
Равенства
2
33%
Хлучин
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,2,3,9],"lg_-1_6":[2,2,2,6],"lg_265":[4,2,3,9],"lg_265_6":[2,2,2,6]}
Класиране към 14/03/2020
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Бланско
36
18
11
3
4
33
12
21
2
Петрковице
34
18
10
4
4
32
17
15
3
Фридек Мистек
34
18
10
4
4
29
16
13
4
Уничов
33
18
9
6
3
32
24
8
5
Росице
32
18
9
5
4
19
12
7
6
Острава B
31
18
9
4
5
39
19
20
7
Кромериж
30
18
9
3
6
31
23
8
8
Сигма Оломуц B
29
18
9
2
7
36
22
14
9
Върховина
28
18
8
4
6
22
19
3
10
Вишков
24
18
5
9
4
27
24
3
11
Велке Мезиржичи
23
18
6
5
7
22
35
-13
12
Отроковице
22
18
6
4
8
27
37
-10
13
Зноймо
20
18
5
5
8
17
32
-15
14
Ухерски Брод
18
18
5
3
10
28
31
-3
15
Хлучин
18
18
5
3
10
11
25
-14
16
Словачко B
18
18
5
3
10
19
36
-17
17
Злин B
14
18
4
2
12
20
34
-14
18
Долни Бенешов
6
18
1
3
14
18
44
-26
Промоция
Отпадане
Отр
мачове
Всички
07/03
2020
Отроковице
1 - 2
(0 - 0)
Върховина
Cz3
16/11
2019
Отроковице
1 - 0
(1 - 0)
Росице
Cz3
09/11
2019
Върховина
1 - 4
(0 - 1)
Отроковице
Cz3
03/11
2019
Отроковице
1 - 6
(0 - 2)
Сигма Оломуц B
Cz3
27/10
2019
Уничов
3 - 1
(1 - 0)
Отроковице
Cz3
20/10
2019
Отроковице
2 - 3
(2 - 1)
Кромериж
Cz3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_265":[2,null,4,6],"lg_265_6":[2,null,4,6]}
Х�
мачове
Всички
07/03
2020
Хлучин
0 - 1
(0 - 0)
Кромериж
Cz3
16/11
2019
Хлучин
1 - 0
(0 - 0)
Сигма Оломуц B
Cz3
09/11
2019
Кромериж
2 - 0
(1 - 0)
Хлучин
Cz3
02/11
2019
Хлучин
2 - 3
(1 - 1)
Велке Мезиржичи
Cz3
26/10
2019
Долни Бенешов
1 - 0
(0 - 0)
Хлучин
Cz3
19/10
2019
Хлучин
3 - 0
(2 - 0)
Злин B
Cz3
Победи
2
33%
Равенства
0
0%
Загуби
4
67%
{"lg_-1":[2,0,4,6],"lg_-1_6":[2,0,4,6],"lg_265":[2,null,4,6],"lg_265_6":[2,null,4,6]}
Отр
домакински мачове:
Всички
07/03
2020
Отроковице
1 - 2
(0 - 0)
Върховина
Cz3
16/11
2019
Отроковице
1 - 0
(1 - 0)
Росице
Cz3
03/11
2019
Отроковице
1 - 6
(0 - 2)
Сигма Оломуц B
Cz3
20/10
2019
Отроковице
2 - 3
(2 - 1)
Кромериж
Cz3
Победи
1
25%
Равенства
0
0%
Загуби
3
75%
{"lg_-1":[1,0,3,4],"lg_-1_6":[1,0,3,4],"lg_265":[1,null,3,4],"lg_265_6":[1,null,3,4]}
Хлу
гостувания:
Всички
09/11
2019
Кромериж
2 - 0
(1 - 0)
Хлучин
Cz3
26/10
2019
Долни Бенешов
1 - 0
(0 - 0)
Хлучин
Cz3
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
2
100%
{"lg_-1":[0,0,2,2],"lg_-1_6":[0,0,2,2],"lg_265":[null,null,2,2],"lg_265_6":[null,null,2,2]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Отроковице
Изиграни мачове:
6
Хлучин
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
10
1.67
2.5
15
6
1
1.17
7
Под/Над
1.5
1
5
17%
83%
3
3
50%
50%
2.5
1
5
17%
83%
4
2
67%
33%
3.5
2
4
33%
67%
5
1
83%
17%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
5
1
83%
17%
1
5
17%
83%
Сухи мрежи (Да/Не)
1
5
17%
83%
2
4
33%
67%
Отбелязан гол (Да/Не)
6
0
100%
0%
3
3
50%
50%
Отр
следващи мачове
Трудност
Хлу
Лесен 1
Най-тежък 5
Хлучин (Д)
Cz3
14/03/2020
5
Вишков (Г)
Cz3
22/03/2020
5
Петрковице (Д)
Cz3
29/03/2020
5
Острава B (Г)
Cz3
05/04/2020
4
Фридек Мистек (Д)
Cz3
12/04/2020
3
Злин B (Г)
Cz3
19/04/2020
3
Отроковице (Г)
Cz3
14/03/2020
3
Петрковице (Г)
Cz3
22/03/2020
5
Фридек Мистек (Д)
Cz3
29/03/2020
3
Словачко B (Г)
Cz3
05/04/2020
3
Зноймо (Д)
Cz3
12/04/2020
3
Ухерски Брод (Г)
Cz3
19/04/2020
2
Словачко B (Д)
Cz3
26/04/2020
3
Долни Бенешов (Г)
Cz3
03/05/2020
1
Росице (Г)
Cz3
06/05/2020
5
Зноймо (Д)
Cz3
10/05/2020
3
Велке Мезиржичи (Г)
Cz3
17/05/2020
2
Ухерски Брод (Д)
Cz3
24/05/2020
2
Бланско (Д)
Cz3
27/05/2020
3
Кромериж (Г)
Cz3
31/05/2020
2
Уничов (Д)
Cz3
07/06/2020
5
Сигма Оломуц B (Г)
Cz3
14/06/2020
1
Славичин (Д)
Cfr
18/07/2020
Strani (Г)
Cfr
26/07/2020
СК Простейов (Г)
Cfr
01/08/2020
1
Петрковице (Г)
Cz3
08/08/2020
5
Фридек Мистек (Д)
Cz3
14/08/2020
3
Уничов (Г)
Cz3
23/08/2020
5
Ухерски Брод (Д)
Cz3
29/08/2020
2
Росице (Г)
Cz3
05/09/2020
5
Зноймо (Г)
Cz3
09/09/2020
3
Злин B (Д)
Cz3
12/09/2020
3
Хлучин (Г)
Cz3
18/09/2020
5
Върховина (Д)
Cz3
26/09/2020
1
Вишков (Г)
Cz3
03/10/2020
5
Долни Бенешов (Д)
Cz3
10/10/2020
1
Ихлава B (Д)
Cz3
24/10/2020
1
Острава B (Д)
Cz3
28/10/2020
4
Кромериж (Г)
Cz3
31/10/2020
2
Велке Мезиржичи (Д)
Cz3
07/11/2020
2
Сигма Оломуц B (Г)
Cz3
15/11/2020
1
Словачко B (Г)
Cz3
14/03/2021
3
Вишков (Д)
Cfr
22/05/2021
5
Ходонин (Г)
Cfr
28/05/2021
4
Пршеров (Д)
Cfr
05/06/2021
SK Hranice (Г)
Cfr
12/06/2021
2
Бзенец (Д)
Cfr
18/06/2021
Сигма Оломуц B (Г)
Cfr
13/07/2021
1
Славичин (Г)
Cfr
16/07/2021
Шумперк (Д)
Cfr
21/07/2021
Хлучин (Д)
Cz3
31/07/2021
5
Ухерски Брод (Д)
Cz3
07/08/2021
2
Ухерски Брод (Г)
CzC
11/08/2021
2
Сигма Оломуц B (Г)
Cz3
15/08/2021
1
Фридек Мистек (Д)
Cz3
21/08/2021
3
Кромериж (Г)
Cz3
28/08/2021
2
Велке Мезиржичи (Д)
Cz3
04/09/2021
2
Словачко B (Г)
Cz3
08/09/2021
3
Уничов (Г)
Cz3
12/09/2021
5
Бланско (Д)
Cz3
18/09/2021
3
Злин B (Г)
Cz3
26/09/2021
3
Върховина (Д)
Cz3
02/10/2021
1
Vratimov (Г)
Cz3
09/10/2021
3
Ихлава B (Д)
Cz3
16/10/2021
1
Долни Бенешов (Г)
Cz3
23/10/2021
1
Зноймо (Д)
Cz3
30/10/2021
3
Росице (Г)
Cz3
06/11/2021
5
Острава B (Д)
Cz3
13/11/2021
4
Зноймо (Г)
Cfr
04/12/2021
3
Vratimov (Д)
Cfr
17/12/2021
3
Хлучин (Г)
Cz3
06/03/2022
5
Ухерски Брод (Г)
Cz3
12/03/2022
2
Сигма Оломуц B (Д)
Cz3
19/03/2022
1
Фридек Мистек (Г)
Cz3
26/03/2022
3
Кромериж (Д)
Cz3
01/04/2022
2
Велке Мезиржичи (Г)
Cz3
10/04/2022
2
Уничов (Д)
Cz3
15/04/2022
5
Бланско (Г)
Cz3
24/04/2022
3
Злин B (Д)
Cz3
30/04/2022
3
Върховина (Г)
Cz3
07/05/2022
1
Vratimov (Д)
Cz3
13/05/2022
3
Ихлава B (Г)
Cz3
21/05/2022
1
Словачко B (Д)
Cz3
25/05/2022
3
Долни Бенешов (Д)
Cz3
29/05/2022
1
Острава B (Г)
Cz3
01/06/2022
4
Зноймо (Г)
Cz3
03/06/2022
3
Росице (Д)
Cz3
10/06/2022
5
Славия Прага B (Г)
Cfr
23/07/2022
2
Уничов (Г)
Cz3
07/08/2022
5
Ухерски Брод (Д)
Cz3
12/08/2022
2
Витковице (Г)
CzC
17/08/2022
1
Бланско (Г)
Cz3
20/08/2022
3
Острава B (Д)
Cz3
26/08/2022
4
Фридек Мистек (Д)
Cz3
31/08/2022
3
Frydlant (Г)
Cz3
03/09/2022
2
Ходонин (Д)
Cz3
09/09/2022
4
Тринец (Д)
CzC
13/09/2022
1
Зноймо (Г)
Cz3
16/09/2022
3
Витковице (Д)
Cz3
23/09/2022
1
Росице (Г)
Cz3
01/10/2022
5
Кромериж (Д)
Cz3
07/10/2022
2
Велке Мезиржичи (Г)
Cz3
16/10/2022
2
Словачко B (Г)
Cz3
23/10/2022
3
Злин B (Д)
Cz3
28/10/2022
3
Хлучин (Г)
Cz3
04/11/2022
5
Върховина (Д)
Cz3
13/11/2022
1
SK Hranice (Г)
Cz3
18/11/2022
2
Бланско (Д)
Cz3
19/03/2023
3
Острава B (Г)
Cz3
26/03/2023
4
Frydlant (Д)
Cz3
02/04/2023
2
Ходонин (Г)
Cz3
07/04/2023
4
Уничов (Д)
Cz3
18/04/2023
5
Витковице (Г)
Cz3
22/04/2023
1
Росице (Д)
Cz3
28/04/2023
5
Кромериж (Г)
Cz3
06/05/2023
2
Велке Мезиржичи (Д)
Cz3
12/05/2023
2
Ухерски Брод (Г)
Cz3
16/05/2023
2
Словачко B (Д)
Cz3
19/05/2023
3
Фридек Мистек (Г)
Cz3
23/05/2023
3
Злин B (Г)
Cz3
28/05/2023
3
Хлучин (Д)
Cz3
02/06/2023
5
Зноймо (Д)
Cz3
06/06/2023
3
Върховина (Г)
Cz3
10/06/2023
1
SK Hranice (Д)
Cz3
13/06/2023
2
Славичин (Г)
CzC
28/07/2023
Старт Бърно (Г)
Cz3
04/08/2023
Фридек Мистек (Д)
Cz3
11/08/2023
3
Фридек Мистек (Д)
CzC
15/08/2023
3
Бохунице (Г)
Cz3
19/08/2023
Ходонин (Д)
Cz3
25/08/2023
4
Вишков (Д)
CzC
29/08/2023
5
SK Hranice (Г)
Cz3
01/09/2023
2
Карвина II (Д)
Cz3
08/09/2023
Frydlant (Г)
Cz3
13/09/2023
2
Бланско (Г)
Cz3
17/09/2023
3
Уничов (Д)
Cz3
22/09/2023
5
Зноймо (Г)
Cz3
01/10/2023
3
Словачко B (Д)
Cz3
06/10/2023
3
Ухерски Брод (Г)
Cz3
15/10/2023
2
Росице (Д)
Cz3
22/10/2023
5
Острава B (Г)
Cz3
29/10/2023
4
Злин B (Д)
Cz3
04/11/2023
3
Тринец (Г)
Cz3
12/11/2023
1
Хлучин (Д)
Cz3
17/11/2023
5
Уничов (Д)
Cz3
26/04/2020
5
Върховина (Г)
Cz3
03/05/2020
1
Сигма Оломуц B (Г)
Cz3
06/05/2020
1
Бланско (Д)
Cz3
10/05/2020
3
Вишков (Г)
Cz3
17/05/2020
5
Острава B (Д)
Cz3
24/05/2020
4
Росице (Д)
Cz3
27/05/2020
5
Злин B (Г)
Cz3
31/05/2020
3
Петрковице (Д)
Cfr
06/06/2020
5
Долни Бенешов (Д)
Cz3
07/06/2020
1
Велке Мезиржичи (Г)
Cz3
14/06/2020
2
Фридек Мистек (Д)
Cfr
19/06/2020
3
Долни Бенешов (Д)
Cz3
07/08/2020
1
Словачко B (Г)
Cz3
16/08/2020
3
Ихлава B (Д)
Cz3
21/08/2020
1
Detmarovice (Г)
CzC
26/08/2020
Кромериж (Г)
Cz3
29/08/2020
2
Велке Мезиржичи (Д)
Cz3
04/09/2020
2
Върховина (Д)
Cz3
09/09/2020
1
Сигма Оломуц B (Г)
Cz3
13/09/2020
1
Тринец (Д)
CzC
16/09/2020
1
Отроковице (Д)
Cz3
18/09/2020
3
Острава B (Г)
Cz3
25/09/2020
4
Петрковице (Д)
Cz3
02/10/2020
5
Фридек Мистек (Г)
Cz3
10/10/2020
3
Ухерски Брод (Г)
Cz3
24/10/2020
2
Вишков (Г)
Cz3
28/10/2020
5
Росице (Д)
Cz3
31/10/2020
5
Злин B (Г)
Cz3
08/11/2020
3
Зноймо (Д)
Cz3
13/11/2020
3
Уничов (Д)
Cz3
12/03/2021
5
Бохумин (Г)
Cfr
04/06/2021
Нови Йичин (Д)
Cfr
12/06/2021
Поланка над Одроу (Д)
Cfr
11/07/2021
Опава (Д)
Cfr
14/07/2021
3
Отроковице (Г)
Cz3
31/07/2021
3
Върховина (Д)
Cz3
06/08/2021
1
Козловице (Г)
CzC
11/08/2021
Ухерски Брод (Г)
Cz3
14/08/2021
2
Vratimov (Д)
Cz3
20/08/2021
3
Баник Острава (Д)
CzC
25/08/2021
2
Сигма Оломуц B (Д)
Cz3
29/08/2021
1
Ихлава B (Д)
Cz3
03/09/2021
1
Злин B (Г)
Cz3
08/09/2021
3
Фридек Мистек (Г)
Cz3
12/09/2021
3
Долни Бенешов (Д)
Cz3
17/09/2021
1
Кромериж (Г)
Cz3
25/09/2021
2
Зноймо (Д)
Cz3
01/10/2021
3
Велке Мезиржичи (Г)
Cz3
09/10/2021
2
Росице (Д)
Cz3
16/10/2021
5
Уничов (Г)
Cz3
24/10/2021
5
Острава B (Д)
Cz3
29/10/2021
4
Бланско (Г)
Cz3
06/11/2021
3
Словачко B (Д)
Cz3
12/11/2021
3
Отроковице (Д)
Cz3
06/03/2022
3
Върховина (Г)
Cz3
13/03/2022
1
Ухерски Брод (Д)
Cz3
18/03/2022
2
Vratimov (Г)
Cz3
26/03/2022
3
Сигма Оломуц B (Г)
Cz3
03/04/2022
1
Ихлава B (Г)
Cz3
10/04/2022
1
Фридек Мистек (Д)
Cz3
15/04/2022
3
Долни Бенешов (Г)
Cz3
24/04/2022
1
Кромериж (Д)
Cz3
29/04/2022
2
Зноймо (Г)
Cz3
08/05/2022
3
Велке Мезиржичи (Д)
Cz3
13/05/2022
2
Росице (Г)
Cz3
21/05/2022
5
Злин B (Д)
Cz3
25/05/2022
3
Уничов (Д)
Cz3
28/05/2022
5
Острава B (Г)
Cz3
05/06/2022
4
Бланско (Д)
Cz3
10/06/2022
3
Словачко B (Г)
Cz3
15/06/2022
3
SK Hranice (Д)
Cz3
05/08/2022
2
Фридек Мистек (Д)
Cz3
12/08/2022
3
Бохумин (Г)
CzC
17/08/2022
Уничов (Г)
Cz3
21/08/2022
5
Ухерски Брод (Д)
Cz3
26/08/2022
2
Върховина (Д)
Cz3
31/08/2022
1
Бланско (Г)
Cz3
03/09/2022
3
Острава B (Д)
Cz3
08/09/2022
4
Лисен (Д)
CzC
14/09/2022
3
Frydlant (Г)
Cz3
17/09/2022
2
Ходонин (Д)
Cz3
23/09/2022
4
Зноймо (Г)
Cz3
02/10/2022
3
Витковице (Д)
Cz3
07/10/2022
1
Росице (Г)
Cz3
15/10/2022
5
Виктория Пилзен (Д)
CzC
19/10/2022
4
Кромериж (Д)
Cz3
22/10/2022
2
Велке Мезиржичи (Г)
Cz3
30/10/2022
2
Отроковице (Д)
Cz3
04/11/2022
3
Злин B (Г)
Cz3
12/11/2022
3
Бохемианс 1905 (Г)
CzC
19/11/2022
3
Словачко B (Д)
Cz3
23/11/2022
3
Уничов (Д)
Cz3
17/03/2023
5
Ухерски Брод (Г)
Cz3
25/03/2023
2
Бланско (Д)
Cz3
31/03/2023
3
Фридек Мистек (Г)
Cz3
05/04/2023
3
Острава B (Г)
Cz3
09/04/2023
4
Frydlant (Д)
Cz3
15/04/2023
2
SK Hranice (Г)
Cz3
19/04/2023
2
Ходонин (Г)
Cz3
22/04/2023
4
Зноймо (Д)
Cz3
28/04/2023
3
Витковице (Г)
Cz3
06/05/2023
1
Росице (Д)
Cz3
12/05/2023
5
Кромериж (Г)
Cz3
20/05/2023
2
Върховина (Г)
Cz3
24/05/2023
1
Велке Мезиржичи (Д)
Cz3
27/05/2023
2
Отроковице (Г)
Cz3
02/06/2023
3
Злин B (Д)
Cz3
10/06/2023
3
Словачко B (Г)
Cz3
14/06/2023
3
Поланка над Одроу (Г)
CzC
29/07/2023
Бохунице (Г)
Cz3
05/08/2023
SK Hranice (Д)
Cz3
12/08/2023
2
Римаржов (Г)
CzC
15/08/2023
3
Бланско (Г)
Cz3
18/08/2023
3
Зноймо (Д)
Cz3
25/08/2023
3
Баник Острава (Д)
CzC
29/08/2023
2
Ухерски Брод (Г)
Cz3
02/09/2023
2
Острава B (Д)
Cz3
10/09/2023
4
Старт Бърно (Д)
Cz3
13/09/2023
Тринец (Г)
Cz3
17/09/2023
1
Frydlant (Д)
Cz3
24/09/2023
2
Фридек Мистек (Г)
Cz3
01/10/2023
3
Ходонин (Д)
Cz3
08/10/2023
4
Карвина II (Г)
Cz3
15/10/2023
Уничов (Д)
Cz3
22/10/2023
5
Словачко B (Г)
Cz3
29/10/2023
3
Росице (Д)
Cz3
05/11/2023
5
Злин B (Г)
Cz3
12/11/2023
3
Отроковице (Г)
Cz3
17/11/2023
3
Вижте всички
Фридлант - Татран Богунице
10/05/2024 16:30
1
Ходонин - Хлучин
10/05/2024 17:00
X
Футбол Тринец - СК Хранице
11/05/2024 10:15
1
Ухерски Брод - Зноймо
11/05/2024 16:30
2
Фридек Мистек - Старт Бърно
11/05/2024 16:30
1
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма