Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
15
Футбол
Прогнози за днес
130
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
21
Прогнози за утре
90
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
875
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
1867
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
42
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
48
Топ Европейски
40
Европейски
438
Американски
59
Африкански
35
Азиатски
121
Австралийски
45
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
2
Лига Европа
2
Лига на конференциите
2
Премиър лийг
9
Примера дивисион
1
Първа Бундеслига
9
Серия А
1
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
1
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
10
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
1
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
2
Лига Европа
2
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
2
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
2
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Лестър Сити
47%
Вероятност за победа
29/04/2024 22:00
PNE - LEI,
22:00
CH
Барселона
46%
Вероятност за победа
29/04/2024 22:00
FCB - VAL,
22:00
Es1
Генуа
44%
Вероятност за равенство
29/04/2024 21:45
GEN - CAG,
21:45
It1
Анталияспор
45%
Вероятност за победа
29/04/2024 20:00
FKA - ANT,
20:00
Tr1
Хамарби
67%
Вероятност за победа
29/04/2024 20:10
HAM - Вес,
20:10
Se1
Сириус
35%
Вероятност за равенство
29/04/2024 20:00
ELF - SIR,
20:00
Se1
Мялби
57%
Вероятност за победа
29/04/2024 20:00
MJA - KAL,
20:00
Se1
Бромапойкарна
36%
Вероятност за равенство
29/04/2024 20:00
BRO - GOT,
20:00
Se1
json_m,json_os,json_bo
Прогноза
Опава
-
Сигма Оломоуц
17°C
Р
Р
З
П
З
Р
23/07/2020 19:00
2
Сигма Оломоуц вероятност за победа
42%
П
Р
З
З
З
П
Чехия Синот Лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Двойни
Хендикап
Голмайстори
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 37, Кръг за изпадане
Cz1
Опава
Сигма Оломоуц
23/07/2020
22
36
42
2
0
-
1
0 - 1
1.31
17°
5.00
1.68
3.60
5.00
1
1
-1
Postp.
-
-
-
-
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 37, Кръг за изпадане
Cz1
Опава
Сигма Оломоуц
23/07/2020
74
26
Под
1.31
0 - 1
1.31
17°
1.69
1.69
2.20
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 37, Кръг за изпадане
Cz1
Опава
Сигма Оломоуц
23/07/2020
23
44
33
X
17°
-
Postp.
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 37, Кръг за изпадане
Cz1
Опава
Сигма Оломоуц
23/07/2020
18%
X
2
0
-
1
0 - 1
17°
13.00
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 37, Кръг за изпадане
Cz1
Опава
Сигма Оломоуц
23/07/2020
67
33
Не
0
-
1
0 - 1
1.31
17°
1.91
2.10
1.91
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 37, Кръг за изпадане
Cz1
Опава
Сигма Оломоуц
23/07/2020
78%
2X
0
-
1
0 - 1
1.31
17°
2.62
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 37, Кръг за изпадане
Cz1
Опава
Сигма Оломоуц
23/07/2020
42%
Гост -0.5
0
-
1
0 - 1
1.31
17°
-
Postp.
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 37, Кръг за изпадане
Cz1
Опава
Сигма Оломоуц
23/07/2020
20%
18%
10%
Julis
Plsek
Nespor
0
-
1
0 - 1
1.31
17°
-
-
-
Postp.
Мачове между двата отбора:
Всички
Синот Лига
2. Лига
МОЛ Къп
29/02
2020
Опава
2 - 1
(2 - 0)
Сигма Оломоуц
Cz1
13/09
2019
Сигма Оломоуц
2 - 0
(0 - 0)
Опава
Cz1
13/04
2019
Опава
2 - 1
(1 - 1)
Сигма Оломоуц
Cz1
03/11
2018
Сигма Оломоуц
2 - 2
(1 - 2)
Опава
Cz1
28/05
2017
Опава
2 - 0
(1 - 0)
Сигма Оломоуц
Cz2
05/08
2016
Сигма Оломоуц
1 - 1
(1 - 0)
Опава
Cz2
29/09
2015
Опава
1 - 5
( - )
Сигма Оломоуц
CzC
21/03
2015
Сигма Оломоуц
1 - 1
(1 - 0)
Опава
Cz2
30/08
2014
Опава
0 - 0
( - )
Сигма Оломоуц
Cz2
27/09
2006
Опава
1 - 1
( - )
Сигма Оломоуц
CzC
21/05
2005
Опава
1 - 2
( - )
Сигма Оломоуц
Cz1
20/11
2004
Сигма Оломоуц
0 - 1
( - )
Опава
Cz1
13/03
2004
Опава
1 - 2
( - )
Сигма Оломоуц
Cz1
30/08
2003
Сигма Оломоуц
3 - 0
( - )
Опава
Cz1
23/03
2002
Опава
1 - 1
( - )
Сигма Оломоуц
Cz1
24/09
2001
Сигма Оломоуц
3 - 1
( - )
Опава
Cz1
Опава
3
50%
Равенства
2
33%
Сигма Оломоуц
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,6,6,16],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_51":[3,2,5,10],"lg_51_6":[3,1,2,6],"lg_99":[1,3,null,4],"lg_99_6":[1,3,null,4],"lg_310":[null,1,1,2],"lg_310_6":[null,1,1,2]}
Класиране към 23/07/2020
Шампионска Група
Шампионска Група
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Славия Прага
85
35
26
7
2
69
12
57
2
Виктория Пилзен
76
35
23
7
5
68
24
44
3
Спарта Прага
60
35
17
9
9
66
40
26
4
Слован Либерец
51
35
15
6
14
55
51
4
5
Баумит Яблонец
51
35
14
9
12
48
52
-4
6
Баник Острава
47
35
12
11
12
47
43
4
Шампионска Лига - квалиф.
Плейофи за Лига Европа
Лига Европа - плейоф
Кръг за изпадане
Кръг за изпадане
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Сигма Оломоуц
40
33
9
13
11
39
40
-1
2
Теплице
38
33
9
11
13
37
51
-14
3
Злин
33
33
9
6
18
30
52
-22
4
Карвина
27
33
5
12
16
25
46
-21
5
Опава
25
33
5
10
18
17
50
-33
6
Прибрам
25
33
6
7
20
21
55
-34
Плейофи за оставане в групата
Отпадане
Редовен сезон
Редовен сезон
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Славия Прага
72
30
22
6
2
58
10
48
2
Виктория Пилзен
66
30
20
6
4
60
22
38
3
Спарта Прага
50
30
14
8
8
55
35
20
4
Баумит Яблонец
49
30
14
7
9
46
41
5
5
Слован Либерец
47
30
14
5
11
50
38
12
6
Баник Острава
45
30
12
9
9
42
34
8
7
Чешке Будьовице
43
30
13
4
13
46
45
1
8
Словачко
42
30
11
9
10
35
35
0
9
Бохемианс 1905
42
30
12
6
12
38
41
-3
10
Млада Болеслав
40
30
11
7
12
48
52
-4
11
Сигма Оломоуц
36
30
8
12
10
36
37
-1
12
Теплице
31
30
7
10
13
29
49
-20
13
Злин
27
30
7
6
17
25
47
-22
14
Карвина
26
30
5
11
14
23
39
-16
15
Опава
23
30
5
8
17
16
47
-31
16
Прибрам
21
30
5
6
19
19
54
-35
Шампионска група
Плейофи за Лига Европа
Група на изпадащите
Опа
мачове
Всички
28/06
2020
Опава
0 - 0
(0 - 0)
Прибрам
Cz1
23/06
2020
Карвина
0 - 0
(0 - 0)
Опава
Cz1
20/06
2020
Злин
3 - 1
(2 - 1)
Опава
Cz1
14/06
2020
Опава
2 - 0
(0 - 0)
Чешке Будьовице
Cz1
10/06
2020
Спарта Прага
2 - 0
(1 - 0)
Опава
Cz1
07/06
2020
Опава
1 - 1
(1 - 0)
Словачко
Cz1
Победи
1
17%
Равенства
3
50%
Загуби
2
33%
{"lg_-1":[1,3,2,6],"lg_-1_6":[1,3,2,6],"lg_51":[1,3,2,6],"lg_51_6":[1,3,2,6]}
С�
мачове
Всички
Синот Лига
МОЛ Къп
28/06
2020
Сигма Оломоуц
3 - 1
(2 - 0)
Карвина
Cz1
23/06
2020
Сигма Оломоуц
0 - 0
(0 - 0)
Теплице
Cz1
20/06
2020
Прибрам
2 - 0
(1 - 0)
Сигма Оломоуц
Cz1
17/06
2020
Сигма Оломоуц
1 - 2
(0 - 2)
Слован Либерец
CzC
14/06
2020
Сигма Оломоуц
0 - 1
(0 - 1)
Виктория Пилзен
Cz1
10/06
2020
Млада Болеслав
0 - 2
(0 - 1)
Сигма Оломоуц
Cz1
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
{"lg_-1":[2,1,3,6],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_51":[2,1,2,5],"lg_51_6":[2,1,2,5],"lg_310":[null,null,1,1],"lg_310_6":[null,null,1,1]}
Опа
домакински мачове:
Всички
28/06
2020
Опава
0 - 0
(0 - 0)
Прибрам
Cz1
14/06
2020
Опава
2 - 0
(0 - 0)
Чешке Будьовице
Cz1
07/06
2020
Опава
1 - 1
(1 - 0)
Словачко
Cz1
Победи
1
33%
Равенства
2
67%
Загуби
0
0%
{"lg_-1":[1,2,0,3],"lg_-1_6":[1,2,0,3],"lg_51":[1,2,null,3],"lg_51_6":[1,2,null,3]}
Сиг
гостувания:
Всички
20/06
2020
Прибрам
2 - 0
(1 - 0)
Сигма Оломоуц
Cz1
10/06
2020
Млада Болеслав
0 - 2
(0 - 1)
Сигма Оломоуц
Cz1
Победи
1
50%
Равенства
0
0%
Загуби
1
50%
{"lg_-1":[1,0,1,2],"lg_-1_6":[1,0,1,2],"lg_51":[1,null,1,2],"lg_51_6":[1,null,1,2]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Опава
Изиграни мачове:
6
Сигма Оломоуц
Изиграни мачове:
6
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
4
0.67
1
6
6
1
1
6
Под/Над
1.5
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
2.5
5
1
83%
17%
4
2
67%
33%
3.5
5
1
83%
17%
5
1
83%
17%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
2
4
33%
67%
2
4
33%
67%
Сухи мрежи (Да/Не)
3
3
50%
50%
2
4
33%
67%
Отбелязан гол (Да/Не)
3
3
50%
50%
3
3
50%
50%
Опа
следващи мачове
Трудност
Сиг
Лесен 1
Най-тежък 5
Сигма Оломоуц (Д)
Cz1
23/07/2020
2
Теплице (Г)
Cz1
26/07/2020
3
Пяст Гливице (Г)
Cfr
08/08/2020
3
Футбол Тринец (Г)
Cfr
08/08/2020
4
Рапид Виена (Г)
Cfr
12/08/2020
4
Щурм Грац (Г)
Cfr
15/08/2020
4
Опава (Г)
Cz1
23/07/2020
2
Злин (Д)
Cz1
26/07/2020
1
Слован Росице (Д)
Cfr
29/07/2020
1
Спартак Търнава (Г)
Cfr
01/08/2020
2
Збройовка Бърно (Д)
Cfr
05/08/2020
3
Пардубице (Г)
Cfr
08/08/2020
2
Виктория Пилзен (Г)
Cz1
21/08/2020
5
Карвина (Д)
Cz1
29/08/2020
1
СК Простейов (Д)
Cfr
04/09/2020
1
Прибрам (Г)
Cz1
12/09/2020
4
Кромериж (Г)
CzC
15/09/2020
2
Чешке Будьовице (Д)
Cz1
19/09/2020
1
Баумит Яблонец (Г)
Cz1
27/09/2020
3
Теплице (Д)
Cz1
03/10/2020
3
Пардубице (Г)
Cz1
07/11/2020
2
Карвина (Д)
Cfr
13/11/2020
1
Славия Прага (Д)
Cz1
21/11/2020
5
Словачко (Г)
Cz1
28/11/2020
3
Баник Острава (Д)
Cz1
05/12/2020
4
Млада Болеслав (Д)
Cz1
12/12/2020
4
Слован Либерец (Г)
Cz1
16/12/2020
3
Злин (Д)
Cz1
16/01/2021
1
Спарта Прага (Д)
Cz1
20/01/2021
5
Сигма Оломоуц (Г)
Cz1
23/01/2021
2
Бохемианс 1905 (Г)
Cz1
27/01/2021
3
Збройовка Бърно (Д)
Cz1
31/01/2021
3
Карвина (Г)
Cz1
06/02/2021
1
Карлови Вари (Г)
CzC
09/02/2021
2
Прибрам (Д)
Cz1
13/02/2021
4
Чешке Будьовице (Г)
Cz1
21/02/2021
1
Баумит Яблонец (Д)
Cz1
27/02/2021
3
Теплице (Г)
Cz1
06/03/2021
3
Пардубице (Д)
Cz1
13/03/2021
2
Славия Прага (Г)
Cz1
21/03/2021
5
Словачко (Д)
Cz1
03/04/2021
3
Баник Острава (Г)
Cz1
10/04/2021
4
Млада Болеслав (Г)
Cz1
17/04/2021
4
Слован Либерец (Д)
Cz1
21/04/2021
3
Спарта Прага (Г)
Cz1
25/04/2021
5
Бохемианс 1905 (Д)
Cz1
01/05/2021
3
Злин (Г)
Cz1
08/05/2021
1
Сигма Оломоуц (Д)
Cz1
15/05/2021
2
Збройовка Бърно (Г)
Cz1
23/05/2021
3
Виктория Пилзен (Д)
Cz1
29/05/2021
5
Карвина (Д)
Cfr
03/07/2021
1
Баник Острава (Г)
Cfr
07/07/2021
4
Липтовски Микулаш (Д)
Cfr
10/07/2021
3
Хлучин (Г)
Cfr
14/07/2021
2
Тихи 71 (Г)
Cfr
17/07/2021
3
Влашим (Д)
Cz2
24/07/2021
4
Збройовка Бърно (Г)
Cz2
01/08/2021
3
Вишков (Д)
Cz2
07/08/2021
4
Боспор Бохумин (Д)
CzC
11/08/2021
1
Футбол Тринец (Г)
Cz2
17/08/2021
4
Хрудим (Д)
Cz2
21/08/2021
4
Дукла Прага (Г)
Cz2
27/08/2021
5
Височина Ихлава (Г)
Cz2
10/09/2021
2
Велке Мезиржичи (Г)
CzC
14/09/2021
2
Таборско (Д)
Cz2
18/09/2021
4
Млада Болеслав (Д)
CzC
21/09/2021
4
СК Простейов (Г)
Cz2
26/09/2021
1
Лисен (Д)
Cz2
02/10/2021
4
Прибрам (Г)
Cz2
16/10/2021
4
Виктория Жижков (Д)
Cz2
23/10/2021
1
Спарта Прага B (Д)
Cz2
06/11/2021
3
Гурник Забже (Г)
Cfr
12/11/2021
4
Усти над Лабем (Г)
Cz2
19/11/2021
2
Варнсдорф (Г)
Cz2
24/11/2021
3
Збройовка Бърно (Д)
Cz2
04/12/2021
3
Вишков (Г)
Cz2
05/03/2022
4
Футбол Тринец (Д)
Cz2
12/03/2022
4
Хрудим (Г)
Cz2
19/03/2022
4
Дукла Прага (Д)
Cz2
25/03/2022
5
Височина Ихлава (Д)
Cz2
01/04/2022
2
Таборско (Г)
Cz2
08/04/2022
4
СК Простейов (Д)
Cz2
13/04/2022
1
Лисен (Г)
Cz2
16/04/2022
4
Прибрам (Д)
Cz2
23/04/2022
4
Виктория Жижков (Г)
Cz2
27/04/2022
1
Варнсдорф (Д)
Cz2
30/04/2022
3
Спарта Прага B (Г)
Cz2
06/05/2022
3
Усти над Лабем (Д)
Cz2
11/05/2022
2
Влашим (Г)
Cz2
14/05/2022
4
Бохемианс 1905 (Д)
Cz1
19/05/2022
3
Бохемианс 1905 (Г)
Cz1
22/05/2022
3
Футбол Тринец (Г)
Cfr
23/07/2022
4
Варнсдорф (Г)
Cz2
31/07/2022
3
Дукла Прага (Д)
Cz2
05/08/2022
5
Сигма Оломуц B (Г)
Cz2
14/08/2022
3
Вишков (Д)
Cz2
19/08/2022
4
Римаржов (Г)
CzC
23/08/2022
1
Влашим (Г)
Cz2
27/08/2022
4
Славия Прага B (Д)
Cz2
31/08/2022
5
Височина Ихлава (Г)
Cz2
04/09/2022
2
Хрудим (Д)
Cz2
09/09/2022
4
Фридек Мистек (Г)
CzC
14/09/2022
1
Спарта Прага B (Г)
Cz2
18/09/2022
3
Таборско (Д)
Cz2
30/09/2022
4
Карвина (Г)
Cz2
08/10/2022
1
Лисен (Д)
Cz2
14/10/2022
4
Прибрам (Д)
Cz2
21/10/2022
4
СК Простейов (Г)
Cz2
29/10/2022
1
Футбол Тринец (Д)
Cz2
04/11/2022
4
Дукла Прага (Г)
Cz2
12/11/2022
5
Сигма Оломуц B (Д)
Cz2
04/03/2023
3
Вишков (Г)
Cz2
11/03/2023
4
Влашим (Д)
Cz2
18/03/2023
4
Славия Прага B (Г)
Cz2
02/04/2023
5
Височина Ихлава (Д)
Cz2
08/04/2023
2
Хрудим (Г)
Cz2
15/04/2023
4
Спарта Прага B (Д)
Cz2
19/04/2023
3
Таборско (Г)
Cz2
23/04/2023
4
Карвина (Д)
Cz2
01/05/2023
1
Лисен (Г)
Cz2
06/05/2023
4
Прибрам (Г)
Cz2
12/05/2023
4
СК Простейов (Д)
Cz2
19/05/2023
1
Футбол Тринец (Г)
Cz2
24/05/2023
4
Варнсдорф (Д)
Cz2
28/05/2023
3
Височина Ихлава (Г)
Cz2
21/07/2023
2
Варнсдорф (Д)
Cz2
28/07/2023
3
Прибрам (Г)
Cz2
02/08/2023
4
Виктория Жижков (Д)
Cz2
05/08/2023
1
Лисен (Д)
Cz2
11/08/2023
4
Шумперк (Г)
CzC
15/08/2023
2
Кромериж (Г)
Cz2
19/08/2023
2
Сигма Оломуц B (Д)
Cz2
25/08/2023
3
Холешов (Г)
CzC
29/08/2023
2
Спарта Прага B (Г)
Cz2
03/09/2023
3
Дукла Прага (Д)
Cz2
15/09/2023
5
Влашим (Г)
Cz2
23/09/2023
4
Збройовка Бърно (Д)
CzC
27/09/2023
3
Збройовка Бърно (Д)
Cz2
30/09/2023
3
Хрудим (Г)
Cz2
07/10/2023
4
Таборско (Д)
Cz2
21/10/2023
4
Вишков (Г)
Cz2
28/10/2023
4
СК Простейов (Д)
Cz2
04/11/2023
1
Варнсдорф (Г)
Cz2
12/11/2023
3
Слован Велвари (Г)
CzC
17/11/2023
3
Дукла Прага (Д)
CzC
25/02/2024
5
Прибрам (Д)
Cz2
01/03/2024
4
Виктория Жижков (Г)
Cz2
10/03/2024
1
Лисен (Г)
Cz2
16/03/2024
4
Кромериж (Д)
Cz2
29/03/2024
2
Спарта Прага (Д)
CzC
03/04/2024
5
Сигма Оломуц B (Г)
Cz2
07/04/2024
3
Спарта Прага B (Д)
Cz2
13/04/2024
3
Дукла Прага (Г)
Cz2
17/04/2024
5
Влашим (Д)
Cz2
20/04/2024
4
Збройовка Бърно (Г)
Cz2
27/04/2024
3
Хрудим (Д)
Cz2
04/05/2024
4
Таборско (Г)
Cz2
08/05/2024
4
Вишков (Д)
Cz2
11/05/2024
4
СК Простейов (Г)
Cz2
18/05/2024
1
Височина Ихлава (Д)
Cz2
25/05/2024
2
СК Простейов (Д)
Cfr
15/08/2020
1
Слован Либерец (Д)
Cz1
22/08/2020
3
Спарта Прага (Г)
Cz1
30/08/2020
5
Бохемианс 1905 (Д)
Cz1
11/09/2020
3
Петрковице (Г)
CzC
16/09/2020
3
Збройовка Бърно (Г)
Cz1
20/09/2020
3
Злин (Г)
Cz1
26/09/2020
1
Виктория Пилзен (Д)
Cz1
04/10/2020
5
Домажлице (Г)
CzC
07/10/2020
3
Словачко (Г)
Cz1
07/11/2020
3
Карвина (Д)
Cz1
21/11/2020
1
Пардубице (Г)
Cz1
27/11/2020
2
Прибрам (Д)
Cz1
05/12/2020
2
Теплице (Г)
Cz1
12/12/2020
3
Чешке Будьовице (Д)
Cz1
15/12/2020
1
Баник Острава (Г)
Cz1
18/12/2020
4
Баумит Яблонец (Д)
Cz1
22/12/2020
3
Славия Прага (Г)
Cz1
16/01/2021
5
Опава (Д)
Cz1
23/01/2021
2
Млада Болеслав (Г)
Cz1
02/02/2021
4
Спарта Прага (Д)
Cz1
07/02/2021
5
Домажлице (Д)
CzC
10/02/2021
3
Бохемианс 1905 (Г)
Cz1
14/02/2021
3
Збройовка Бърно (Д)
Cz1
20/02/2021
3
Злин (Д)
Cz1
28/02/2021
1
Виктория Пилзен (Г)
Cz1
06/03/2021
5
Бохемианс 1905 (Г)
CzC
09/03/2021
3
Карвина (Г)
Cz1
20/03/2021
1
Пардубице (Д)
Cz1
03/04/2021
2
Словачко (Д)
Cz1
06/04/2021
3
Прибрам (Г)
Cz1
10/04/2021
2
Теплице (Д)
Cz1
17/04/2021
3
Чешке Будьовице (Г)
Cz1
20/04/2021
1
Баник Острава (Д)
Cz1
24/04/2021
4
Славия Прага (Д)
CzC
28/04/2021
5
Баумит Яблонец (Г)
Cz1
02/05/2021
3
Славия Прага (Д)
Cz1
09/05/2021
5
Опава (Г)
Cz1
15/05/2021
2
Млада Болеслав (Д)
Cz1
23/05/2021
4
Слован Либерец (Г)
Cz1
29/05/2021
3
Збройовка Бърно (Д)
Cfr
03/07/2021
3
Серед (Д)
Cfr
03/07/2021
1
Липтовски Микулаш (Д)
Cfr
07/07/2021
1
Мидтиланд (Д)
Cfr
10/07/2021
4
Заглембие Любин (Д)
Cfr
11/07/2021
3
Арка Гдиня (Д)
Cfr
16/07/2021
3
Спарта Прага (Г)
Cz1
24/07/2021
5
Пардубице (Д)
Cz1
31/07/2021
2
Чешке Будьовице (Д)
Cz1
14/08/2021
1
Злин (Г)
Cz1
21/08/2021
1
СК Уничов (Г)
CzC
25/08/2021
2
Баумит Яблонец (Д)
Cz1
29/08/2021
3
Млада Болеслав (Г)
Cz1
12/09/2021
4
Баник Острава (Д)
Cz1
17/09/2021
4
Влашим (Г)
CzC
21/09/2021
2
Теплице (Г)
Cz1
26/09/2021
3
Бохемианс 1905 (Г)
Cz1
02/10/2021
3
Карвина (Д)
Cz1
17/10/2021
1
Слован Либерец (Г)
Cz1
23/10/2021
3
Славия Прага (Г)
Cz1
27/10/2021
5
Словачко (Д)
Cz1
30/10/2021
3
Виктория Пилзен (Г)
Cz1
06/11/2021
5
Храдец Кралове (Д)
Cz1
20/11/2021
3
Чешке Будьовице (Г)
CzC
23/11/2021
1
Пардубице (Г)
Cz1
27/11/2021
2
Славия Прага (Д)
Cz1
04/12/2021
5
Чешке Будьовице (Г)
Cz1
12/12/2021
1
Злин (Д)
Cz1
19/12/2021
1
Баумит Яблонец (Г)
Cz1
05/02/2022
3
Словачко (Д)
CzC
09/02/2022
3
Млада Болеслав (Д)
Cz1
13/02/2022
4
Баник Острава (Г)
Cz1
19/02/2022
4
Теплице (Д)
Cz1
27/02/2022
3
Бохемианс 1905 (Д)
Cz1
05/03/2022
3
Карвина (Г)
Cz1
13/03/2022
1
Слован Либерец (Д)
Cz1
20/03/2022
3
Словачко (Г)
Cz1
02/04/2022
3
Виктория Пилзен (Д)
Cz1
09/04/2022
5
Храдец Кралове (Г)
Cz1
17/04/2022
3
Спарта Прага (Д)
Cz1
20/04/2022
5
Слован Либерец (Д)
Cz1
24/04/2022
3
Слован Либерец (Г)
Cz1
30/04/2022
3
Млада Болеслав (Д)
Cz1
06/05/2022
4
Млада Болеслав (Г)
Cz1
13/05/2022
4
Сивасспор (Г)
Cfr
22/07/2022
3
Баник Острава (Г)
Cz1
30/07/2022
4
Збройовка Бърно (Д)
Cz1
06/08/2022
3
Спарта Прага (Г)
Cz1
14/08/2022
5
Словачко (Д)
Cz1
21/08/2022
3
Храдец Кралове (Г)
Cz1
28/08/2022
3
Слован Либерец (Д)
Cz1
31/08/2022
3
Пардубице (Г)
Cz1
04/09/2022
2
Виктория Пилзен (Д)
Cz1
10/09/2022
5
СК Уничов (Г)
CzC
13/09/2022
2
Чешке Будьовице (Г)
Cz1
17/09/2022
1
Млада Болеслав (Г)
Cz1
01/10/2022
4
Славия Прага (Д)
Cz1
09/10/2022
5
Бохемианс 1905 (Г)
Cz1
15/10/2022
3
Запи (Г)
CzC
19/10/2022
2
Злин (Д)
Cz1
22/10/2022
1
Теплице (Г)
Cz1
30/10/2022
3
Баумит Яблонец (Д)
Cz1
05/11/2022
3
Збройовка Бърно (Г)
Cz1
13/11/2022
3
Слован Либерец (Г)
CzC
26/11/2022
3
Спарта Прага (Д)
Cz1
28/01/2023
5
Словачко (Г)
Cz1
04/02/2023
3
Храдец Кралове (Д)
Cz1
12/02/2023
3
Слован Либерец (Г)
Cz1
18/02/2023
3
Пардубице (Д)
Cz1
26/02/2023
2
Виктория Пилзен (Г)
Cz1
04/03/2023
5
Чешке Будьовице (Д)
Cz1
11/03/2023
1
Млада Болеслав (Д)
Cz1
18/03/2023
4
Славия Прага (Г)
Cz1
01/04/2023
5
Бохемианс 1905 (Д)
Cz1
09/04/2023
3
Злин (Г)
Cz1
15/04/2023
1
Теплице (Д)
Cz1
22/04/2023
3
Баумит Яблонец (Г)
Cz1
26/04/2023
3
Баник Острава (Д)
Cz1
30/04/2023
4
Спарта Прага (Д)
Cz1
07/05/2023
5
Виктория Пилзен (Г)
Cz1
13/05/2023
5
Словачко (Г)
Cz1
20/05/2023
3
Славия Прага (Д)
Cz1
23/05/2023
5
Бохемианс 1905 (Г)
Cz1
27/05/2023
3
Спарта Прага (Г)
Cz1
23/07/2023
5
Карвина (Д)
Cz1
29/07/2023
1
Словачко (Г)
Cz1
05/08/2023
3
Теплице (Д)
Cz1
13/08/2023
3
Виктория Пилзен (Г)
Cz1
20/08/2023
5
Слован Либерец (Д)
Cz1
27/08/2023
3
Футбол Тринец (Г)
CzC
30/08/2023
2
Храдец Кралове (Г)
Cz1
03/09/2023
3
Чешке Будьовице (Д)
Cz1
16/09/2023
1
Бохемианс 1905 (Г)
Cz1
23/09/2023
3
Баник Острава (Д)
Cz1
30/09/2023
4
Млада Болеслав (Д)
Cz1
07/10/2023
4
Виктория Жижков (Г)
CzC
11/10/2023
1
Пардубице (Г)
Cz1
21/10/2023
2
Злин (Д)
Cz1
28/10/2023
1
Баумит Яблонец (Г)
Cz1
04/11/2023
3
Славия Прага (Д)
Cz1
12/11/2023
5
Виктория Пилзен (Д)
CzC
16/11/2023
5
Карвина (Г)
Cz1
25/11/2023
1
Словачко (Д)
Cz1
02/12/2023
3
Виктория Пилзен (Д)
Cz1
17/12/2023
5
Слован Либерец (Г)
Cz1
10/02/2024
3
Храдец Кралове (Д)
Cz1
17/02/2024
3
Теплице (Г)
Cz1
21/02/2024
3
Чешке Будьовице (Г)
Cz1
25/02/2024
1
Бохемианс 1905 (Д)
Cz1
02/03/2024
3
Баник Острава (Г)
Cz1
09/03/2024
4
Млада Болеслав (Г)
Cz1
16/03/2024
4
Пардубице (Д)
Cz1
30/03/2024
2
Злин (Г)
Cz1
06/04/2024
1
Баумит Яблонец (Д)
Cz1
13/04/2024
3
Славия Прага (Г)
Cz1
20/04/2024
5
Спарта Прага (Д)
Cz1
27/04/2024
5
Вижте всички
<
Април 2024
Футбол прогнози
>
{"3":"\u041c\u0430\u0440\u0442 2024","4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма