Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
59
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
21
Прогнози за утре
57
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
350
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
713
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
32
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
113
Американски
167
Африкански
6
Азиатски
72
Австралийски
45
Интернационални
8
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
4
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
9
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
4
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
Олимпия Любляна
-
НД Горица
18° - 19°C
Р
П
П
П
Р
З
30/05/2020 13:00
1
2 - 0
FT
З
П
З
П
П
П
3rd място от Първа Лига (Словения)
Приятелски клубни срещи
4th място от Втора лига (Словения)
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Cfr
Олимпия Любляна
НД Горица
30/05/2020 13:00
49
16
34
1
3
-
1
3 - 1
3.92
18°-19°
-
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
Олимпия Любляна
НД Горица
30/05/2020 13:00
22
78
Над
3.92
3 - 1
3.92
18°-19°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
Олимпия Любляна
НД Горица
30/05/2020 13:00
7
57
36
X
18°-19°
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
Олимпия Любляна
НД Горица
30/05/2020 13:00
28%
X
1
3
-
1
3 - 1
18°-19°
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
Олимпия Любляна
НД Горица
30/05/2020 13:00
16
84
Да
3
-
1
3 - 1
3.92
18°-19°
-
-
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
Олимпия Любляна
НД Горица
30/05/2020 13:00
83%
12
3
-
1
3 - 1
3.92
18°-19°
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
Олимпия Любляна
НД Горица
30/05/2020 13:00
%
Домакин
3
-
1
3 - 1
3.92
18°-19°
-
FT
2 - 0
(0 - 0)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Cfr
Олимпия Любляна
НД Горица
30/05/2020 13:00
3
-
1
3 - 1
3.92
18°-19°
FT
2 - 0
(0 - 0)
Мачове между двата отбора
Всички
19/04
2019
Олимпия Любляна
3 - 1
(1 - 0)
НД Горица
Si1
08/12
2018
НД Горица
1 - 3
(1 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
27/09
2018
Олимпия Любляна
2 - 2
(0 - 0)
НД Горица
Si1
21/07
2018
НД Горица
2 - 0
(1 - 0)
Олимпия Любляна
Si1
29/04
2018
Олимпия Любляна
0 - 0
(0 - 0)
НД Горица
Si1
04/03
2018
НД Горица
0 - 1
(0 - 0)
Олимпия Любляна
Si1
01/10
2017
Олимпия Любляна
2 - 1
(1 - 1)
НД Горица
Si1
23/07
2017
НД Горица
0 - 2
(0 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
21/05
2017
НД Горица
1 - 0
(1 - 0)
Олимпия Любляна
Si1
29/03
2017
Олимпия Любляна
1 - 2
(0 - 0)
НД Горица
Si1
19/11
2016
НД Горица
1 - 1
(0 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
11/09
2016
Олимпия Любляна
1 - 0
(0 - 0)
НД Горица
Si1
06/04
2016
НД Горица
1 - 1
(0 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
29/11
2015
Олимпия Любляна
0 - 2
(0 - 1)
НД Горица
Si1
19/09
2015
НД Горица
0 - 3
(0 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
18/07
2015
Олимпия Любляна
4 - 1
(2 - 1)
НД Горица
Si1
09/05
2015
НД Горица
1 - 2
(1 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
14/03
2015
Олимпия Любляна
3 - 1
(2 - 1)
НД Горица
Si1
25/10
2014
НД Горица
0 - 3
(0 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
23/08
2014
Олимпия Любляна
0 - 0
(0 - 0)
НД Горица
Si1
13/05
2014
Олимпия Любляна
0 - 2
(0 - 1)
НД Горица
Si1
05/04
2014
НД Горица
0 - 0
(0 - 0)
Олимпия Любляна
Si1
02/11
2013
Олимпия Любляна
2 - 2
(0 - 0)
НД Горица
Si1
24/08
2013
НД Горица
4 - 1
(3 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
27/04
2013
НД Горица
1 - 1
(1 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
01/12
2012
Олимпия Любляна
2 - 2
(0 - 1)
НД Горица
Si1
30/09
2012
НД Горица
0 - 1
(0 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
29/07
2012
Олимпия Любляна
1 - 3
(0 - 2)
НД Горица
Si1
14/04
2012
НД Горица
2 - 3
(0 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
04/12
2011
Олимпия Любляна
1 - 2
(1 - 1)
НД Горица
Si1
28/09
2011
НД Горица
2 - 1
(1 - 0)
Олимпия Любляна
Si1
31/07
2011
Олимпия Любляна
2 - 1
(1 - 1)
НД Горица
Si1
22/04
2011
Олимпия Любляна
1 - 0
(1 - 0)
НД Горица
Si1
26/02
2011
НД Горица
1 - 3
(1 - 2)
Олимпия Любляна
Si1
25/09
2010
Олимпия Любляна
0 - 0
(0 - 0)
НД Горица
Si1
25/07
2010
НД Горица
2 - 2
(1 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
03/04
2010
Олимпия Любляна
5 - 0
(2 - 0)
НД Горица
Si1
05/12
2009
НД Горица
1 - 1
(1 - 0)
Олимпия Любляна
Si1
27/09
2009
Олимпия Любляна
1 - 1
(1 - 0)
НД Горица
Si1
26/07
2009
НД Горица
1 - 2
(0 - 0)
Олимпия Любляна
Si1
25/05
2005
Олимпия Любляна
1 - 1
( - )
НД Горица
Si1
24/04
2005
НД Горица
2 - 0
( - )
Олимпия Любляна
Si1
12/03
2005
Олимпия Любляна
2 - 3
( - )
НД Горица
Si1
22/09
2004
НД Горица
2 - 0
( - )
Олимпия Любляна
Si1
11/05
2004
Олимпия Любляна
2 - 1
( - )
НД Горица
Si1
14/04
2004
НД Горица
1 - 0
( - )
Олимпия Любляна
Si1
09/11
2003
НД Горица
5 - 1
( - )
Олимпия Любляна
Si1
17/08
2003
Олимпия Любляна
0 - 3
( - )
НД Горица
Si1
13/04
2003
НД Горица
1 - 2
( - )
Олимпия Любляна
Si1
17/11
2002
НД Горица
3 - 4
( - )
Олимпия Любляна
Si1
18/08
2002
Олимпия Любляна
1 - 1
( - )
НД Горица
Si1
04/05
2002
НД Горица
2 - 1
( - )
Олимпия Любляна
Si1
01/12
2001
НД Горица
1 - 3
( - )
Олимпия Любляна
Si1
16/09
2001
Олимпия Любляна
2 - 1
( - )
НД Горица
Si1
20/05
2001
НД Горица
0 - 1
( - )
Олимпия Любляна
Si1
26/11
2000
НД Горица
5 - 0
( - )
Олимпия Любляна
Si1
08/09
2000
Олимпия Любляна
3 - 1
( - )
НД Горица
Si1
Олимпия Любляна
3
50%
Равенства
2
33%
НД Горица
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[25,15,17,57],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_52":[25,15,17,57],"lg_52_6":[3,2,1,6]}
Оли
мачове
Всички
Първа Лига
Лига Европа
Купа на Словения
Приятелски клубни срещи
26/05
2020
Триглав
1 - 1
(1 - 1)
Олимпия Любляна
Cfr
23/05
2020
Олимпия Любляна
1 - 0
( - )
Алуминий
Cfr
08/03
2020
Олимпия Любляна
1 - 0
(0 - 0)
Мура 05
Si1
03/03
2020
Алуминий
1 - 2
(0 - 2)
Олимпия Любляна
Si1
29/02
2020
Рудар Велене
1 - 1
(0 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
25/02
2020
Олимпия Любляна
0 - 2
(0 - 1)
Триглав
Si1
22/02
2020
Марибор
1 - 1
(0 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
04/12
2019
Олимпия Любляна
0 - 1
(0 - 0)
Домжале
Si1
01/12
2019
НК Браво
1 - 2
(0 - 0)
Олимпия Любляна
Si1
23/11
2019
Целе
1 - 3
(1 - 2)
Олимпия Любляна
Si1
10/11
2019
Олимпия Любляна
2 - 0
(1 - 0)
Табор Сежана
Si1
03/11
2019
Мура 05
3 - 1
(0 - 0)
Олимпия Любляна
Si1
26/10
2019
Олимпия Любляна
3 - 1
(1 - 0)
Алуминий
Si1
19/10
2019
Олимпия Любляна
6 - 0
(4 - 0)
Рудар Велене
Si1
06/10
2019
Триглав
2 - 3
(1 - 0)
Олимпия Любляна
Si1
28/09
2019
Олимпия Любляна
2 - 4
(1 - 2)
Марибор
Si1
25/09
2019
Домжале
1 - 4
(1 - 2)
Олимпия Любляна
Si1
22/09
2019
Олимпия Любляна
3 - 1
(3 - 0)
НК Браво
Si1
19/09
2019
Олимпия Любляна
0 - 1
(0 - 0)
Рудар Велене
SiC
15/09
2019
Олимпия Любляна
2 - 2
(1 - 0)
Целе
Si1
31/08
2019
Табор Сежана
1 - 2
(1 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
24/08
2019
Олимпия Любляна
1 - 1
(0 - 0)
Мура 05
Si1
18/08
2019
Алуминий
1 - 0
(0 - 0)
Олимпия Любляна
Si1
11/08
2019
Рудар Велене
0 - 3
(0 - 2)
Олимпия Любляна
Si1
04/08
2019
Олимпия Любляна
4 - 2
(3 - 1)
Триглав
Si1
01/08
2019
Олимпия Любляна
0 - 1
(0 - 0)
Йени Малатияспор
UEL
28/07
2019
Марибор
0 - 0
(0 - 0)
Олимпия Любляна
Si1
25/07
2019
Йени Малатияспор
2 - 2
(1 - 1)
Олимпия Любляна
UEL
21/07
2019
Олимпия Любляна
4 - 2
(2 - 2)
Домжале
Si1
18/07
2019
Ригас футболна школа
0 - 2
(0 - 1)
Олимпия Любляна
UEL
14/07
2019
НК Браво
0 - 2
(0 - 1)
Олимпия Любляна
Si1
11/07
2019
Олимпия Любляна
2 - 3
(0 - 0)
Ригас футболна школа
UEL
Победи
3
50%
Равенства
2
33%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[17,7,8,32],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_52":[15,5,5,25],"lg_52_6":[2,2,2,6],"lg_14":[1,1,2,4],"lg_14_6":[1,1,2,4],"lg_339":[null,null,1,1],"lg_339_6":[null,null,1,1],"lg_370":[1,1,null,2],"lg_370_6":[1,1,null,2]}
Н�
мачове
Всички
Втора лига
Купа на Словения
Приятелски клубни срещи
26/05
2020
Табор Сежана
4 - 1
(1 - 2)
НД Горица
Cfr
23/05
2020
Динамо Загреб
2 - 3
(1 - 1)
НД Горица
Cfr
08/03
2020
Доб
2 - 0
(2 - 0)
НД Горица
Si2
23/11
2019
НД Горица
2 - 0
(0 - 0)
Драва
Si2
16/11
2019
Копер
0 - 2
(0 - 1)
НД Горица
Si2
09/11
2019
НД Горица
3 - 0
(1 - 0)
Дравоград
Si2
02/11
2019
Белтинци
2 - 1
(1 - 0)
НД Горица
Si2
26/10
2019
Брежице
0 - 0
(0 - 0)
НД Горица
Si2
19/10
2019
НД Горица
1 - 3
(0 - 0)
Нафта
Si2
12/10
2019
НД Горица
2 - 1
(0 - 1)
Радомле
Si2
06/10
2019
Бърда
0 - 1
(0 - 0)
НД Горица
Si2
29/09
2019
НД Горица
3 - 0
(2 - 0)
НК Крка
Si2
25/09
2019
Ядран Декани
0 - 2
(0 - 0)
НД Горица
Si2
21/09
2019
Фузинар
0 - 1
(0 - 0)
НД Горица
Si2
14/09
2019
Рогашка
1 - 4
(0 - 1)
НД Горица
Si2
11/09
2019
Радомле
3 - 2
(2 - 2)
НД Горица
SiC
07/09
2019
НД Горица
2 - 3
(1 - 0)
Кръшко
Si2
31/08
2019
Биле
2 - 3
(2 - 0)
НД Горица
Si2
24/08
2019
НД Горица
3 - 3
(0 - 2)
Доб
Si2
17/08
2019
Драва
1 - 2
(1 - 0)
НД Горица
Si2
14/08
2019
NK Pesnica
1 - 5
(0 - 2)
НД Горица
SiC
10/08
2019
НД Горица
1 - 2
(1 - 1)
Копер
Si2
03/08
2019
Дравоград
1 - 3
(0 - 2)
НД Горица
Si2
27/07
2019
НД Горица
4 - 1
(0 - 1)
Белтинци
Si2
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[15,2,7,24],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_194":[13,2,5,20],"lg_194_6":[3,1,2,6],"lg_339":[1,null,1,2],"lg_339_6":[1,null,1,2],"lg_370":[1,null,1,2],"lg_370_6":[1,null,1,2]}
Оли
Домакински мачове
Всички
Първа Лига
Лига Европа
Купа на Словения
Приятелски клубни срещи
23/05
2020
Олимпия Любляна
1 - 0
( - )
Алуминий
Cfr
08/03
2020
Олимпия Любляна
1 - 0
(0 - 0)
Мура 05
Si1
25/02
2020
Олимпия Любляна
0 - 2
(0 - 1)
Триглав
Si1
04/12
2019
Олимпия Любляна
0 - 1
(0 - 0)
Домжале
Si1
10/11
2019
Олимпия Любляна
2 - 0
(1 - 0)
Табор Сежана
Si1
26/10
2019
Олимпия Любляна
3 - 1
(1 - 0)
Алуминий
Si1
19/10
2019
Олимпия Любляна
6 - 0
(4 - 0)
Рудар Велене
Si1
28/09
2019
Олимпия Любляна
2 - 4
(1 - 2)
Марибор
Si1
22/09
2019
Олимпия Любляна
3 - 1
(3 - 0)
НК Браво
Si1
19/09
2019
Олимпия Любляна
0 - 1
(0 - 0)
Рудар Велене
SiC
15/09
2019
Олимпия Любляна
2 - 2
(1 - 0)
Целе
Si1
24/08
2019
Олимпия Любляна
1 - 1
(0 - 0)
Мура 05
Si1
04/08
2019
Олимпия Любляна
4 - 2
(3 - 1)
Триглав
Si1
01/08
2019
Олимпия Любляна
0 - 1
(0 - 0)
Йени Малатияспор
UEL
21/07
2019
Олимпия Любляна
4 - 2
(2 - 2)
Домжале
Si1
11/07
2019
Олимпия Любляна
2 - 3
(0 - 0)
Ригас футболна школа
UEL
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
Вижте всички
{"lg_-1":[8,2,6,16],"lg_-1_6":[4,0,2,6],"lg_52":[7,2,3,12],"lg_52_6":[4,null,2,6],"lg_14":[null,null,2,2],"lg_14_6":[null,null,2,2],"lg_339":[null,null,1,1],"lg_339_6":[null,null,1,1],"lg_370":[1,null,null,1],"lg_370_6":[1,null,null,1]}
НД
Гостувания
Всички
Втора лига
Купа на Словения
Приятелски клубни срещи
26/05
2020
Табор Сежана
4 - 1
(1 - 2)
НД Горица
Cfr
23/05
2020
Динамо Загреб
2 - 3
(1 - 1)
НД Горица
Cfr
08/03
2020
Доб
2 - 0
(2 - 0)
НД Горица
Si2
16/11
2019
Копер
0 - 2
(0 - 1)
НД Горица
Si2
02/11
2019
Белтинци
2 - 1
(1 - 0)
НД Горица
Si2
26/10
2019
Брежице
0 - 0
(0 - 0)
НД Горица
Si2
06/10
2019
Бърда
0 - 1
(0 - 0)
НД Горица
Si2
25/09
2019
Ядран Декани
0 - 2
(0 - 0)
НД Горица
Si2
21/09
2019
Фузинар
0 - 1
(0 - 0)
НД Горица
Si2
14/09
2019
Рогашка
1 - 4
(0 - 1)
НД Горица
Si2
11/09
2019
Радомле
3 - 2
(2 - 2)
НД Горица
SiC
31/08
2019
Биле
2 - 3
(2 - 0)
НД Горица
Si2
17/08
2019
Драва
1 - 2
(1 - 0)
НД Горица
Si2
14/08
2019
NK Pesnica
1 - 5
(0 - 2)
НД Горица
SiC
03/08
2019
Дравоград
1 - 3
(0 - 2)
НД Горица
Si2
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[10,1,4,15],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_194":[8,1,2,11],"lg_194_6":[3,1,2,6],"lg_339":[1,null,1,2],"lg_339_6":[1,null,1,2],"lg_370":[1,null,1,2],"lg_370_6":[1,null,1,2]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Олимпия Любляна
Изиграни мачове:
32
НД Горица
Изиграни мачове:
24
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
60
1.88
1.16
37
51
2.13
1.33
32
Под/Над
1.5
7
25
22%
78%
3
21
13%
88%
2.5
15
17
47%
53%
7
17
29%
71%
3.5
19
13
59%
41%
13
11
54%
46%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
19
13
59%
41%
15
9
63%
38%
Сухи мрежи (Да/Не)
8
24
25%
75%
8
16
33%
67%
Отбелязан гол (Да/Не)
26
6
81%
19%
22
2
92%
8%
Оли
Следващи мачове
Трудност
НД
Лесен 1
Най-тежък 5
НД Горица (Д)
Cfr
30/05/2020
Нафта (Д)
Cfr
03/06/2020
Табор Сежана (Г)
Si1
06/06/2020
Целе (Д)
Si1
13/06/2020
НК Браво (Д)
Si1
17/06/2020
Домжале (Г)
Si1
21/06/2020
Олимпия Любляна (Г)
Cfr
30/05/2020
Триглав (Д)
Si1
26/07/2020
Триглав (Г)
Si1
30/07/2020
НК Браво (Г)
Si1
29/08/2020
Копер (Д)
Si1
13/09/2020
Мура 05 (Г)
Si1
20/09/2020
Марибор (Д)
Si1
28/06/2020
Триглав (Г)
Si1
05/07/2020
Рудар Велене (Д)
Si1
09/07/2020
Алуминий (Д)
Si1
12/07/2020
Мура 05 (Г)
Si1
16/07/2020
Табор Сежана (Д)
Si1
19/07/2020
Целе (Г)
Si1
22/07/2020
Спарта Прага (Д)
Cfr
06/08/2020
Викингур Рейкявик (Д)
UEL
27/08/2020
Копер (Г)
Si1
30/08/2020
Мура 05 (Д)
Si1
13/09/2020
Зрински Мостар (Д)
UEL
17/09/2020
Алуминий (Г)
Si1
20/09/2020
Домжале (Д)
Si1
27/09/2020
НД Горица (Д)
Si1
30/09/2020
Марибор (Г)
Si1
04/10/2020
Целе (Д)
Si1
18/10/2020
Брежице (Г)
SiC
21/10/2020
Табор Сежана (Г)
Si1
25/10/2020
НК Браво (Д)
Si1
29/10/2020
НД Горица (Г)
Si1
03/11/2020
Копер (Д)
Si1
07/11/2020
Мура 05 (Г)
Si1
21/11/2020
Алуминий (Д)
Si1
26/11/2020
Домжале (Г)
Si1
29/11/2020
Марибор (Д)
Si1
03/12/2020
Целе (Г)
Si1
06/12/2020
Табор Сежана (Д)
Si1
12/12/2020
НК Браво (Г)
Si1
15/12/2020
НД Горица (Д)
Si1
19/12/2020
Копер (Г)
Si1
10/02/2021
Мура 05 (Д)
Si1
14/02/2021
Алуминий (Г)
Si1
21/02/2021
Домжале (Д)
Si1
24/02/2021
Марибор (Г)
Si1
27/02/2021
Целе (Д)
Si1
07/03/2021
Табор Сежана (Г)
Si1
11/03/2021
НК Браво (Д)
Si1
13/04/2021
НД Горица (Г)
Si1
17/04/2021
Копер (Д)
Si1
21/04/2021
Мура 05 (Г)
Si1
25/04/2021
Нафта (Г)
SiC
28/04/2021
Алуминий (Д)
Si1
02/05/2021
Домжале (Г)
Si1
05/05/2021
Марибор (Д)
Si1
09/05/2021
Домжале (Г)
SiC
12/05/2021
Целе (Г)
Si1
16/05/2021
Табор Сежана (Д)
Si1
19/05/2021
НК Браво (Г)
Si1
22/05/2021
Целе (Г)
SiC
25/05/2021
Чукарички Белград (Д)
Cfr
04/07/2021
ФК Ашдод (Д)
Cfr
10/07/2021
ФК Биркиркара (Д)
ECL
22/07/2021
Радомле (Г)
Si1
25/07/2021
ФК Биркиркара (Г)
ECL
29/07/2021
Марибор (Д)
Si1
01/08/2021
Санта Клара (Г)
ECL
05/08/2021
Табор Сежана (Г)
Si1
08/08/2021
Санта Клара (Д)
ECL
12/08/2021
Копер (Д)
Si1
15/08/2021
НК Браво (Г)
Si1
22/08/2021
Домжале (Г)
Si1
25/08/2021
Алуминий (Д)
Si1
29/08/2021
Мура 05 (Г)
Si1
11/09/2021
Целе (Д)
Si1
18/09/2021
Домжале (Д)
Si1
22/09/2021
Радомле (Д)
Si1
25/09/2021
Марибор (Г)
Si1
02/10/2021
Риека (Г)
Cfr
08/10/2021
Табор Сежана (Д)
Si1
17/10/2021
Копер (Г)
Si1
23/10/2021
Копер (Д)
SiC
27/10/2021
НК Браво (Д)
Si1
30/10/2021
Алуминий (Г)
Si1
07/11/2021
Целе (Г)
Si1
08/12/2021
Радомле (Г)
Si1
11/12/2021
Мура 05 (Д)
Si1
09/02/2022
Марибор (Д)
Si1
13/02/2022
Домжале (Г)
Si1
17/02/2022
Табор Сежана (Г)
Si1
20/02/2022
Копер (Д)
Si1
27/02/2022
НК Браво (Г)
Si1
03/03/2022
Алуминий (Д)
Si1
06/03/2022
Мура 05 (Г)
Si1
10/03/2022
Целе (Д)
Si1
14/03/2022
Домжале (Д)
Si1
20/03/2022
Радомле (Д)
Si1
03/04/2022
Марибор (Г)
Si1
09/04/2022
Табор Сежана (Д)
Si1
16/04/2022
Копер (Г)
Si1
24/04/2022
НК Браво (Д)
Si1
01/05/2022
Алуминий (Г)
Si1
08/05/2022
Мура 05 (Д)
Si1
15/05/2022
Целе (Г)
Si1
22/05/2022
ФК Диферданж 03 (Д)
ECL
07/07/2022
ФК Диферданж 03 (Г)
ECL
14/07/2022
Мура 05 (Д)
Si1
17/07/2022
Сепси (Г)
ECL
21/07/2022
Табор Сежана (Г)
Si1
24/07/2022
Сепси (Д)
ECL
28/07/2022
НК Браво (Д)
Si1
31/07/2022
Марибор (Г)
Si1
07/08/2022
НД Горица (Д)
Si1
15/08/2022
Копер (Г)
Si1
20/08/2022
Радомле (Д)
Si1
27/08/2022
Домжале (Д)
Si1
04/09/2022
Целе (Г)
Si1
10/09/2022
Мура 05 (Г)
Si1
17/09/2022
Табор Сежана (Д)
Si1
01/10/2022
НК Браво (Г)
Si1
09/10/2022
Марибор (Д)
Si1
15/10/2022
Ivancna Gorica (Д)
SiC
19/10/2022
НД Горица (Г)
Si1
23/10/2022
Копер (Д)
Si1
30/10/2022
Радомле (Г)
Si1
05/11/2022
Ljutomer (Д)
SiC
09/11/2022
Домжале (Г)
Si1
12/11/2022
Целе (Д)
Si1
01/12/2022
Мура 05 (Д)
Si1
08/12/2022
Табор Сежана (Г)
Si1
11/12/2022
НК Браво (Д)
Si1
11/02/2023
Марибор (Г)
Si1
19/02/2023
НД Горица (Д)
Si1
22/02/2023
Копер (Г)
Si1
25/02/2023
Радомле (Д)
Si1
04/03/2023
Нафта (Г)
SiC
08/03/2023
Домжале (Д)
Si1
12/03/2023
Целе (Г)
Si1
15/03/2023
Мура 05 (Г)
Si1
19/03/2023
Табор Сежана (Д)
Si1
02/04/2023
Целе (Д)
SiC
06/04/2023
НК Браво (Г)
Si1
10/04/2023
Марибор (Д)
Si1
16/04/2023
НД Горица (Г)
Si1
23/04/2023
Алуминий (Д)
SiC
26/04/2023
Копер (Д)
Si1
30/04/2023
Радомле (Г)
Si1
03/05/2023
Марибор (Д)
SiC
06/05/2023
Домжале (Г)
Si1
13/05/2023
Целе (Д)
Si1
20/05/2023
Валмиера ФК (Д)
UCL
11/07/2023
Валмиера ФК (Г)
UCL
19/07/2023
Копер (Г)
Si1
22/07/2023
Лудогорец (Г)
UCL
26/07/2023
Рогашка (Д)
Si1
29/07/2023
Лудогорец (Д)
UCL
01/08/2023
Галатасарай (Д)
UCL
08/08/2023
Домжале (Д)
Si1
12/08/2023
Галатасарай (Г)
UCL
15/08/2023
Алуминий (Г)
Si1
19/08/2023
Карабах (Д)
UEL
24/08/2023
Целе (Д)
Si1
27/08/2023
Карабах (Г)
UEL
31/08/2023
Мура 05 (Г)
Si1
03/09/2023
Марибор (Д)
Si1
16/09/2023
Лил (Г)
ECL
20/09/2023
НК Браво (Г)
Si1
23/09/2023
Копер (Д)
Si1
28/09/2023
Рогашка (Г)
Si1
01/10/2023
Слован Братислава (Д)
ECL
05/10/2023
Радомле (Д)
Si1
08/10/2023
Домжале (Г)
Si1
21/10/2023
Клаксвик (Г)
ECL
26/10/2023
Алуминий (Д)
Si1
29/10/2023
Grosuplje (Г)
SiC
02/11/2023
Целе (Г)
Si1
05/11/2023
Клаксвик (Д)
ECL
09/11/2023
Мура 05 (Д)
Si1
12/11/2023
Рудар Велене (Д)
SiC
22/11/2023
Радомле (Г)
Si1
25/11/2023
Лил (Д)
ECL
30/11/2023
Марибор (Г)
Si1
03/12/2023
НК Браво (Д)
Si1
07/12/2023
Копер (Г)
Si1
10/12/2023
Слован Братислава (Г)
ECL
14/12/2023
Рогашка (Д)
Si1
10/02/2024
Радомле (Г)
Si1
17/02/2024
Домжале (Д)
Si1
21/02/2024
Алуминий (Г)
Si1
24/02/2024
Целе (Д)
Si1
02/03/2024
Копер (Д)
SiC
07/03/2024
Мура 05 (Г)
Si1
10/03/2024
НК Браво (Г)
Si1
16/03/2024
Копер (Д)
Si1
30/03/2024
Рогашка (Г)
Si1
06/04/2024
Радомле (Д)
Si1
10/04/2024
Домжале (Г)
Si1
14/04/2024
Марибор (Д)
Si1
17/04/2024
Алуминий (Д)
Si1
20/04/2024
Целе (Г)
Si1
28/04/2024
Мура 05 (Д)
Si1
05/05/2024
Марибор (Г)
Si1
11/05/2024
НК Браво (Д)
Si1
19/05/2024
Алуминий (Д)
Si1
26/09/2020
Олимпия Любляна (Г)
Si1
30/09/2020
Домжале (Г)
Si1
03/10/2020
Марибор (Д)
Si1
17/10/2020
Целе (Г)
Si1
24/10/2020
Табор Сежана (Д)
Si1
28/10/2020
Олимпия Любляна (Д)
Si1
03/11/2020
НК Браво (Д)
Si1
07/11/2020
Копер (Г)
Si1
21/11/2020
Мура 05 (Д)
Si1
24/11/2020
Алуминий (Г)
Si1
29/11/2020
Домжале (Д)
Si1
02/12/2020
Марибор (Г)
Si1
06/12/2020
Целе (Д)
Si1
12/12/2020
Табор Сежана (Г)
Si1
16/12/2020
Олимпия Любляна (Г)
Si1
19/12/2020
НК Браво (Г)
Si1
10/02/2021
Копер (Д)
Si1
13/02/2021
Мура 05 (Г)
Si1
20/02/2021
Алуминий (Д)
Si1
25/02/2021
Домжале (Г)
Si1
28/02/2021
Марибор (Д)
Si1
06/03/2021
Целе (Г)
Si1
11/03/2021
Табор Сежана (Д)
Si1
15/03/2021
Олимпия Любляна (Д)
Si1
17/04/2021
НК Браво (Д)
Si1
21/04/2021
Копер (Г)
Si1
24/04/2021
Мура 05 (Д)
Si1
30/04/2021
Алуминий (Г)
Si1
06/05/2021
Домжале (Д)
Si1
09/05/2021
Марибор (Г)
Si1
15/05/2021
Целе (Д)
Si1
19/05/2021
Табор Сежана (Г)
Si1
22/05/2021
Триглав (Г)
Si2
30/07/2021
Биле (Д)
Si2
07/08/2021
Брежице (Г)
Si2
13/08/2021
Фузинар (Д)
Si2
22/08/2021
Илирия (Г)
Si2
28/08/2021
НК Крка (Д)
Si2
10/09/2021
НК Браво (Д)
SiC
16/09/2021
Рогашка (Г)
Si2
19/09/2021
Кръшко (Г)
Si2
22/09/2021
Белтинци (Д)
Si2
25/09/2021
Доб (Г)
Si2
16/10/2021
Ядран Декани (Г)
Si2
27/10/2021
Приморие (Г)
Si2
30/10/2021
Рудар Велене (Д)
Si2
06/11/2021
Триглав (Д)
Si2
13/11/2021
Биле (Г)
Si2
21/11/2021
Брежице (Д)
Si2
26/11/2021
Нафта (Д)
Si2
01/12/2021
Драва (Д)
Si2
05/12/2021
Фузинар (Г)
Si2
05/03/2022
Илирия (Д)
Si2
13/03/2022
Кръшко (Д)
Si2
19/03/2022
НК Крка (Г)
Si2
27/03/2022
Рогашка (Д)
Si2
02/04/2022
Белтинци (Г)
Si2
09/04/2022
Ядран Декани (Д)
Si2
18/04/2022
Нафта (Г)
Si2
22/04/2022
Доб (Д)
Si2
04/05/2022
Драва (Г)
Si2
08/05/2022
Приморие (Д)
Si2
14/05/2022
Рудар Велене (Г)
Si2
21/05/2022
НК Браво (Д)
Si1
18/07/2022
Марибор (Г)
Si1
23/07/2022
Радомле (Д)
Si1
29/07/2022
Копер (Д)
Si1
08/08/2022
Олимпия Любляна (Г)
Si1
15/08/2022
Домжале (Д)
Si1
22/08/2022
Целе (Г)
Si1
26/08/2022
Мура 05 (Д)
Si1
02/09/2022
Табор Сежана (Г)
Si1
10/09/2022
НК Браво (Г)
Si1
18/09/2022
Марибор (Д)
Si1
02/10/2022
Радомле (Г)
Si1
10/10/2022
Копер (Г)
Si1
15/10/2022
Олимпия Любляна (Д)
Si1
23/10/2022
Домжале (Г)
Si1
28/10/2022
Целе (Д)
Si1
05/11/2022
Мура 05 (Г)
Si1
13/11/2022
Табор Сежана (Д)
Si1
29/11/2022
НК Браво (Д)
Si1
06/12/2022
Марибор (Г)
Si1
11/12/2022
Радомле (Д)
Si1
12/02/2023
Копер (Д)
Si1
18/02/2023
Олимпия Любляна (Г)
Si1
22/02/2023
Домжале (Д)
Si1
26/02/2023
Целе (Г)
Si1
04/03/2023
Мура 05 (Д)
Si1
10/03/2023
Табор Сежана (Г)
Si1
16/03/2023
НК Браво (Г)
Si1
19/03/2023
Марибор (Д)
Si1
01/04/2023
Радомле (Г)
Si1
08/04/2023
Копер (Г)
Si1
14/04/2023
Олимпия Любляна (Д)
Si1
23/04/2023
Домжале (Г)
Si1
28/04/2023
Целе (Д)
Si1
03/05/2023
Мура 05 (Г)
Si1
13/05/2023
Табор Сежана (Д)
Si1
19/05/2023
Алуминий (Г)
Si1
25/05/2023
Алуминий (Д)
Si1
28/05/2023
Grosuplje (Г)
Si2
29/07/2023
Нафта (Д)
Si2
13/08/2023
Ядран Декани (Г)
Si2
19/08/2023
Биле (Д)
Si2
30/08/2023
ND Dravinja (Д)
Si2
02/09/2023
НК Крка (Г)
Si2
08/09/2023
NK Bistrica (Д)
Si2
15/09/2023
Илирия (Г)
Si2
20/09/2023
Триглав (Г)
Si2
24/09/2023
Фузинар (Д)
Si2
29/09/2023
Приморие (Г)
Si2
07/10/2023
Табор Сежана (Д)
Si2
13/10/2023
Белтинци (Г)
Si2
21/10/2023
Рудар Велене (Г)
Si2
26/10/2023
NK Tolmin (Д)
Si2
29/10/2023
Fama Vipava (Г)
SiC
02/11/2023
Grosuplje (Д)
Si2
05/11/2023
Биле (Г)
Si2
11/11/2023
Рудар Велене (Д)
Si2
18/11/2023
Домжале (Д)
SiC
22/11/2023
Нафта (Г)
Si2
03/03/2024
NK Jesenice (Г)
SiC
06/03/2024
Ядран Декани (Д)
Si2
09/03/2024
ND Dravinja (Г)
Si2
16/03/2024
НК Крка (Д)
Si2
22/03/2024
NK Bistrica (Г)
Si2
30/03/2024
Радомле (Д)
SiC
03/04/2024
Илирия (Д)
Si2
07/04/2024
Триглав (Д)
Si2
13/04/2024
Фузинар (Г)
Si2
20/04/2024
Белтинци (Д)
SiC
24/04/2024
Приморие (Д)
Si2
28/04/2024
Табор Сежана (Г)
Si2
04/05/2024
Белтинци (Д)
Si2
12/05/2024
NK Tolmin (Г)
Si2
18/05/2024
Рогашка (Г)
SiC
24/05/2024
Вижте всички
<
Юли 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма