Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
13
Футбол
Прогнози за днес
35
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
3
Прогнози за утре
64
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
278
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
677
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
15
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
Топ Европейски
Европейски
110
Американски
117
Африкански
15
Азиатски
67
Австралийски
38
Интернационални
6
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Евро 2024
2
Копа Америка
4
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
Първа Бундеслига
Серия А
Лига 1
Ередивизия
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
6
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Евро 2024
2
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
4
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Тенис
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
json_m
Прогноза
Гранит
-
FK Luninets
23°C
З
З
З
З
З
З
23/07/2022 13:00
2
0 - 8
FT
З
З
З
П
П
П
Беларус Втора лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Хендикап
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 13, Group Brest Region East
By3
Гранит
FK Luninets
23/07/2022 13:00
33
7
60
2
0
-
3
0 - 3
4.17
23°
-
-
-
-
FT
0 - 8
(0 - 5)
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Brest Region East
By3
Гранит
FK Luninets
23/07/2022 13:00
17
83
Над
4.17
0 - 3
4.17
23°
-
-
-
FT
0 - 8
(0 - 5)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Прог
ноза
HT
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Brest Region East
By3
Гранит
FK Luninets
23/07/2022 13:00
37
10
53
2
23°
-
FT
0 - 8
(0 - 5)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Прог
ноза
HT FT
Пр. рез.
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Brest Region East
By3
Гранит
FK Luninets
23/07/2022 13:00
32%
2
2
0
-
3
0 - 3
23°
-
FT
0 - 8
(0 - 5)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Brest Region East
By3
Гранит
FK Luninets
23/07/2022 13:00
51
49
Не
0
-
3
0 - 3
4.17
23°
-
-
-
FT
0 - 8
(0 - 5)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Brest Region East
By3
Гранит
FK Luninets
23/07/2022 13:00
93%
21
0
-
3
0 - 3
4.17
23°
-
FT
0 - 8
(0 - 5)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Brest Region East
By3
Гранит
FK Luninets
23/07/2022 13:00
24%
Гост -2
0
-
3
0 - 3
4.17
23°
-
FT
0 - 8
(0 - 5)
Домакин - Гост
Вер. %
Прог
ноза
Пр. рез.
Брой голове
Време
Коеф.
Рез.
Кръг 13, Group Brest Region East
By3
Гранит
FK Luninets
23/07/2022 13:00
0
-
3
0 - 3
4.17
23°
FT
0 - 8
(0 - 5)
Мачове между двата отбора
Всички
21/05
2022
FK Luninets
5 - 1
(3 - 1)
Гранит
By3
01/08
2021
Гранит
0 - 1
(0 - 0)
FK Luninets
By3
05/06
2021
FK Luninets
3 - 0
( - )
Гранит
By3
Гранит
0
0%
Равенства
0
0%
FK Luninets
3
100%
{"lg_-1":[0,0,3,3],"lg_-1_6":[0,0,3,3],"lg_373":[null,null,3,3],"lg_373_6":[null,null,3,3]}
Класиране към 23/07/2022
Group Minsk
Group Minsk
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Крумкачи
22
8
7
1
0
26
2
24
2
Тоерпедо Минск
15
8
4
3
1
13
7
6
3
Енергетик-БГАТУ
14
8
4
2
2
17
12
5
4
Traktor Minsk
13
8
4
1
3
24
12
12
5
Uni Minsk
12
7
4
0
3
14
12
2
6
Urozhaynaya
8
8
2
2
4
8
11
-3
7
БГУ Минск
7
8
2
1
5
9
14
-5
8
SDJuShOR-3
6
8
2
0
6
9
29
-20
9
Serebryanka
3
7
1
0
6
6
27
-21
Плейофи осминафинали
Group Minsk Region North
Group Minsk Region North
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Zhodino Yuzhnoe
21
8
7
0
1
42
6
36
2
Виктория Марийна Горка
18
9
6
0
3
38
10
28
3
FK Kolos
17
8
5
2
1
31
14
17
4
Livadija
15
7
5
0
2
33
8
25
5
Falko Cherkassy
13
9
4
1
4
24
16
8
6
Viliya Vileyka
5
8
1
2
5
12
21
-9
7
Berezino
4
8
1
1
6
6
54
-48
8
FK Krupki
3
9
1
0
8
16
73
-57
Следваща фаза
Group Minsk Region South
Group Minsk Region South
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Partizan Salihorsk
21
9
7
0
2
27
6
21
2
Bobovnya
19
9
6
1
2
28
6
22
3
Неман-Агро
18
9
6
0
3
22
17
5
4
Starye Dorogi
14
8
4
2
2
20
19
1
5
Клецк
11
9
3
2
4
18
21
-3
6
FK Uzda
10
9
3
1
5
15
27
-12
7
FS Respect
4
8
1
1
6
6
23
-17
8
FK Slutsk-2
4
9
1
1
7
5
22
-17
Следваща фаза
Group Mogilev Region
Group Mogilev Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Servolyuks
15
7
5
0
2
25
8
17
2
Спартак Шклов
15
6
5
0
1
23
11
12
3
FK Krasnopole
14
7
4
2
1
17
5
12
4
Горки
12
6
4
0
2
25
5
20
5
Sozh Krichev
8
7
2
2
3
11
19
-8
6
Niva Chavusy
4
5
1
1
3
6
10
-4
7
Kirovsk
4
7
1
1
5
6
41
-35
8
Zarya Krugloe
2
7
0
2
5
3
17
-14
Плейофи осминафинали
Group Brest Region East
Group Brest Region East
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Стэнлес Пинск
27
9
9
0
0
63
7
56
2
Припят Олшани
19
9
6
1
2
33
18
15
3
Nadezhda Gorodishche
13
8
4
1
3
12
13
-1
4
FK Luninets
12
9
4
0
5
21
19
2
5
FK Ivanovo
11
8
3
2
3
13
23
-10
6
DUSSH Stolin
5
8
1
2
5
10
38
-28
7
Гранит
0
9
0
0
9
7
41
-34
Шампионски плейофи
Group Brest Region West
Group Brest Region West
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Niva Dolbizno
21
7
7
0
0
34
3
31
2
FK Vysokoe
14
9
4
2
3
20
22
-2
3
Ивацевичи
13
7
4
1
2
19
7
12
4
Динамо Брест Малорита
10
5
3
1
1
20
10
10
5
FK Drohichyn
10
9
3
1
5
17
32
-15
6
Krechet Bereza
7
9
2
1
6
10
29
-19
7
3
8
1
0
7
10
27
-17
Шампионски плейофи
Group Gomel Region
Group Gomel Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Бумпром
27
9
9
0
0
81
4
77
2
MNPZ Mozyr
21
9
7
0
2
36
13
23
3
19
9
6
1
2
23
10
13
4
GOLHU Gomel
18
9
6
0
3
48
8
40
5
Svetlogorsk
16
9
5
1
3
30
15
15
6
DUSSH-2 Rechitsa
12
9
4
0
5
25
17
8
7
ФК Жлобин
10
9
3
1
5
21
27
-6
8
Vetka DYuSSh
5
9
1
2
6
7
39
-32
9
Iput DYuSSh
4
9
1
1
7
8
49
-41
10
Dnepr Rogachev
0
9
0
0
9
1
98
-97
Плейофи осминафинали
Group Grodno Region
Group Grodno Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Neman-Belkard Grodno
20
9
6
2
1
28
15
13
2
FSK Grodnensky
17
9
5
2
2
21
16
5
3
FK Svislach
16
9
5
1
3
24
16
8
4
Smena Volkovysk
15
9
4
3
2
22
15
7
5
FK Shchuchyn
15
9
4
3
2
14
8
6
6
FK Slonim Siti
11
9
3
2
4
16
14
2
7
Neman Mosty
10
9
3
1
5
16
22
-6
8
Чайка Зелва
8
9
2
2
5
11
24
-13
9
FSK Dyatlovo
7
9
2
1
6
13
23
-10
10
Fakel Novogrudok
6
9
1
3
5
11
23
-12
Плейофи осминафинали
Group Vitebsk Region
Group Vitebsk Region
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Veles 2020
27
10
9
0
1
58
11
47
2
Gazovik Vitebsk
23
9
7
2
0
22
7
15
3
FK Miory
20
9
6
2
1
33
14
19
4
Gorodok lions
16
9
5
1
3
35
20
15
5
DYuSSh Orsha
13
9
4
1
4
11
17
-6
6
Postavy
13
10
4
1
5
15
27
-12
7
ФК Полоцк
11
9
3
2
4
27
30
-3
8
FK Lepel
6
10
2
0
8
13
39
-26
9
Niva Tolochin
4
9
1
1
7
12
35
-23
10
FK Senno
2
10
0
2
8
11
37
-26
Плейофи осминафинали
Brest Region Promotion Group
Brest Region Promotion Group
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Гра
мачове
Всички
16/07
2022
Стэнлес Пинск
10 - 1
(6 - 0)
Гранит
By3
25/06
2022
Гранит
1 - 4
(1 - 2)
Nadezhda Gorodishche
By3
18/06
2022
FK Ivanovo
3 - 2
(2 - 1)
Гранит
By3
12/06
2022
DUSSH Stolin
3 - 1
( - )
Гранит
By3
28/05
2022
Гранит
0 - 3
( - )
Припят Олшани
By3
21/05
2022
FK Luninets
5 - 1
(3 - 1)
Гранит
By3
07/05
2022
Гранит
0 - 6
(0 - 3)
Стэнлес Пинск
By3
23/04
2022
Nadezhda Gorodishche
4 - 1
(2 - 1)
Гранит
By3
16/04
2022
Гранит
0 - 3
( - )
FK Ivanovo
By3
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
6
100%
Вижте всички
{"lg_-1":[0,0,9,9],"lg_-1_6":[0,0,6,6],"lg_373":[null,null,9,9],"lg_373_6":[null,null,6,6]}
FK
мачове
Всички
17/07
2022
Припят Олшани
3 - 2
( - )
FK Luninets
By3
25/06
2022
FK Luninets
1 - 8
(1 - 3)
Стэнлес Пинск
By3
18/06
2022
Nadezhda Gorodishche
2 - 0
(1 - 0)
FK Luninets
By3
11/06
2022
FK Ivanovo
1 - 3
(1 - 3)
FK Luninets
By3
04/06
2022
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
FK Luninets
By3
21/05
2022
FK Luninets
5 - 1
(3 - 1)
Гранит
By3
07/05
2022
FK Luninets
1 - 3
( - )
Припят Олшани
By3
23/04
2022
Стэнлес Пинск
1 - 0
(1 - 0)
FK Luninets
By3
16/04
2022
FK Luninets
4 - 0
( - )
Nadezhda Gorodishche
By3
Победи
3
50%
Равенства
0
0%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,0,5,9],"lg_-1_6":[3,0,3,6],"lg_373":[4,null,5,9],"lg_373_6":[3,null,3,6]}
Гра
Домакински мачове
Всички
25/06
2022
Гранит
1 - 4
(1 - 2)
Nadezhda Gorodishche
By3
28/05
2022
Гранит
0 - 3
( - )
Припят Олшани
By3
07/05
2022
Гранит
0 - 6
(0 - 3)
Стэнлес Пинск
By3
16/04
2022
Гранит
0 - 3
( - )
FK Ivanovo
By3
Победи
0
0%
Равенства
0
0%
Загуби
4
100%
{"lg_-1":[0,0,4,4],"lg_-1_6":[0,0,4,4],"lg_373":[null,null,4,4],"lg_373_6":[null,null,4,4]}
FK
Гостувания
Всички
17/07
2022
Припят Олшани
3 - 2
( - )
FK Luninets
By3
18/06
2022
Nadezhda Gorodishche
2 - 0
(1 - 0)
FK Luninets
By3
11/06
2022
FK Ivanovo
1 - 3
(1 - 3)
FK Luninets
By3
04/06
2022
DUSSH Stolin
0 - 5
( - )
FK Luninets
By3
23/04
2022
Стэнлес Пинск
1 - 0
(1 - 0)
FK Luninets
By3
Победи
2
40%
Равенства
0
0%
Загуби
3
60%
{"lg_-1":[2,0,3,5],"lg_-1_6":[2,0,3,5],"lg_373":[2,null,3,5],"lg_373_6":[2,null,3,5]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Гранит
Изиграни мачове:
9
FK Luninets
Изиграни мачове:
9
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
7
0.78
4.56
41
21
2.33
2.11
19
Под/Над
1.5
0
9
0%
100%
1
8
11%
89%
2.5
0
9
0%
100%
2
7
22%
78%
3.5
2
7
22%
78%
2
7
22%
78%
Мачове Гол-Гол (Да/Не)
6
3
67%
33%
5
4
56%
44%
Сухи мрежи (Да/Не)
0
9
0%
100%
2
7
22%
78%
Отбелязан гол (Да/Не)
6
3
67%
33%
7
2
78%
22%
Гра
Следващи мачове
Трудност
FK
Лесен 1
Най-тежък 5
FK Luninets (Д)
By3
23/07/2022
Припят Олшани (Г)
By3
31/07/2022
DUSSH Stolin (Д)
By3
13/08/2022
Гранит (Г)
By3
23/07/2022
2
DUSSH Stolin (Д)
By3
06/08/2022
FK Ivanovo (Д)
By3
13/08/2022
Niva Dolbizno (Г)
By3
20/08/2022
FK Vysokoe (Д)
By3
27/08/2022
Ивацевичи (Д)
By3
03/09/2022
2
Niva Dolbizno (Д)
By3
10/09/2022
FK Vysokoe (Г)
By3
17/09/2022
Ивацевичи (Г)
By3
24/09/2022
2
Вижте всички
<
Юли 2024
Футбол прогнози
>
{"6":"\u042e\u043d\u0438 2024","7":"\u042e\u043b\u0438 2024","8":"\u0410\u0432\u0433\u0443\u0441\u0442 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма