Мои лиги
САЩ
[+]
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
131
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози на живо
14
Прогнози за утре
193
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози за уикенда
823
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Трендове
Прогнози от вчера
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Всички прогнози
1502
[+]
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Азиатски хендикап
Голмайстори
Корнери
Картони
Топ прогнози
Със стойност
59
Любими
Списъци
[+]
Великобритания
4
Топ Европейски
23
Европейски
361
Американски
87
Африкански
62
Азиатски
111
Австралийски
39
Интернационални
Национални купи
3
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
1
Лига на конференциите
Премиър лийг
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
1
Серия А
10
Лига 1
Ередивизия
4
Лига Португалия
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
1
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Още
Международни
Африка
[+]
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
1
КАФ Купа на конфедерациите
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
[+]
АФК Купа
АФК Шампионска лига
1
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
[+]
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
2
Европа
[+]
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
1
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
1
Северна и Централна Америка
[+]
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
[+]
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
1
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
[+]
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
НАЧАЛО
КАКВО Е ФОРБЕТ
ПРОГНОЗИ
СРАВНЕНИЕ НА ОТБОРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
СТАТИИ
АНАЛИЗИ
ТЕНДЕНЦИИ
ТОП ТЕНДЕНЦИИ
КОНТУЗЕНИ ФУТБОЛИСТИ
TENNIS
Настройки
Език:
English
Deutsch
Español
Italiano
Français
Русский
ελληνικά
Български
Român
Polski
Portuguese
Часова зона
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ANDROID APP
IOS APP
Още
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
Чарлстън Батери
42%
Вероятност за равенство
22/05/2024 02:00
CHA - ATL,
02:00
UsC
Ню Мексико Юнайтед
50%
Вероятност за победа
22/05/2024 02:30
NEW - NMU,
02:30
UsC
Спортинг Канзас Сити
36%
Вероятност за равенство
22/05/2024 03:30
SKC - TUR,
03:30
UsC
Сакраменто Републик ФК
66%
Вероятност за победа
22/05/2024 05:00
SAR - SJE,
05:00
UsC
ФК Лос Анджелис
44%
Вероятност за победа
22/05/2024 05:30
LAF - LUN,
05:30
UsC
Мялби
54%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:00
GOT - MJA,
20:00
Se1
Нюелс Олд Бойс
40%
Вероятност за победа
22/05/2024 02:00
VEL - NOB,
02:00
Ar1
ФК Копенхаген
55%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:00
АГФ - CPH,
20:00
Dk1
Макаби Тел Авив
56%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:30
HAH - MTA,
20:30
Il1
Макаби Хайфа
49%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:30
HBS - MHA,
20:30
Il1
Макаби Бней Рейне
39%
Вероятност за победа
21/05/2024 20:30
MBR - BSA,
20:30
Il1
Лозана Спорт
35%
Вероятност за победа
21/05/2024 21:30
Лоз - Гра,
21:30
Ch1
Люцерн
64%
Вероятност за победа
21/05/2024 21:30
Люц - Лоз,
21:30
Ch1
Базел
49%
Вероятност за победа
21/05/2024 21:30
BAS - Иве,
21:30
Ch1
json_m
Прогноза
Баумит Яблонец
-
Теплице
-1°C
П
П
Р
Р
П
З
06/12/2023 18:00
X
3 - 2
FT
Р
П
П
З
З
З
Чехия Синот Лига
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
ПП/КР
Гол/Гол
Голмайстори
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Live
коеф
Кръг 17, Редовен сезон
Cz1
Баумит Яблонец
Теплице
06/12/2023 18:00
31
38
30
X
1
-
1
1 - 1
1.96
-1°
3.50
1.85
3.50
4.00
no
no
no
FT
3 - 2
(2 - 1)
-
-
-
-
Домакин - Гост
Вер. %
Под/Над
2.5
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 17, Редовен сезон
Cz1
Баумит Яблонец
Теплице
06/12/2023 18:00
61
39
Под
1.96
1 - 1
1.96
-1°
1.90
1.90
1.90
FT
3 - 2
(2 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1
X
2
Форбет
HT
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 17, Редовен сезон
Cz1
Баумит Яблонец
Теплице
06/12/2023 18:00
23
47
30
X
-1°
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Домакин - Гост
Вероятност ПП/КР %
Форбет
HT FT
Прогноза
рез.
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 17, Редовен сезон
Cz1
Баумит Яблонец
Теплице
06/12/2023 18:00
18%
X
X
1
-
1
1 - 1
-1°
5.50
FT
3 - 2
(2 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Не
Да
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 17, Редовен сезон
Cz1
Баумит Яблонец
Теплице
06/12/2023 18:00
49
51
Да
1
-
1
1 - 1
1.96
-1°
1.80
1.80
1.95
FT
3 - 2
(2 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
1X/ 2X/ 12
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 17, Редовен сезон
Cz1
Баумит Яблонец
Теплице
06/12/2023 18:00
69%
X1
1
-
1
1 - 1
1.96
-1°
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 17, Редовен сезон
Cz1
Баумит Яблонец
Теплице
06/12/2023 18:00
0%
Гост
1
-
1
1 - 1
1.96
-1°
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Домакин - Гост
Вер. %
Форбет
Прогноза
рез.
Брой голове
Време
Най-висок коеф.
Рез.
Кръг 17, Редовен сезон
Cz1
Баумит Яблонец
Теплице
06/12/2023 18:00
21%
18%
13%
Milos Kratochvil
Jan Chramosta
Tadeas Vachousek
1
-
1
1 - 1
1.96
-1°
-
-
-
FT
3 - 2
(2 - 1)
Мачове между двата отбора:
Всички
Синот Лига
МОЛ Къп
06/08
2023
Теплице
0 - 0
(0 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
28/05
2023
Баумит Яблонец
0 - 2
(0 - 1)
Теплице
Cz1
26/02
2023
Баумит Яблонец
4 - 1
(2 - 0)
Теплице
Cz1
03/09
2022
Теплице
3 - 2
(1 - 2)
Баумит Яблонец
Cz1
07/05
2022
Теплице
0 - 1
(0 - 1)
Баумит Яблонец
Cz1
12/12
2021
Баумит Яблонец
0 - 2
(0 - 1)
Теплице
Cz1
15/08
2021
Теплице
1 - 0
(1 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
07/05
2021
Баумит Яблонец
4 - 1
(2 - 0)
Теплице
Cz1
15/01
2021
Теплице
0 - 5
(0 - 3)
Баумит Яблонец
Cz1
07/06
2020
Теплице
1 - 2
(0 - 1)
Баумит Яблонец
Cz1
25/10
2019
Баумит Яблонец
4 - 1
(2 - 0)
Теплице
Cz1
08/03
2019
Баумит Яблонец
2 - 1
(0 - 0)
Теплице
Cz1
30/09
2018
Теплице
1 - 2
(1 - 1)
Баумит Яблонец
Cz1
17/02
2018
Баумит Яблонец
2 - 1
(1 - 1)
Теплице
Cz1
13/08
2017
Теплице
1 - 1
(0 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
20/05
2017
Баумит Яблонец
0 - 0
(0 - 0)
Теплице
Cz1
26/11
2016
Теплице
1 - 0
(0 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
08/05
2016
Баумит Яблонец
1 - 0
(0 - 0)
Теплице
Cz1
22/11
2015
Теплице
2 - 2
(1 - 1)
Баумит Яблонец
Cz1
03/05
2015
Теплице
1 - 1
(0 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
25/10
2014
Баумит Яблонец
4 - 2
(1 - 0)
Теплице
Cz1
30/03
2014
Баумит Яблонец
1 - 1
(0 - 0)
Теплице
Cz1
15/09
2013
Теплице
3 - 1
(0 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
17/03
2013
Баумит Яблонец
0 - 0
(0 - 0)
Теплице
Cz1
31/08
2012
Теплице
0 - 4
(0 - 2)
Баумит Яблонец
Cz1
22/04
2012
Теплице
3 - 2
(2 - 1)
Баумит Яблонец
Cz1
31/10
2011
Баумит Яблонец
0 - 1
(0 - 0)
Теплице
Cz1
22/11
2010
Теплице
1 - 2
(0 - 1)
Баумит Яблонец
Cz1
01/08
2010
Баумит Яблонец
1 - 1
(1 - 0)
Теплице
Cz1
05/05
2010
Баумит Яблонец
0 - 0
(0 - 0)
Теплице
Cz1
08/04
2010
Баумит Яблонец
0 - 0
( - )
Теплице
CzC
31/03
2010
Теплице
1 - 3
( - )
Баумит Яблонец
CzC
07/11
2009
Теплице
1 - 0
(0 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
26/04
2009
Теплице
3 - 0
(1 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
26/10
2008
Баумит Яблонец
0 - 2
(0 - 0)
Теплице
Cz1
09/12
2007
Баумит Яблонец
1 - 0
(1 - 0)
Теплице
Cz1
12/08
2007
Теплице
1 - 0
(1 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
08/04
2007
Теплице
1 - 0
( - )
Баумит Яблонец
Cz1
10/09
2006
Баумит Яблонец
2 - 1
( - )
Теплице
Cz1
30/04
2006
Теплице
1 - 1
( - )
Баумит Яблонец
Cz1
27/11
2005
Баумит Яблонец
0 - 0
( - )
Теплице
Cz1
13/03
2005
Теплице
0 - 0
( - )
Баумит Яблонец
Cz1
12/09
2004
Баумит Яблонец
1 - 1
( - )
Теплице
Cz1
08/05
2004
Баумит Яблонец
2 - 0
( - )
Теплице
Cz1
09/11
2003
Теплице
1 - 1
( - )
Баумит Яблонец
Cz1
18/05
2003
Баумит Яблонец
0 - 0
( - )
Теплице
Cz1
03/11
2002
Теплице
3 - 0
( - )
Баумит Яблонец
Cz1
06/03
2002
Теплице
0 - 0
( - )
Баумит Яблонец
Cz1
19/08
2001
Баумит Яблонец
0 - 0
( - )
Теплице
Cz1
11/03
2001
Баумит Яблонец
1 - 0
( - )
Теплице
Cz1
27/08
2000
Теплице
2 - 1
( - )
Баумит Яблонец
Cz1
Баумит Яблонец
2
33%
Равенства
1
17%
Теплице
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[18,18,15,51],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_51":[17,17,15,49],"lg_51_6":[2,1,3,6],"lg_310":[1,1,null,2],"lg_310_6":[1,1,null,2]}
Класиране към 06/12/2023
Редовен сезон
Редовен сезон
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
1
Спарта Прага
44
17
14
2
1
42
12
30
2
Славия Прага
39
16
12
3
1
30
11
19
3
Словачко
29
17
8
5
4
21
17
4
4
Сигма Оломоуц
28
17
8
4
5
27
20
7
5
Виктория Пилзен
26
15
8
2
5
34
23
11
6
Млада Болеслав
26
15
8
2
5
32
25
7
7
Баник Острава
24
16
7
3
6
22
15
7
8
Слован Либерец
21
16
5
6
5
23
24
-1
9
Бохемианс 1905
21
16
6
3
7
13
19
-6
10
Теплице
20
16
5
5
6
13
15
-2
11
Храдец Кралове
17
16
4
5
7
17
23
-6
12
Баумит Яблонец
16
16
3
7
6
15
21
-6
13
Карвина
13
16
4
1
11
18
29
-11
14
Пардубице
13
17
3
4
10
13
25
-12
15
Злин
11
16
2
5
9
15
37
-22
16
Чешке Будьовице
10
16
3
1
12
15
34
-19
Шампионска група
Плейофи за Лигата на Конференциите
Група на изпадащите
Шампионска Група
Шампионска Група
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Група на изпадащите
Група на изпадащите
Т
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
+/-
Бау
мачове
Всички
Синот Лига
МОЛ Къп
26/11
2023
Баумит Яблонец
2 - 1
(1 - 1)
Пардубице
Cz1
16/11
2023
Чешке Будьовице
1 - 2
(1 - 1)
Баумит Яблонец
CzC
11/11
2023
Злин
1 - 1
(1 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
04/11
2023
Баумит Яблонец
1 - 1
(1 - 1)
Сигма Оломоуц
Cz1
28/10
2023
Баник Острава
0 - 1
(0 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
22/10
2023
Баумит Яблонец
0 - 1
(0 - 1)
Бохемианс 1905
Cz1
08/10
2023
Виктория Пилзен
3 - 2
(2 - 2)
Баумит Яблонец
Cz1
30/09
2023
Баумит Яблонец
2 - 0
(2 - 0)
Словачко
Cz1
27/09
2023
Домажлице
1 - 1
(1 - 0)
Баумит Яблонец
CzC
24/09
2023
Храдец Кралове
1 - 0
(1 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
17/09
2023
Баумит Яблонец
1 - 1
(0 - 1)
Слован Либерец
Cz1
05/09
2023
Адмира Прага
1 - 5
(0 - 1)
Баумит Яблонец
CzC
02/09
2023
Чешке Будьовице
2 - 1
(1 - 1)
Баумит Яблонец
Cz1
27/08
2023
Баумит Яблонец
1 - 1
(1 - 0)
Славия Прага
Cz1
19/08
2023
Карвина
1 - 1
(0 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
12/08
2023
Баумит Яблонец
1 - 5
(0 - 5)
Спарта Прага
Cz1
06/08
2023
Теплице
0 - 0
(0 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
29/07
2023
Пардубице
0 - 0
(0 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
23/07
2023
Млада Болеслав
3 - 1
(1 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
Победи
3
50%
Равенства
2
33%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[5,8,6,19],"lg_-1_6":[3,2,1,6],"lg_51":[3,7,6,16],"lg_51_6":[2,2,2,6],"lg_310":[2,1,null,3],"lg_310_6":[2,1,null,3]}
Т�
мачове
Всички
Синот Лига
МОЛ Къп
25/11
2023
Теплице
1 - 1
(1 - 0)
Бохемианс 1905
Cz1
11/11
2023
Чешке Будьовице
0 - 1
(0 - 1)
Теплице
Cz1
04/11
2023
Теплице
1 - 0
(0 - 0)
Млада Болеслав
Cz1
28/10
2023
Храдец Кралове
1 - 0
(1 - 0)
Теплице
Cz1
22/10
2023
Теплице
0 - 1
(0 - 0)
Баник Острава
Cz1
07/10
2023
Словачко
2 - 0
(0 - 0)
Теплице
Cz1
01/10
2023
Теплице
0 - 0
(0 - 0)
Славия Прага
Cz1
27/09
2023
Вишков
1 - 0
(1 - 0)
Теплице
CzC
23/09
2023
Слован Либерец
3 - 3
(3 - 2)
Теплице
Cz1
16/09
2023
Карвина
0 - 1
(0 - 0)
Теплице
Cz1
02/09
2023
Теплице
0 - 1
(0 - 0)
Пардубице
Cz1
30/08
2023
Брозани
3 - 4
(2 - 2)
Теплице
CzC
26/08
2023
Злин
2 - 1
(0 - 0)
Теплице
Cz1
19/08
2023
Теплице
1 - 1
(0 - 1)
Спарта Прага
Cz1
13/08
2023
Сигма Оломоуц
2 - 1
(0 - 0)
Теплице
Cz1
06/08
2023
Теплице
0 - 0
(0 - 0)
Баумит Яблонец
Cz1
30/07
2023
Бохемианс 1905
1 - 2
(0 - 1)
Теплице
Cz1
22/07
2023
Теплице
1 - 0
(1 - 0)
Виктория Пилзен
Cz1
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[6,5,7,18],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_51":[5,5,6,16],"lg_51_6":[2,1,3,6],"lg_310":[1,null,1,2],"lg_310_6":[1,null,1,2]}
Бау
домакински мачове:
Всички
26/11
2023
Баумит Яблонец
2 - 1
(1 - 1)
Пардубице
Cz1
04/11
2023
Баумит Яблонец
1 - 1
(1 - 1)
Сигма Оломоуц
Cz1
22/10
2023
Баумит Яблонец
0 - 1
(0 - 1)
Бохемианс 1905
Cz1
30/09
2023
Баумит Яблонец
2 - 0
(2 - 0)
Словачко
Cz1
17/09
2023
Баумит Яблонец
1 - 1
(0 - 1)
Слован Либерец
Cz1
27/08
2023
Баумит Яблонец
1 - 1
(1 - 0)
Славия Прага
Cz1
12/08
2023
Баумит Яблонец
1 - 5
(0 - 5)
Спарта Прага
Cz1
Победи
2
33%
Равенства
3
50%
Загуби
1
17%
Вижте всички
{"lg_-1":[2,3,2,7],"lg_-1_6":[2,3,1,6],"lg_51":[2,3,2,7],"lg_51_6":[2,3,1,6]}
Теп
гостувания:
Всички
Синот Лига
МОЛ Къп
11/11
2023
Чешке Будьовице
0 - 1
(0 - 1)
Теплице
Cz1
28/10
2023
Храдец Кралове
1 - 0
(1 - 0)
Теплице
Cz1
07/10
2023
Словачко
2 - 0
(0 - 0)
Теплице
Cz1
27/09
2023
Вишков
1 - 0
(1 - 0)
Теплице
CzC
23/09
2023
Слован Либерец
3 - 3
(3 - 2)
Теплице
Cz1
16/09
2023
Карвина
0 - 1
(0 - 0)
Теплице
Cz1
30/08
2023
Брозани
3 - 4
(2 - 2)
Теплице
CzC
26/08
2023
Злин
2 - 1
(0 - 0)
Теплице
Cz1
13/08
2023
Сигма Оломоуц
2 - 1
(0 - 0)
Теплице
Cz1
30/07
2023
Бохемианс 1905
1 - 2
(0 - 1)
Теплице
Cz1
Победи
2
33%
Равенства
1
17%
Загуби
3
50%
Вижте всички
{"lg_-1":[4,1,5,10],"lg_-1_6":[2,1,3,6],"lg_51":[3,1,4,8],"lg_51_6":[2,1,3,6],"lg_310":[1,null,1,2],"lg_310_6":[1,null,1,2]}
Цялостна статистика
Статистика
Домакин/Гост
Първо ПВ
Второ ПВ
Баумит Яблонец
Изиграни мачове:
19
Теплице
Изиграни мачове:
18
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
23
1.21
1.26
24
17
0.94
1.06
19
Под/Над
1.5
5
14
26%
74%
10
8
56%
44%
2.5
12
7
63%
37%
13
5
72%
28%
3.5
15
4
79%
21%
16
2
89%
11%
Мачове Гол/Гол (Да/Не)
13
6
68%
32%
7
11
39%
61%
Сухи мрежи (Да/Не)
4
15
21%
79%
6
12
33%
67%
Отбелязан гол (Да/Не)
15
4
79%
21%
11
7
61%
39%
Бау
следващи мачове
Трудност
Теп
Лесен 1
Най-тежък 5
Теплице (Д)
Cz1
06/12/2023
3
Спарта Прага (Г)
Cz1
09/12/2023
5
Карвина (Д)
Cz1
16/12/2023
1
Славия Прага (Г)
Cz1
10/02/2024
5
Чешке Будьовице (Д)
Cz1
17/02/2024
1
Слован Либерец (Г)
Cz1
24/02/2024
3
Баумит Яблонец (Г)
Cz1
06/12/2023
3
Сигма Оломоуц (Д)
Cz1
10/12/2023
3
Спарта Прага (Г)
Cz1
16/12/2023
5
Злин (Д)
Cz1
10/02/2024
1
Пардубице (Г)
Cz1
17/02/2024
2
Карвина (Д)
Cz1
24/02/2024
1
Храдец Кралове (Д)
Cz1
02/03/2024
2
Словачко (Г)
Cz1
09/03/2024
4
Виктория Пилзен (Д)
Cz1
16/03/2024
4
Бохемианс 1905 (Г)
Cz1
30/03/2024
3
Баник Острава (Д)
Cz1
06/04/2024
4
Сигма Оломоуц (Г)
Cz1
13/04/2024
3
Злин (Д)
Cz1
20/04/2024
1
Млада Болеслав (Д)
Cz1
27/04/2024
3
Слован Либерец (Д)
Cz1
02/03/2024
3
Славия Прага (Г)
Cz1
09/03/2024
5
Словачко (Д)
Cz1
16/03/2024
4
Баник Острава (Г)
Cz1
30/03/2024
4
Храдец Кралове (Д)
Cz1
06/04/2024
2
Млада Болеслав (Г)
Cz1
13/04/2024
3
Чешке Будьовице (Д)
Cz1
20/04/2024
1
Виктория Пилзен (Г)
Cz1
27/04/2024
4
Вижте всички
<
Май 2024
Футбол прогнози
>
{"4":"\u0410\u043f\u0440\u0438\u043b 2024","5":"\u041c\u0430\u0439 2024","6":"\u042e\u043d\u0438 2024"}
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Пон
Вт
Ср
Чет
Пет
Съб
Нед
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма